זמינות גבוהה ומיידית

מנעולנים מורשים

מחירים נוחים והוגנים

15 שנות ניסיון בתחום

מנעולן-פיקס גאים להציג: שחזור מפתחות לרכב בזול! גם אתם שואלים את עצמכם מה לעשות אם אבדו מפתחות לרכב? לנו יש את התשובה! אם יש דבר שאתם לא יכולים בלעדיו הוא הרכב הפרטי שלכם, ואם יש דבר נוסף שאתם ממש לא יכולים בלעדיו הרי שהוא צרור המפתחות שלכם.

כשמאבדים את צרור המפתחות, לא רק שאין אפשרות להניע את הרכב ולהתנייד ממקום למקום, אלא שבעיקר אתם חוששים ובצדק לגניבת הרכב. מנעולן פיקס שמחים להציע לכם שירות SOS של שיחזור מפתחות לרכבים בפריסה ארצית. פעולת השחזור מתבצעת על ידי מנעולן מקצועי המגיע מטעמנו, כך שאתם אינכם צריכים להעסיק עצמכם בשאלה איך לשחזר מפתח למכונית – יש מי שדואג לכם!

 

שירותי שחזור מפתחות לרכב בכל הארץ – מנעולן פיקס

* אבדו מפתחות הרכב ואתם צריכים לשחזר מפתח באופן מיידי? אנחנו כאן בשבילכם

* שחזור מפתחות למכוניות מכל הסוגים במחירים נוחים. צוות אחראי ושירות אדיב

* אנו מבצעים שיחזור מפתח לרכב בפריסה ארצית, כולל שחזור שלט

לשירות מהיר ומקצועי – צלצלו: 055-9378505

 

 

החלפת מפתח לרכב – מה ההבדל בין שחזור לשכפול?

אחת השאלות הנפוצות ביותר שרבים נוטים לשאול אותנו היא מה ההבדל בין שחזור של מפתח ובין שכפול של מפתח. אם כן, זו התשובה: עבודת השכפול מתבצעת בעת שיש לכם מפתח פיסי קיים שאתם רוצים ממנו עוד עותק נוסף. מקרה קלאסי כזה הוא בעת שישנם בני זוג שנוהגים על אותו הרכב, כך שהם משכפלים את המפתח וכך לכל אחד מהם יש מפתח אישי. מדובר על תהליך פשוט מאד, שהפשטות שלו מביאה לכך שגם מדובר על שירות במחיר זול מאד.

מנגד, עבודה של שחזור מפתחות הינה עבודה שונה לחלוטין והיא מבוססת על הרעיון שאין עוד מפתח נוסף, ולכן צריך לדאוג למפתח חדש – לשחזר אותו. מאחר ועבודת השחזור מורכבת יותר ומצריכה עבודה מקצועית יותר ומעמיקה יותר, מחיר שחזור מפתחות לרכב הינו יקר יותר. יחד עם זאת, חשוב לנו לציין כי השירות הניתן דרכנו הוא שירות זול, נוח ונגיש לכל קהל הלקוחות.

 

מתי יש צורך בשירות של שחזור מפתח לרכב מכל סוג?

אז גם אתם שואלים את עצמכם מתי יש צורך בשירות של שחזור? הנה התשובות:

ראשית, המקרה הקלאסי הוא כמובן אובדן של המפתחות. לעתים מדובר על אובדן ולעתים אף מדובר על גניבה ישירה מכם. לא מעטים הנהגים המחזיקים במפתח אחד בלבד, כך שבמקרים שכאלו הם נותרים ללא כל מפתע שיכול לסייע להם. במקרים כאלו, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל מנעולן הרכב ולדרוש בשירות של שחזור מפתחות לרכב לאחר אובדן.

כמו כן, לעתים מה שקורה הוא שישנו שבר במפתח הרכב שלכם, כך שלא ניתן להשמיש אותו. במקרים שכאלו, אין לכם ברירה אלא לדאוג לעבודת שחזור המתבצעת על ידי המנעולן. שימו לב כי במקרים בהם המפתח שבור או במקרים בהם חסרים בו חלקים, אינכם צריכים לדאוג. באמצעות טכניקות ייחודיות של המנעולנים, יהיה ניתן לבצע שחזור מלא שיבטיח כי תוכלו להניע את הרכב שלכם.

 

עם שחזור שלט לרכב אינכם צריכים לפנות אל היצרן

כידוע, בעת שאתם פונים אל יצרן הרכב, כל חלק הכי קטן עולה לכם המון כסף. בעת שישנו כשל או ליקוי במפתח או בשלט שלכם, או במקרים בהם הם פשוט אבדו לכם, אתם עתידים לשלם לא מעט. זאת עוד מבלי שדובר על הזמן הרב שאתם צריכים להמתין עד שיסופקו לכם המפתח או השלט. בעבודה עם מנעולן אתם זוכים לשירות מיידי הפועל עבורכם כ-24/7, כאשר השירות ניתן בפריסה ארצית. המשמעות היא שאין כל חשיבות למקום בו נתקעתם או גיליתם כי המפתח אבד לכם – אתם מדברים איתנו ואנחנו פשוט מגיעים אליכם!

 

כמה עולה לשחזר מפתחות לרכב?

לכל רכב ישנו מפתח אחר, מנעול אחר ומנגנון אחר, כך שצריך לקחת בחשבון את כל הפרמטרים לפני שמעניקים לכם מחיר. כבר בשיחת ההיכרות בעת שתתארו לנו את המצב, נוכל לתת לכם מחיר משוער בהתאם לכל המאפיינים השונים. ככלל, אנו דבקים במחירון זול והוגן כך שאינכם צריכים לחשוש ממחירים גבוהים וחסרי פרופורציה. כן חשוב לדעת, כי ככל שעבודת השחזור תהיה מורכבת יותר, כך העלות תהיה גבוהה יותר.

 

מחירי שחזור מפתחות לרכבים לפי סוג/דגםטווח מחירים מומלץ (לא כוללים מע"מ)
הזמנת מנעולן רכב לשחזור מפתחות שאבדו120-469 ₪
עלות שחזור מפתח של רכב יוקרה שאבד100-399 ₪
מחיר שכפול כרטיס חלופי לרכב (לא כרטיס מקורי)140-260 ₪
שחזור מפתח לרכב שיוצר עד שנת 1994340-850 ₪
שחזור מפתח לרכב שיוצר בין השנים 1995-2001480-1000 ₪
שחזור מפתחות לרכבים שיוצרו בין השנים 2002-2008780-2100 ₪
שחזור מפתחות למכוניות שיוצרו שיוצר בין השנים 2009-2018980-2400 ₪
שכפול מפתחות לרכב (מחירים משתנים לפי שנת הייצור)50-1900 ₪
כמה עולה שכפול מפתח עם צ'יפ130-469 ₪
עלות נוספת עבור שירות בשעות הערב20-40 ₪
עלות נוספת עבור שירות בשעות הלילה60-90 ₪

 

מדוע מנעולן פיקס?

מה עושים כאשר אבד מפתח לאוטו? פשוט מדברים איתנו! אנחנו מומחים במלאכת שחזור מפתחות ומיישמים את העבודה במהירות – כך שתוכלו להניע את הרכב שלכם ולצאת לדרך. נסיעה טובה!