שירותי פורץ רכבים בכל אזורי הארץ במקצועיות עם מנעולן פיקס. נתקעתם מחוץ לרכב? אבדו המפתחות או השלט? צרו קשר ואנחנו יוצאים אליכם לפרוץ כל אוטו או מכונית במהירות ומבלי לגרום נזק. פריצת רכבים מכל סוג במחירים נוחים 24/7.

 

פורץ רכבים – פריצת אוטו או מכונית 24/7 בכל הארץ, מחיר טיל!

✔️ פריצת רכבים מקצועית ומדויקת במחירים זולים וידידותיים

✔️ פורץ רכב יגיע מהר לכל כתובת שתספקו ויבצע את העבודה הרצויה

✔️ פורצי מכוניות ורכבים שעושים שימוש בכלי הפריצה המתקדמים ביותר

✔️ נתקעתם מחוץ לרכב? פורץ רכבים אמין יגיע אליכם במהירות

להזמנת פורץ רכבים התקשרו: 055-9706744

 

פורץ רכבים מומלץ זול
פורץ רכבים – פריצת מכונית / אוטו במחיר אטרקטיבי (כל הארץ) – מנעולן פיקס

 

 

בין שירותינו בתחום הרכב:

מנעולן רכב ✔️ החלפת מנעול ברכב  ✔️  שחזור מפתח לרכב  ✔️  שכפול מפתחות ✔️  שכפול שלטים  ✔️  תיקון והתקנת קודן ✔️  תיקון או החלפה של סוויץ'

 

תוכלו להסתדר בלי המון דברים, אך אם יש דבר שלא תוכלו להתפשר עליו בשום מחיר הוא הניידות שלכם. כיום, הרכב הפרטי הוא זה שדואג לנייד אתכם אל מקום העבודה, אל מקומות הבילוי ובאמצעותו אתם גם דואגים לאיכות החיים של ילדכם.

בעוד ישנם דברים שתוכלו לתכנן מראש כמו טיפולים תקופתיים ברכב או מילוי של דלק על פי הצריכה שלכם, הרי אין דרך לתכנן את הרגע בו תצטרכו שירות של פורץ רכבים מקצועי. המנעולנים של מנעולן פיקס נשארים עבורכם ערים ובכוננות לכל רגע שלא תצטרכו. השירות שלנו עובד בפריסה ארצית ומסביב לשעון!

פריצה של רכב אינה מלאכה פשוטה, אלא שמדובר על מורכבות רבה ומיומנות שעל הפורצים להפגין בכל עבודת פריצה. אם נתקעתם מחוץ לרכב ביום חורפי גשום או בשיא הקיץ ביולי אוגוסט, דעו כי אתם לא צריכים להיכנס לפאניקה, אלא רק לדבר איתנו ואנחנו נדאג לשלוח אליכם פורץ רכבים מורשה.

למרות שמדובר על מצב מאד לא נעים וכזה שיכול לעכב את לוח הזמנים שלכם ואת הנוחות שלכם, ניתן לבצע את פריצת הרכב תוך דקות ספורות מרגע הגעת הפורץ.

 

איך מתבצעת העבודה של פורץ מנעולים לרכב?

מנעולן לרכב שמגיע אליכם הוא בהכרח מנעולן מקצועי המחזיק בתעודה והסמכה רשמית. אחת הטעויות הנפוצות ביותר שנהגים עושים במקרים בהם הם זקוקים לפריצת הרכב, היא לנסות ולפרוץ את הרכב בצורה עצמאית.

לרוב, מקרים שכאלו מסתיימים בנזקים גדולים יותר ברכב, לרבות פגיעה בדלת הרכב ובנראות הרכב. על כן, בכל מקרה בו אתם זקוקים לשירות של פתיחת רכב נעול, קראו לנו.

גם אתם שואלים את עצמכם איך מנעולן פורץ רכב? הפורצים שלנו עושים שימוש במיכשור ובציוד המתקדם ביותר על מנת להבטיח מינימום של נזקים לאורך עבודת הפריצה, תוך שהדגש הוא על עבודה מקצועית, מדויקת ויסודית.

פורץ רכבים זול ואמין שמגיע מטעמנו עושה שימוש בכרית ניפוח מיוחדת שבאמצעותה מרחיבים את הדלת, וכאשר נוצר לו מרווח קטן שולחים כלי עזר מיוחדים המגיעים אל כפתורי הרכב המסייעים בפתיחתו.

 

צפו באופק המנעולן שלנו פורץ רכב במקצועיות

 

מדוע חשוב להפעיל שירות של פריצת רכב דחופה?

כאמור, אינכם יכולים לתכנן את הרגע שבו תהיו זקוקים לשירות של פורץ רכבים בצפון הארץ או במרכז הארץ. לא אחת אתם מקבלים שירותים מאנשי מקצוע שונים כאשר אתם מתאמים עמם מראש – לעתים גם חודשים מראש.

כאן המקרה הוא שונה לגמרי וברובו הגדול הוא מבוסס על שירות מעכשיו לעכשיו – זאת בגלל שהרכב הינו כלי המשרת אתכם על בסיס יומי.

פורץ רכבים מורשה מטעמנו עובד בזמינות גבוהה מאד על מנת להבטיח כי במקרים בהם אבד לכם המפתח או שהרכב עבר נסיונות פריצה – יהיה ניתן להשמיש את הרכב במהירות האפשרית הודות לשירות פורץ רכבים בקרבת מקום.

 

מהרגע בו הגיע פורץ רכבים במרכז – כמה זמן לוקח לפרוץ?

כאמור, מדובר על שירות הניתן לרוב בפורמט של שירות דחוף SOS. על כן, המון נהגים תוהים כמה זמן מהרגע בו הפורץ הגיע, הרכב יהיה פרוץ והיה ניתן להמשיך בשגרת היום. שימו לב כי זמן הפריצה יכול להשתנות בהתאם לנסיבות השונות וסוג המנעול.

לרוב, עבודת הפריצה כל עוד אינה מורכבת וסבוכה יכולה להסתיים תוך 15 דקות בלבד. הזמנת פורץ רכבים היא הדבר החכם ביותר שתוכלו לעשות בעת שאתם מוצאים עצמכם במצב שכזה!

 

הקווים לדמותו של פורץ רכבים מומלץ

הפורצים המגיעים אליכם מטעמנו הינם פורצים אמינים! חשוב מאד בעבודה מסוג שכזה המבוססת על שירות חירום, לעבוד אך ורק עם פורצים אמינים. לא חסרים אנשי מקצוע המנצלים את המצוקה הרגעית של אלו הזקוקים לשירות שלהם, ניצול שבא לידי ביטוי במחירים מופקעים.

מחיר פריצת רכבים דרכנו הינו מחיר זול ונוח שלא יציף בפניכם את השאלה האם כדאי להזמין פורץ מקצועי. הפורצים שלנו מוסמכים ומורשים, כאשר כל פורץ בעל ניסיון עשיר בסוגי פריצה שונים ובפריצה לרכבים שונים.

 

פריצת רכבים - מנעולן רכב - מחירוןטווח מחירים מומלץ (לא כוללים מע"מ)
מחיר ביקור פורץ רכבים150-350 ₪
עלות פריצת מנעול לרכב (רכבים סטנדרטיים)220-550 ₪
כמה עולה פריצת רכבי יוקרה300-650 ₪
שכפול מפתחות לרכב (משתנה בהתאם לסוג המפתח של הרכב)30-1400 ₪
שכפול מפתחות עם צ'יפ לרכב (המחיר משתנה בהתאם לסוג המפתח של הרכב)240-490 ₪
שחזור מפתח לרכב (מחיר משתנה בהתאם לשנתון הרכב)330-2100 ₪
התקנה של מערכת אזעקה לרכב (אזעקה סטנדרטית + התקנה)340-500 ₪
החלפת מנעול לרכב450-960 ₪
הוצאת מפתחות רכב שנתקעו/נשברו בתוך המנעול220-430 ₪
עלות נוספת עבור הזמנת פורץ מנעולים בשעות הערב20-40 ₪
עלות נוספת עבור הזמנת פורץ מנעולים בשעות הלילה60-90 ₪

 

פורץ רכבים מורשה
פריצת כל סוגי הרכבים ע"י מנעולן רכב מורשה!

 

מתי צריך שירות של מנעולן רכב באזור הדרום ובכל מקום בארץ?

עוד לפני שידובר על עלויות של שירותי פריצת רכב, חשוב בעיקר להבין מתי באמת צריך שירות שכזה.

המקרים השכיחים ביותר בהם תהיו זקוקים לשירותי הפריצה כוללים מקרים בהם שכחתם את המפתח בתוך הרכב והוא אינו נגיש לכם, בעת שהמפתח לרכב אבד לכם וצריך לשחזר או לשכפל אותו, בעת שהסוויץ' לא מסתובב, במקרים בהם הדלת לא נפתחת בעקבות סיבה טכנית-מכאנית או במקרים בהם הילד שלכם ננעל ברכב.

 

הילד נתקע ברכב? לא מנפצים את החלון בשום אופן!

לא במקרה שירותי הפריצה פועלים גם בסופי השבוע עם שירות של פורץ רכבים שעובד בשבת. לאחרונה עלו לכותרות יותר ויותר מקרים בהם ילדים ננעלו ברכבים מבלי יכולת של ההורים להוציא אותם מהרכב.

שימו לב: פריצת הרכב באמצעות שבירת החלון על ידכם צריכה להיות המוצא האחרון – מקרה בו אתם נמצאים במצב שבו אין לכם כל אפשרות אחרת.

פריצת החלון יכולה לגרום לבהלה מיותרת, תוך שישנו סיכון ממשי להתפזרות זכוכיות ברכב שיגיעו במגע גם עם ילדכם. המקרים בהם מומלץ לעשות זאת הם במקרים בהם מדובר על מזג אוויר חם מאד שמסכן את ילדכם.

אנו ממליצים במקרים שכאלו לדבר איתנו, זאת מאחר ואנו יכולים להגיע אליכם במהירות כך שנוכל לפתוח את הרכב במספר דקות מבבלי לגרום כל נזק – לא לילדכם ולא לרכב. יחד עם זאת, אנו מדגישים כי כל עוד מדובר על חיי אדם – הם ניצבים בראש.

 

מדוע חשוב להציג את רישיון הנהיגה שלכם במעמד הפריצה לרכב?

על מנת שהפורצים שלנו יוכלו לפרוץ את הרכב שלכם, הם יבקשו מכם להציג את רישיון הנהיגה שלכם הקושר ביניכם ובין הרכב.

לא אחת התרחשו מקרים בהם כנופיות של גנבים הציגו עצמם כבעלים של רכב, כאשר הם הזמינו פורץ שעבודתו התמימה סייעה להם לגנוב רכבים.

למרות שנדמה כי הדבר האחרון שתרצו להתעסק בו הוא בירוקרטיה, דעו כי מדובר על מהלך שבא להטיב עמכם ולהבטיח כי הרכב שלכם יהיה מוגן ושמור.

 

מנעולן רכב בפריסה ארצית
פורץ רכבים זמין 24 שעות במנעולן פיקס

 

 

למה לבחור במנעולן פיקס?

השירות שלנו מהיר, מוצע לכם בפריסה ארצית ובזמינות גבוהה מאד! התשובה לשאלה כמה עולה פריצת מנעול רכב מפתיעה רבים, שכן אנו מציעים מחירון הוגן ונוח המתאים לכל כיס. איתנו אתם לא צריכים לבזבז זמן ולחכות שעות ארוכות מחוץ לרכב – אתם קוראים לנו ואנו מגיעים.

 

פורצי רכבים לפי עיר

✔️ פורץ רכבים באשדוד   ✔️  פורץ רכבים בפתח תקווה   ✔️ פורץ רכבים בתל אביב   ✔️ פורץ רכבים ברמת גן   

✔️ פורץ רכבים בראשון לציון   ✔️ פורץ רכבים בחולון   ✔️ פורץ רכבים בירושלים   ✔️ פורץ רכבים באשקלון  

✔️ פורץ רכבים בהרצליה   ✔️ פורץ רכבים ברחובות   ✔️ פורץ רכבים בנתניה   ✔️ פורץ רכבים בחיפה

 

שירותים נלווים: תותח המצברים החלפת מצבר לרכב