נתקעתם ממש עכשיו מחוץ למכונית שלכם ואתם זקוקים נואשות לשירות של מנעולן רכב? זהו מצב קשה, מלחיץ ובלתי נעים – וזה ברור לנו. מנעולן פיקס כאן בשביל לקשר אתכם למנעולני רכב מורשים, אמינים ובעלי המלצות, שיגיעו אליכם במהירות הבזק, כי לא כל כך נעים לראות רכב נעול כשאתם מחוצה לו. תוכלו ליהנות ממגוון של שירותים מכל הסוגים בכל ימות ושעות השבוע, כי כשיש מצב חירום – חייב להיות מענה חירום.

 

זקוקים למנעולן רכב? המנעולנים שלנו זמינים עבורכם 24/7

✔️ מנעולן רכב מקצועי זמין לשירותכם בכל שעה ביממה 7 ימים בשבוע להחלפת מנעול רכב

✔️ פריצת דלת רכב? שחזור או שכפול מפתח הרכב? ניתוק קודן או אימובילייזר?

✔️ שירותי מנעולנות רכב בפריסה ארצית מלאה – שכפול שלט, תיקון סוויץ' ועוד

✔️ פריצת משאית נעולה, אוטו או מכונית מכל סוג ודגם במהירות וללא נזק

✔️ צרו קשר ומנעולן רכב מומלץ בדרך אליכם (דרום, שפלה, מרכז, שרון וצפון)

להזמנת מנעולן רכב באזור מגוריכם: 055-9706744

 

מנעולן רכב בפריסה ארצית
מנעולן רכבים זמין 24 שעות במנעולן פיקס

 

 

מנעולן רכב 24 שעות – 365 ימים בשנה

נהג יכול להזדקק לשירותיו של מנעולן רכב מוסמך בכל שעה ביממה ובכל יום בשנה, והמנעולנים שאיתם אנו עובדים יודעים זאת ותמיד יהיה מנעולן זמין עבורכם באזור המגורים שלכם, בין אם הסוגיה דחופה יותר או פחות, ובתחום מנעולנות הרכב – לרוב מדובר בבעיה עם רמת דחיפות גבוהה כמו לדוגמא – קריאה לפורץ רכבים. אנחנו במנעולן פיקס דואגים לפריסה ארצית רחבה ומלאה ומקשרים בין מבקשי שירות לבין מנעולנים בכל אזור ועיר בישראל.

 

שכפול ושחזור מפתח לרכב

אם נתקעתם בלי מפתח או שהוא הלך לאיבוד, ואין לכם מפתח רזרבי, מנעולן רכב מורשה יגיע אליכם על מנת לשחזר את המפתח, כולל שחזור וקידוד מפתח לרכב הכולל מערכת אימובילייזר מכל הסוגים. אגב, מנעולני הרכב שלנו מוכשרים גם לבצע כל סוג של עבודה באימובילייזר – התקנה, החלפה, תיקון או ביטול אימובילייזר. המנעולנים שאיתם אנו משתפים פעולה יכולים לשחזר מפתחות למכוניות מכל הסוגים והדגמים בשוק, כך שהם יוכלו לפתור לכם את הבעיה בקלות, ואתם תוכלו לצאת בשעה טובה לדרך.

נוכל לשחזר ולשכפל עבורכם כמובן גם מפתחות חכמים, מפתחות מתכת פשוטים, מפתחות משולבי שלט – ועוד. באופן כללי, מומלץ שלא להסתפק רק במפתח אחד בודד, ולפעמים גם לא בצמד מפתחות, ולשכפל את מפתח הרכב הקיים. רעיון טוב הוא לדאוג שלכל נהג יהיה מפתח + מפתח אחד שינוח לו, ליתר ביטחון, בבית.

 

שחזור, שכפול, החלפה ותיקון שלט לרכב

גם כשמדובר בשלטים – למנעולנים שלנו יש מענה לכל החברות והדגמים. אם אבד השלט נוכל לשחזר אותו. אם אתם רוצים שלט נוסף שיהיה ליתר ביטחון בהישג יד או כדי שיעמוד לרשות אדם נוסף, נוכל לשכפל את הקיים. אם השלט תקול, נוכל להחליף או לתקן אותו עבורכם. השירותים תקפים לכל סוגי השלטים, לרבות שלטים חכמים ומתקדמים טכנולוגית.

 

החלפה ותיקון מנעולים לרכבשכפול מפתח לרכב

הרכב הוא אחד מהנכסים החשובים ביותר שיש לאדם, ועבור אנשים רבים הוא אף הנכס מספר אחת אחרי הדירה. אם אינכם בטוחים בדבר שלמות ותקינות המנעול והצילינדר ברכב, ההמלצה היא כמובן לדאוג לטפל בכך בהקדם ולא לקחת סיכונים מיותרים. מנעולן מטעמנו יגיע אליכם על מנת לתקן את המנעול הקיים או להחליפו במנעול חדש ומעולה.

במקרה שלא תפסתם את הבעיה בזמן ולא דאגתם לתרופת מנע – הכל בסדר, אפשר להרגע. אנו במנעולן פיקס גאים גם להעמיד לרשותכם שורה של מיטב מנעולני החירום, הזמינים לקריאה בכל שעה ביום לצורך פריצה, החלפה או תיקון של מנעול הרכב.

שירות תיקון מנגנון לדלת הרכב הוא אחד השירותים החשובים והבסיסיים שמציע כל מנעולן רכב, כך שאם אינכם בטוחים במצב המנגנון הקיים – צרו איתנו קשר בהקדם.

 

כמה עולה לקרוא למנעולן רכב?

מחיר מנעולן רכב בישראל משתנה בהתאם לסוג המנעול הקיים ברכב, הדגם ושנתון הרכב, סוג השירות, סוג המפתח או השלט – ועוד. גם אם מדובר בקריאה למנעולן רכב לצורך תיקון סוויץ' לרכב, אנו מתחייבים למחירים נוחים, אשר לא ירוקנו לכם את הכיס ברגע של בהלה.

להלן טבלה המייצגת טווח מחירים של מנעולן רכב מוסמך ממנו תקבלו שירות דרכנו:

 

שירותי מנעולן רכב זמין 24/7טווח מחירים מומלץ (לא כולל מע"מ)
מחיר קריאה לפורץ רכבים490 - 220 ₪
שכפול מפתחות לרכב (משתנה בהתאם לסוג המפתח)1,400 - 250 ₪
שחזור מפתח לרכב (משתנה בהתאם לשנתון ודגם הרכב)2,500 - 450 ₪
עלות פריצת מנעול לרכב (רכבי יוקרה)500 - 250 ₪
הוצאת מפתחות רכב שנתקעו או נשברו בתוך המנעול330 - 250 ₪
החלפת מנעול לרכב950 - 350 ₪
שכפול מפתחות עם צ'יפ לרכב (המחיר משתנה בהתאם לסוג המפתח של הרכב)850 - 300 ₪
עלות נוספת עבור הזמנת פורץ מנעולים בשעות הערב40 - 20 ₪
עלות נוספת עבור שירות בשעות הלילה90 - 60 ₪

 

פריצת מנעול הגה – גם זה בהיצע

קיימים רכבים בעלי הגנה נוספת מפני פריצות וגניבות והם כוללים מנגנון נעילה לא רק לדלת, אלא גם להגה הרכב. בנוסף לפריצת מנעול רכב 24 שעות ביממה ושאר השירותים שבהיצע, זהו שירות נוסף שהמנעולנים שלנו יוכלו לספק עבורכם בעת הצורך.

 

שימוש במכשור וציוד מתקדם

מנעולנים שאיתם תוכלו לעבוד דרכנו מאובזרים בכלי פריצה ובמכשור טכנולוגי מתקדם ואיכותי, שעוזר להם לבצע עבודה מדויקת ומהירה, כך שלא תאלצו להתעכב יתר על המידה. ציוד מתקדם מאפשר להימנע מיצירת נזק לרכב עצמו – על כל חלקיו.

חלק מכלי הפריצה שבהם משתמשים המנעולנים שלנו כולל: כריות פריצה בגדלים שונים, מוט לפריצת רכב, קלין להפרדת חלון, כלי דגדוג – ועוד. וודאי שבמידה ויש צורך לשחזר או לשכפל מפתחות ושלטים, המנעולנים שלנו בעלי כל הכלים הטכנולוגיים והמכשירים לעשות זאת בהצלחה, כולל כמובן כשיש לבצע קידוד.

 

התקנת קודן לרכב – שכבת הגנה נוספת

מעוניינים לספק שכבת הגנה נוספת לרכב החשוב ויקר הערך שלכם? מחשבה מצוינת. גם אחרי שחלילה הרכב שלכם נפרץ, בזכות קודן שיותקן בו מבעוד מועד – לא יהיה ניתן להתניע אותו. הקוד יהיה ידוע רק לכם. גם אם יפרוץ פורץ, וינסה להזין קוד, הסיכוי שיצליח הוא כמובן פחות מאפסי.

בנוסף כדאי לדעת שהקודן עצמו ננעל לאחר כמה ניסיונות כושלים להזין קוד נכון. עצם קיום הקודן מבריח פורצים פוטנציאליים, כך שללא ספק מדובר ברכיב יעיל ומצוין. המנעולנים שלנו יוכלו להתקין לכם קודן מתקדם ואמין שיעשה עבודתו נאמנה.

 

מנעולן רכב מקצועי זמין – ומחכה לצאת אליכם!

אז אם אתם זקוקים ממש כעת למומחה מנעולנות רכב שיגיע עד אליכם, מנעולן פיקס כאן בשביל לשרת. אנחנו עובדים בפריסה ארצית מלאה ונוכל לקשר אתכם למנעולן ולפורץ מנעולים לרכב מוסמך באזור שבו אתם נמצאים. המנעולנים שלנו כולם אמינים, מקצועיים ומורשים לעסוק במקצוע. צרו קשר טלפוני כעת או השאירו פרטים בטופס שבצד הדף.