אנחנו לא מבזבזים את זמנכם ושולחים אליכם במהירות פורץ מנעולים ברעננה. מחירים הוגנים ושירות מקצועי שניתן לכם ע"י מנעולנים ברעננה הפועלים בכל שכונות העיר

העיר רעננה הוכרזה כעיר בשנת 1982, וכיום היא נחשבת לפנינה באזור השרון. לצד השירות שאנו מעניקים לאנשים פרטיים, אנו משרתים גם בעלי משרדים הנמצאים באזור התעשייה "קריית אתגרים", וגם בעלי עסקים בקניון רננים המפורסם.

על מה אנו מתחייבים בפניכם עם כל עבודה? על שירות הניתן על ידי מנעולנים מומלצים ברעננה בלבד, מחירים נוחים לכל כיס וזמינות גבוהה. עד כמה גבוהה? הזמנת מנעולן ברעננה 24 שעות ביממה.

 

אופק, מנעולן פיקס
אופק – מנעולן פיקס

 

טלפון שלי: 055-9706744

 

מנעולנים ברעננה עם המלצות ומחירים טובים 24/7!

נתקעתם בלי מפתח? המנעול נשבר? קחו נשימה עמוקה

מנעולן מורשה ברעננה במרחק שיחת טלפון מכם

דלת הבית לא נפתחת? צריכים להחליף צילינדר?

המנעולנים שלנו פרוסים באזור רעננה ומוכנים לקריאה

מחירים זולים ונוחים, שירות מהיר, מקצועי ואמין

מנעולנים ברעננה בשכונות: שז"ר, נאות שדה, רמז,

נווה זמר, לב הפארק, מרכז העיר, קריית שרת ועוד >>

לשיחה עם מנעולן ברעננה

חייגו: 055-9706744

 

מנעולן ברעננה - מחיר זול מומלץ
פורץ מנעולים ברעננה – מנעולנים ברעננה 24 שעות ביממה – מנעולן פיקס

 

 

שירותי מנעולן פיקס ברעננה:

* פורץ מנעולים ברעננה והסביבה 24/7 – פורץ דלתות לפריצת דלת של בית או דירה, משרד, חנות או עסק בעיר רעננה. זמינות גבוהה ושירות אדיב מובטחים.

* התקנת מנעולים מכל סוג – צריכים להתקין מנעול כספת לדלת? לבצע החלפת צילינדר ברעננה? לעבור למנעול חכם או ביומטרי? אנחנו יכולים לעזור.

* מנעולן רכב ברעננה – פריצת רכב נעול, תיקון סוויץ', שחזור מפתח למכונית או שכפול שלטים – מנעולני הרכב שלנו מתמחים בביצוע כל העבודות הנ"ל ונוספות.

* מקצועיות ואמינות מעל הכל – מנעולן ברעננה יצאת צדיק הוא חיפוש נפוץ בימים אלו ולא בכדי – רבים בתחום מנסים לעקוץ את הלקוח בכל הזדמנות. לא אנחנו.

 

החלפת מנעול לדלת ברעננה – מתי זה מתבקש?

ישנן תקלות נפוצות במנעולים ודלתות שאותן ניתן לפתור די בקלות ומבלי שיעלה הצורך להזיק למנגנון הנעילה, בין היתר שחרור לשונית תקועה, החלפת ידיות שנשברו ועוד.

אלא שבמקרים אחרים כן מומלץ להחליף את המנעול ולעיתים אף אין ברירה. החלפת מנעול לדלת ברעננה תבוצע במקרים הבאים:

✔️ ניסיון פריצה שגרם להרס המנעול – במקרה שכזה אין ברירה מלבד לבצע את ההחלפה.

✔️ אובדן המפתחות – אובדן המפתח אינו מאפשר שימוש במנגנון הנעילה של הדלת. מנעולנים יכולים לנסות לשחזר מפתח יש מאין אך ברוב המקרים הם פשוט ימליצו על החלפת המנעול.

✔️ לאחר מעבר דירה – עברתם לדירה חדשה או יד שנייה? זכרו כי בוודאות יש מי שאוחז במפתחות המתאימים לדירה שלכם והדבר מאוד מסוכן מבחינתכם. לכן, מיד לאחר שעוברים דירה מומלץ להחליף את המנעולים ובעיקר של דלת הכניסה, תיבת הדואר והשער לחצר.

במקרים אחרים החלפת המנעול מתבקשת בעקבות ניסיון החלפה חובבני שבוצע באופן עצמאי, מה שיכול להסתכם בדלת תקועה ונעולה. פנייה אל מנעולן ברעננה מטעם מנעולן פיקס יכולה למנוע את העניין מלכתחילה.

 

מנעולן מוסמך ברעננה
מנעולן ברעננה אמין, מקצועי ומוסמך באישור משטרת ישראל!

 

 

מנעולן ברעננה – הפתרון גם כשהמפתח תקוע בדלת

מפתח שנתקע בתוך הדלת מחייב פעולה דחופה, על מנת למנוע את חשיפת המבנה לפריצה בדרך הקלה ביותר שיש. ישנן מספר סיבות שבגללן מפתח יכול להיתקע בתוך חור המנעול:

1) הצילינדר התייבש – הצלינידר בחלקו הפנימי אמור להיות משומן בכדי לסייע למפתח להחליק החוצה, כך שצילינדר ישן ויבש עשוי לתקוע את המפתח בתוכו.

2) שבר בתוך הצילינדר – צילינדר שבור עשוי גם כן לתקוע את המפתח בתוכו. מצב זה שכיח כאשר אחד או יותר מהפינים שבתוך הצילינדר נשברו ואינם מאפשרים שחרור של המפתח בקלות.

3) הצילינדר זז ממקומו – במידה והצילינדר לא יושב טוב בתוך הדלת, גלגלי השיניים שלו עשויים להיתקע כך שלא ניתן להוציא את המפתח. למעשה במצב זה הדלת תמיד נעולה או תמיד פתוחה.

4) לשונית או בריחים תקועים – מאחר וישנה רק זווית אחת בה המפתח יכול לצאת החוצה מהמנעול, כל הפרעה לסיבוב התקין עשויה להסתיים במפתח תקוע. הפרעות שכאלו כוללות דלתות שיצאו מכיוון, לשונית תקועה או שבורה, בריחים תקועים בעקבות שבר או חדירת חפץ זר לתוך גוף הדלת ועוד.

5) מפתח שבור – תופעה מאוד שכיחה במפתחות ארוכים, כמו מפתחות של כספות. במקרה שכזה אל תנסו לשבור את הכספת או לנסר אותה עם מסור דיסק. פשוט תיפנו אלינו ואנחנו נדאג לשלוח אליכם פורץ כספות ברעננה שיפתח אותה בקלות ובמהירות.

רוצים לדעת איך לשחרר מפתח תקוע? במידה והמפתח תקוע בתוך הדלת, אין להפעיל עליו כוח! במידה ותעשו כן, אתם עשויים לשבור אותו ואף להזיק עוד יותר לצילינדר, מה שיקשה עוד יותר על התיקון ולעיתים יאלץ את המנעולן לפרוץ את הדלת בלית ברירה.

הדרך לפתרון מאוד פשוטה – נסו לשמן את הצילינדר באמצעות שמן WD-40. אם מדובר בצילינדר שאינו משומן או בפינים שבורים חלקים, המפתח יישלף החוצה. אם הבעיה ממשיכה, נסו להרים מעט את הדלת כלפי מעלה, למקרה בו יציאה מאיזון של הצירים היא זו שגורמת לכך. אם פעולות אלו לא צלחו, צלצלו אלינו ונשלח אליכם מנעולן ברעננה שמסוגל להגיע בכל שעה שהיא ובזמן הקצר ביותר.

 

פורץ דלתות ברעננה – מה *לא* לעשות במקרה בו דלת הבית לא נפתחת

פורץ דלתות ינסה להבין דרככם בטלפון מהי הסיבה שבגללה הדלת לא נפתחת: האם צרור המפתחות אבד, האם המפתח תקוע בתוך המנעול וכדומה. איך שלא יהיה, חשוב שתדעו כבר כעת כי בשום אופן אין להפעיל לחץ או כוח על הדלת.

לבטח גם אתם הייתם עדים לפחות פעם אחת בחייכם למספר אנשים שניסו בעת ובעונה אחת להפעיל כוח על הדלת במטרה לפתוח אותה. התוצאה? מאמץ לשווא ופגיעה חזותית בדלת שלבסוף גם תיקונה עולה כסף. חיסכו מעצמכם את הטירחה ואת הנזקים האפשריים: מנעולן ברעננה והסביבה מגיע אליכם בהתראה קצרה!

 

מנעולנים ברעננה
מנעולן מורשה עם המלצות מגיע מהר לכל כתובת ברעננה!

 

 

מנעולנים ברעננה – החשיבות של מנעולן עם המלצות

אין באמת תחליף לשירות הניתן על ידי מנעולן מקצועי. המלצות לא מעניקות לכם רק שקט נפשי, אלא שהן גם דואגות לכך שהמנעולן שיגיע אליכם הינו מנעולן אדיב, אמין ומקצועי. ההבדל בין עבודה מקצועית לעבודה חובבנית הינו משמעותי.

הדוגמא הקלאסית היא כמובן הנזק שיכול להיגרם לדלת הבית או הרכב שלכם: בעוד מנעולן מקצועי יבצע עבודה ללא כל נזק ברכוש שלכם, מנעולן מתחיל או כזה שאינו די מנוסה יוכל לפגוע חזותית ופרקטית בדלת, כך שאולי הדלת תיפתח – איך היא לא תהיה דומה לדלת שהכרתם. אנו נוכל לספק לכם המלצות על המנעולנים המובילים ביותר.

 

פורץ מנעולים ברעננה בכל שעה

ברעננה ישנם לא מעט עסקים הפועלים גם ברחוב הראשי בה, וגם במרכזי הקניות השונים בעיר, בדגש על קניון רננים המרכזי.

מה קורה לבעל חנות שמגיע בבוקר ולא מצליח לפתוח את דלת החנות? מעבר להפסדים הכספיים הגדולים, הרי שמדובר גם על פגיעה באמון הלקוחות המגיעים אל בית העסק על פי שעות הפתיחה המפורסמות.

מנעולן ברעננה זמין עכשיו יוכל להגיע אל החנות שלכם ולפתוח עבורכם את הדלת. לעתים דלתות נתקעות ונדרש שימון של המנעול – כך שלא תמיד מדובר על מלאכה מורכבת אלא על אירוע שניתן לסיים בכמה דקות.

מנעולן אמין ברעננה ינסה לאתר אתכם את התקלה בטלפון ובמקרים בהם יתאפשר, תקבלו תדרוך לפתיחת הדלת עצמאית.

 

מנעולן ברעננה זמין 24 שעות ביממה
מנעולן ברעננה – פורץ דלתות 24/7

 

 

פריצת דלת ברעננה על ידי מנעולן גם עם נעילה של דלת פנים

להיות תקוע מחוץ לדלת הבית זה לא נעים, אך נדמה כי יותר לא נעים להיות תקוע מחוץ לדלת המשרד הפרטי בתוך המשרד, או מחוץ לחדר פרטי בתוך הבית. דלתות נטרקות ולעתים ננעלות, אך אין זה אומר שלא ניתן לעבור דרכן.

לצד פתיחת דלתות הכניסה למשרדים, חנויות ובתים, צוות המנעולנים שלנו יודע להתמודד היטב גם עם מקרים בהם דלת פנים ננעלה, נטרקה או נתקעה. לעתים הפתרון יהיה החלפת מנעול, אך לעתים מדובר על נעילות שטחיות, כך שאין כל סיבה לבצע החלפת צילינדר.

 

פורץ רכב ברעננה – "אני תקוע מחוץ לרכב, אפתח את הדלת כבר לבד"

לא במקרה ישנו תחום עיסוק של מנעולן רכב ברעננה. רכבים נעולים זו תופעה מוכרת וידועה, וסביר כי כמעט כל נהג חווה פעם אחת בחייו סיטואציה בה הרכב שלו ננעל. הסיבה לכך שהרכב ננעל יכולה להיות דלת שנטרקה כאשר מפתח הרכב בתוכו, כשלים במפתח או בשלט או ניסיון פריצה שלא צלח ופגע בכל מנגנון הנעילה.

חשוב מאד שבמקרים בהם דלת הרכב אכן נתקעה או ננעלה, לא תפעילו עליה כוח. ממש כמו דלתות הכניסה או הפנים בבתים, גם דלתות הרכב עדינות ויכולות להיפגע בקלות. מחיר מנעולן הינו מחיר זול, כך שמראש חבל שתבזבזו לשווא אנרגיה שגם תגזול מכם זמן וגם בסופו של דבר תפגע בדלת הרכב שלכם.

 

מחירי מנעולנים בעיר רעננה - מחירון מומלץטווח מחירים משוער (לא כולל מע"מ)
פורץ דלתות ברעננה
פריצת דלתות תקועות, נעולות, דלת שלא נפתחת או כשאבד מפתח
170-390 ₪
העלות של פורץ רכבים - רעננה
אבד/נגנב המפתח לרכב? פתיחת רכב נעול מכל סוג בזריזות
220-490 ₪
פורץ כספות רעננה
יונדאי, וולף, yale, md ואחרות
149-450 ₪
החלפת צילינדר
החלפת צילנדרים בדלתות בזריזות
170-550 ₪
פריצת דלת פלדלת, רב-בריח ברעננה
מחירים הוגנים ושירות איכותי
390-580 ₪

 

מדוע מנעולן רכב ברעננה צריך לדרוש מכם תעודת זהות?

מנעולן מורשה לא רק מציג בפניכם תעודת מנעולן רשמית, אלא גם דורש מכם לראות תעודת זהות שלכם. השירות שאנו מעניקים לכם חייב להיות מבוסס על התנאים המחמירים ביותר, כאשר המטרה שלנו היא להבטיח כי עבודת הפריצה מתבצעת אל מול בעל הרכב, המשרד או הבית.

תעודת הזהות שלכם או רישיון הנהיגה יכולים לשקף את הזיקה שלכם לרכוש או לנכס – כך שאנו יכולים לדעת מעל לכל ספק כי אנו מבצעים את הפריצה אל מול הבעלים ולא אל מול מתחזים.

דומה הדבר גם עם שירות של פורץ כספות ברעננה: בתוך כספות ישנם סכומי כסף גדולים, תכשיטים, פטנטים, מסמכים סודיים וכדומה. על כן, הפריצה של הכספת תתבצע על ידי מנעולן זול ברעננה רק לאחר הצגת תעודות שקושרות בין בעל הכספת ובין הכספת.

חשוב לציין כי במקרים בהם מדובר על כספת של בית עסק, נוכחות עובדים אינה מספיקה והכספת תיפרץ אך ורק בנוכחות בעל בית העסק.

צריכים מנעולן ברעננה? אתם כבר יודעים למי לפנות! מנעולן פיקס, המקום שמציע לכם מנעולנים ברעננה שמוכנים לקריאה בכל שעה ביום ובלילה:

 

אזורי שירות נוספים: פורץ מנעולים בכפר סבא, מנעולנים בשרון