צריכים לפרוץ, להחליף או להתקין מנעול רתק? מנעולן פיקס מגיע אליכם מהר לבצע. מחירים הוגנים ושירות מקצועי (פריסה ארצית)!

מנעול רתק נחשב לאחד מסוגי המנעולים היותר איכותיים כיום ותוכלו לרכוש ולהתקין אותו דרך חברת מנעולן פיקס. את מנעולי הרתק קשה מאוד לפרוץ וזאת בדיוק הסיבה שהם כל כך מבוקשים. התקנה, פריצה או תיקון של מנעולי רתק הם דבר שצריך להתבצע באמצעות מנעולן מקצועי ובשורות הקרובות תקבלו את כל המידע לגביהם, כך שתוכלו לבחור אותם בצורה הכי מושכלת שיש.

 

פריצה / התקנה של מנעולי רתק במחיר אטרקטיבי (כל הארץ)

✔️ המנעולנים של מנעולן פיקס מגיעים לכל כתובת בישראל להתקין או לפרוץ מנעול רתק

✔️ התקנת מנעולי רתק מסוגים שונים: 10, 13, 16, יהלום, רב בריח, לרצפה, לנגרר ונוספים

✔️ מנעולנים מנוסים להתקנה או פריצת של מנעולי רתק במידות ובקטרים שונים >>

לפרטים התקשרו: 055-9706744

 

התקנת מנעול רתק ופריצה
התקנה ופריצה של מנעולי רתק – מנעולן פיקס

 

 

מהו מנעול רתק?

מנעול רתק הינו למעשה סוג של מנעול תלייה שממוקם בתוך שני חלקים שחובקים, עוטפים ומגנים עליו. המנעול מורכב מגוף מתכת שבתוכו מנגנון הנעילה (הצילינדר) ואנקול בצורה של חצי פרסה שנכנס לתוכו.

שני החלקים החובקים עשויים מסוגים שונים של מתכות ולמעשה אינם מאפשרים להגיע בקלות אל המנעול. בעוד את מנעולי התלייה הרגילים ניתן לקדוח ולפרוץ בקלות, חלקי הפלדה שעוטפים את אמצעי הנעילה במנעולי הרתק הינם מסיביים ועמידים הרבה יותר לקדיחה בהם.

בנוסף, מנעול תלייה רגיל אינו מחובר לדלת בשום צורה אך מנעולי הרתק מרותכים בדרך כלל לדלתות ומהווים חלק בלתי נפרד מהן.

.

מנעולי רתק – אילו סוגים קיימים?

ניתן למצוא מספר סוגים של מנעולי רתק הנבדלים ביניהם במספר פרמטרים:

✔️ קוטר האנקול – ככל שהאנקול עבה יותר, כך המנעול מסיבי וכבד בהתאם. ניתן למצוא שלושה קטרים עיקריים: מנעול רתק 10, מנעול רתק 13 או מנעול רתק 16.

✔️ סוג החומר – מנעולי הרתק נועדו למנוע פריצה בין היתר משום שהם עמידים לקדיחה באמצעות מקדחות רגילות. הפריצה מתאפשרת רק באמצעות שימוש במסור דיסק עוצמתי, מה שהופך את הפעולה לממושכת ורועשת יותר וגורם לפורצים פשוט לוותר. ככל שהמנעול עשוי מחומר חזק יותר, כך הפריצה תהפוך למסובכת יותר. הבחירה המומלצת ביותר היא של מנעול רתק שעשוי מפלדה מחוסמת.

✔️ איכות הצילינדר – רמת האבטחה של מנעולי הרתק השונים תלויה גם באיכות הצילינדר של המנעול, שמשתנה בין המותגים השונים.

✔️ איכות המותג – ניתן למצוא מנעולי רתק ממותגים שונים, חלקם עלומי שם (בעיקר מסין) שרצוי להימנע מהם ואחרים תוצרת הארץ שנחשבים לאיכותיים ביותר. למשל, תוכלו למצוא מנעול רתק רב בריח, מנעול רתק יהלום (קרוי גם מנעול רתק מולטילוק) ועוד.

למעשה, ניתן להתאים לכל סוג של מפתח מנעול רתק לפי מידות ובכך לאבטח דלתות כניסה מכל הסוגים, שערי ברזל, כספות, ארונות נשק, תאי מטען במשאיות ועוד.

 

כיצד מתקינים מנעול רתק?

בין אם ברצונכם לבצע התקנת מנעול רתק לדלת, לשער, לנגרר או לרכב ובין אם לכספת של העסק שלכם, חשוב כי לא תנסו לעשות זאת באופן עצמאי אלא תפנו אל מנעולן מקצועי.

עליכם לקחת בחשבון כי מדובר בתהליך מורכב אשר כולל לא רק בחירה נכונה של מותג וקוטר המנעול אלא גם ריתוך של החלקים החובקים שמרכיבים אותו – האחד מרותך לדלת עצמה והשני למשקוף או לרצפה.

במידה ולא תבחרו בסוג מנעול שמתאים לדלת שלכם ולא תבצעו את הריתוך בצורה חזקה תוך מיקום שני החלקים החובקים בצורה מדויקת, הנעילה לא תהיה חזקה דיו והדלת לא תיפתח ותיסגר בצורה חלקה.

 

פריצת מנעול רתק או תיקון של המנעול

הצורך בשירותי מנעולן שמתמחה במנעולי רתק יכול לעלות לא רק כאשר מעוניינים לבצע התקנה אלא גם כאשר המנעול מתקלקל ויש צורך לתקן אותו או לבצע פריצה שלו.

איך פורצים או מתקנים מנעול רתק? ובכן, במקרה שהמנעול נהרס לגמרי ויש צורך לפרוץ אותו, פשוט עוקרים אותו מהמקום באמצעות זרוע מיוחדת.

הזרוע מותקנת על המנעול ובאמצעות הפעלת כוח המנעולן תולש את המנעול מהריתוכים שלו. במקרים אחרים אין צורך לבצע עקירה אלא ניתן לתקן את המנעול על ידי החלפה של החלק שנמצא בתוך החלקים החובקים.

חשוב לציין כי פעולה זו אפשרית רק בחלק ממנעולי הרתק והיא מתבצעת על ידי קדיחת הצילינדר ושליפת מנעול התלייה הפנימי החוצה. מנעולן מקצועי יגיע עם כל הכלים הנדרשים על מנת לבצע את התיקון או הפריצה מבלי לגרום לנזק מיותר.

 

המנעולנים של מנעולן פיקס בקיאים בהתקנה, פריצה ותיקון של כל סוגי המנעולים, כולל מנעולי רתק.

כל מנעולני החברה הינם בעלי הסמכה ואישור משטרתי ויכולים להגיע עד אליכם בכל שעה שתזדקקו להם. שמרו את מספר הטלפון שלנו והצטרפו לאינספור לקוחות מרוצים שנעזרו בנו.