זקוקים לשירות מנעולן ברחובות? פורץ מנעולים ברחובות והסביבה בזמינות גבוהה לפריצת דלת של בית או דירה בעיר, החלפת מנעול או צילינדר, פריצת רכב נעול, שחזור ושכפול מפתחות לרכב ושירותים נוספים במחירים נוחים

כל מה שאתם צריכים לעשות הוא פשוט להישאר היכן שאתם עכשיו וליצור איתנו קשר: המנעולנים של מנעולן פיקס עוברים דרך דלתות נעולות ודרך כספות עיקשות שמסרבות להיפתח.

להיות תקוע מחוץ לבית זו סיטואציה שאינה נעימה לאיש, אך בעת שאתם חוברים אלינו אתם זוכים בשירות מקצועי, אדיב ומהיר שיפתור את המצב המורכב.

העבודה דרכנו כוללת שירות הניתן על ידי מנעולן מקצועי, הגעה מהירה ומחירים זולים. אנו משרתים את כל תושבי רחובות ומגיעים אל שכונות כפר גבירול, כפר מרמורק, שעריים, חבצלת ועוד.

 

מנעולנים ברחובות מקצועיים ואמינים במחירים נוחים!

✔️ מנעולנים ברחובות עם המלצות זמינים לקריאה!

✔️ הגעה מהירה, שירות מקצועי ואדיב

✔️ מחפשים מנעולן ברחובות יצאת צדיק?

זה נהדר, אבל אנחנו גם סבבה לגמרי 🙂

טלפון: 055-9706744

 

מנעולן ברחובות 24 שעות מחיר זול מומלץ
מנעולנים ברחובות – פורץ מנעולים 24 שעות ביממה – מנעולן פיקס

 

 

שירותים של מנעולן פיקס בעיר רחובות:

✔️ החלפת מנעולים ברחובות, החלפה של צילינדר לדלת, תיקון משקוף, כיוון צירים, התקנת מחזיר דלת או עינית, מנעול ביומטרי ועוד

✔️ פריצת דלת של דירה או בית, פורץ מנעולים ברחובות, מנעולן דלתות למשרדים בפארק המדע ברחובות והסביבה. 

✔️ פריצת רכב נעול, שחזור מפתח לרכב כשאין מקור, שכפול מפתח ממפתח מקורי, תיקון סוויץ', התקנה או ניתוק של אימובילייזר או קודן

שכונות ברחובות בהן זמין השירות: רחובות החדשה, קרית משה, פארק המדע והסביבה, שעריים, נווה מרמורק, נווה עמית, אחוזות הנשיא, גני סביון, נווה אלון, קריית דוד, אבני חן, עין גנים, היובל ונוספות.

זמן הגעה משוער של בין 20 דקות ל-30 דקות מרגע יצירת הקשר, לפעמים גם לפני כן.

אמנם לא קוראים לנו מנעולן ברחובות יצאת צדיק או מנעולן ברחובות מידרג, אבל נסו אותנו ותשפטו בעצמכם.

קיבלתם מאיתנו שירות? נשמח אם תרשמו לנו חוות דעת.

 

פורץ דלתות באזור רחובות

לא במקרה יש מקצוע של פורץ מנעולים ברחובות. העבודה שמבצעים המנעולנים הינה עבודה שיכולה להתבצע אך ורק על ידם. הטעות הנפוצה שרבים עושים היא לבצע את עבודת הפריצה בצורה עצמאית על ידי אינטואציה או מדריכים הזמינים באינטרנט.

מדוע לא כדאי לפרוץ לבד? מכל הסיבות: ראשית, ברוב המקרים אתם לא באמת יודעים מה אתם עושים – כך שבמקום לפרוץ את דלת הבית או הרכב, אתם בעיקר מהמרים על מה שאתם עושים וכך אתם יוצרים נזק גדול יותר.

בנוסף, משך זמן העבודה. בעוד מנעולן עם המלצות ברחובות יוכל לבצע את העבודה במהירות מאחר והוא מנוסה, הרי שאתם עתידים לבזבז זמן רב על עבודה שעבור המנעולן יכולה להיות פשוטה ולהסתכם בכמה דקות בודדות.

ואם אתם צריכים סיבה נוספת, דעו כי אתם לא באמת חוסכים כסף: המון אנשים מנסים לבצע את העבודה של המנעולן בעצמם רק בכדי לחסוך.

מה שקורה בפועל הוא שאתם יוצרים נזק לדלת הבית, הרכב או הכספת – כך שאתם במקרים רבים צריכים להחליף דלת שלמה או להחליף כספת. המסקנה? עבודה אל מול מנעולן מורשה בלבד. צרו קשר ונגיע לבצע פריצת כספות מכל סוג.

 

החלפת צילינדר ברחובות

אחד השירותים הנפוצים ביותר בעיר עצמה ובכלל בישראל הוא החלפת צילינדר בדלת. בין אם מדובר בדלת פלדלת, רב בריח, פנדור, שריונית חסם או כל דלת אחרת – כאשר המנעול נשחק וצצה תקלה בצילינדר או במנגנון אתם בדרך כלל רצו לתקן או להחליף אותו.

מנעולן מומלץ ברחובות יידע לבצע החלפה במהירות וישים לכם צילינדר חדש ואמין שישמור על הבית או הדירה שלכם מפני גנבים ופריצות.

מעוניינים להתקין צילינדר חדש בדלת שלכם? צריכים להחליף מנגנון בדלת? המנעולנים שלנו פרוסים באזור ויגיעו לסייע.

החלפת מנעול או צילינדר בכל שכונות העיר: המדע, התקווה, קרית משה, מרמורק, רחובות הצעירה, החדשה, מרכז העיר, חצרות המושבה, שעריים, דניה ושכונות נוספות

 

התקנת דלת או החלפת דלתות ברחובות

הדלת תקולה, עושה רעשים או שסתם בא לכם לשדרג לדלת חדשה בבית? מנעולן פיקס יגיע להתקין דלת בכל רחבי העיר. אפשרות לביצוע החלפת דלתות, ידיות וחלקי דלתות מכל סוג ואף תיקון דלתות.

צרו קשר ומנעולן מוסמך יספק לכם את כל הפרטים.

 

מנעולן ברחובות 24/7
תיקון מנעול הדלת ברחובות ע"י מנעולן מורשה – מנעולן פיקס

 

מנעולנים ברחובות עם המלצות – את מי אנחנו שולחים אליכם?

ישנם אנשי מקצוע שונים שהניסיון שלהם לא משפיע באופן ישיר על טיב השירות שאתם מקבלים. מנגד, בעת שהילד שלכם תקוע מחוץ לדלת או בעת שאתם צריכים מנעולן רכב ברחובות, אתם צריכים בעיקר איש מקצוע מנוסה. מנעולן מנוסה ומיומן ידע לאתר את הבעיה במהירות, להעניק מענה במהירות ולסיים את האירוע המלחיץ שנקלעתם אליו תוך זמן קצר.

לא משנה היכן אתם נמצאים, אנחנו שולחים אליכם מנעולן ברחובות באזור בילו, רחוב אחד העם, הרצל, פארק המדע ועוד. פורץ דלתות שיפתח לכם את הדלת, יספק שירותי פריצה ברחובות או יחליף צילינדר בקלות ובמהירות, תוך מתן שירות אמין ומחירים הוגנים.

מנעולן בעיר רחובות מיצאת צדיק הוא ביטוי חיפוש פופולרי – אנחנו אמנם לא יכולים להגיד עדיין שיצאנו צדיקים, אבל אנחנו כן מבטיחים לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר לשביעות רצונכם.

 

תקלות מנעול נפוצות ברחובות שמצדיקות הזמנת מנעולן

המקרים הנפוצים ביותר שבגללם כנראה שתזמינו מנעולנים ברחובות הם:

 • אובדן מפתח לבית
 • מנעול תקול שלא נפתח ולא מסתובב
 • פריצת דלת טרוקה
 • מפתח שתקוע בדלת ולא יוצא
 • החלפת צילינדר שגרתית
 • החלפת מנגנון
 • התקנת סגר ביטחון
 • פריצת כספת ברחובות
 • התקנת עיניות לדלתות
 • החלפת דלת כניסה
 • החלפת מנעול תיבת דואר

 

מנעולן ברחובות 24 שעות ביממה בהתראה קצרה!

פריצת מנעול דלת ברחובות תתרחש לרוב לאחר קריאה שלכם בעקבות אירוע בלתי צפוי. המשמעות? לא מדובר על שירות שניתן לקבוע מראש ליום ושעה הידועים מראש לכם ולנו. זו הסיבה שאנו עובדים במתכונת חירום המאפשרת לכם להזמין מנעולן זול גם בהתראות קצרות מאד.

קשה מאד למצוא מנעולן המגלם בתוכו את כל היתרונות, אך דרכנו תוכלו לקבל עבודה הניתת על ידי מנעולן אמין ברחובות שמציע מחירים זולים וגם עובד 24 שעות ביממה. צריכים מנעולן ברחובות זמין עכשיו? המנעולנים שלנו מגיעים לפרוץ דלתות של בתים או משרדים, דלתות של רכבים וכספות תקועות.

 

מנעולנים ברחובות - פורץ מנעולים
מנעולנים ברחובות – פורץ מנעולים 24 שעות, החלפת צילינדר ושירותים נוספים – מנעולן פיקס

 

פורץ רכב ברחובות – בוקר יום א', תקוע מחוץ לרכב, מה עושים?

הסיוט הגדול שלכם ביותר בתור נהגים הוא לא לנהוג ברכב ללא מזגן בחודשי הקיץ, אלא למצוא עצמכם תקועים מחוץ לרכב שמסרב להיפתח.

סיטואציה שכזאת יכולה להתרחש בעת שאתם ממהרים לפגישה, בעת שהילדים ממתינים שתאספו אותם מחוג או לפני יציאה לבילוי בסוף השבוע. אז מצד אחד תוכלו להיכנס לפאניקה, אך מצד שני נוכל פשוט לשלוח אליכם פורץ רכבים ברחובות עם המלצות.

מדובר על מקרה שכיח בו הרכב לא נפתח משלל סיבות, כאשר העבודה הנדרשת היא לפרוץ את הרכב. מנעולן דלתות מטעמנו לא מתמחה רק בפריצה של דלתות בתים, אלא גם של רכבים.

 

על פי מה נקבע מחיר פורץ מנעולים ברחובות?

מנעולן מבצע מגוון רחב של עבודות, כך שכל עבודה מתומחרת במחיר אחר. החלפה של צילינדר לא תעלה כמו פריצת כספת ופריצה של רכב לא תעלה כמו החלפת מנגנון בדלת. כל עבודה המתבצעת דרכנו מתבצעת במחירים זולים ועל ידי אנשי מקצוע מובילים בתחומם.

פרמטר נוסף המשפיע על מחיר השירות הוא שעת השירות, כאשר שירותים הניתנים במתכונת חירום של 24/7, כולל החלפת מנעול רב בריח או פלדלת, מתומחרים בעלות מעט גבוהה יותר אך עדיין זולה ונוחה לכל כיס.

הצוותים של מנעולן פיקס זמינים לקריאה 24 שעות ביממה, גם בשבתות וחגים.

 

שירותי מנעולנות רחובות - מחיריםטווח מחירים מומלץ (לא כוללים מע"מ)
כמה עולה לפרוץ מנעול (צילינדר) ברחובות
בדרך כלל דלתות רגילות
170-390 ₪
מחיר מנעולן רכב ברחובות והסביבה
פריצת רכבים של כל היצרניות
220-490 ₪
עלות הזמנת מנעולן ברחובות
נתקעתם או איבדתם מפתח? פורץ מנעולים מגיע מהר
149-250 ₪
פריצת כספת באזור רחובות
פורץ כספות מקצועי
149-450 ₪
החלפת צילינדר לדלתות כניסה
התקנת מנעול צילינדר חדש לדלת הבית
170-550 ₪
פריצת דלת מעץ
דלתות פנים או דלתות עץ פשוטות
280-350 ₪
פריצת דלתות פלדלת, שריונית חסם, רב-בריח ואחרות ברחובות
דלתות שדורשות טיפול קצת יותר קפדני
390-580 ₪
מנעולן ברחובות 24 שעות ביממה
מנעולנים זמינים לקריאה 24/7
149-490 ₪

 

כך תדעו לזהות מנעולנים חאפרים

הבעיה הגדולה באמת עם פורצי מנעולים היא האמונה המלאה שנותנים הלקוחות במי שמציגים עצמם כביכול כמנעולנים. זיכרו כי מנעולן אינו אדם המומחה בפריצות של דלתות רכבים, אלא מדובר על אדם שעבר קורס, הוכיח כי אין לו עבר פלילי וקיבל תעודת הסמכה. אך ורק מנעולנים אלו יכולים להעניק לכם את השירות שאתם דורשים בו.

זיכרו כי מדובר על עבודה עדינה מאד, שבאמצעותה אתם בין היתר מכניסים את המנעולנים אל האזורים הפרטיים והיקרים לכם ביותר – הרכב, הבית או המשרד. מנעולן שלא מציג בפניכם תעודת הסמכה? התרחקו ממנו!

 

מנעולן בעיר רחובות
מתקנים את כל סוגי הדלתות והמנעולים בעיר רחובות במחיר טיל!

 

לפני עבודתו של פורץ כספות ברחובות

הכספת בבית העסק לא נפתחת ואתם לא יכולים להוציא את המסמכים שאתם צריכים לחתום עליהם? טבעת האירוסין שרכשת נמצאת בכספת הביתית שתקועה ואתה עתיד להציע נישואין בעוד כמה שעות? נוכל לשלוח אליכם מנעולן בכל שעה ביום ובכל יום בשבוע, כולל מנעולן ברחובות בשבת.

כן חשוב שתדעו כי לפני שהמנעולן יבצע את הפריצה, הוא ידרוש בהזדהות שלכם שתאפשר לו לקשור ביניכם ובין הכספת. במקרים של בתים פרטיים, תדרשו להציע תעודת זהות המקשרת אתכם לכתובת הבית, ואילו אם מדובר על משרד או בית עסק תצטרכו להציג מסמכים המעידים על הקשר שלכם לעסק. המטרה? למנוע מקרים של פריצות מתוכננות על ידי כנופיות עבריינים.

 

מנעולן ברחובות זמין לקריאה בכל אזורי העיר: