מתקין דלתות כניסה – כל מה שחשוב לדעת על הזמנת שירות התקנת דלתות מכל הסוגים – מוזמנים להתייעץ עם המומחים שלנו ולבחור את הדלת החדשה שלכם!

דלת כניסה לבית היא הגבול הראשון שאנו פוגשים בין המרחב הפרטי לציבורי ויש לה חשיבות עליונה בהגדרת המתחם האישי של בעלי הבית. כל מתקין דלתות כניסה לבית יאמר לכם שבבואכם לבחור את סוג ודגם הדלת שתותקן בכניסה אל הבית, כדאי לזכור כי מעבר להיבט העיצובי והויזואלי – מדובר באחת הבחירות וההחלטות החשובות ביותר שתוכלו לקבל, מהבחינה הבטיחותית.

במאמר זה נסקור את סוגי הדלתות והשימושים השונים בהם, נבין איך ניתן לבחור מתקין דלתות מקצועי, איזו דלת מתאימה ומהן העלויות הצפויות.

 

עוברים דירה או מתחדשים בדלת כניסה? מתקין דלתות כניסה בכל רחבי הארץ

✔️ התקנת דלת כניסה בפריסה ארצית על ידי מיטב אנשי המקצוע בישראל!

✔️ מתקיני דלתות מוסמכים ומסורים והתחייבות לשירות אדיב (כולל התקנת דלת זכוכית)

✔️ התקנת דלתות כניסה לבית או לבניין: התקנת דלת רב בריח, פלדלת, פנדור, שריונית חסם ועוד

✔️ לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד ממתקין דלתות כניסה, מחיר מיוחד לפונים דרך האתר >>

לפרטים התקשרו: 055-9706744

 

מתקין דלתות כניסה
מתקין דלתות כניסה בפריסה ארצית

 

 

התקנת דלתות חוץ ופנים

מקובל לסווג את סוגי הדלתות הקיימים לשני סוגים: דלת כניסה לבית שהיא דלת החוץ ודלתות פנים.

✔️ דלת כניסה לבית – דלתות כניסה לבית הן בעלות כללים ברורים הקשורים בעיצוב ובביטחון שהן אמורות לספק לדיירים. ההבדל בין דלת כניסה לבית, לדירה או למשרד יהיה בעיקרו עיצובי. דלת כניסה לבית, תהיה מאופיינת בעיצוב המתכתב עם הסגנון העיצובי של פנים הבית ותרמז -על החוויה הצפויה לבאי הבית.

כך למשל, דלת מעץ בצבעים חמימים תספר לנו על בית חמים עם אווירה פתוחה ומזמינה ואילו דלת פלדה בקווים חדים תספר על בית בעיצוב נקי, אולי מעט רשמי. על פי אותו עקרון נמצא הבדלים בעיצוב דלת כניסה בבניין דירות, אל מול דלת כניסה במשרד הייטק או בקליניקה של רופא. עיצוב הדלת יספר לנו ברמז על החוויה שתהיה לנו מעברה.

מבחינה בטיחותית דלת הכניסה אמורה לספק את תחושת הבטחון שכל אחד רוצה להרגיש במרחב הפרטי שלו. כך דלת בטיחותית תקנה לנו שקט שלווה ובטחון במבצר הפרטי שלנו, שהוא בלתי חדיר לשינויי מזג האוויר, פריצות, רעש, אש וכדומה. סקירה קצרה של ההתנהגות הצרכנית הישראלית בכל הנוגע להחלטה האם לבחור דלת כניסה מעץ או מפלדה, מלמדת כי בבתים פרטיים ישנה העדפה ברורה לשימוש בדלתות עץ ואילו במשרדים ובנייני מגורים לדלתות פלדה.

✔️ דלתות פנים – דלת פנימית של הבית תהיה פחות מאסיבית: דלתות פנים נועדו בעיקר על מנת לתחום אזורים במרחב. דרישות הבטיחות שלהן פחות מחמירות ויש דגש רב יותר על בידוד רעשים וקו עיצובי.

כיום דלתות פנים אינן פונקציונליות בלבד אלא הפכו פריט מסוגנן המשתלב במראה הכולל של הבית. בזמן השהות בבית אנו נכנסים ויוצאים מחדרים הרבה מאד פעמים והתנועה האוטומטית של פתיחה וסגירת דלת נראית לנו טבעית כמו הנשימה, לכן השימוש הרב שאנו עושים בדלתות פנים עלול לגרום לבלאי ולצורך להחליף או לתקן את הדלת.

מסיבה זו פיתוחים שונים הביאו ליצירת דלתות חזקות מחומרים איכותיים שעמידות גם בתנאים של שימוש רב ולעיתים אף בלתי זהיר, כמו ילד שטורק דלתות או כלב שקופץ על הידית.

 

למה חשוב לפנות למתקין דלתות מקצועי?

התקנת דלת כניסה או דלת פנים אינה רק השחלת הדלת בצירים וקודמת לה עבודת הכנה מדויקת, המתבצעת על ידי מתקין דלתות מקצועי כמו צוות המתקינים שלנו במנעולן פיקס.

#1) מתקין דלתות רב בריח לבית הוא בעל הידע המקצועי, הניסיון והיכולת לפתור בעיות שצצות תוך כדי עבודה.

#2) מתקין דלתות פלדלת לבית – הדלת הראשונה שיוצרה על-ידי חברת רב בריח, מכיר את כל הפיתוחים וסוגי המנעולים ויידע להמליץ לכם על הטכנולוגיה העדכנית שתספק את צרכי הבטחון שלכם.

#3) מתקין דלתות פנים כמו למשל מתקין דלתות פנדור, הוא בעל מומחיות בהתקנת דלתות פנים מעוצבות. דלתות פנים עשויות עץ או פח שיוצרו בעבר היו פריט פונקציונלי שלא חף מחסרונות כמו היווצרות חלודה, רטיבות ועוד.

כיום, באמצעות פיתוחים טכנולוגיים שונים ניתן לייצר דלתות מחומרים המותאמים לאורחות חייו של הצרכן הישראלי. מתקין דלתות כניסה ופנים שהוא גם מנעולן מיומן, יסייע לכם להתאים את הדלת שתענה על הצרכים שלכם ואת המנעול הרלוונטי עבורה.

#4) מתקין לדלת כניסה יידע להתייחס להיבטים כמו גודל הדלת המומלץ, כיוון התקנת הדלת אל מול תנאי מזג האוויר באופן שתספוג פחות בלאי ודהייה מהשמש הישראלית, כמו גם התאמת הדלת למרחב, בין אם מדובר בבניין דירות, בית פרטי או משרד.

#5) מנעולן מתקין דלתות כניסה יהיה בעל הכשרה כמנעולן ויקפיד לעבור הכשרות והשתלמויות בנושא. התקנת דלת רב בריח ודלתות בכלל על-ידי מתקין דלתות שהוא מנעולן, כמו צוות מתקיני הדלתות בחברתנו, מנעולן פיקס, מספקת מעטפת רחבה של שירותים גם בהמשך.

במידה שננעלתם מחוץ לדלת או שהמפתח נתקע, תמיד עדיף להזמין שירותי מנעולן אמין ומקצועי, שכבר ביצע אצלכם את העבודה והתקין לכם את הדלת.

#6) במנעולן פיקס אנו מתמחים בהתקנת דלתות – ברשותנו מאגר גדול של עובדים מסורים, מקצועיים ומנוסים, הפועלים בפריסה ארצית על מנת להגיע לכל לקוח ולספק, איכות ומקצועיות ללא פשרות.

 

עשרה טיפים לבחירה והתקנת דלת כניסה

✔️ התייעצו עם מתקין דלתות מקצועי, הגדירו תקציב ובצעו סקר שוק והשוואת מחירים.

✔️ בטיחות לפני הכל – הדלת צריכה לעמוד בתו תקן, להיות מבודדת רעשים וטמפרטורה, בעלת אטימות גבוהה, עמידה נגד אש ומוגנת מפני פריצה.

✔️ בחרו דלת מחומרים איכותיים שיעמדו בתדירות השימוש הגבוהה ויאטו את קצב הבלאי של הדלת.

✔️ וודאו שעברתם על כל הפרמטרים העיצוביים כמו צבע, סגנון, מספר הכנפיים, משקוף מתמזג  או משקוף יציקה.

✔️ בדקו מהו השירות הספציפי הנדרש – האם התקנת משקוף או רק התקנת דלת וכדומה.

✔️ קבלו המלצות על הדגם הספציפי שבחרתם, על החברה ועל המתקין.

✔️ מדדו את גודל פתח הדלת וודאו שהמדידה שלכם ושל מתקין הדלתות זהה.

✔️ קבלו הסבר מקיף של מתקין דלתות כניסה לגבי ההבדלים בין המנעולים השונים ובחרו את המתאים לכם ביותר.

✔️ מועד התקנת דלת כניסה – בצעו את התקנת הדלת בסמוך לגמר עבודות השיפוצים ולא במהלכן.

✔️ אחריות – החברות השונות יעניקו אחריות של חמש שנים לערך עבור הדלת עצמה וכן אחריות קצרה יותר המשתנה בין חברה לחברה, עבור חלקים בדלת. מומלץ לבדוק עם כל חברה את התנאים הספציפיים שהיא מציעה בעסקה שלכם.

 

מחיר מתקין דלתות – כמה עולה להתקין דלת כניסה לבית, לדירה או למשרד

טווח מחירים של מתקין דלתות כניסה בישראל משתנה לפי סוג הדלת המבוקשת ובדרך כלל נע בין 2,500 ₪ ל-4,000 ₪ להתקנת דלת כניסה בבית פרטי. כמובן שהמחיר בפועל הוא פונקציה של מספר גורמים כפי שיפורט בהמשך. להלן מחירון מומלץ לצרכן עבור שירות מתקין דלתות כניסה:

 

השירות המבוקש: התקנה\החלפת דלתטווח מחירים ממוצע
התקנת דלת כניסה לבית1800-2700
התקנת דלת פלדלת1800-2500
החלפת דלת פלדלת2000-3800
התקנת דלת כניסה רב בריח2000-3500
התקנת דלת מעץ1600-2400
התקנת דלת לחדר ממ"ד1800-2700

 

הפרמטרים המשפיעים על מחירים התקנת דלתות

#1 מיקום – האם מדובר בדלת כניסה לבית פרטי, למשרד או לבניין דירות.

#2 סוג הדלת – האם מדובר בדלת עץ או דלת פלדה.

#3 עיצוב – עיצוב אישי יהיה יקר יותר מהזמנת דלת מוכנה שנמצאת במלאי. גם תוספות עיצוביות מיוחדות כמו פירזולים, או גודל דלת שאינו סטנדרטי, יעלו את המחיר.

#4 גודל – קיימים שלושה גדלים בסיסיים וככל שהדלת גדולה יותר כך המחיר גבוה יותר.

#5 הזמנה עצמאית – אם תבחרו להזמין ולעצב את דלת הכניסה באופן עצמאי ולא באמצעות מתקין מקצועי, תחשפו למחירים גבוהים יותר ממחיר של מתקין דלתות מקצועי.

 

מתקינים או מחליפים דלת? הזמינו שירות של מנעולן מתקין דלתות

בין אם אתם נכנסים לבית חדש ומעוניינים לבחור דלת כניסה לבית ובין אם אתם רק רוצים להחליף את דלת הבית הנוכחית שלכם, או את דלתות הפנים, לבחירה בדלת המתאימה יש משמעויות ברמה הבטיחותית והעיצובית ולכן יש חשיבות גדולה להתקנת הדלת באמצעות מתקין דלתות מקצועי.

אנו בחברת מנעולן פיקס מתמחים בהתקנת דלתות מכל הסוגים ומספקים שירותי התקנה ותיקון מנעולים ודלתות בפריסה ארצית באמצעות צוות המומחים שלנו, אשר זמינים עבורכם למתן יעוץ והכוונה.

 

לקריאת המשך: החלפת סף בדלת כניסה