זקוקים לשירות של התקנת קודן לרכב? מנעולן פיקס כבר פיצחה את הקוד עבורכם! אנחנו עובדים בפריסה ארצית – מצפון ועד דרום, תוך שאנו מתמחים בהתקנת קודנים לכל סוגי הרכבים, לרבות התקנת קודן לרכב יונדאי כמו גם התקנת קודן לרכב ניסאן.

המחירים שאנו מציעים לכם הוגנים וזולים, כך שלא צריכה להיות כל התלבטות – תוכלו גם אתם ליהנות מהדרך וגם לאחריה עם ראש שקט! אז למה כדאי לבצע התקנת קודן לרכב מאזדה או לכל רכב אחר? כל התשובות לפניכם.

 

התקנת קודנים לרכבים מכל סוג במחירים נוחים

✔️ מעוניינים להתקין קודן ברכב שלכם? הגעתם למקום הנכון!

✔️ התקנת קודן לרכב בפריסה ארצית – דרום, שפלה, מרכז, שרון וצפון 

✔️ קודן לאוטו במבצע – מחיר אטרקטיבי, שירות מקצועי ומהיר

✔️ קודן לרכב מאזדה, יונדאי, טויוטה, ניסאן, שברולט, רנו ויצרנים רבים נוספים

פרטים נוספים בטלפון: 055-9706743

 

 

הכירו גם אתם: זו הסיבה כי קודן מומלץ לרכב

אז מהו אותו קודן? מדובר על רכיב המותקן ברכב שלכם, כאשר על מנת להניע אותו ולצאת לדרככם, עליכם להקיש קוד שנקבע מראש. באופן זה, גם אם מישהו הצליח לפרוץ את הרכב שלכם או במידה והשארתם את הרכב פתוח ושכחתם לנעול אותו, לא יהיה ניתן לגנוב לכם את הרכב שכן לא יהיה ניתן להניע אותו.

כל מערכות הרכב מנותקות עד לרגע שבו הקוד מוזן ובצורה מדויקת. לאחר כמה נסיונות כושלים, הקודן ננעל ויהיה ניתן לחדש את הפעולה רק לאחר כמה דקות – מה שיבטיח כי במידה ואכן הגיעו פורצים לרכב, הם לא יסתכנו ויברחו.

רכישת רכב פרטי הינה רכישה שבה השקעתם לא מעט כסף. כעת, המטרה שלכם היא גם להבטיח נהיגה בטיחותית אך גם להבטיח שהרכב שלכם לא יגיע לידיים זרות. אם בעבר לא היו דרכים מתקדמות להגן על הרכבים וכך גם היו גלי פריצות נרחבים, הרי שכיום קל יותר לשמור על הרכב שלכם באמצעות הקודן – הוא זה המסתמן כפתרון הבטוח ביותר והיעיל ביותר לטובת שמירת הרכב שלכם.

 

הקודן לא מאפשר לגנבים לגנוב מכם

עלות התקנת קודנית ברכב מתגמדת לעומת התועלת שהיא מעניקה לכם! אם יש דבר שלא תרצו לחוות הוא גניבה של הרכב שלכם. מעבר לכך שמדובר על השקעה כספית גדולה, הרי שמדובר גם על כלי רכב שמנייד אתכם בכל יום כך שהתלות שלכם בו הינה גדולה.

בעת שמותקן אצלכם קודן ברכב, הפורצים מוצאים עצמם תקועים תוך שלא נותר להם דבר אלא לעזוב את הרכב שלכם. התקנת קודן לרכב טויוטה או לכל סוג רכב אחר, הינה התקנה חיונית והכרחית שכן היא מעכבת את הפורצים השונים ומונעת מהם לגנוב אתכם. שימו לב כי במידה וגם פועלת אצלכם אזעקה, היא תוכל להתריע בפניכם וכך גם יהיה ניתן לתפוס את הגנבים.

 

כל סוגי קודן לרכב מייצרים הרתעה

השירות המוצע לכם דרכנו הינו של התקנת קודן לרכב בזול! המשמעות היא שאין לכם סיבה להתלבט לגבי התקנת הקודן או לא. מעבר לכך, הקודן יוצר הרתעה מושלמת בפני כנופיות הפורצים. בעת שפורצים מתקרבים לרכב על מנת להבין את סביבת הפריצה שלהם, הם בוחנים בראש ובראשונה האם ישנו קודן לרכב. כל עוד אין קודן, יהיה לכם קל יותר לפרוץ את הרכב.

במידה ויש קודן, כל שנותר להם הוא לסגת לאחור ולוותר על ניסיון הפריצה. אנחנו מבצעים התקנה של קודן לרכב בצפון וגם מבצעים התקנת קודן לרכב באזור המרכז כך שגם אתם תוכלו להתקדם ולהגן על הרכב שלכם!

 

מחיר התקנת קודן לרכב כולל גם שקט נפשי!

והסיבה החשובה ביותר מדוע להתקין קודן ברכב שלכם, היא כמובן אתם והשקט הנפשי שלכם. המון נהגים השקיעו את מיטב כספם ברכישת רכב החלומות שלהם, כאשר לא מעט נהגים מביעים את החשש כי רכבם יפרץ יום אחד. כמובן שלא ניתן להגן על הרכב מכל אירוע, אך כן ניתן להוריד משמעותית את הסיכויים כי יתבצע ניסיון פריצה לרכב שלכם.

 

כמה עולה התקנה של קודן לרכב? מהו מחיר ניתוק קודן?

אנו שמחים להציע לכם התקנות של קודנים לרכב במחירים נוחים. אנו לא מתביישים להציע לכם שירות איכותי במחיר הוגן, אלא להיפך.

קודן זול לרכב גורם ליותר נהגים לבצע התקנה שכזאת, וכך גם פוחתת תופעת הפריצה לרכבים. את המחיר הסופי ניתן לכם במעמד ההתקנה כאשר נתאים לכם את סוג הקודן המתאים לרכב.

איתנו אתם לא צריכים קודן לרכב במבצע – המחירים מראש אטרקטיביים.

 

התקנת קודן - כמה עולהטווח מחירים מומלץ (לא כוללים מע"מ)
מחיר קודן לרכב + התקנה350-450 ₪
התקנת קודן עלוקה לרכב אימובילייזר350-450 ₪
עלות ניתוק קודן לרכב (ללא כספת)250-350 ₪
עלות ניתוק קודן לרכב + כספת (מצריך הרמה עם ג'ק)800-950 ₪
עלות ביקור מנעולן רכב150-250 ₪

 

למה לבחור מנעולן פיקס?

אנו במנעולן פיקס מתחייבים על שירות מהיר, מחירים זולים ומתקינים מקצועיים! תוכלו לבקש יותר? מתקינים קודן עוד היום!

 

לקריאה נוספת: שחזור מפתח לרכב | מנעולן רכב