שירותי מנעולן בראשון לציון 24 שעות ביממה! שירות מקצועי ואדיב

* פורץ מנעולים בראשל"צ והסביבה הקרובה – עבודה מהירה ואיכותית

* פריצת כספת, דירה, בית או רכב בראשון לציון במקצועיות ובמחירים זולים!

* גרים באזור ראשון לציון וזקוקים לשירותיו של מנעולן מומלץ? נשמח לסייע 

צריכים עזרה? התקשרו: 055-9706743

 

אם אתם צריכים שירות של מנעולן בראשון לציון, הגעתם אל המקום הנכון: המנעולנים של מנעולן פיקס מגיעים אליכם במהירות, מטפלים בכל הנדרש במקצועיות ומתמחרת את השירותים במחירים נוחים, הוגנים ונגישים לכל כיס!

השירות שלנו פועל במתכונת של מנעולן 24/7 ראשון לציון, כאשר כל המנעולנים המגיעים מטעמנו הינם מנעולנים מורשים. מנעולנים מומלצים בראשון לציון שעובדים איתנו הינם מנעולנים ללא כל עבר פלילי או רישום בפלילי במשטרה, וכולם ללא יוצא מן הכלל מחזיקים בתעודת יושר. כל המנעולנים שלנו עברו הכשרה מתאימה על מנת לפרוץ כל דלת לרכב, כל דלת בית וכל כספת. אז אילו שירותים פורץ מנעולים בראשון לציון מעניק לכם?

 

מנעולן בראשון לציון - פורץ מנעולים מקצועי במחיר זול

 

דלת הדירה לא נפרצת ללא בדיקה כי אתם הבעלים

הדגש אצלנו הוא על מקצועיות – אנו מאמינים כי ללא מקצועיות לא ניתן ליישם שום שירות ולא נוכל להעניק לכם מענה ראוי והולם. מנעולן מקצועי המגיע מטעמנו לא יפרוץ את דלת הדירה שלכם מבלי שהוא יוודא כי אתם אכן בעלי הנכס. היו מקרים מעולם בהם כנופיות של פורצים תכננו היטב פריצות לבתים, כאשר הם התחזו לבעלי בתים של אנשים ששהו בחו"ל. המנעולנים פרצו עבורם את הדירה, תוך שאותן כנופיות רוקנו את הדירות מכל תכולה. על מנת למנוע מקרים שכאלו ובכדי להבטיח כי רק אתם תוכלו להגיע במגע עם התכולה שלכם – אנו נבקש מכם להוכיח לנו את זיקתכם לדירה.

איך נעשה זאת? ניתן להבטיח זאת באמצעות הצגת תעודת זהות עם כתובת הדירה שלכם, עם חשבון ארנונה או חשמל שבו מצויין השם שלכם וכתובת הנכס, או חוזה שכירות המעיד כי אתם אכן גרים בנכס המדובר. מנעולן אמין בראשון לציון לא ידלג על אף שלב ויבטיח לפני הפריצה כי אתם בעלי הכנס.

 

האם ניתן לעבוד עם מנעולן בראשון לציון זמין עכשיו?

אם יש משהו שמאפיין את עבודת המנעולנים הוא העובדה כי לא ניתן לתכנן מראש את הרגע בו הלקוח יצטרך בשירות של מנעולן. אז מצד אחד, המשאלה הגדולה היא שאף אחד מכם לא יזדקק לפורץ רכב או פורץ דלתות, אך מה עושים במקרים בהם אכן השירות הזה נדרש על ידכם? הדבר החשוב ביותר הוא זמינות מלאה מצד הפורצים! במידה ואיבדתם את צרור המפתחות של הרכב ואתם תקועים בחנייה של קניון הזהב, הרי שלא יעזור לכם שהמנעולן יגיע בעוד יומיים אליכם. על כן, אנו שמחים להנגיש לכם שירות של פורץ מנעולים בראשון לציון בשבת, וגם אפשרות של הזמנת מנעולן בראשון לציון 24 שעות ביממה. כך, בכל בעת, בכל מקרה ואל כל מקום – מגיע אליכם המנעולן.

 

פורץ כספות בראשון לציון מבלי לגרום נזק לכספת

אחד הדברים שיותר מבקשים מאיתנו הוא המלצות על מנעולן בראשון לציון. אנו מחזיקים במניפת המלצות נרחבת ומחמיאה של מנעולנים בעיר ראשון לציון. אתם צריכים מנעולן בראשון לציון באזור רחוב הרצל שיגיע אל המשרד שלכם? אנחנו נדאג לכם! כיום בכל משרד ובכל חנות ישנה כספת שבה מאחסנים את הפריטים החשובים ויקרי הערך, כמו גם מסמכים סודיים וחוזים חשובים. במידה והכספת לא נפתחת לכם מכל סיבה, אנחנו נדאג לשלוח אליכם מנעולן מורשה שיבטיח פריצה עם מינימום של נזק לכספת. אנו פורצים גם כספות קטנות בשימוש ביתי וגם כספות גדולות של עסקים ובנקים.

 

פורץ רכבים מומלץ יאמת אתכם כי אתם בעלי הרכב

סטנדרט השירות המחמיר והקפדני שלנו רלוונטי גם בעת שמדובר על מנעולן רכב בראשל"צ. כמעט כל נהג מכיר את התחושה הלא נעימה של להיות תקוע מחוץ לרכב, אך ניתן לסיים אירוע שכזה במהירות עם מנעולן המגיע מטעמנו. על פי חוק, לפני הפריצה המנעולן יבקש לזהות אתכם כבעלי הרכב, זאת מאחר ופריצה שלא נעשית כשורה ועל פי הסטנדרטים הנדרשים, נחשבת כעבירה של החוק. המנעולן שלנו יגיע עם כלים מיוחדים שבאמצעותם הוא גם ישמיש כרית ניפוח שבאמצעותה הוא ירחיב את הדלת ממשקוף הרכב, וכאשר יווצר רווח, יהיה ניתן להגיע אל כפתורי הרכב וכך לפתוח אותו.

 

כמה עולה לכם מנעולן בראשון לציון?

להיות תקוע מחוץ לבית זו כנראה הסיטואציה הכי פחות נעימה שאדם יכול להיות בה עם חזרתו מיום העבודה. לשמחתכם, אנו שולחים אליכם מנעולן זול בראשון לציון. השאלה הפופולרית ביותר: מהו מחיר מנעולן בראשון לציון? אנו מתחייבים על מחירים נוחים ונגישים, כאשר המחיר הסופי נקבע על פי מורכבות העבודה, האם השירות הנדרש הוא פריצת מנעול דלת בראשל"צ או פריצת כספת, באיזו שעה ניתן השירות (שעות פעילות או חירום) וכדומה.

 

שירותי מנעולן בראשון לציון - מחיריםטווח מחירים מומלץ (לא כוללים מע"מ)
כמה עולה לפרוץ מנעול צילינדר בראשל"צ170-399 ₪
מחיר פריצת רכב בראשון לציון220-499 ₪
עלות ביקור מנעולן בראשון לציון149-250 ₪
התקנת מנעול דלת בראשל"צ והסביבה240-450 ₪
מחירים של פריצת כספת ביתית - ראשון לציון149-450 ₪
פתיחה של כספת נעולה באזור ראשון לציון149-450 ₪
החלפת צילינדר לדלת כניסה בראשון170-450 ₪
החלפת צילינדר בדלת פלדלת340-450 ₪
החלפת מנעול דלת רב בריח 340-450 ₪
פריצת רכבי יוקרה בראשון לציון והסביבה100-499 ₪
פריצת דלת טרוקה190-250 ₪
פריצת דלת מעץ280-350 ₪
פריצת דלת של פלדלת בראשון לציון390-580 ₪
שחזור מפתח לרכב באזור ראשל"צ (מחיר משתנה בהתאם לרכב)330-2100 ₪

 

אז איך בוחרים את המנעולן הטוב ביותר באזור ראשל"צ והסביבה?

אתם רוצים להיות בטוחים כי המנעולן שמגיע אליכם הוא המנעולן המקצועי והאמין ביותר. על כן, הדרך שלכם להבטיח זאת היא עם בדיקה שתבטיח כי הוא מוסמך ומורשה, וכי יש לו רישיון לעסוק בתחום הספציפי. שימו לב כי אמינות היא שם המשחק, שכן היו מקרים מעולם בהם מנעולנים עשו שימוש לרעה במנעול שלכם. כמו כן, שימו לב כי המנעולן המגיע אליכם מתמחה בשירות שאתם צריכים – החל משירות החלפת צילינדר ועד החלפת מנעול רב בריח. אלמנט נוסף חשוב הוא המחיר: בעת שגובים מכם מחיר גבוה מדי, דעו כי מדובר על חברה לא אמינה.

 

למה דווקא אנחנו?

אולי להיות תקוע מחוץ לדלת זו לא סיטואציה נעימה, אך בעת שאנו שולחים אליכם פורץ דלתות ניתן לסיים את האירוע במהירות! אנו מעניקים שירות מהיר, מקצועי, איכותי, אמין ובמחירים זולים. מנעולן פיקס לשירותכם 24 שעות יממה בכל רחבי ראשון לציון – אתם קוראים, אנחנו מגיעים!