מנעולנים בנס ציונה – פורץ מנעולים אמין ומקצועי 24/7!

✔️ מנעולנים בנס ציונה עם המלצות אשר פועלים ברחבי העיר וזמינים עבורכם בכל שעה

✔️ פריצת דלת של בית, דירת מגורים, רכב או כספת מכל סוג במחירים נוחים לכל כיס 

✔️ תושבי נס ציונה החביבים, זקוקים לשירותי מנעולנות? צרו קשר…

✔️ פריצת מנעולים מקצועית בכל רחבי נס ציונה >>

מנעולן בנס ציונה, טלפון: 055-9706744

 

מנעולן בנס ציונה אמין זול עם המלצות
פורץ מנעולים בנס ציונה – מנעולן פיקס

 

 

פועלים בכל שכונות העיר: אזור התעשייה, ארגמן, גבעת מיכאל, גני הדר, מליבו, יד אליעזר, גבעת נוף, נווה ניר, טירת שלום, גבעת התור, הצבר ועוד.

 

אולי הזמנת מנעולן בנס ציונה 24 שעות ביממה נשמעת לרבים כמו שירות עתידני, אך זהו סטנדרט השירות שלנו. מנעולן-פיקס שמחה לשרת אנשים פרטיים וחברות עסקיות בכל רחבי נס ציונה והסביבה.

אולי אין לכם שליטה מלאה בכל העתיד להתרחש ומתי תצטרכו שירות של מנעולן, אך בהחלט יש לכם שליטה מלאה בכל הבחירות שתעשו לאחר מכן: אנו זמינים לכם עם שירות הניתן על ידי מנעולנים מומלצים בנס ציונה שעובדים על בסיס אישורים רשמיים הניתנים מהמשטרה, כאשר כל מנעולן שלנו מתמחה בכל העבודות הנדרשות – מפריצת דלת כניסה לבית ועד פריצת כספת במקום העבודה שלכם.

אם גם אתם מאלה שמחפשים מנעולן בנס ציונה יצאת צדיק – אנחנו לגמרי מבינים, אבל שימו לב – אנחנו גם לא פראיירים 🙂

 

"אני פורץ מנעולים בנס ציונה כבר 10 שנים"

אנחנו יכולים לקחת אחריות מלאה על השירות שאנחנו נותנים, אך בהחלט לא יכולים לקחת אחריות על החאפרים המתחזים למנעולנים. על מנת שגם אתם תדעו מהם הקווים לדמותו של פורץ מנעולים בנס ציונה, כדאי שתדעו כי על כל מנעולן לעבור קורס שמטרתו הכשרה מלאה ומקיפה.

רק לאחר מעבר בהצלחה בקורס המנעולנים, מקבל המנעולן את האישור המשטרתי לעבודה כמנעולן, כאשר תנאי הסף הוא היעדר עבר פלילי. מדוע אנחנו מציינים זאת? מאחר וישנם כביכול "מנעולנים" שמציגים עצמכם כמנעולנים מורשים ומנוסים, אך בפועל אינם מחזיקים באישורים הרלוונטים. גם אם ילדכם הקטן תקוע מחוץ לבית, אל תעבדו אל מול מנעולן שלא מציג בפניכם אישור מנעולן.

 

מנעולנים בנס ציונה לפריצת כל דלת

כבעלי העסק בו אתם מעסיקים צוות עובדים, אתם רגילים לקחת אחריות על כל דבר שקורה ולמצוא פתרונות מהירים ויעילים. יחד עם זאת, בכל הקשור לפריצת דלתות המשרד, אנו ממליצים לכם להפקיד את המלאכה בידיים שלנו.

מעבר לכך שאנו מתחייבים לשלוח אליכם מנעולן זול בנס ציונה שיהפוך את השירות למאד כלכלי עבורכם, הרי שפריצה עצמאית שלכם יכולה לגרום ליותר נזק מאשר תועלת. ראשית, פריצה עצמאית מבוססת על המון רעש – כך שאתם יוצרים הפרעה של ממש ליתר העובדים במשרד, כך שהיעילות שלהם עלולה להיפגע.

מעבר לכך, זיכרו כי פריצה שאינה מבוססת על טכניקות של מנעולן מקצועי יכולה פשוט להרוס את הדלת. לרוב, דלתות הפנים במשרדים הן דלתות עץ, כך שהן שבירות ועדינות מאד.

הרצון שלכם לחסוך את הגעת המנעולן יכול בסופו של דבר להוביל אתכם גם למצב בו תצטרכו להחליף את הדלת. הפתרון: פורץ דלתות מנוסה, אמין ומקצועי! עובד שלכם תקוע מחוץ לדלת לכמה דקות בלבד – אנחנו מגיעים במהירות האפשרית!

 

מנעולנים בנס ציונה - פורץ מנעולים
מנעולנים בנס ציונה – פורץ מנעולים של מנעולן פיקס

 

מנעולן בנס ציונה עם המלצות

אולי בעבר הדרך שלכם למצוא אנשי שירות, לרבות מנעולן בנס ציונה והסביבה, הייתה באמצעות ספר טלפונים עבה שהיה מחולק לכל הדירות בנס ציונה. כיום, אתם יכולים למצוא מנעולן מומלץ בנס ציונה בקלות באינטרנט.

יחד עם זאת, חשוב שתדעו איך מחפשים איש שירות באינטרנט: ראשית, הבטיחו כי אתם מקבלים את ההמלצות במסגרת פורום מוכר או קבוצה מוכרת ברשתות החברתיות.

מעבר לכך, הבטיחו כי ההמלצות נכתבות על ידי פרופילים אמינים של אנשים פרטיים, ולא על ידי פרופילים מזדמנים שכותבים תכנים פרסומיים. אחרי קבלת ההמלצות, עשו סבב טלפונים לאותם מנעולנים מומלצים וגלו איזה מנעולן אכן מורשה, מי מציע את המחיר הטוב ביותר ואיזה מנעולן זמין לכם יותר מאחרים.

 

שירותי מנעולנות בנס ציונה - מחירים מומלצים לפי עבודהטווח מחירים מומלץ (לא כוללים מע"מ)
כמה עולה לפרוץ דלת נעולה / טרוקה בנס ציונה
דלתות סטנדרטיות
170-390 ₪
עלות שירות פריצת רכבים בנס ציונה
פתיחת כל רכב נעול במהירות ע"י פורץ מנעולים מוסמך
220-490 ₪
המחיר של ביקור פורץ מנעולים בעיר נס ציונה
עלות למנעולן מורשה עם המלצות
149-250 ₪
כמה עולה לפרוץ כספת ביהוד
כספות פופולריות: יונדאי, וולף, yale, md ועוד
149-450 ₪
החלפת צילינדר בנס ציונה
החלפת מנעול צילינדר במחיר נוח
170-550 ₪
פריצת דלתות פלדלת, פנדור, שריונית חסם, רב-בריח בנס ציונה והסביבה
דלתות שפריצתן מצריכה מומחיות ספציפית
390-580 ₪

 

עוברים לדירה חדשה? החלפת מנעולים בנס ציונה היא בגדר חובה

לצד פריצות של רכבים ושל דלתות בעקבות אירועי חירום, אנו שמחים להיות לצידכם גם בימים המאושרים שלכם – כמו במעבר הדירה. אחת הטעויות הנפוצות ביותר שהמון אנשים עושים היא שלא להחליף את הצילינדר והמנעול בדירת הקבלן לפני שהם נכנסים אל הדירה.

הסיבה? הם סבורים כי מאחר ואיש לא גר בדירה לפניהם, אין עוד אנשים שיש להם את המפתח לבית. בפועל, עליכם לזכור כי עובדים בדירה דרך קבע פועלים ואנשי מקצוע מטעם הקבלן, כך שהמפתח שלכם מסתובב בין המון ידיים. למרות שחשוב לתת אמון באנשים, הביטחון שלכם חשוב עוד יותר. החלפת צילינדר ומנעול הינה בגדר חובה!

 

פורץ מנעולים בנס ציונה גם לשכפול מפתחות

מנעולן בנס ציונה זמין עכשיו שמח להציע לכם שירות נוסף: לקראת שנת הלימודים החדשה החלטתם לאפשר לילדכם לשהות בבית לבדו, ללא כל השגחה? הרי שצריך לשכפל עבורו מפתח לבית.

כמו כן, אנחנו משכפלים מפתחות לכל סוגי הרכבים, כך שאם כל אחד מכם חושש להיות תקוע מחוץ לרכב, שכפול של מפתח נוסף שימתין לכם בבית יכול לשלול את החשש. אנו מתחייבים על מחיר מנעולן נוח ושווה לכל כיס עבור כל שכפול של כל דלת!

 

מתקן מנעולים בנס ציונה
תיקון כל סוגי המנעולים בנס ציונה במהירות ומקצועיות!

 

פורץ כספות בנס ציונה והסביבה

בעוד ישנם מנעולנים המתמחים אך ורק בפריצה של כספות הנמצאות חיצונית לקיר, אנו מתמחים גם בפריצה של כספות הנמצאות בתוך הקיר. מדובר לרוב על כספות הנמצאות בבנקים, בתי עסק ומשרדים.

לא משנה באיזו שעה גיליתם כי הכספת איננה נפתחת – פורץ כספות בנס ציונה עובד מסביב לשעון בדיוק עבור מקרים שכאלו! אם העסק שלכם גם עובד בסופי השבוע, דעו כי השירות שלנו מורחב ויכול לספק לכם מנעולן בנס ציונה בשבת.

 

מנעולן רכב בנס ציונה גם מתקין לכם קוד לרכב

פורץ רכבים מומלץ מטעמנו יכול גם להתקין לכם קודן לרכב. לקודן ישנם יתרונות רבים, כאשר היתרון המשמעותי ביותר הוא מניעת הפריצות.

מאחר ורק אתם יודעים את הקוד לרכב שלכם, רק אתם תוכלו להניע אותו. מעבר לכך, קודן מייצר הרתעה נפלאה: בעד שכנופיית פורצים תתקרב לרכב שלכם ותגלה את הקודן, סביר כי תוותר על הפריצה – זאת מאחר ורכבים שכאלו כמעט ולא ניתן לגנוב.

 

מפת נס ציונה – עובדים בכל אזורי העיר:

מגיעים גם לכאן: פורץ מנעולים בראשון לציון, מנעולנים ברחובות, מנעולן בבאר יעקב