מחפשים מנעול פרפר למכירה? צריכים גם התקנה, פורץ, או החלפה של מנעול פרפר? הגעתם למקום הנכון! התהליך הוא פשוט – יוצרים קשר ותוך זמן קצר מנעולן פיקס מגיע לבצע כל עבודה במהירות ובמסירות

בימינו ניתן למצוא מגוון רחב של סוגי מנעולים, כאשר מנעול פרפר נחשב לאחד היותר יעילים שבהם. אנו מתמחים בהתקנה, פריצה ותיקון של מנעולי פרפר וישמחו לתת לכם מענה מקצועי ומהיר בכל מה שקשור בהם. מהו מנעול פרפר, איך עובד מנעול פרפר, כיצד מתקינים מנעול פרפר ומהו טווח המחירים שלו? מיד תקבלו את כל התשובות.

 

התקנת מנעול פרפר מכל הסוגים והגדלים (כל הארץ)

✔️ המנעולנים שלנו ישמחו להגיע לכל כתובת בישראל לבצע התקנה של מנעול פרפר במקצועיות

✔️ מבחר סוגי מנעולי פרפר לדלת פנים, כניסה במחירים נוחים להתקנה ע"י פורץ מנעולים מורשה

✔️ מכירת מנעולי פרפר במגוון סוגים, מידות וגדלים. צרו קשר למידע נוסף >>

לפרטים התקשרו: 055-9706744

 

מנעול פרפר לדלת פנים או חוץ
מנעול פרפר לדלת – התקנה והחלפה – מנעולן פיקס

 

 

אז מה זה בעצם מנעול פרפר?

בעוד מנעולי צילינדר סטנדרטיים מאפשרים פתיחה על ידי מפתח משני צידי הדלת, מנעול פרפר (שגם כן נחשב למנעול צילינדר) אינו כולל פתח למפתח בצד הפנימי של החדר, אלא מעין רוזטה (בצורה המזכירה פרפר) מובנית שבאמצעותה נועלים ופותחים את הדלת. למעשה, דלת שמותקן בה מנעול פרפר ניתנת לנעילה באמצעות מפתח רק מצד אחד, החיצוני של החדר.

כיצד פועל מנעול שכזה? כאמור, מדובר באותו מנגנון צילינדר שכולנו מכירים – מכניסים מפתח לתוך המנעול, הוא מזוהה על ידי הפינים שבתוך המנגנון והם מאפשרים את פתיחת הלשונית ו/או הבריחים. בזמן סיבוב המפתח בחלק החיצוני גם הרוזטה שבצד השני מסתובבת, כך שהפרפר מהווה מעין מפתח קבוע לדלת.

 

מהם היתרונות של מנעול פרפר?

להתקנת מנעול פרפר יתרונות רבים שכוללים את אלו של מנעולי הצילינדר הרגילים (יכולות אבטחה גבוהות ועמידות רבת שנים) אך עם הרחבות שימושיות נוספות:

✔️ יעילות במקרי חירום – במקרה של התלקחות אש במבנה אין צורך לבזבז זמן במציאת המפתח, שכן הוא תמיד קבוע בדלת ולא ניתן לשליפה (הוא חלק מהצילינדר).

✔️ ניתן תמיד לפתוח את הדלת – במנעולי צילינדר רגילים לא ניתן לפתוח את הדלת מבחוץ כאשר המפתח נמצא בתוך הצילינדר מבפנים, מה שעלול להוות בעיה כשדלת נטרקת או שוכחים את המפתח בתוך המנעול. עם מנעול פרפר דבר כזה לעולם לא יכול לקרות.

✔️ אפשרות לנעילה מבפנים ללא צורך במפתח – מה שמתאים מאוד לחדרי שירותים בבית או במשרד, כשזקוקים לפרטיות רבה.

ואם לרגע חשבתם כי התקנת מנעול פרפר לדלת היא דבר מורכב ומסובך, דעו לכם כי כל מנעולן מקצועי ידע לבצע את המשימה בצורה מהירה, גם במקרה של צורך בהמשך לפרוץ את המנעול ולהחליפו באחר, כשמופיעה תקלה כלשהי.

 

איך מתקינים מנעול פרפר?

שלבי ההתקנה של מנעולי פרפר משתנים בהתאם לסוג הדלת – כניסה או פנים. במקרה של דלתות כניסה, המנעולן יבצע את השלבים הבאים:

✔️ ישחרר את הידית הפנימית של הדלת ולאחר מכן ימשוך החוצה את הידית החיצונית שלה.

✔️ יסיר את לוחיות ההגנה מעל פתח הצילינדר של הדלת.

✔️ ישחרר את הבורג הארוך בצידי הדלת על מנת לשחרר את הצילינדר הקיים ממקומו.

✔️ ישחרר את הצילינדר ממנגנון הנעילה הפנימי וישלוף אותו החוצה.

✔️ כעת ניתן לבצע את ההתקנה של מנעול הפרפר החדש, באותם השלבים רק בסדר ההפוך. מנעולן מקצועי ידע לבצע את הפעולה בדקדקנות, יוודא שהצילינדר יושב טוב במנעול ושיהיה בדיוק מול גלגלי השיניים שמזיזים את הבריחים.

 

במקרה של התקנת מנעול פרפר לדלת פנים, יש לבצע את השלבים הבאים:

✔️ לשחרר את הידית הפנימית של הדלת ולשלוף את הידית החיצונית.

✔️ לשחרר את הבורג שמחזיק את המנגנון ולשלוף את כולו החוצה.

✔️ כעת ניתן להתקין את מנעול הפרפר החדש, תוך ביצוע כל אותן הפעולות בסדר ההפוך, רק שהפעם מצמידים את הפרפר למנגנון הנעילה על ידי הברגה וזאת לאחר שמקבעים אותו בתוך הדלת.

 

תיקון ופריצה של מנעולי פרפר

מנעולי פרפר נחשבים לאיכותיים מאוד ולכאלה שכמעט ואינם נהרסים. יחד עם זאת, שימוש תכוף או לא נכון, עלול בכל זאת לגרום להם להינזק. במקרה שמדובר בליקוי קל (למשל, חדירת אבק או חול לתוך המנעול), מנעולן מקצועי ידע לתקן את המנעול בקלות תוך שליפת הצילינדר, ניקויו והחזרתו למקום.

במקרים חמורים יותר בהם לא ניתן לבצע תיקון, יש להחליפו באחר. לעיתים תהליך ההחלפה יחייב גם פריצה של הדלת ורק מנעולן מקצועי ידע כיצד לבצע זאת מבלי לגרום נזק לדלת עצמה. פריצת מנעול פרפר מתבצעת על ידי קדיחה של הצילינדר עם מקדח מיוחד וחשוב לא לנסות לבצע זאת באופן עצמאי.

 

מנעול פרפר – מחירים

אז כמה עולה להחליף מנעול פרפר בדלת? ובכן, מחיר התקנת מנעול פרפר הוא דבר שתלוי במותג המנעול וסוג הדלת. להלן טווח מחירים של מנעולי פרפר לדלת:

מנעול פרפרטווח מחירים
מחיר מנעול פרפר לדלת כניסה (פלדלת, רב בריח ועוד)החל מ-70 ₪
עלות מנעול פרפר לדלת פנים רגילההחל מ-70 ₪
המחיר של מנעול פרפר לדלת פנים / שירותים (חיווי תפוס\פנוי)החל מ-50 ₪
עלות התקנה של מנעול פרפר ע"י מנעולן (לא כולל חומר)300 - 250 ₪
כמה עולה התקנת מנעול פרפר כולל המנעול?400 - 300 ₪

 

אנו במנעולן פיקס מציעים שירותי התקנה, פריצה ותיקון של מנעולי פרפר במחירים משתלמים ולשדרג את דלתות הבית או המשרד שלכם מכל בחינה שהיא.

בין אם התקנת מנעול פרפר לדלת רב בריח, פלדלת או כל מותג דלתות אחר הוא מה שאתם מחפשים ובין אם תזדקקו לשירותי תיקון מנעול צילינדר פרפר, פריצה או ביצוע החלפה שלו, המנעולנים המקצועיים שלנו ישמחו לעמוד לשירותכם.