מחפשים מנעולן ביבנה? צוות המנעולנים של מנעולן פיקס מספק שירותי מנעולנות ופריצת מנעולים ביבנה והסביבה – פריצת דלת, רכב, החלפת צילינדר פלדלת, רב בריח ועוד.

אופק, מנעולן פיקס
אופק – מנעולן פיקס

 

טלפון: 055-9706744

 

שירות פורץ מנעולים ביבנה של מנעולן פיקס מתבצע בפריסה עירונית נרחבת ואנו משרתים את תושבי כל השכונות ביבנה – נאות רבין, נאות ויצמן, נאות שמיר ועוד. השירותים שאנו מציעים, לרבות החלפת מנעול או פריצת דלת, מתבצעים אך ורק על ידי מנעולנים מומלצים ביבנה המחזיקים באישור משטרתי.

 

מנעולנים ביבנה – פורצים כל דלת / מנעול!

מנעולנים מומלצים ביבנה זמינים עכשיו במחירים נוחים

החלפת מנעול, פריצת דלת של אוטו, בית, דירה

החלפת ידיות לדלת של בית או משרד בתוך דקות

החלפת צילינדר בעיר יבנה במחיר אטרקטיבי

לפורץ מנעולים ביבנה: 055-9706744

 

מנעולן ביבנה זול מומלץ
פורץ מנעולים ודלתות בעיר יבנה – מנעולן פיקס

 

 

עבודה מהירה ומקצועית ע"י פורץ מנעולים מוסמך ביבנה בכל שכונות העיר: אזור התעשייה, מלאכה, נאות בגין, נאות אשכול, בן גוריון, רבין, שמיר, שז"ר ונוספות.

 

בין שירותי מנעולן פיקס בעיר יבנה:

פריצת דלת נעולה ביבנה ע"י פורץ דלתות מקצועי, החלפת מנעול, צילינדר או מנגנון (רב בריח/פלדלת/שריונית חוסם/פנדור ונוספים), התקנת מנעול חדש, כיוון ושימון צירים, פתיחת דלת פנים, החלפת ידית לדלת כניסה ביבנה, תיקון מנעול, שירות 24 שעות ביממה בזמינות גבוהה, פורץ רכבים ביבנה, שכפול מפתח, שחזור מפתחות לרכב ביבנה והסביבה הקרובה, תיקון סוויץ', ניטרול או ניתוק של אימובילייזר או קודן ועוד – מנעולן פיקס כאן עבורכם. צרו קשר ונשמח לסייע.

מנעולן ביבנה יצאת צדיק / מידרג הפך למושא נפשם של רבים, אבל זיכרו – יש עוד מנעולנים מומלצים ביבנה שמבצעים את העבודה לשביעות רצון הלקוח במחיר הוגן.

 

איך עבודה עם מנעולן מורשה ביבנה נותנת לכם ראש שקט?

מנעולן ביבנה והסביבה יכול לקבל את התואר "מנעולן" רק לאחר שהוא קיבל אישור רשמי ממשטרת ישראל ולאחר שהוא עבר קורס מקצועי רלוונטי.

המון פעמים המוטיבציה של הלקוחות היא לחפש אחר מנעולן זול ביבנה, אך לעתים הזול מתגלה כיקר: המנעולן שלכם חייב להיות מנעולן מורשה! משטרת ישראל הכתיבה כלים ברורים ותנאי סף שיש לעמוד בהם על מנת לעסוק בתחום המנעולנות.

לכן, לפני שהמנעולן שהגיע אליכם מתחיל לעבוד, חשוב לדרוש בתעודה המשקפת בפניכם את זהותו. אנו יודעים כי המנעולנים שלנו מורשים, אך לטובת השקט הנפשי שלכם כדאי שגם אתם תבדקו.

עבודה אל מנעולן מקצועי מעניקה לכם ראש שקט! לא אחת התפרסמו ידיעות מצערות על אנשים שהתחזו למנעולנים, וכך הם סללו דרכם אל רכוש של אנשים תמימים.

הדרך שלכם לוודא כי המנעולן אכן אמין ואכן עתיד לבצע את עבודתו כנדרש היא אך ורק באמצעות תעודת זהות ואישורים רשמיים שהוא יציג בפניכם.

 

מנעולנים ביבנה - פורץ מנעולים בעיר יבנה
מנעולנים ביבנה – פורץ מנעולים בעיר יבנה 24/7 – מנעולן פיקס

 

פורץ רכבים ביבנה לכל סוגי העבודות

לצד השירותים שאנו מבצעים ביבנה בשעת חירום, אנו מבצעים גם שירותים שגרתיים יותר שמטרתם להגן עליכם ולהקל על חייכם. כך לדוגמא, עם שירות הניתן לכם על ידי מנעולן עם המלצות ביבנה העוסק בשירות לרכבים.

התקנת קודן ברכבים הפכה כיום לדבר הבסיסי ביותר, אך עדיין ישנם נהגים שמניעים את הרכב שלהם מבלי להקיש את הקוד הסודי שלהם. עם קודן ברכב ניתן למזער את תופעת הפריצות המצערת – זאת מאחר ויהיה ניתן להניע את הרכב רק לאחר הקשת קוד סודי שיהיה ברשותכם וברשות הקרובים אליכם.

מעבר לכך, הקודן לכשעצמו יוצר הרתעה, כך שהמון פעמים הפורצים פוסחים על רכבים בהם מתקן הקודן מאחר והם יודעים כי אין להם כל סיכוי לגנוב כך את הרכב.

 

מנעולנים ביבנה זמינים עכשיו

שכחתם את מפתח הדירה במלון בחו"ל? עם הנחיתה שלכם בנתב"ג לאחר החופשה המפנקת בחו"ל, הדבר שאתם רוצים יותר מכל דבר אחר הוא להגיע אל הבית שלכם. עם התקדמותכם לכיוון הבית שלכם אתם מגלים כי צרור המפתחות נשאר בכספת במלון? אל דאגה – אנחנו בדרך!

הזמנת מנעולן ביבנה 24 שעות ביממה מתאפשרת לכם איתנו דרך קבע, כך שלא משנה באיזו שעה נחתתם, אנחנו נוכל להגיע להעניק לכם שירות. למרות אי הנוחות הגדולה, יהיה ניתן באמצעות פורץ דלתות להכניס אתכם אל הבית שלכם במהרה, להחליף את המנעול ולהעניק לכם מפתח חדש לחלל הפרטי שלכם.

 

מנעולן רכב ביבנה

להיות תקוע מחוץ לרכב זה לא סוף העולם: שכפלו תמיד מפתח נוסף!

כאמור, פורץ מנעולים ביבנה יהיה זמין לכם דרך קבע. עם זאת, המון פעמים ניתן למנוע את קריאתו של המנעולן עם שירות הניתן לכם מבעוד מועד.

המון נהגים לא משכפלים מפתח נוסף לרכב, זאת מאחר והם חוששים שבאופן זה יהיה ניתן לגנוב את רכבם בקלות רבה. ההמלצה שלנו? שכפלו מפתח נוסף לרכב ושמרו אותו בכספת הביתית שלכם. כך, במקרה וצרור המפתחות אבד או נגנב לכם, לא יהיה כל צורך לפרוץ את הרכב, אלא שתוכלו להשמיש את המפתח הרזרבי שלכם.

 

פורץ מנעולים ביבנה – מחירון מומלץ

סוג השירות - מנעולן ביבנה מחירטווח מחירים מומלץ (לא כולל מע"מ)
המחיר של הגעת פורץ דלתות ביבנה580 - 190 ₪
עלות פריצת מנעול ביבנה420 - 190 ₪
כמה עולה החלפת צילינדר בעיר יבנה590 - 250 ₪
התקנת סגר ביטחון לדלת350 - 190 ₪
פריצת רכב ביבנה ע"י מנעולן רכב490 - 220 ₪
כמה עולה להתקין עינית לדלת ביבנה520 - 350 ₪

 

פורץ דלתות ביבנה לשירותכם

גם אם דלת הבית לא נפתחת, אל תפעילו כוח: לא אחת אנו מקבלים שיחות מלקוחות הנמצאים במצב לא כל כך נעים: "היי, אני תקוע מחוץ לדלת, ולא משנה כמה כוח אני מפעיל היא פשוט לא נפתחת". אנו כאן כדי לומר לכם שלא משנה עד כמה אתם לחוצים או רוצים להיכנס לבית שלכם – אל תפעילו כוח על הדלת.

הסיבה? הדלת פשוט לא תיפתח כך. הסיבה כי הדלת לא נפתחת כידוע היא אובדן של מפתח או כשלים במנעול או בצילינדר, כך שהפעלת כוח אינה פתרון קסם שעובד. הבעיה הגדולה היא שהפעלת כוח על הדלת גורמת נזק עצום לדלת – פרקטית וחזותית. לכן, בכל מקרה בו אתם זקוקים לשירות של פריצת דלת פלדלת, דברו איתנו! אנחנו נגיע במהירות האפשרית ונפרוץ את הדלת ללא כל נזק.

 

מחיר מנעולן ביבנה – אם זה זול מדי זה צריך להדליק נורה אדומה

כיום קשה ללקוחות להאמין כי ישנם אנשי מקצוע הגובים מחירים הוגנים. כך, קורה מצב כי בעת שניתן מחיר הוגן ונוח נדלקת נורה אדומה. לכן, אנו כאן כדאי להבהיר לכם חד משמעית: מנעולן אמין ביבנה המגיע מטעם מנעולן פיקס, הינו מנעולן שמציע לכם מחירים זולים שאינם באים על חשבון המקצועיות.

אנו מאמינים כי מדובר על שירות בסיסי שאמור להיות נגיש לכל מי שדורש בו בכל רגע נתון. פורץ רכבים, דלתות או פורץ כספות ביבנה נצמד אל המחירים ההוגנים ביותר במטרה לאפשר לכל אחד מכם בשעת חירום או שגרה ליהנות משירות מקצועי ואדיב.

 

מנעולן ביבנה בכל שכונות העיר

 • נווה אילן
 • נאות אשכול
 • נאות רבין
 • נאות בגין
 • נאות שז"ר
 • נאות בן גוריון
 • רמות בן צבי
 • רמות וייצמן
 • יבנה הירוקה
 • נאות הפרחים
 • נאות הדרים
 • יבנה מזרח

 

מנעולנים ביבנה פרוסים ברחבי העיר ומחכים לקריאתכם:

 

אזורי שירות קרובים: מנעולן בבאר יעקב, מנעולנים ברחובות, מנעולן ראשון לציון