פריצה של דלת טרוקה

ישנה סבירות גבוהה שגם אתם זוכרים את אותו רגע בו הדלת נטרקה, שמעתם בום גדול ומאותה השניה לא הצלחתם לפתוח את הדלת. לעתים, מספיק משב רוח קליל בחלל על מנת לטרוק את הדלת, כאשר התוצאה הינה דלת טרוקה לא נפתחת.

אז אולי לא ניתן למזער לגמרי את טריקת הדלתות, אך בהחלט ניתן לומר לכם מה לעשות בפעם הבאה שזה קורה: לדבר איתנו. המנעולנים של מנעולן פיקס מומחים בשירות של פריצת דלת פנים, ואנו שמחים להציע לכם מחיר פריצת דלת טרוקה הכי נוח והוגן שתקבלו!

 

הדלת טרוקה ולא נפתחת? המנעולנים שלנו מיד מגיעים!

* דלת טרוקה שאינה נפתחת היא מטרד לא קטן שדורש במקרים רבים התערבות של מנעולן

* אנו עובדים אך ורק עם פורצי דלתות אמינים ובעלי ניסיון שיגיעו במהרה לפריצת הדלת

פריצת דלת טרוקה במחיר זול – פעילות בכל אזורי הארץ ושירות אדיב

להתקשרות מהירה טלפנו: 055-9706744

 

פריצת דלת טרוקה שלא נפתחת
פריצת דלת טרוקה 24 שעות ביממה – מנעולן פיקס

 

 

אז מהי בעצם דלת טרוקה?

מדובר על דלתות שיש להן ידית קבועה. המשמעות היא שלא ניתן לפתוח את הדלתות מהצד החיצוני שלהן, כאשר המון פעמים בוחרים בדלתות שכאלו על מנת ליהנות מבטיחות גבוהה יותר – זאת מאחר ובאופן זה מקשים על גנבים המנסים לפתוח את הדלת.

המבנה של דלתות כאלו הוא שהן לא נעולות, אלא שהן סגורות באמצעות לשונית הצילינידר. דלתות אלו מותקנות כיום גם בקרב אנשים פרטים, אך גם במוסודת ממשלתיים, בתי ספר, משרדים ובתי עסק המעוניינים למנוע כל מקרה של פתיחת הדלת מחלקה החיצוני. לצד היתרון של הדלת, בעת שהיא נטרקת ואתם ללא מפתח, לא תוכלו להיכנס אל החלל.

 

מתי יש צורך בשירות של פריצת דלת טרוקה?

בישראל כיום מותקנות דלתות המופעלות על ידי שני מנגנונים שונים:

המנגנון הראשון הוא של ידית חופשית, כאשר את הידית החופשית ניתן לפתוח גם מחלקה החיצוני. המנגנון השני הוא של הידית הקבועה שאותה לא ניתן לפתוח מבחוץ, אלא רק באמצעות המפתח. לכן, שירות פתיחת הדלת יענה על הצורך שלכם במקרה בו שכחתם את המפתח שלכם, במקרה בו אבד לכם המפתח ובמקרה בו הדלת נתקעה בעקבות סיבות אחרות כמו תקיעה המפתח בתוך המנגנון.

 

מנעולן לפתיחת דלת טרוקה – מחירים

אז כמה עולה פריצת דלת טרוקה? על מנת להעניק לכם את המחיר המדויק, עלינו להכיר את סביבת העבודה, עד כמה העבודה מורכבת ומה סוג הדלת. אומנם לא נוכל להתחייב כעת על מחיר מדויק, אך בהחלט נוכל להתחייב על מחיר נוח לכל כיס! אנו מאמינים כי שירות של פתיחת דלת טרוקה אמורה להיות נגיש לכל הקהלים, ולכן אנו מקפידים על מחירון הוגן.

 

כמה עולה לפרוץ דלת טרוקה - מחיר משוערטווח מחירים מומלץ (לא כוללים מע"מ)
מחיר פריצת מנעול של דלת טרוקה169-500 ₪
כמה עולה ביקור מנעולן דלתות לפריצת דלת טרוקה שלא נפתחת169-500 ₪
עלות החלפת צילינדר טרוקה שנפרצה240-500 ₪

 

השאלה שצריכה להנחות אתכם אינה איך פותחים דלת טרוקה במקרה והיא נטרקה, אלא האם אכן כדאי להסתכן בדלת טרוקה. התשובה היא כן. למרות שדלתות אלו מגלמות בתוכן חיסרון קטן והוא הנטייה שלהן להיטרק, עדיין מדובר על דלת בטיחותית המתאימה בעיקר לקהל בני הגיל השלישי שלא אחת שוכחים לנעול את הדלת.

את התשובה לשאלה איך לפתוח דלת שנטרקה השאירו לנו – אתם תדאגו לעצמכם לסביבה בטוחה עם דלת הממנפת את תחושת הביטחון שלכם.