זמינות גבוהה ומיידית

מנעולנים מורשים

מחירים נוחים והוגנים

15 שנות ניסיון בתחום

מנעולן פיקס בירושלים מכסה את כל שכונות העיר ומגיע בטיל לטיפול בכל בעיה או תקלה שיש לכם עם דלתות, מנעולים, כספות – פורץ מנעולים בכל אזור ירושלים בעלויות נוחות

מנעולן פיקס שולחת אליכם בכל רגע נתון פורץ מנעולים בירושלים! המנעולנים שלנו בבירה יודעים לפרוץ כל דלת, תוך שנעשה מינימום נזק לדלת הבית, המשרד או דלת הרכב.

הילד הקטן שלכם איבד את צרור המפתחות בבית הספר והוא מוצא עצמו תקוע מחוץ לבית, שלט הרכב לא מגיב ואתם זקוקים לשירות של פורץ רכבים מומלץ בירושלים?

אנחנו מעניקים לכם קשת שירותים נרחבת הפועלת בכל השכונות בעיר הבירה ירושלים. מנעולן בירושלים המגיע מטעמנו מומחה בכל העבודות הנדרשות, כך שאיש המקצוע יוכל לבצע עבורכם מגוון רחב של שירותים: החל מפריצת דלת הרכב או הבית, פריצה של הכספת במשרד, שכפול למפתח וגם החלפת צילינדר בירושלים.

 

פורץ מנעולים בירושלים – בתים, כספות ושירותים נוספים

✔️ מנעולן מומלץ בירושלים – הגעה מהירה למקום העבודה ושירות הוגן

✔️ פריצת כל סוגי הדלתות והמנעולים באזור ירושלים – מחיר זול, מתאים לכל כיס!

✔️ גרים בירושלים והסביבה ונתקעתם בלי מפתח? אנחנו כאן לשירותכם

✔️ פועלים בכל שכונות הבירה: ארמון הנציב, גאולה, קרית היובל, פסגת זאב, עיר גנים, גילה, נווה יעקב, רמת אשכול, תלפיות, גבעת שאול, בית וגן, נחלאות, מרכז העיר, רוממה, קרית הלאום, כטמון, בית הכרם, קרית משה, רחביה, קרית שאול, הר הצופים

צריכים חילוץ? התקשרו לטלפון: 055-9706744

 

מנעולן בירושלים והסביבה - פורץ מנעולים מומלץ באזור ירושלים בזול

פורץ מנעולים בירושלים – מנעולנים בירושלים 24 שעות ביממה – מנעולן פיקס

 

 

מנעולנים בירושלים 24/7 – אם אין זמינות זה לא שווה

לצד המקצועיות שהיא כמובן חסרת פשרות, אנו מעניקים חשיבות גדולה מאד לכל סוגיית השירות. מנעולנים מומלצים בירושלים הם לא רק מנעולנים המחזיקים ברישיון שניתן להם מהמשטרה ושהם צברו ניסיון רב בפריצות שונות, אלא גם מנעולנים שזמינים לכם בכל שעה ביום! המציאות כיום היא שקשה מאד למצוא מנעולן בירושלים 24/7, אך איתנו החיפושים יכולים להיפסק – פשוט כי מצאתם! האפשרות שיש לכם לבצע הזמנת מנעולן בירושלים 24 שעות ביממה כבר מפחיתה את הלחץ, זאת מאחר ואתם יודעים כי בכל שלב ביום יש לכם מענה איכותי מאיתנו.

* רבים מחפשים מנעולן בירושלים מיצאת צדיק, אך כמובן שלא כל מנעולן באזור נבדק והגיע לתוכנית וישנם לא מעט בעלי מקצוע הגונים שמספקים שירותי מנעולנות בירושלים באופן מקצועי ובמחיר אטרקטיבי וטרם הופיעו ביצאת צדיק.

 

מנעולן מקצועי בעיר ירושלים אל מול מתחיל – מה ההבדל?

חשוב מאד לתת צ'אנס גם לאנשי מקצוע שמתחילים את דרכם, אך חשוב להבין כי לעתים העבודה אל מול מנעולן מקצועי ומנוסה הינה האפשרות היחידה העומדת לרשותכם. בעוד מנעולן מקצועי הספיק לצבור רזומה עשיר בפריצות של דלתות, כספות ורכבים וכך הוא מיומן יותר בעבודה, מנעולן מתחיל יתקשה לאתר את הבעיה, להתאים לה את הפתרון המדויק ולבצע את העבודה. חשוב לזכור כי מנעולן מכוניות ומנעולן לדלתות של בית מוזמן בעיקר בשעות חירום, כך שלא תמיד יש זמן לבזבז זמן. בכל מקרה בו אתם זקוקים לשירות של פריצת מנעול דלת או החלפת מנעול רב בריח, אתם מקבלים מאיתנו אך ורק מנעולנים מנוסים.

 

מנעולנים בירושלים מנעולן פיקס

מנעולנים בירושלים 24/7 – פורצי מנעולים מורשים

 

פורץ דלתות בירושלים 24/7

דלת בית הכנסת לא נפתחת? אתם בהחלט תספיקו לתפילה! המלצות על מנעולן בירושלים ניתנות לכם בהתחשבות מלאה וברגישות מלאה לצרכים ולאורח החיים שלכם. קרה והגעתם אל בית הכנסת והדלת בו לא נפתחת? איתנו, אתם יכולים להיות בטוחים כי לא תפסידו את התפילה שלכם – גם אם היא בשעת בוקר מוקדמת, שכן המנעולנים שלנו עובדים בזמינות מלאה בכל האזורים והשכונות בירושלים כולל בארמון הנציב ופסגת זאב. מחיר מנעולן בירושלים הניתן לכם דרכנו הינו מחיר הוגן ואינכם צריכים לשלם כל אקסטרה על כך שהשירות מוגדר כשירות חירום המגיע אליכם SOS בכל שעה שתצטרכו.

 

גם אם הכספת לא נפתחת, אין סיבה לתלוש אותה מהקיר

כאמור, המקרים בהם אתם זקוקים לשירות של מנעולן לדלת פלדלת או לשירות לטובת פריצת הכספת, הינם מקרים בהם אתם חשים בלחץ מסוים תוך שאתם רוצים להביא לפתרון הבעיה כמה שיותר מהר. גם אם אתם זקוקים למסמכים חשובים הנמצאים בתוך הכספת, כרטיסי טיסה, תכשיטים או סחורה של חנות, מומלץ מאד שלא להפעיל כוח על הכספת אלא להמתין לשירות של מנעולן מורשה שיגיע אליכם! הפעלת כוח על הכספת יכולה להביא לבלאי שלה וכמובן שגם לנזקים בקיר במידה והיא מוצמדת אליו. המתנה קצרה תסתכם בהגעה של מנעולן זול בירושלים שיפרוץ את הכספת ויהפוך אותה שוב לנגישה לכם.

 

איך תזהו פורץ מנעולים בירושלים שאינו מורשה?

בעוד ישנו מנעולן רכב או פורץ רכב בירושלים שעובד על פי רישיון רשמי לאחר שהוא עבר את כל ההכשרות הנדרשות, גם ישנם מנעולנים שעובדים ללא כל היתר. כלקוחות, יש בידכם את הכוח לבחור את המנעולן שאיתו תרצו לעבוד ולשמחתכם גם תוכלו לזהות מנעולן שאינו מורשה. איך תדעו זאת? ראשית, בעת שהמנעולן לא יציג בפניכם את הרישיון. המפגש הראשון שלכם עם המנעולן צריך להיות מבוסס על הצגת הרישיון, זאת על מנת להעניק לכם את השקט והראש שקט כי עומד מולכם איש מקצוע. במידה והמנעולן שולף תירוצים שונים, דעו כי מדובר על מתחזה.

בנוסף, תוכלו לדעת אם המנעולן מורשה על פי מחירון מנעולן בירושלים שהוא יציג בפניכם. המנעולנים המורשים לרוב עובדים על פי מחירון קבוע שהוא מעין סטנדרט שירות שהמנעולנים המומלצים דבקים בו ועובדים לפיו. שימו לב כי המנעולנים שאינם מורשים לא יתמחרו את השירות במחיר גבוה, אלא דווקא במחיר נמוך – זאת על מנת לפתות אתכם ולגרום לכם לעבוד איתם. המון פעמים מדובר על אנשים המבקשים ללמוד טכניקות של פריצה כאשר אתם הסטאז' שלהם, על כן – חשוב מאד להיזהר!

 

באילו מקרים עדיף לשבור חלון ברכב ולא להמתין למנעולן?

פורץ רכבים בירושלים הוא במרבית המקרים הפתרון המושלם עבורכם בעת שהרכב ננעל ואתם לא מצליחים לפתוח אותו. כל עוד אתם יכולים להזמין פורץ דלתות, כולל שירות של מנעולן בירושלים בשבת, עשו זאת. מנגד, במידה ואתם מרגישים כי ישנה סכנה ואתם חייבים לשבור את חלון הרכב, הרי שכדאי לעשות זאת בהמלצה והכוונה של מוקדי החירום השונים. לא אחת עולות לכותרות חדשות על ילדים שננעלו ברכבים, כך שאם מדובר על יום בקיץ הלוהט בו הילד שלכם ננעל ברכב, הפעילו שיקול דעת האם כדאי להמתין לשירות של מנעולן בירושלים זמין עכשיו או שכדאי לפרוץ את הרכב.

 

החלפת מנעולים בירושלים – מדוע להחליף מנעול במעבר לדירה חדשה?

מנעולן בירושלים שמבצע גם שכפול מפתחות מגיע אליכם עם מעבר אל הדירה החדשה! בירושלים לומדים המון סטודנטים בבצלאל, סם שפיגל והאוניברסיטה העברית, מה שאומר שישנן המון דירות שכורות שהדיירים בהן מתחלפים חדשות לבקרים. האם תרצו להתגורר בדירה תוך הידיעה כי לדיירים הקודמים יש מפתח לדירה שלכם? סביר להניח שלא. המנעולנים שלנו יוכלו להחליף את המנעול בדלת הדירה שלכם – כך שתזכו לפרטיות מלאה ולשקט נפשי. בנוסף, במידה ומדובר על דירת שותפים, אף תוכלו ליהנות משירות של שכפול המפתחות.

 

כמה עולה לכם מנעולן בירושלים? מחירים

חלק בלתי נפרד מאמינות המנעולן בא לידי ביטוי במחירים הניתנים לכם. אנחנו מתחייבים מראש למחירים זולים ונוחים, כך שלא תצטרכו לחשוב פעמיים האם לעבוד עם מנעולן מקצועי או לא. שימו לב כי לא נוכל לתמחר את עלות השירות מראש, זאת מאחר וכל עבודת פריצה מאופיינת בתנאים אחרים – החל מסוג המנעול, דרך סוג הפריצה והטכניקה הנבחרת, שעת העבודה ומורכבות העבודה. אתם כן יכולים להיות שקטים כי בכל מקרה שלא יהיה, אתם מקבלים מאיתנו את הדיל המושלם של שירות מקצועי ואדיב ומחיר מצוין!

 

שירותי מנעולנות בירושלים - מחירוןטווח מחירים מומלץ (לא כוללים מע"מ)
מחיר פריצת מנעול (צילינדר) בירושלים והסביבה הקרובה
פריצת מנעולים רגילים
170-410 ₪
כמה עולה פורץ מנעולי רכב בירושלים
פריצת כל סוגי הרכבים
220-499 ₪
עלות ביקור מנעולן בירושלים
נתקעתם? פורץ מנעולים מקצועי יגיע במהרה
150-250 ₪
פריצת כספת באזור ירושלים
ננעלה לכם הכספת? מנעולן כספות יכול לסייע
150-450 ₪
החלפת צילינדר לדלתות כניסה
אבד המפתח? כדאי להחליף מנעול
220-550 ₪
מחירים של פתיחת רכב יוקרה בירושלים
מעט יקרים יותר מפריצת רכבים רגילים
200-490 ₪
פריצת דלת מעץ בירושלים
מנעולן לדלתות עץ
280-350 ₪
פריצת דלת פלדלת או רב-בריח בירושלים
אנו מתמחים גם בפריצת דלתות בעלות מנעולים מתקדמים יותר
390-580 ₪
מנעולן בירושלים 24/7
הגעה בכל שעה וזמינות מלאה
149-490 ₪

 

מנעולנים בירושלים – מדוע לבחור דווקא בנו?

אמינות היא מעל לכל! כשאנו מגיעים אל לקוחות בירושלים לפרוץ דלת של חנות, משרד, דירה או בית – חשוב לנו לשקף אמינות וביטחון ללקוחות. הצוות שלנו מתמחה בכל סוגי הפריצות ועבודה אל מול קהלים פרטיים ועסקיים גם יחד. השירות שלנו ניתן לכם מסביב לשעון – כך שאתם חוסכים זמן רב, כסף רב והמון אי נוחות! כשאתם צריכים מנעולן – רק מנעולן פיקס בעיר ירושלים!

 

מגיעים לכל כתובת בעיר ירושלים: