מעוניינים לרכוש מנעולי תליה? מחפשים מתקין, פורץ, או החלפה למנעול תליה? מהרו ליצור קשר ותוך זמן קצר מנעולן פיקס יגיע לבצע. מחויבות לשירות מקצועי ואדיב ובסטנדרטים הגבוהים ביותר בפריסה ארצית!

אחת מאפשרויות הנעילה הנפוצות והיעילות ביותר היא באמצעות מנעול תליה, וכל עוד תרכשו אותו דרך מנעולן פיקס, תוכלו להיות בטוחים כי יש מי שיתקין אותו עבורכם בצורה נכונה ואף ייתן לכם מענה במקרה של תקלה כלשהי. מהו מנעול תליה, איך עובד מנעול תליה, אילו סוגי מנעולי תליה קיימים ומהם טווחי המחירים? את כל התשובות תקבלו מיד.

 

התקנה, פריצה או תיקון מנעול תליה מכל הסוגים

✔️ המנעולנים של מנעולן פיקס מגיעים לכל יעד בארץ עבור התקנה או פריצה של מנעול תליה

✔️ מנעול תליה עם קוד, מנעול תליה עם מפתח, מנעול תליה כבד

✔️ מנעולן פיקס מספק מנעולי תליה בכל המידות והגדלים >>

לפרטים התקשרו: 055-9706744

 

שירותי מכירה, פריצה או תיקון של כל סוגי מנעולי התליה
מנעול תליה – התקנה, החלפה – מנעולן פיקס

 

 

מנעול תליה – אופן הפעולה

מנעול תליה הינו מנעול צילינדר והוא בנוי בצורה כזאת שבה הצילינדר עצמו מוגן בתוך מה שקרוי "גוף המנעול", כשאליו מתחבר אנקול, אלמנט דמוי פרסה. את האנקול מעבירים דרך פתחים שונים על מנת לבצע את הנעילה. ניתן למצוא מותגים שונים של מנעולי תליה כגון מנעול תליה ייל (Yale), מנעול תליה מולטילוק, מנעול תליה רב בריח ועוד, כשכל חברה מייצרת את כל סוגי מנעולי התליה הקיימים.

 

מנעולי פליז

מנעול התליה הסטנדרטי והנפוץ ביותר הוא זה שעשוי מפליז. הוא מגיע בצבע נחושת-זהבהב ועשוי מסגסוגת מיוחדת שמורכבת מנחושת ואבץ. מנעולי הפליז מתאימים לנעילה של אלמנטים קטנים יחסית שאינם דורשים אבטחה כבדה. השם של כל מנעול מהסוג הזה ניתן לו בדרך כלל על פי מאפיין רוחב גוף המנעול.

כך למשל, מנעול תליה 40 מ"מ מפליז הוא למעשה מנעול עם רוחב בסיס של 4 ס"מ וכך הלאה. קיימות מידות שונות גם בכל הקשור לגובה האנקול וקוטרו, כך שניתן להתאים את המנעול לכל אלמנט שהוא אמור לנעול. ניתן למצוא מנעול תלייה ארוך או קצר, צר או רחב וכו'.

 

מנעולים כבדים

כאשר מעוניינים לנעול ולאבטח אלמנטים גדולים יותר או דלתות כבדות במיוחד, מנעולי הפליז אינם יכולים לעמוד במשימה זו. לשם כך יש לרכוש מנעולים תלויים מסיביים וכבדים יותר. למשל, אם אתם מחפשים מנעול תליה לאופנוע, מכסחת דשא, טרקטורון וכו', מנעול תלייה כבד יוכל לעשות זאת בהצלחה. מנעול זה עשוי מפלדה מחוסמת שחזקה למעלה מפי 5 מסגסוגת הפליז וניתן להשיגו ברוחב גוף מנעול משתנה, עד למנעול גדול וחזק ביותר.

 

מנעולי רתק

עוד סוג של מנעול תליה, כבד הרבה יותר, הוא מנעול רתק. מנעול זה נחשב להרבה יותר מאובטח וניתן למצוא אותו בכניסה למקומות עבודה, מוסכים, בתי עסק, מחסנים ועוד. הייחודיות שלו היא בכך שמדובר במנעול תליה שמאובטח בתוך קופסת רתק מיוחדת שעשויה מפלדה חזקה ביותר, מה שמונע  הגעה אל המנעול עצמו.

הרתק עצמו מורכב משני חלקים, האחד מולחם לדלת והשני למשקוף ולמעשה הנעילה נוצרת עקב חיבור שני חלקים אלו על ידי האנקול. גם במקרה הזה שם המנעול נקבע על פי האנקול, כך שאם תיתקלו במידות רתק כמו מנעול תליה 10, מנעול 13 או מנעול תליה 16, דעו לכם כי מדובר בקוטר של האנקול וככל שמדובר במספר גדול יותר, כך גוף המנעול והרתק גדולים בהתאם.

 

מנעולי תליה נוספים

ניתן למצוא סוגים נוספים של מנעולי תליה לבחירה וביניהם:

✔️ מנעולי קומבינציות – לעומת מנעול תליה עם מפתח, הפתיחה והנעילה של מנעולים שכאלה מתבצעת באמצעות סידור נכון של מספרים שמהווים את הקוד הסודי שלהם. מנעול תליה עם קוד מהווה יתרון בכך שלא צריך להיסחב עם המפתח לכל מקום ולהסתכן באיבוד שלו.

✔️ מנעולי "חצי צילינדר" – מה שמיוחד במנעולי התלייה מהסוג הזה הוא האפשרות לשלוף את הצילינדר במידת הצורך.

✔️ מנעולי תליה קפיציים – מנעולים פשוטים יחסית שנפתחים על ידי לחיצה. נועדו לאבטחה ברמה הנמוכה ביותר.

בנוסף ניתן למצוא מנעולי תליה שמתאימים לסביבה רטובה ועשויים מנירוסטה ומנעולי תליה חכמים עם קורא ביומטרי.

 

בחירה והתקנה של מנעול תליה

מנעול תלייה מומלץ לרכישה הוא כזה שחזק מספיק, מתאים בגודל ומסוגל לספק את יכולות האבטחה הנדרשות לאורך זמן. יחד עם זאת, חשוב להתייעץ עם מנעולן מקצועי שידע להתאים לכם את המנעול על פי הצרכים ותנאי השטח.

ככל שמדובר בצרכי אבטחה מחמירים יותר, כך חשוב להתייעץ על מנת לדעת בדיוק איזה מנעול לבחור. מבחינת ההתקנה, מנעולי תליה רגילים אינם זקוקים להתקנה כלשהי אך כאשר מדובר במנעולי רתק,

חשוב מאוד להזמין מנעולן שיעריך את יכולת הרתק לשאת בעומס ויבצע את הריתוכים בצורה נכונה וחזקה. בכל המקרים יש לוודא כי המנעולים הינם ממותג ידוע (רב בריח, ייל וכו') ושקוטר האנקול, אורך האנקול ורוחב גוף המנעול מתאימים למקומם המיועד.

 

פריצה ותיקון של מנעולי תליה

במידה ויש ברשותכם מנעול תליה והוא זקוק לפריצה, גם במקרה הזה חשוב להזמין מנעולן על מנת שיבצע זאת בצורה מקצועית וללא גרימת נזק רב מידי, אם בכלל. פריצה של מנעול תליה מתבצעת לפי סוג המנעול ומצבו. ככל שמדובר במנעול ישן וחלוד יותר, כך תהיה עדיפות לפרוץ אותו תוך הרס מוחלט שלו והחלפתו באחר.

מנעול תלייה פליז ניתן לפרוץ תוך ניסור האנקול או קדיחת הצילינדר (הרס המנעול) או להשתמש בכלי מיוחד לפריצת הצילינדר (קרוי "מפתח דיגדוג").

במידה ומדובר במנעול רתק, הפריצה מעט יותר מורכבת וכוללת שימוש במכשיר ייעודי שנועד לעקור אותו מהדלת. עבודה מקצועית תמנע נזק לדלת ולמשקוף. תיקון מנעול תלייה הוא דבר מומלץ רק כאשר מדובר במנעול יקר. כמה עולה לתקן מנעול תליה? בסביבות 100 שקלים בלבד.

 

מחיר מנעולי תלייה – כמה עולה?

מחיר מנעול תליה תלוי במספר גורמים כגון מותג, איכות, גודל ורמת האבטחה של הצילינדר. להלן טווח מחירים מנעולי תליה ממוצע:

סוג המנעולטווח מחירים
מנעול פליז קטןהחל מ-20 ₪
מנעול פליז גדולהחל מ-150 ₪
מנעול קומבינציה 4 מספריםהחל מ-100 ₪
מנעול קומבינציה 6 מספריםהחל מ-150 ₪
מנעול כבד (עשוי מפלדה מחוסמת)החל מ-120 ₪
מנעול רתק - המתאים למנעול כבד בקוטר אנקול 10 מ"מהחל מ-90 ₪

 

המנעולנים המקצועיים של מנעולן פיקס מתמחים בהתקנה או פריצה של מנעולי תלייה מכל הסוגים ועובדים בכל רחבי הארץ. דרכנו תוכלו לרכוש את כל סוגי המנעולים במחירים משתלמים, או לחילופין לקבל מענה מהיר במקרה של צורך בפריצה, החלפה או תיקון המנעול. צרו עימנו קשר ונשמח לצרף אתכם למעגל הלקוחות המרוצים שלנו.