אמרתם פורץ מנעולים בשעת חירום, אמרתם מנעולן פיקס! הדבר האחרון שנאחל לכם הוא שתצטרכו שירות של מנעולן רכב במצב חירום, אך מה שכן נאחל לכם הוא שבמידה ואכן תצטרכו שירות שכזה – דברו איתנו.

המנעולנים שלנו הינם מנעולנים מנוסים ומקצועיים העובדים באישור המשטרה. גם במקרי חירום, אנו מקפידים על מחירון הוגן וזול המתאים לכל כיס!

 

שירות פורץ מנעולים לטיפול במקרה חירום? כבר מגיעים!

✔️ מנעולנים מומלצים זמינים בשעת חירום 24/7, פורצי מנעולים אמינים ובעלי ניסיון רב

✔️ פריצת דלתות של דירות ובתים, פריצה של כספות, רכבים ועוד במחירים נוחים והוגנים

✔️ שירותי מנעולן חירום לעבודה בכל סדר גודל – התקשרו עכשיו ונגיע במהרה

לחיוג מהיר: 055-9706744

 

מנעולן חירום 24/7
מנעולנים בשעת חירום זמינים לקריאה

 

 

מתכונת השירות של מנעולן חירום 24/7

זמינות היא הדבר החשוב ביותר בעת שאתם מחפשים אחר מנעולן. אין כל חשיבות למקצועיות או מחירים זולים בעת שהמנעולן יכול להגיע אליכם רק למחרת הקריאה שלכם. מנעולן חירום שזמין 24 שעות ביממה יכול להגיע מטעמנו אליכם בכל מקרה ואל כל מקום:

גם אם הדלת תקועה ואתם לא מצליחים לפתוח אותה וגם אם הכספת מתעקשת שלא להיפתח. שירותי מנעולן חירום דרכנו זמינים לכם ללא כל התראה מוקדמת, ובכל מקרה בו אתם מוצאים עצמכם זקוקים לשירות, תוכלו לדבר איתנו.

 

הדרכונים בכספת והיא לא נפתחת? מנעולן חירום לפריצת כספת

אז באילו מקרים יש צורך בשירות של הזמנת מנעולן דחוף? ניתן לתת לדוגמא מקרה בו הדרכונים שלכם מאוחסנים בכספת הביתית. לפני היציאה לנתב"ג, הרי שאתם עוברים דרך הכספת על מנת לקחת עמכם את הדרכונים.

אתם מזינים את קוד הכספת שלכם אך היא לא נפתחת? אל דאגה, אתם לא תאחרו את הטיסה! מנעולן שזמין גם בשבת זמין גם לאורך כל שעות היום במהלך השבוע, כך שבמקרים כאלו תוכלו לקרוא לנו ואנו נגיע אליכם!

חשוב מאד שלא לנסות ולפרוץ את הכספת לבד, שכן נסיונות שכאלו יכולים להאריך את משך עבודתו של המנעולן שיגיע אליכם.

 

באילו מקרים תוכלו להזמין פורץ מנעולים לבית ולרכב בחירום?

מנעולן שיגיע מהר לפרוץ דלת יגיע אליכם במהירות האפשרית מיד לאחר קריאתכם! המקרים השכיחים בהם אתם מוצאים עצמכם מחוץ לבית שלכם: מקרים בהם אבד לכם צרור המפתחות, מקרים בהם הצילינדר הגיע לשחיקה ואתם לא מצליחים לסובב את המפתח, וגם מקרים בהם הדלת ננעלה מבפנים ולא ניתן לפתוח אותה מבחוץ.

המקרה השכיח ביותר עם הרכבים הוא המקרה בו המפתחות ננעלו בתוך הרכב, כך שהמוצא היחיד הוא לפרוץ את הדלת. אנו עובדים בפריסה ארצית ויכולים לשלוח אליכם פורץ מנעולים במקרה חירום אל כל מקום בארץ!

 

במקום להרוס את הדלת, קראו למנעולן מקצועי הזמין 24/7!

המון פעמים ישנם לקוחות המבקשים מאיתנו הדרכה בטלפון איך לפרוץ את הדלת. אנו לא משתפים פעולה עם בקשות שכאלו מכמה סיבות: ראשית, פריצה עצמאית שכזו, גם במקרים בהם היא מבוססת הדרכה, יכולה לקחת המון זמן.

שנית, אנו לא יכולים לדעת מבלי להגיע פיסית אל המקום איזו טכניקת פריצה הכי מומלצת בהתאם לסוג דלת הבית או הרכב. כמו כן, נסיונות פריצה שלכם בצורה עצמאית המון פעמים יוצרים יותר נזק מאשר תועלת, ואנחנו לא נרצה לקחת עליהם אחריות.

במקרים בהם אתם מוצאים עצמכם תקועים ללא כל יכולת להיכנס אל הרכב או אל הבית שלכם, דברו איתנו! מנעולן חירום בתל אביב מגיע אל כל הרחובות בעיר לרבות אלבני, אבן גבירול ופלורנטין. השירות שלנו זמין גם לתושבי עיר הבירה ירושלים, עם מנעולן חירום בירושלים המגיע לארמון הנציב, פסגת זאב ושכונות נוספות.

 

גם במקרי חירום עליכם להזדהות

המנעולנים שלנו מבינים ללבכם ורוצים בדיוק כמוכם לסיים את עבודת הפריצה כמה שיותר מהר. יחד עם זאת, גם במקרים בהם אתם זקוקים לשירות פריצה בחירום, יהיה עליכם להזדהות בפני המנעולן ולהוכיח כי הרכב אותו אתם מבקשים לפרוץ אכן שלכם.

דומה הדבר עם דלת הדירה: יהיה עליכם להוכיח למנעולן כי הדירה הינה דירה בבעלותכם או שאתם דיירים שלה. המטרה היא להבטיח את הבטיחות שלכם ולהימנע ממקרי הונאה ומרמה.

 

כמה עולה שירות הפריצה במתכונת החירום? מחירים

השירותים הניתנים במסגרת שירותי החירום הינם יקרים יותר, אך לא בגלל שהשירות לכשעצמו יקר יותר.

הפעלת שירות חירום דורשת מאיתנו לבסס לוגיסטיקה מעט מורכבת יותר, כך שישנה תוספת תשלום סמלית עבור השרותים הניתנים לכם בשעות לילה מאוחרות, או בסופי השבוע. כך או כך, כל שירות הניתן דרכנו מתומחר בעלות הוגנת לכל כיס!