מנעולנים בלוד ערוכים לקריאתכם 24/7 – פורץ מנעולים בלוד לביצוע מגוון שירותי מנעולנות לפי הצורך במחיר הוגן

מנעולן פיקס שמחים להציע לכם מגוון רחב של שירותים המוצעים גם בשעת חירום וגם בשעת שגרה. צוות המנעולנים שלנו משרת את כל תושבי לוד שרובם יהודים, אך חלקם גם ערבים מוסלמים ונוצרים. מיקומה של העיר לוד הינו במרכז בקעה המוכרת גם בשם "בקעת אונו".

אז אילו שירותים מוצעים לכם דרכנו? החלפת מנעול בדלתות כניסה ופנים, פריצת דלת של משרדים ובתים במקרים בהם הדלת לא נפתחת מכל סיבה וגם שירות של פורץ רכבים מומלץ הזמין לכם כ-24 שעות ביממה!

 

מנעולן בלוד והסביבה זמין לקריאה בכל שעה – מחירים נוחים!

מחפשים מנעולן מומלץ בעיר לוד? צריכים עזרה עם פריצה של דלת, רכב, כספת? 

מנעולנים מקצועיים בלוד יגיעו אליכם לביצוע עבודת מנעולנות מכל סוג בזמינות גבוהה 24 שעות ביממה

שירותי מנעולן בלוד במחיר זול, עבודה זהירה ללא נזקים ויחס אדיב לכל לקוח

שירות בכל שכונות העיר: אזור התעשייה, אחיסמך, גבעת הזיתים, בן גוריון, גני אביב, רמת, גני יער, שרת, רמת אשכול וכד'

להזמנת פורץ מנעולים בלוד צלצלו, טלפון: 055-9706744

 

מנעולן בלוד במחיר זול מומלץ

מנעולנים בלוד – פורץ מנעולים בלוד 24 שעות – מנעולן פיקס

 

 

שירותי מנעולן פיקס בעיר לוד – פורץ מנעולים בלוד והסביבה

✔️ פורץ דלתות בלוד – פורץ דלתות ומנעולים בעיר לוד באופן מקצועי. הגעה מהירה לכתובת שתמסרו וביצוע העבודה לשביעות רצונכם המלאה. מנעולן דלתות מורשה בלוד והסביבה, פריצה של דלת כניסה או דלת פנים בלוד, החלפה של מנעול, צילינדר או מנגנון מכל סוג, התקנת מנעולים חכמים, ביומטרי, טביעת אצבע, רתק, תלייה, ידיות בהלה, מחזיר דלת ונוספים במחירים מיוחדים. צרו קשר לפרטים.

✔️ מנעולן רכב בלוד – פריצת כל סוגי הרכבים, שחזורים ושכפולים של מפתחות לרכב בלוד והסביבה, החלפת מנעול של דלת הרכב, ניתוק או ניטרול קודנים ושירותים רבים נוספים.

שכונות בלוד בהן פועל מנעולן פיקס: עמידר, אחיסמך, נאות יצחק, גני אביב, גני יער, רמת אשכול, לוד הצעירה, נווה נוף, פסגת לוד, נווה זית, אלישיב, בילו, גבעת הזיתים, מרכז העיר לוד, נווה ירק, רמז, שבזי ונוספות.

זמן הגעה מוערך: 20-30 דקות ואנחנו אצלכם.

 

בקיצור ולעניין: איך בוחרים מנעולן בלוד עם המלצות?

אנחנו יכולים להתחייב בפניכם על הטוב ביותר, אך איך אתם תוכלו לדעת מעל לכל ספק כי המנעולן שבחרתם הוא אכן מנעולן שראוי לעבוד איתו? לפניכם, המדריך המקוצר שלנו לבחירת מנעולן בלוד והסביבה:

ראשית, עליכם להבטיח כי המנעולן שמציג עצמו מנעולן מורשה, הוא אכן מנעולן שברשותו תעודת יושר שניתנה לו מהמשטרה. כמו כן, על המנעולן להציג בפניכם הוכחה כי הוא עבר את ההכשרה הרלוונטית לתחום עיסוק זה. התעודות שיציג בפניכם המנעולן מוכיחות גם את האמינות שלו וגם את המקצועיות שלו, כך שלא כדאי לוותר עליהן בשום אופן.

יש כיום המון מנעולנים שעובדים בעיר לוד, חלקם אפילו מתהדרים בתואר מנעולן בלוד יצאת צדיק או עובדים עם אתר מידרג, אך חשוב לנו שתדעו שגם אנחנו בסדר, באמת 🙂

בנוסף, בשיחה שלכם עם המנעולן כדאי להבטיח שהשירות שהוא מציע לכם הינו שירות הרלוונטי לכם. תחום המנעולנות הינו נרחב ונוגע גם בשירות עבור רכבים, דלתות וכספות. בעוד ישנם מנעולנים המעניקים שירות נרחב, גם ישנם אלו המתמקדים ספציפית בשירות עבור רכבים, דלתות או כספות. על כן, דעו מראש כי לצד חיפוש אחר מנעולן עם המלצות בלוד, עליכם גם לחפש מנעולן בעל הכשרה המתאימה לסוג העבודה שאתם צריכים.

ומה באשר לזמינות המנעולן? מדובר על אחד התחומים שבהם הזמינות חשובה כמעט יותר מכל דבר אחר. בעת שאתם רוצים להזמין מנעולן עבור אדם הנמצא תקוע מחוץ לדלת בשעת לילה מאוחרת או בעת שאתם זקוקים לשירות של פורץ דלתות לאחר שבוצע ניסיון פריצה לבית שלכם בבוקר, הרי שהדבר החשוב ביותר הוא שהמנועלן יהיה לכם זמין.

כידוע, מנעולן שיוכל להגיע אליכם לאחר כמה שעות אינו רלוונטי בשום אופן. אנחנו שמחים לבשר לכם כי השירות הניתן דרכנו הינו שירות ללא הפסקה! הזמנת מנעולן בלוד 24 שעות ביממה אפשרית לכם דרכנו, כאשר אנחנו מגיעים אל כל השכונות והאזורים בלוד, תוך מתן שירות ללקוחות עסקיים ופרטיים גם יחד.

ולבסוף, המחיר. מומלץ מאד להכיר את המחירים הממוצעים לפני שאתם מזמינים אליכם מנעולן. לצד המנעולנים האמינים שרואים בעבודתם שליחות של ממש ועל כן השירותים שלהם גם מוצעים במחירים הוגנים ונוחים לכל כיס, גם ישנם המנעולנים שגובים מראש מחירים גבוהים מאד מאחר והם רואים בלקוחות כלקוחות שבויים. מחיר מנעולן ישקף בפניכם במידה רבה האם המנעולן אמין, או האם הוא מחפש לעשות עליכם קופה נוחה בשעת חירום.

 

מנעולן בלוד - מחירון מומלץטווח מחירים מומלץ (לא כוללים מע"מ)
מנעולן דלתות בלוד
מתמחה בפתיחת דלת נעולה, טרוקה, לא נפתחת
170-390 ₪
עלות פורץ רכבים בלוד והסביבה
פתיחת רכב נעול מכל סוג בכמה דקות
220-490 ₪
מחיר פורץ מנעולים בלוד
עלות עבור ביקור/הגעה של מנעולן
149-250 ₪
פורץ כספות בלוד
פתיחת כספת יונדאי, וולף, yale, md ואחרות
149-450 ₪
החלפת צילינדר
מתן שירות בכל שכונות העיר לוד
170-550 ₪
פריצת דלתות פלדלת, פנדור, רב-בריח ונוספות
פריצת דלתות ללא נזק
390-580 ₪

 

מנעולנים בלוד - פורץ מנעולים בלוד - מנעולן פיקס

פורץ מנעולים בלוד לפריצת דלת, החלפת צילינדר ועוד – מנעולן פיקס

 

מנעולן רכב בלוד והסביבה

פורץ מנעולים בלוד אולי יוכל להגיע אליכם בכל שעה ובכל רגע נתון, אך המון פעמים תוכלו למנוע מקרים פחות נוחים ולהסתדר בכוחות עצמכם. נדמה כי החשש הגדול ביותר של כל נהג הוא לאבד את צרור המפתחות שאליו משודך גם המפתח לרכב.

על כן, במקום להסתכן במצב שכזה שאכן יכול לגרום לאי נוחות גדולה, למה שלא תשכפלו מפתח נוסף לרכב שלכם? מנעולן רכב בלוד משכפל מפתחות לכל הרכבים, כאשר את המפתח הנוסף כדאי לשמור בכותלי הבית שלכם. כך, במקרה ואכן המפתח שלכם נגנב או נאבד, לא יהיה כל צורך בשירות חירום של מנעולן בלוד זמין עכשיו.

 

החלפת מנעולים בלוד – עברתם לדירה שכורה? החליפו את המנעול

מנעולנים מומלצים בלוד לא מבצעים את העבודה הנדרשת בפועל, אלא שהם גם יכולים לספק לכם שלל טיפים שיכולים למנוע מקרים פחות נוחים בעתיד. כך לדוגמא, אם אתם עוברים לדירה שכורה בלוד, יהיה כדאי להחליף את המנעול בה. החלפת צילינדר לרוב צריכה להתבצע על ידי בעל הדירה, אך במקרה והיא לא בוצעה, עשו זאת בעצמכם.

בעת שאתם לא מחליפים את המנעול בדלת הכניסה של הדירה, דעו כי הדיירים הקודמים וגם אלו שלפניהם יכולים להיכנס אל השטח הפרטי שלכם בקלות.

 

פריצת כספת בלוד

בהחלט! מנעולן מקצועי מטעם מנעולן פיקס עובד בצורה עדינה, תוך מחשבה על השימוש העתידי שלכם בכספת ולא רק על הפריצה הנקודתית. טכניקות הפריצה בהן אנו עושים שימוש הינן טכניקות מתקדמות שמאפשרות לנו לפרוץ את הכספת מבלי לפגוע בה – פרקטית או חזותית. פורץ כספות בלוד מטעמנו הינו פורץ מיומן ומנוסה שפרץ כספות רבות של בתי עסק גדולים.

 

פורץ דלתות בלוד – פריצת פלדלת מבלי לגרום לדלת נזק

המון פעמים במקרים בהם דלת הבית לא נפתחת, נדרשת עבודת פריצה. תחילה ישנו ניסיון לשמן את המנעול בעדינות ולקוות שכך יהיה ניתן לפתוח את הדלת, אך במידה ולא – חשוב לנו ליידע אתכם כי הדלת שלכם לא תספוג שום נזק חזותי או פרקטי.

המטרה שלנו היא להקל על חייכם ולא להכניס אתכם למעגל הוצאות נוסף, כך שאנו מתחייבים על עבודה שקטה, אסתטית ונקייה שלא תגרום לנזק בדלת הכניסה שלכם לבית או למשרד. כל עבודה מטעמנו מתבצעת על ידי מנעולן אמין בלוד.

 

מנעולנים בלוד זמינים לקריאתכם בכל שכונות העיר: