מחפשים מתקין, פורץ, או החלפת מנעול מגנטי? דברו איתנו ותוך זמן קצר מנעולן פיקס יגיע לבצע. מחירים משתלמים ושירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר בפריסה ארצית!

עולם המנעולים המתקדם של ימינו כולל פיתוחים רבים שנועדו לשפר את מנגנוני האבטחה של הדלתות שלנו, להפחית את הסיכוי לתקלות בהן ולעזור בפתיחה וסגירה שקטה שלהן לרבות טריקה – מנעול מגנטי הינו הדוגמא הטובה ביותר לכך ובמנעולן פיקס יוכלו לעזור לכם בהתקנה, פריצה או תיקון של סוג מנעול זה בצורה המקצועית ביותר. מה זה בדיוק מנעול מגנטי, אילו סוגים קיימים ומהם טווחי המחירים? להלן התשובות לכל השאלות הללו.

 

התקנה, פריצה או תיקון מנעולים מגנטיים או אלקטרומגנטיים

✔️ המנעולנים שלנו זמינים להגעה לכל כתובת בארץ לצורך התקנה או פריצה של מנעול מגנטי

✔️ התקנה של מנעול צילינדר מגנטי במחירים משתלמים במיוחד בכל יישובי הארץ

✔️ מהתקנת כל סוגי מנעול מגנטי ואלקטרומגנטי: מנעול מגנטי לדלת פנים, תפוס פנוי ועוד >>

לפרטים התקשרו: 055-9706744

 

התקנת מנעול מגנטי ואלקטרומגנטי בפריסה ארצית
התקנת מנעול מגנטי ואלקטרומגנטי בכל הארץ – מנעולן פיקס.

 

 

מנגנון הפעולה של מנעול מגנטי סטנדרטי

מנעולים מגנטיים פועלים, כפי שמם, באמצעות מגנט. ניתן למצוא אותם במספר סוגים כאשר הסטנדרטיים שבהם פועלים באמצעות מנגנון פעולה הדומה מאוד לזה של מנעולים רגילים, רק שבמקום לשונית קפיצית הם כוללים לשונית שעשויה ממגנט, אשר נצמדת בעת סגירת הדלת למגנט נוסף בעל קוטב הופכי שנמצא בגומחה במשקוף. באופן זה הדלת נסגרת בצורה שקטה וגם נמנעות תקלות הנובעות מטריקת הדלת בחוזקה.

ישנם עוד סוגים של מנעולים מגנטיים, כאשר כל אחד מהם מתאים לדלת ייעודית, בדיוק כמו מנעולים סטנדרטיים אחרים:

✔️ מנעול צילינדר מגנטי – מנעול זה כולל מנגנון צילינדר, כך שמצד אחד הוא מספק טריקה שקטה ללא לשונית קפיצית ומצד שני יכולות אבטחה גבוהות עם התאמה למפתח צילינדר. זהו מנעול שמתאים בעיקר עבור דלתות כניסה.

✔️ מנעול מגנטי לדלת פנים – בנוי באותו האופן מבחינת מנגנון, לשונית מגנט במקום לשונית קפיצית, ומכונה גם מנעול מפתח אפס מאחר והוא מאפשר לפתוח ולסגור את הדלת באמצעות מפתח אחיד.

✔️ מנעול מגנטי תפוס פנוי – מנעול שכולל חיווי על ידי צבעים או מילים בחלקו החיצוני כך שהוא מיידע את האדם שמולו האם הדלת בשימוש או לא. מנעול מגנטי מהסוג הזה מתאים לדלתות פנים של חדרי רחצה ושירותים בבתי מגורים ובמיוחד במקומות עבודה ומשרדים.

את כל סוגי המנעולים הללו ניתן למצא באיכויות וממותגים שונים – סיניים, אירופיים ואמריקאים.

 

כיצד מתקינים מנעול מגנטי?

בדיוק כמו בהתקנה של מנעול רגיל, גם במקרה של התקנת מנעול מגנטי, חשוב להיעזר במנעולן מקצועי. יש לבחור את סוג המנעול שמתאים לדלת מבחינת מידות, לפרק את מנגנון הנעילה של הדלת (כל המנגנון בדלת פנים, את הצילינדר בלבד בדלת כניסה) ולהחליף לחלקים החדשים.

עבור דלתות מיוחדות ומורכבות נדרשת התאמה מקדימה של המנגנון באמצעות שימוש בזוויות, שכן יש לוודא כי החלק המגנטי בגומחת המשקוף נמצא ממש מול החלק המקביל לו בדלת, אחרת כל סטייה תגרום לבעיות בשליפת הלשונית החוצה בעת טריקת הדלת.

גם עבור דלתות שקופות נדרשת מיומנות, על מנת שניתן יהיה להשיג את האסתטיות הנדרשת בהסתרת המנגנון. גם כאשר מדובר על התקנת מנעול מגנטי לדלת לשער או לרכב יש לוודא כי החלקים המגנטיים עטופים במתכות שאינן מחלידות, כגון נירוסטה או אלומיניום.

 

מנעול אלקטרומגנטי – עוד אפשרות שכדאי להכיר

מנעול מגנטי סטנדרטי הוא כאמור בסך הכל מנעול רגיל עם לשונית שונה, אך ישנו גם מנעול מגנטי שאינו כולל לשונית כלל וכלל וזהו המנעול האלקטרומגנטי. מה זה מנעול אלקטרומגנטי? זהו למעשה מנעול מגנטי חשמלי שכולל שני מגנטים – האחד בדלת והשני במשקוף.

כאשר הדלת סגורה, שני המגנטים מיושרים האחד מול השני והזרם החשמלי שטוען את היחידה במשקוף גורם להיווצרות כוח חזק ביניהם ולמעשה שומר על הדלת סגורה ונעולה. מדובר בכוח כל כך חזק, עד  שניתן למצוא מנעולים שמסוגלים לספק כוח של מספר מאות ואף טונות של התנגדות לפתיחה. פתיחת הדלת מתבצעת כאשר זרם החשמל מופסק ביחידה שבמשקוף וזאת ניתן להשיג באמצעות שליטה מרחוק, כרטיס, אמצעים ביומטריים (כגון טביעת אצבע) ועוד.

כמו כן, כאשר מדובר במקומות ציבוריים, ניתן למצוא את המנעולים הללו כחלק בלתי נפרד מידיות ודלתות חירום, שנשארות נעולות כל עוד יש חשמל. במקרה של שריפה, הצפה או רעידת אדמה, מופסק החשמל והדלתות מאפשרות פתיחה נוחה ומהירה.

 

תקלות נפוצות של מנעול מגנטי/אלקטרומגנטי ואיך מטופלות

מנעולים מגנטיים ואלקטרומגנטיים נועדו לספק שנים רבות של עבודה ללא תקלות מיוחדות. יחד עם זאת, ישנן תקלות שבכל זאת עלולות להתרחש מעת לעת, כולן יכולות להיות מטופלות בקלות על ידי מנעולנים מקצועיים שהתמחו בתחום. להלן כמה מהן:

✔️ תקלות במנעולים מגנטיים – מנעול מגנטי תקוע, מנעול מגנטי לא ננעל, לשונית שאינה נמשכת לכיוון המגנט או כזו שאינה נמשכת אחורה בלחיצה על הידית. במקרים שכאלו הבעיה עשויה להיות מגנטים שחוקים או תזוזה של המגנטים כך שהם אינם מכוונים האחד מול השני. במקרים מסויימים הצילינדר עצמו עשוי להישבר.

✔️ תקלות במנעולים אלקטרומגנטיים – כאשר מנעול אלקטרומגנטי לא עובד הדבר נגרם בדרך כלל בגלל בעיה חשמלית, קורוזיה שנובעת מהתקנה לקויה, במיוחד במקומות שחשופים לסביבה החיצונית, תזוזה של המגנטים או מגנטים שחוקים.

הדרך לטפל בתקלות הללו היא באמצעות אבחנה נכונה של מנעולן מקצועי שבהתאם לזאת ידע כיצד לפעול. לעיתים אין ברירה אלא לבצע פריצה של הדלת. במקרים אחרים ניתן להחליף אך ורק את המגנטים והחלקים התקולים.

הדבר החשוב ביותר הוא להפנים כי  פריצת דלת עם מנעול מגנטי או אלקטרומגנטי אינה חייבת להסתיים בהרס המנגנון. אין להפעיל כוח על הדלת או לנסות לבצע את התיקון באופן עצמאי, אלא פשוט להתקשר למנעולן באופן מיידי.

 

מחיר התקנת מנעול מגנטי לדלת – כמה עולה?

מחיר מנעול מגנטי לדלת פנים או דלת כניסה הוא אינו דבר יקר מידי. לדוגמא, מנעול מגנטי לדלת פנדור עולה החל מ- 200 שקלים בלבד. מורכבות ההתקנה היא זו שמייקרת את העלות וכמובן סוג המותג. להלן מחירון לדוגמא:

  • מותג סיני פשוט – החל מ- 300 שקלים.
  • מותג איכותי (אמריקאי או אירופאי) – החל מ- 400 שקלים.
  • מנעול מגנטי לדלת זכוכית – החל מ- 400 שקלים.

במידה ומדובר בדלת כניסה, יש להוסיף גם את עלות התקנת הצילינדר, מה שמתחיל ב- 150 שקלים. במידה ותרצו לברר על מחיר החלפת מנעול מגנטי קיים בכזה אחר, קחו בחשבון כי הדבר עלול להיות כרוך לעיתים גם בעלויות עבור פריצת הדלת.

פריצת דלת עם מנעול מגנטי היא עניין של כמה מאות שקלים נוספים, אך מאחר ורק מנעולן מקצועי יודע איך פורצים מנעול מגנטי ללא גרימת נזק, הדבר משתלם בהחלט.

 

עלות מנעול אלקטרומגנטי

המחיר של מנעולים אלקטרומגנטיים תלוי במספר גורמים – המותג, משקל ההתנגדות, עמידות למים ומורכבות ההתקנה. להלן טווח מחירים לדוגמא:

  • מנעול עם משקל התנגדות עד 300 ק"ג – החל מ- 350 שקלים.
  • מנעול עם משקל התנגדות עד 600 ק"ג – החל מ- 550 שקלים.
  • מנעול עם משקל התנגדות עד 600 ק"ג מוגן מים (ציפוי נירוסטה) – החל מ- 700 שקלים.

 

סוג המנעולטווח מחירים
מותג סיני פשוטהחלט מ- 300 ₪
מותג איכותי (אמריקאי או אירופאי)החלט מ- 300 ₪
מנעול מגנטי לדלת זכוכיתהחל מ- 400 ₪
מנעול עם משקל התנגדות עד 300 ק"גהחלט מ- 350 ₪
מנעול עם משקל התנגדות עד 600 ק"גהחלט מ- 550 ₪
מנעול עם משקל התנגדות עד 600 ק"ג מוגן מים (ציפוי נירוסטה)החלט מ- 750 ₪

למחירים אלו יש להוסיף את עלויות ההתקנה, עניין של כ- 750 שקלים נוספים.

 

מנעולן פיקס לשירותכם תמיד

המנעולנים המקצועיים של מנעולן פיקס מתמחים בהתקנה, פריצה ותיקון של מנעולים מגנטיים ואלקטרומגנטיים מכל הסוגים הקיימים.

כל מנעולני החברה מחזיקים בכל האישורים הנדרשים לשם הענקת שירותים בתחום המנעולנות וישמחו לתת לכם שירות מקצועי ואדיב 24 שעות ביממה, בכל רחבי הארץ. מוזמנים לשמור את המספר שלנו ונדאג לשלוח אליכם את אחד המנעולנים המצויינים שלנו בעת הצורך.