זקוקים לעבודה של מנעולן ברחובות? פורץ מנעולים ברחובות והסביבה בזמינות גבוהה לפריצת דלת של בית או דירה ברחובות, החלפת מנעול או צילינדר, פריצת רכב נעול, שחזור ושכפול מפתחות לרכב ושירותים נוספים במחירים נוחים

כל מה שאתם צריכים לעשות הוא פשוט להישאר היכן שאתם עכשיו וליצור איתנו קשר: המנעולנים של מנעולן פיקס עוברים דרך דלתות נעולות ודרך כספות עיקשות שמסרבות להיפתח.

להיות תקוע מחוץ לבית זו סיטואציה שאינה נעימה לאיש, אך בעת שאתם חוברים אלינו אתם זוכים בשירות מקצועי, אדיב ומהיר שיפתור את המצב המורכב. העבודה דרכנו כוללת שירות הניתן על ידי מנעולן מקצועי, הגעה מהירה ומחירים זולים. אנו משרתים את כל תושבי רחובות ומגיעים אל שכונות כפר גבירול, כפר מרמורק, שעריים, חבצלת ועוד.

 

מנעולן ברחובות לפתיחת דירה נעולה, רכב, כספת ועוד בזול!

✔️ מנעולנים מומלצים באזור רחובות זמינים לקריאה מיידית  – הגעה מהירה ושירות מקצועי

✔️ פריצת דלת ברחובות או רכב בסביבת העיר – ננעלתם בחוץ? אנחנו כבר מגיעים!

✔️ תושבי רחובות – תקועים בלי מפתח? אנחנו כאן לשירותכם – מחירים זולים ועבודה איכותית 

✔️ החלפת מנעול או צילינדר תוך דקות בכל שכונות העיר: המדע, התקווה, קרית משה, מרמורק, רחובות הצעירה, רחובות החדשה, מרכז העיר, חצרות המושבה, שעריים, דניה ונוספות

ניתן ליצור קשר בטלפון: 055-9706744

 

 

מנעולן ברחובות 24 שעות מחיר זול מומלץ

 

שירותים מנעולן פיקס בעיר רחובות:

✔️ החלפת מנעולים ברחובות, החלפה של צילינדר לדלת, תיקון משקוף, כיוון צירים, התקנת מחזיר דלת או עינית, מנעול ביומטרי ועוד

✔️ פריצת דלת של דירה או בית ברחובות, פורץ מנעולים ברחובות, מנעולן דלתות למשרדים בפארק המדע ברחובות והסביבה. 

✔️ פריצת רכב נעול, שחזור מפתח לרכב כשאין מקור, שכפול מפתח ממפתח מקורי, תיקון סוויץ', התקנה או ניתוק של אימובילייזר או קודן

שכונות ברחובות בהן זמין השירות: רחובות החדשה, קרית משה, פארק המדע והסביבה, שעריים, נווה מרמורק, רחובות מערב, נווה עמית, אחוזות הנשיא, גני סביון, נווה אלון, קריית דוד, אבני חן, עין גנים, היובל ונוספות.

זמן הגעה משוער של פורץ מנעולים ברחובות של בין 20 ל-30 דקות מרגע יצירת הקשר.

 

הטעות הנפוצה ביותר: לנסות לפרוץ לבד

לא במקרה יש מקצוע של פורץ מנעולים ברחובות. העבודה שמבצעים המנעולנים הינה עבודה שיכולה להתבצע אך ורק על ידם. הטעות הנפוצה שרבים עושים היא לבצע את עבודת הפריצה בצורה עצמאית על ידי אינטואציה או מדריכים הזמינים באינטרנט.

מדוע לא כדאי לפרוץ לבד? מכל הסיבות: ראשית, ברוב המקרים אתם לא באמת יודעים מה אתם עושים – כך שבמקום לפרוץ את דלת הבית או הרכב, אתם בעיקר מהמרים על מה שאתם עושים וכך אתם יוצרים נזק גדול יותר.

בנוסף, משך זמן העבודה. בעוד מנעולן עם המלצות ברחובות יוכל לבצע את העבודה במהירות מאחר והוא מנוסה, הרי שאתם עתידים לבזבז זמן רב על עבודה שעבור המנעולן יכולה להיות פשוטה ולהסתכם בכמה דקות בודדות.

ואם אתם צריכים סיבה נוספת, דעו כי אתם לא באמת חוסכים כסף: המון אנשים מנסים לבצע את העבודה של המנעולן בעצמם רק בכדי לחסוך. מה שקורה בפועל הוא שאתם יוצרים נזק לדלת הבית, הרכב או הכספת – כך שאתם במקרים רבים צריכים להחליף דלת שלמה או להחליף כספת. המסקנה? עבודה אל מול מנעולן מורשה בלבד.

 

את מי אנחנו שולחים אליכם? מנעולנים מומלצים באזור רחובות

ישנם אנשי מקצוע שונים שהניסיון שלהם לא משפיע באופן ישיר על טיב השירות שאתם מקבלים. מנגד, בעת שהילד שלכם תקוע מחוץ לדלת או בעת שאתם צריכים מנעולן רכב ברחובות, אתם צריכים בעיקר איש מקצוע מנוסה. מנעולן מנוסה ומיומן ידע לאתר את הבעיה במהירות, להעניק מענה במהירות ולסיים את האירוע המלחיץ שנקלעתם אליו תוך זמן קצר.

לא משנה היכן אתם נמצאים, אנחנו שולחים אליכם מנעולן ברחובות באזור בילו, רחוב אחד העם, הרצל, פארק המדע ועוד.

 

הזמנת מנעולן ברחובות 24 שעות ביממה בהתראה קצרה!

פריצת מנעול דלת ברחובות תתרחש לרוב לאחר קריאה שלכם בעקבות אירוע בלתי צפוי. המשמעות? לא מדובר על שירות שניתן לקבוע מראש ליום ושעה הידועים מראש לכם ולנו. זו הסיבה שאנו עובדים במתכונת חירום המאפשרת לכם להזמין מנעולן זול ברחובות גם בהתראות קצרות מאד.

קשה מאד למצוא מנעולן המגלם בתוכו את כל היתרונות, אך דרכנו תוכלו לקבל עבודה הניתת על ידי מנעולן אמין ברחובות שמציע מחירים זולים וגם עובד 24 שעות ביממה. צריכים מנעולן ברחובות זמין עכשיו? המנעולנים שלנו מגיעים לפרוץ דלתות של בתים או משרדים, דלתות של רכבים וכספות תקועות.

 

בוקר יום א', תקוע מחוץ לרכב, מה עושים?

הסיוט הגדול שלכם ביותר בתור נהגים הוא לא לנהוג ברכב ללא מזגן בחודשי הקיץ, אלא למצוא עצמכם תקועים מחוץ לרכב שמסרב להיפתח.

סיטואציה שכזאת יכולה להתרחש בעת שאתם ממהרים לפגישה, בעת שהילדים ממתינים שתאספו אותם מחוג או לפני יציאה לבילוי בסוף השבוע. אז מצד אחד תוכלו להיכנס לפאניקה, אך מצד שני נוכל פשוט לשלוח אליכם פורץ רכבים מומלץ.

מדובר על מקרה שכיח בו הרכב לא נפתח משלל סיבות, כאשר העבודה הנדרשת היא לפרוץ את הרכב. מנעולן דלתות מטעמנו לא מתמחה רק בפריצה של דלתות בתים, אלא גם של רכבים.

 

על פי מה נקבע מחיר מנעולן ברחובות?

מנעולן מבצע מגוון רחב של עבודות, כך שכל עבודה מתומחרת במחיר אחר. החלפה של צילינדר לא תעלה כמו פריצת כספת ופריצה של רכב לא תעלה כמו החלפת מנגנון בדלת. כל עבודה המתבצעת דרכנו מתבצעת במחירים זולים ועל ידי אנשי מקצוע מובילים בתחומם.

פרמטר נוסף המשפיע על מחיר השירות הוא שעת השירות, כאשר שירותים הניתנים במתכונת חירום של 24/7, כולל החלפת מנעול רב בריח או פלדלת ברחובות, מתומחרים בעלות מעט גבוהה יותר אך עדיין זולה ונוחה לכל כיס.

 

שירותי מנעולנות רחובות - מחיריםטווח מחירים מומלץ (לא כוללים מע"מ)
כמה עולה לפרוץ מנעול (צילינדר) ברחובות
בדרך כלל דלתות רגילות
170-390 ₪
מחיר מנעולן רכב ברחובות והסביבה
פריצת רכבים של כל היצרניות
220-490 ₪
עלות הזמנת מנעולן ברחובות
נתקעתם או איבדתם מפתח? פורץ מנעולים מגיע מהר
149-250 ₪
פריצת כספת באזור רחובות
פורץ כספות מקצועי
149-450 ₪
החלפת צילינדר לדלתות כניסה
התקנת מנעול צילינדר חדש לדלת הבית
170-550 ₪
פריצת דלת מעץ
דלתות פנים או דלתות עץ פשוטות
280-350 ₪
פריצת דלתות פלדלת, שריונית חסם, רב-בריח ואחרות ברחובות
דלתות שדורשות טיפול קצת יותר קפדני
390-580 ₪
מנעולן ברחובות 24 שעות ביממה
מנעולנים זמינים לקריאה 24/7
149-490 ₪

 

כך תדעו לזהות מנעולנים חאפרים

הבעיה הגדולה באמת עם פורצי מנעולים היא האמונה המלאה שנותנים הלקוחות במי שמציגים עצמם כביכול כמנעולנים. זיכרו כי מנעולן אינו אדם המומחה בפריצות של דלתות רכבים, אלא מדובר על אדם שעבר קורס, הוכיח כי אין לו עבר פלילי וקיבל תעודת הסמכה. אך ורק מנעולנים אלו יכולים להעניק לכם את השירות שאתם דורשים בו.

זיכרו כי מדובר על עבודה עדינה מאד, שבאמצעותה אתם בין היתר מכניסים את המנעולנים אל האזורים הפרטיים והיקרים לכם ביותר – הרכב, הבית או המשרד. מנעולן שלא מציג בפניכם תעודת הסמכה? התרחקו ממנו!

 

לפני עבודתו של פורץ כספות ברחובות: הזדהות שלכם

הכספת בבית העסק לא נפתחת ואתם לא יכולים להוציא את המסמכים שאתם צריכים לחתום עליהם? טבעת האירוסין שרכשת נמצאת בכספת הביתית שתקועה ואתה עתיד להציע נישואין בעוד כמה שעות? נוכל לשלוח אליכם מנעולן בכל שעה ביום ובכל יום בשבוע, כולל מנעולן ברחובות בשבת.

כן חשוב שתדעו כי לפני שהמנעולן יבצע את הפריצה, הוא ידרוש בהזדהות שלכם שתאפשר לו לקשור ביניכם ובין הכספת. במקרים של בתים פרטיים, תדרשו להציע תעודת זהות המקשרת אתכם לכתובת הבית, ואילו אם מדובר על משרד או בית עסק תצטרכו להציג מסמכים המעידים על הקשר שלכם לעסק. המטרה? למנוע מקרים של פריצות מתוכננות על ידי כנופיות עבריינים.