שירותי מנעולן 24 שעות ביממה – מנעולן פיקס לא עוצמת עין והמנעולנים שלנו מגיעים אליכם בכל שעה ביום, שבעה ימים בשבוע!

שירות של מנעולן 24 שעות הוא אומנם שירות נדיר שקשה מאד למצוא, אך החברה שלנו נצמדת לסטנדרט השירות הגבוה ביותר על מנת להיות שם בשבילכם ברגעי הקיצון. בעת שאתם ניצבים בפני סיטואציה של דלת נעולה שאינה נפתחת, דלת רכב שאינה נפתחת או כספת שננעלה, התגובה הראשונה היא חוסר אונים.

אנחנו נשים סוף לכל סימני השאלה ונציב בפניכם סימן קריאה עם שירות של מנעולן זמין 24/7!

 

פריצת מנעולים 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע! מחירים נוחים

* פריצת כל סוגי המנעולים במחירים חסרי תקדים מסביב לשעון!

* מנעולן מקצועי זמין 24 שעות ביממה בזמינות גבוהה (כולל במהלך הלילה)

* הגעה מהירה של פורץ מנעולים אל מקום הימצאותכם לפי כתובת שתמסרו

יצירת קשר מיידית, בטלפון: 055-9706744

 

פורץ מנעולים 24 שעות ביממה
מנעולן 24 שעות ביממה – מחירים נוחים – מנעולן פיקס

 

 

כך פועל מנגנון השירות של פורץ מנעולים שעובד 24 שעות ביממה

המון אנשים שנתקלו במצב חירום שכזה בשעות לילה מאוחרות או בסופי השבוע, היו ממתינים עד לשעת הבוקר או ליום ראשון על מנת לקבל שירות.

איתנו, אתם לא צריכים להמתין גם לא רגע אחד – הזמנת מנעולנים 24 שעות זמינה לכם דרכנו. שירות הניתן לכם על ידי מנעולן זמין בכל שעה למעשה הופך כל אירוע חירום לאירוע שהוא בהחלט לא סוף העולם.

מקרים של דלתות נעולות שלא נפתחות – בבית, במשרד או ברכב, הינם אירועים לא נעימים שבעת שהפתרון הניתן להם מתעכב, נוצרת פאניקה, שיבוש בלוח הזמנים ואי נוחות. קריאה למנעולן במרכז הארץ שעובד 24/7 מסביב לשעון היא כל מה שאתם צריכים ברגעים שכאלו!

 

ילד ננעל בבית? המקרה אינו סובל דיחוי

בעוד ישנם מקרים נסבלים שיהיה ניתן לדחות את הטיפול בהם, ישנם מקרים בהם השירות של מנעולן שעובד בשבת הינו קריטי. לא אחת אתם משקפים לילדכם הקטנים עד כמה אתם סומכים עליהם ומשאירים אותם לכמה שעות לבד בבית. לעתים, הילדים משתעשעים עם הרעיון והדלת ננעלת, ולעתים בעקבות אירועים שאינם תלויים בהם הם ננעלים בבית.

במקרים שכאלו, תוכלו לקרוא מיד לפורץ העוסק בשירות של פריצת מנעולי בתים, דירות, רכבים וכספות 7 ימים בשבוע 24 שעות ביממה! הזמינות שלנו לא באה לידי ביטוי אך ורק בשירות הניתן לאורך השבוע, אלא גם במהירות התגובה לקריאות שלכם.

 

מנעולן מוסמך 24 שעות
מנעולן מצוות מנעולן פיקס זמין לקריאתכם 24/7, התקשרו ונגיע מהר!

 

הכספת לא נפתחת? פורץ מנעולים מורשה זמין 24 שעות

שירות מנעולן 24 שעות בדרום הארץ ובכל אזור בארץ רלוונטי גם לאנשי העסקים שביניכם. הודות לכספת, אתם יכולים לאחסן את מיטב המסמכים, החוזים, הסודות המקצועיים שלכם וגם הון השייך לעסק בראש שקט. כידוע, לא תמיד הכספות מגיבות ולעתים ישנם כשלים המונעים מכם להוציא את החומר הנדרש על ידכם מהכספת.

בעוד ישנם מקרים הסובלים דיחוי ועל כן ניתן לקרוא לפורץ הכספות לאחר כמה ימים, ישנם מקרים הנחשבים כמקרי חירום. כך לדוגמא, בעת שאתם לקראת פגישה ולא יכולים להוציא את המסמכים, במקרים בהם יש לכם כרטיסי טיסה בכספת ואתם לא מצליחים לפתוח אותה, ולעתים מדובר על בעלי חנות תכשיטים המגיעים בבוקר להוציא את הסחורה לחנות ולא מצליחים לעשות זאת. במקרים שכאלו פורץ מטעמנו יגיע אליכם!

 

יום העבודה הסתיים כשאתם מחוץ לרכב? שירותי פריצת מנעולים מסביב לשעון

הרכב הפרטי שלכם משרת אתכם על הצד הטוב ביותר, אך מאחר ומדובר בסופו של דבר על מכונה, לעתים ישנם כשלים שונים המונעים מכם להיכנס בחזרה אל הרכב. כנראה ומדובר על הדבר האחרון שתרצו שיקרה לכם בסוף יום עבודה, אך מקרים שכאלו קורים.

הבשורה המשמחת היא שאתם לא צריכים להיכנס לפאניקה, אלא שכל הנדרש מכם הוא לדבר איתנו ואנחנו נשלח אליכם פורץ המתמחה בפריצה של כל סוגי המנעולים ופריצה של כל סוגי הרכבים.

 

מנעולן מורשה 24/7
הדלת נתקעה? צריכים מנעולן? אנחנו זמינים למתן שירות 24/7 – מנעולן פיקס

 

היתרון האדיר בשירות מנעולנים 24/7 הפועל בפריסה ארצית

נתקעתם עם רכב שאינו נפתח בצפון הארץ כאשר אתם ממרכז הארץ? בעוד אתם מכירים אנשי מקצוע הפועלים באזור המגורים שלכם, בעת שאתם נמצאים באזור שאינו מוכר לכם אתם לא יודעים אל מי לפנות.

אצלנו תקבלו שירות בפריסה ארצית, כך שכל הנדרש מכם הוא רק לדבר איתנו – אנחנו נקשר ביניכם ובין מנעולן בצפון שיגיע אליכם במהירות. ברגעים בהם אתם זקוקים למנעולן, אנחנו נרגיע אתכם ונעשה עבורכם את כל הנדרש!

 

שירותי מנעולן 24/7 - מחירוןטווח מחירים מומלץ (לא כוללים מע"מ)
עלות ביקור מנעולן בשעות היום (עד השעה 18:00)149-350 ₪
עלות נוספת עבור שירות בשעות הערב (מהשעה 18:00 עד השעה 23:00)20-40 ₪
עלות נוספת עבור שירות בשעות הלילה (אחרי השעה 23:00)60-90 ₪

 

מדוע לבחור במנעולנים שלנו 24 שעות 7 ימים בשבוע?

מנעולן 24 שעות בזול אינו משאלה שאתם צריכים לבקש, אלא זה סטנדרט השירות שלנו! העובדה כי אנחנו עובדים מסביב לשעון לא אומרת שאנחנו מתמחרים את השירותים בעלות גבוהה, אלא ליהפך! השירות שלנו נגיש ומוענק על ידי מנעולנים אמינים.