צריכים להחליף צילינדר פלדלת בדלת כניסה או ממ"ד? המנעולנים שלנו פועלים בכל חלקי הארץ ומבצעים החלפות צילנדרים במחירים נוחים – מנעולן פיקס

למרות שישנם כמה סוגים שונים של מנעולים המוצעים כיום בשוק, הצילינדר מסתמן כמנעול החביב ביותר על הקהל הישראלי. עוד לפני שמדברים על החלפת צילינדר, כדאי בעיקר להבין איך הוא עובד:

המנעול נראה כגליל מאורך, כאשר בפעולת הסיבוב שולטים על פתיחתו וסגירתו. לצד היתרון הבטיחותי שיש לו, ניתן לסמן יתרון נוסף: גם אם החלטתם להחליף את המפתח בדלת שלכם מסיבות בטיחותיות או אישיות, אין כל צורך בהחלפת המנעול כולו. כך, אתם חוסכים לא מעט כסף, טירחה וזמן.

ממש כמו הצילינדר, גם דלת הפלדלת זכתה בחיבוק מהקהל הישראלי. הדלת המפורסמת מבוססת על שכבות של פלדה, כאשר גם המשקופים התומכים אותה עשויים מפח הפלדה. החלפה של צילינדר לדלתות פלדלת מומלצת לביצוע על ידי מנעולן מוכשר ומוסמך, שיוכל לבצע את העבודה בצורה אסתטית, יסודית ובמחיר הוגן.

 

החלפת צילינדר פלדלת – שירות מהיר במחירים נוחים – פריסה ארצית!

מנעולנים מקצועיים להחלפת צילינדר בדלתות פלדלת – מתן שירות בכל הארץ במחיר זול

חושבים להחליף צילינדר פלדלת בדלת כניסה, פנים או דלת ממ"ד? דברו איתנו

החלפת צילינדרי פלדלת בכל הארץ – דרום, שפלה, תל אביב והמרכז, שרון ואזור הצפון

ליצירת קשר מיידית: 055-9706744

 

החלפת צילינדר פלדלת
החלפת צילינדר פלדלת – מנעולן פיקס

 

 

החלפת צילינדר בדלת פלדלת עשה זאת בעצמך לבד – האם זה אפשרי?

סביר להניח כי לפחות פעם אחת ניסיתם לחסוך את שכר העבודה של איש מקצוע, עם ההחלטה לבצע את הנדרש לבדכם. מגמת ה"עשה זאת בעצמך" קלה כיום יותר מתמיד, זאת הודות לשלל מדריכים, סרטונים ואפליקציות דרכם תוכלו לבצע משימות עצמאית. עם זאת, עליכם לזכור כי אם יש משהו שלא כדאי לשחק איתו או להמר עליו – הוא הדלת.

גם אם הדלת המדוברת היא דלת פנים או דלת כניסה, הרי שתפקידה הוא לתחום בין חללים. אם מדובר על דלת הכניסה לדוגמא, מדובר על דלת התוחמת בין חלל ציבורי לפרטי.

לכן, החלפת צילינדר פלדלת חייב להתבצע על ידי איש מקצוע – מנעולן. עבודה עצמאית יכולה להסתכם בהתקנה לא נכונה, כאשר הסיכון האמיתי הוא הקלות שבה יהיה ניתן לפרוץ את המנעול. חיסכו מעצמכם את חוסר השקט והשקיעו עם מחיר החלפת צילינדר בדלת פלדלת.

 

החלפת מנעולי פלדלת בכל הארץ בדירת ההשקעה שלכם

כבעלים של דירה המושכרת לדיירים מתחלפים, האחריות שלכם היא להחליף צילינדר לכל דייר חדש. כותרות העיתונים העלו לא אחת ידיעות על גניבות שבוצעו על ידי דיירים קודמים בדירה בה הם גרו. התוצאה בסופו של דבר היא רצון הדיירים החדשים לעזוב את הנכס, פגיעה במוניטין שלכם כבעלי דירה רציניים ועוגמת נפש גדולה.

לא משנה עד כמה אתם נותנים אמון באנשים מולם אתם מתנהלים, הרי שחובתכם המוסרית והאחראית היא להחליף צילינדר מפעם לפעם. החלפה של צילינדר בדלת פלדלת על ידי מנעולן מוסמך מסתכמת בעבודה קצרה מאד, הודות לה תוכלו גם אתם וגם הדיירים החדשים לישון בשקט.

 

איך מוצאים את המחיר הטוב ביותר להחלפת צילינדר?

מנגנון של השוואת מחירים פותר לכם את סימני השאלה ומבטיח לכם כי תשלמו את המחיר הטוב ביותר. לפני שתקבעו עם מנעולן שיגיע אליכם, כדאי בהחלט לבדוק עם כמה מנעולנים שונים מה המחיר שהם מציעים בהתאם לשירות הנדרש על ידכם. המחיר של החלפת המנעול מגלם בתוכו כמה משתנים:

  • ניסיון המנעולן
  • מורכבות העבודה אצלכם
  • שעת השירות ויום השירות
  • סוג הצילינדר שאתם רוצים

 

החלפת צילינדר פלדלת – מחירים

מחיר החלפת צילינדר בדלת פלדלתטווח מחירים מומלץ (לא כוללים מע"מ)
החלפת מנעול צילינדר בדלת כניסה פלדלת
דלתות כניסה לבית, לדירה, לחנות או למשרד
240-530 ₪
החלפת צילינדר פלדלת לדלתות פנים
דלתות שאינן דלתות כניסה
240-450 ₪
החלפת צילינדר ומנגנון פלדלת340-670 ₪

 

סיבות נוספות להחלפת הצילינדר בדלת הפלדלת

1. ניסיון פריצה.

לצערם של כולם זוהי סיבה שכיחה מאד, אך המציאות היא שעדיין ישנן עדויות ותלונות לנסיונות פריצה. לעתים, הפורצים מאד אגרסיביים, כך שגם במידה והם לא הצליחו לפרוץ את הדלת, היא נותרת עם נזק במנעול. במקרים שכאלו לא תצליחו להכניס פנימה את המפתח, או שלאחר כניסתו הוא יתקע בעקבות הצילינדר שהתעקם.

2. עברו 5 שנים? החליפו צילינדר!

אם עברו חמש שנים מהפעם האחרונה שהחלפתם צילינדר, לא כדאי להתעסק בשאלות כמו כמה עולה החלפת צילינדר בדלת פלדלת. מומלץ מאד להשקיע את הסכום הנדרש, וכך להיות שקטים כי הצילינדר לא יפתיע אתכם עם תקלות בלתי צפויות. צילינדר שישחק או שיגיע לבלאי כך פתאום ביום בהיר, יכול להשאיר את המפתח שלכם תקוע בפנים.

3. החלפה לצילינדר חכם יותר

ככל שמתקדמת הטכנולוגיה, כך גם מתפתחים דגמים נוספים של צילינדרים. כל עוד הצילינדר שלכם אינו הצילינדר המתקדם ביותר, יהיה בהחלט כדאי לשקול החלפה. המשמעות פשוטה: ככל שמדובר על דגם חדיש יותר, כך הוא מורכב יותר וחכם יותר – מה שמקשה מאד על פורצים. התייעצו עם המנעולן לגבי הדגם המתאים ביותר לדלת הפלדלת שלכם. צרו קשר לפרטים.

 

לקריאה נוספת:

החלפת צילינדר לדלת שריונית חוסם

החלפה של צילינדר מסוג מולטילוק

מנעול חכם לדלת כניסה

החלפת מנעולים בדלת