מנעולן פיקס בגבעתיים – פורץ מנעולים בגבעתיים זמין לכל סוגי הפריצות, ההתקנות ותקלות המנעול 24 שעות ביממה

מחפשים מנעולן בגבעתיים? המנעולנים שלנו פרוסים באזור וממתינים לשיחתכם. כל מנעולן הנשלח אליכם הינו מנעולן מוסמך, ועדיין אנו מיידעים אתכם כי זכותכם המלאה לדרוש בתעודת מנעולן תקפה עם תמונה מזהה. הגעה מהירה לכל יעד בעיר גבעתיים במקצועיות ואחריות על כל עבודה.

 

ננעלת בחוץ? פורץ מנעולים בגבעתיים בדרך אליך! (מחירים נוחים)

מנעולנים מומלצים בגבעתיים זמינים לשירותכם בכל רגע נתון לפריצת רכבים, דלתות וכספות 

זקוקים לשירותי מנעולן בגבעתיים במחיר זול והוגן? צרו קשר ונצא אליכם במהירות!

פריצת מנעול, החלפת צילינדר ועוד בגבעתיים והסביבה ע"י פורץ מנעולים מוסמך

פועלים בכל שכונות העיר: כצנלסון, ארלוזרוב, הל"ה, בורוכוב, תל גנים, קריית יוסף, שיינקין

לחיוג מהיר למנעולן בגבעתיים: 055-9706744

 

מנעולנים בגבעתיים - פורץ מנעולים מנעולן פיקס

מנעולנים בגבעתיים 24/7 – פורץ מנעולים בגבעתיים – מנעולן פיקס

 

 

בין שירותיה של מנעולן פיקס בגבעתיים:

* מנעולן דלתות בגבעתיים והסביבה לפריצת כל דלת, החלפת צילינדר בגבעתיים, מנעול דלת, התקנת מנעול חכם או ביומטרי, סגר ביטחון לדלת, ידיות בהלה, מנעולי רתק, מחזירי דלתות ועוד.

* מנעולן רכב בגבעתיים לפריצת רכב נעול, החלפת מנעולי רכבים, שחזור ושכפול מפתחות למכוניות, ניתוק קודנים ואימובילייזרים, תיקון סוויץ' תקול ועוד.

אז נכון שאנחנו לא מידרג ולא מנעולן בגבעתיים יצאת צדיק, אבל אנחנו בהחלט יודעים מה אנחנו עושים 🙂

 

איך מאתרים מנעולנים בגבעתיים שזמינים עכשיו?

אנו מזמינים אתכם לדבר איתנו. השירות שלנו פועל בזמינות גבוהה מאד, כך שגם אם אתם צריכים מנעולן בגבעתיים בשעות מיוחדות, נוכל לספק לכם שירות שכזה. כאמור, הזמינות שלנו הינה זמינות במתכונת של עשרים וארבע שעות ביממה, כך שלא משנה באיזו שעה דלת המשרד נתקעה או באיזה שעה גיליתם כי צרור המפתחות שלכם הלך לאיבוד – אנחנו מתייצבים.

בכדי להבטיח שאכן תוכלו לקבל שירות של מנעולן בגבעתיים שזמין בשעות לא שגרתיות, חשוב בעיקר לעבוד עם מנעולנים מומלצים. שהשירות שלהם נרחב יותר ובהתאם גם שעות הפעילות.

 

איך תדעו כי מנעולן בגבעתיים הינו פורץ מומלץ?

לבטח גם אתם כבר יודעים שלמצוא מנעולן עם המלצות בגבעתיים זו לא בדיוק המשימה הפשוטה ביותר. בכדי שהמנעולן אכן יהיה מומלץ, הוא צריך לקבל ביקורות טובות והמלצות נפלאות מהלקוחות שהוא כבר נתן להם שירות.

מה משפיע על שביעות רצון הלקוחות? מהירות ההגעה אליהם, עד כמה מהר הוא איבחן את הבעיה, תוך כמה זמן הוא פתר אותה ומה המחיר שהוא נתן. אז למרות שמדובר על אחוז לא כל כך גדול של מנעולנים, עדיין תוכלו למצוא אותם – אצלנו. אנו מתחייבים על מנעולן מקצועי שיבטיח גם את שביעות הרצון שלכם.

 

פורץ רכבים בגבעתיים – מומלץ לרכבים ישנים וחדשים

אף נהג לא היה רוצה למצוא עצמו תקוע מחוץ לרכב. בפועל? מדובר על מקרה שכיח למדי שנובע בעקבות כשלים ברכבים, כמו גם מפתחות שנשארו ברכב שננעל ללא כל הודעה מוקדמת. מנעולן רכב בגבעתיים וגם מנעולן העוסק בפריצה של כספות ודלתות, יכול להגיע אליכם מטעמנו – מנעולן פיקס.

בעוד ישנו מי שיכול למצוא עצמו תקוע מחוץ לבית, גם ישנו זה שלא יכול להניע את רכבו מאחר ואין לו גישה אליו. פריצה של רכבים הינה תחום בפני עצמו הדורש בפורצים מנוסים היטב בכל טכניקות הפריצות.

בעוד ישנם מנעולנים שמשרתים רק סוגים מסוימים של רכבים, המנעולנים שלנו עברו את ההכשרות המתאימות לטובת פריצה של רכבים ישנים וחדשים כאחד. גם במקרים אלו, מנעולן מורשה הינו סטנדרט שאנו לא חורגים ממנו, כך שאתם מקבלים את החבילה בשלמותה בכל מחיר: מנעולן אמין בגבעתיים, מקצועי ובמחיר ידידותי.

 

מנעולן בגבעתיים זול אמין מומלץ

פריצת דלת של בית או רכב בגבעתיים – מנעולן פיקס

 

פריצת דלת בגבעתיים – גם במצב חירום: אל תפרצו את הדלת לבד

ישנם המון דברים שכדאי לעשות במצב חירום, אך גם ישנם המון דברים שכדאי בשום פנים ואופן שלא לעשות במצבים שכאלו. כך לדוגמא, עם פריצת מנעול דלת בגבעתיים. לא משנה עד כמה אתם כמהים לעבור דרך הדלת שאינה נפתחת, אין לפרוץ אותה בכוח וללא ידע רלוונטי. מנעולן דלתות מבין את הלחץ שיכול להיות במצב בו אדם יקר לכם תקוע מחוץ לדלת, אך פריצה חובבנית יכולה רק ליצור נזק במקום תועלת. פריצה עצמאית שלכם יכולה לגרום לנזק בצילינדר, בפציעה מיותרת שלכם ושל הקרובים אליכם ובהוצאות כספיות מיותרות.

 

מחיר מנעולן בגבעתיים – מתחייבים למחירים הוגנים

לא רק שעת השירות משפיעה על המחיר הסופי של השירות. כאמור, יש לנו תפריט שירותים נרחב הכולל בין בין היתר החלפת מנעול רב בריח, החלפה של צילינדר, פריצת כספות, פריצה של דלתות משרדים, בתים ורכבים.

אנו לא מאמינים במחיר פיקס לכל השירותים, אלא דבקים בכך שכל לקוח צריך לשלם אך ורק עבור השירות הניתן לו בפועל. על מנת להעניק לכם את המחיר הסופי, נצטרך להבין איזה שירות נדרש אצלכם. בעוד יהיו פעמים בהם נוכל לתת לכם את המחיר בטלפון, יהיו פעמים בהם נצטרך להגיע פיסית אליכם על מנת לבדוק את תנאי העבודה.

 

מנעולן גבעתיים - מחירים מומלציםטווח מחירים מומלץ (לא כוללים מע"מ)
עלות פריצת דלת נעולה בגבעתיים170-390 ₪
פורץ רכבים בגבעתיים
פתיחת רכב נעול באופן דחוף
220-490 ₪
מחיר ביקור של פורץ מנעולים בגבעתיים
עלות למנעולן מוסמך
149-250 ₪
פורץ כספות בגבעתיים כמה עולה
כספות יונדאי, וולף, yale, md ועוד
149-450 ₪
החלפת צילינדר בדלת
החלפת מנעול צילינדר בגבעתיים והסביבה
170-550 ₪
פריצת דלתות עמידות - פלדלת, שריונית חסם, רב-בריח בגבעתיים
קצת יותר יקר מדלת רגילה
390-580 ₪

 

החשיבות של החלפת צילינדר לאחר פריצה לבית בגבעתיים (ובכלל)

מנעולן בגבעתיים באזור רחוב כצנלסון ובאזורים נוספים בגבעתיים יגיע אליכם גם באירועים פחות משמחים. ניסיון פריצה לבית שלכם מערער במידה רבה את הביטחון, אך שירות של מנעולן דווקא יכול לחזק את תחושת הביטחון שלכם.

המון פעמים ניסונות הפריצה מתבצעים עם מפתח לבית שלכם שנגנב מכם. אם אכן אבד לכם צרור המפתחות, כדאי מאד להחליף את הצילינדר וכך להבטיח כי גם מי שמחזיק במפתח לבית שלכם, לא יוכל לעשות בו שימוש לרעתכם.

 

שירות מנעולן בגבעתיים 24 שעות ביממה – האם יקר יותר?

כשאתם עובדים איתנו, אתם לא באמת צריכים לדרוש בשירות ספיישל של מנעולן זול בגבעתיים. המחירים שלנו מראש הינם מחירים זולים ונוחים המתאימים לכל כיס. המחירים שאנו מציעים לכם משתנים בהתאם לאופי השירות וגם שעת השירות. לצורך העניין: פורץ כספות בגבעתיים שיגיע אליכם בשעה 2.00 בלילה לבטח יהיה יקר יותר בהשוואה לשירות שיינתן לכם בשעה 15.00 בצהריים.

 

טלפון של מנעולן בגבעתיים: 055-9706744

 

עובדים בכל רחבי העיר גבעתיים: