זמינות גבוהה ומיידית

מנעולנים מורשים

מחירים נוחים והוגנים

15 שנות ניסיון בתחום

צוות המנעולנים של מנעולן פיקס מספק שירותי מנעולנות ופריצות ביבנה והסביבה – פריצת דלת, רכב, כספת, החלפת צילינדר, כיוון צירים ועוד.

השירות שלנו מתבצע בפריסה עירונית נרחבת ואנו משרתים את תושבי כל השכונות ביבנה – נאות רבין, נאות ויצמן, נאות שמיר ועוד. השירותים שאנו מציעים, לרבות החלפת מנעול או פריצת דלת, מתבצעים אך ורק על ידי מנעולנים מומלצים ביבנה המחזיקים באישור משטרתי.

 

מנעולן ביבנה – פריצת דלת או מנעול מכל סוג במיומנות!

◄ מנעולנים מומלצים ביבנה זמינים עכשיו לקריאתכם – מחירים נוחים

◄ החלפת מנעול, פריצת דלת של אוטו, בית, דירה או משרד בתוך דקות

◄ עבודה מהירה ומקצועית ע"י פורץ מנעולים מוסמך ביבנה והסביבה הקרובה

◄ שירות בכל יבנה: אזור התעשייה, מלאכה, נאות בגין, נאות אשכול, בן גוריון, רבין, שמיר, שז"ר

להזמנת מנעולן ביבנה חייגו עכשיו: 055-9706743

 

מנעולן ביבנה זול מומלץ

 

איך עבודה עם מנעולן מורשה ביבנה נותנת לכם ראש שקט?

מנעולן ביבנה והסביבה יכול לקבל את התואר "מנעולן" רק לאחר שהוא קיבל אישור רשמי ממשטרת ישראל ולאחר שהוא עבר קורס מקצועי רלוונטי.

המון פעמים המוטיבציה של הלקוחות היא לחפש אחר מנעולן זול ביבנה, אך לעתים הזול מתגלה כיקר: המנעולן שלכם חייב להיות מנעולן מורשה! משטרת ישראל הכתיבה כלים ברורים ותנאי סף שיש לעמוד בהם על מנת לעסוק בתחום המנעולנות.

לכן, לפני שהמנעולן שהגיע אליכם מתחיל לעבוד, חשוב לדרוש בתעודה המשקפת בפניכם את זהותו. אנו יודעים כי המנעולנים שלנו מורשים, אך לטובת השקט הנפשי שלכם כדאי שגם אתם תבדקו.

עבודה אל מנעולן מקצועי מעניקה לכם ראש שקט! לא אחת התפרסמו ידיעות מצערות על אנשים שהתחזו למנעולנים, וכך הם סללו דרכם אל רכוש של אנשים תמימים. הדרך שלכם לוודא כי המנעולן אכן אמין ואכן עתיד לבצע את עבודתו כנדרש היא אך ורק באמצעות תעודת זהות ואישורים רשמיים שהוא יציג בפניכם.

 

ההמלצה של פורץ רכבים מומלץ: התקינו קודן!

לצד השירותים שאנו מבצעים ביבנה בשעת חירום, אנו מבצעים גם שירותים שגרתיים יותר שמטרתם להגן עליכם ולהקל על חייכם. כך לדוגמא, עם שירות הניתן לכם על ידי מנעולן עם המלצות ביבנה העוסק בשירות לרכבים.

התקנת קודן ברכבים הפכה כיום לדבר הבסיסי ביותר, אך עדיין ישנם נהגים שמניעים את הרכב שלהם מבלי להקיש את הקוד הסודי שלהם. עם קודן ברכב ניתן למזער את תופעת הפריצות המצערת – זאת מאחר ויהיה ניתן להניע את הרכב רק לאחר הקשת קוד סודי שיהיה ברשותכם וברשות הקרובים אליכם. מעבר לכך, הקודן לכשעצמו יוצר הרתעה, כך שהמון פעמים הפורצים פוסחים על רכבים בהם מתקן הקודן מאחר והם יודעים כי אין להם כל סיכוי לגנוב כך את הרכב.

 

השארתם את מפתח הדירה במלון בחו"ל? מנעולן ביבנה זמין עכשיו

עם הנחיתה שלכם בנתב"ג לאחר החופשה המפנקת בחו"ל, הדבר שאתם רוצים יותר מכל דבר אחר הוא להגיע אל הבית שלכם. עם התקדמותכם לכיוון הבית שלכם אתם מגלים כי צרור המפתחות נשאר בכספת במלון? אל דאגה – אנחנו בדרך!

הזמנת מנעולן ביבנה 24 שעות ביממה מתאפשרת לכם איתנו דרך קבע, כך שלא משנה באיזו שעה נחתתם, אנחנו נוכל להגיע להעניק לכם שירות. למרות אי הנוחות הגדולה, יהיה ניתן באמצעות פורץ דלתות להכניס אתכם אל הבית שלכם במהרה, להחליף את המנעול ולהעניק לכם מפתח חדש לחלל הפרטי שלכם.

 

להיות תקוע מחוץ לרכב זה לא סוף העולם: שכפלו תמיד מפתח נוסף!

כאמור, פורץ מנעולים ביבנה יהיה זמין לכם דרך קבע. עם זאת, המון פעמים ניתן למנוע את קריאתו של המנעולן עם שירות הניתן לכם מבעוד מועד.

המון נהגים לא משכפלים מפתח נוסף לרכב, זאת מאחר והם חוששים שבאופן זה יהיה ניתן לגנוב את רכבם בקלות רבה. ההמלצה שלנו? שכפלו מפתח נוסף לרכב ושמרו אותו בכספת הביתית שלכם. כך, במקרה וצרור המפתחות אבד או נגנב לכם, לא יהיה כל צורך לפרוץ את הרכב, אלא שתוכלו להשמיש את המפתח הרזרבי שלכם.

 

גם אם דלת הבית לא נפתחת, אל תפעילו כוח

לא אחת אנו מקבלים שיחות מלקוחות הנמצאים במצב לא כל כך נעים: "היי, אני תקוע מחוץ לדלת, ולא משנה כמה כוח אני מפעיל היא פשוט לא נפתחת". אנו כאן כדי לומר לכם שלא משנה עד כמה אתם לחוצים או רוצים להיכנס לבית שלכם – אל תפעילו כוח על הדלת.

הסיבה? הדלת פשוט לא תיפתח כך. הסיבה כי הדלת לא נפתחת כידוע היא אובדן של מפתח או כשלים במנעול או בצילינדר, כך שהפעלת כוח אינה פתרון קסם שעובד. הבעיה הגדולה היא שהפעלת כוח על הדלת גורמת נזק עצום לדלת – פרקטית וחזותית. לכן, בכל מקרה בו אתם זקוקים לשירות של פריצת דלת פלדלת, דברו איתנו! אנחנו נגיע במהירות האפשרית ונפרוץ את הדלת ללא כל נזק.

 

מחיר מנעולן זול אמור להדליק לכם נורה אדומה? לא בהכרח

כיום קשה ללקוחות להאמין כי ישנם אנשי מקצוע הגובים מחירים הוגנים. כך, קורה מצב כי בעת שניתן מחיר הוגן ונוח נדלקת נורה אדומה. לכן, אנו כאן כדאי להבהיר לכם חד משמעית: מנעולן אמין ביבנה המגיע מטעם מנעולן פיקס, הינו מנעולן שמציע לכם מחירים זולים שאינם באים על חשבון המקצועיות.

אנו מאמינים כי מדובר על שירות בסיסי שאמור להיות נגיש לכל מי שדורש בו בכל רגע נתון. פורץ רכבים, דלתות או פורץ כספות ביבנה נצמד אל המחירים ההוגנים ביותר במטרה לאפשר לכל אחד מכם בשעת חירום או שגרה ליהנות משירות מקצועי ואדיב.