צריכים שירותי מנעולן בשוהם? מענה 24/7 – מגיעים תיק תק

מנעולן פיקס שולחת אליכם פורץ מנעולים בשוהם שיגיע תוך זמן קצר לסייע לכם

הזמנת מנעולנים בשוהם – שירות מקצועי וטיפול בכל סוגי התקלות כולל אחריות

מחפשים מנעולן בשוהם עם המלצות? מצאתם! פועלים בכל אזור שוהם והסביבה

פורץ מנעולים בעיר שוהם בשכונות: הדרים, הדסים, ורדים, אלונים, רקפות,

יעלים, טללים, חמניות, גבעולים, סחלבים ושכונות נוספות

מנעולן בשוהם – טלפון: 055-9706744

 

מנעולן בשוהם החלפת צילינדר פריצת דלת
מנעולנים בשוהם – פורץ מנעולים בעיר שוהם – מנעולן פיקס

 

 

מנעולנים בשוהם 24 שעות ביממה – מנעולן פיקס

* מנעולן דלתות בשוהם – פריצת דלת של בית בשוהם או דירה, החלפת מנעולים, צילינדר תקול, התקנת קודן לדלת כניסה, עינית, סגר ביטחון, מנעול כספת עליון ונוספים בקלות ובמקצועיות על ידי מנעולנים מורשים. 

* מנעולן רכב בשוהם – לשחזור ושכפול מפתחות למכוניות ורכבים, פריצת רכב בשוהם, החלפת מנעול של דלת האוטו, תיקון אימובילייזר, ניתוק קודן ועבודות רבות נוספות

* יתכן שחיפשתם מנעולן בשוהם יצאת צדיק או מנעולן בשוהם מידרג – אנחנו לגמרי מבינים וזה הגיוני, אבל אל תשכחו שיש עוד מנעולנים בשוהם שיודעים את העבודה ולא מחפשים לעקוץ אתכם.

 

21,000 התושבים של שוהם שהוקמה בשנת 1993, חיים באיכות חיים מאד גבוהה. עם זאת, מספיק אירוע קטן ובלתי צפוי כמו מקרה בו דלת הרכב לא נפתחת, כדי לפגוע באיכות החיים של תושב בודד. אז רגע לפני שגם אתם בטוחים שאת היום שלכם תעבירו מחוץ לרכב, דעו כי אין באמת סיבה. מנעולן פיקס שמחים לעשות סדר בבלאגן ולהכיר לכם מנעולנים בשוהם והסביבה.

 

מנעולנים בשוהם יכולים לסייע לכם במקרים הבאים:

  • פריצת דלת פלדלת של העסק או של הבית / הדירה
  • החלפת מנעול עם מעבר אל דירה חדשה או החלפת צילינדר תקול
  • פריצת דלת טרוקה בבית או במשרד ועוד…
  • התקנת מנעול חכם בדלת, עינית, סגר ביטחון, מנעול כספת עליון ונוספים

 

פורץ מנעולים בשוהם – איך תדעו מי עומד מולכם?

כולם רוצים לעבוד עם מנעולן מומלץ בשוהם, אך לא כולם עושים את כל עבודת ההכנה המקדימה בכדי להבטיח כי המנעולן אכן מומלץ. הבעיה הגדולה היא שלרוב מזמינים את המנעולנים בשעות חירום – מה שלא תמיד מאפשר את הפנאי והזמינות לחפש מנעולן בשלווה. גם אם נתקעתם במצב חירום כמו במקרה בו דלת הבית לא נפתחת, עליכם לוודא כי המנעולן מורשה.

עוד לפני שאתם מחפשים מנעולן בשוהם עם המלצות, הבטיחו כי המנעולן מורשה. מנעולנים מורשים עברו הכשרות וקורסים, תוך שהם מחזיקים בתעודה רשמית המעניקה להם היתר עבודה.

האם תהיו מוכנים שאדם חובבן, שלא עבר קורס מתאים ושלא קיבל את אישור המשטרה יפרוץ לכם את דלת הבית? אמנם עלות מנעולן מורשה גבוהה יותר, אך לא תרצו לעבוד עם מנעולן חובבן שפועל שלא כחוק.

 

פורץ דלתות בשוהם יבקש מכם תעודת זהות – מדוע?

כשם שאתם תבקשו מהמנעולן את תעודת המנעולן שלו, הוא יבקש מכם לראות תעודה מזהה. לעתים, ישנם אלו שאינם מבינים באיזו זכות נותן השירות דורש מהם להזדהות, אך המטרה היא לוודא שאתם בעלי הנכס, המשרד, הרכב או הכספת. אם תחשבו על זה, יכול לקום לו מתחזה שלכם המבקש לפרוץ את הרכב שלכם. מבלי שמציגים תעודה מזהה, כל אדם יכול לכאורה להיות בעל הבית של משרד, דירה ורכב.

לאחר הזדהות קצרה, המתבצעת באמצעות הצגת תעודה המעידה על זיקה לנכס לדוגמא, תתבצע הפריצה. פורץ מנעולים בעיר שוהם עושה הכל בכדי להעניק לכם את השירות הטוב ביותר.

 

מנעולן בשוהם - פורץ מנעולים
מנעולן בשוהם – פורץ מנעולים בשוהם – ManulanFIX

 

החלפת צילינדר בשוהם – מתי צריך את זה?

לעתים, השירות שתצטרכו לא יהיה כלל קשור בפריצה, אלא דווקא בהחלפת הצילינדר. מתי יומלץ לכם להחליף את הצילינדר בדלת?

  • ראשית, לאחר שניסו לפרוץ לכם את הדלת. לעתים פריצת דלת בשוהם לא מתבצעת על ידי המנעולן, אלא דווקא על ידי גנבים חסרי מצפון. מה שקורה לא אחת הוא שהצילינדר מתעקם תוך כדי ניסיון הפריצה, כך שאין ברירה אלא להחליף אותו.
  • שנית, אם נגנב לכם צרור המפתחות או שגנבו לכם את התיק עם צרור המפתחות, כדאי מאד לבצע החלפה של הצילינדר. הגנבים המנוסים מאד מתוחכמים, כאשר אחת השיטות היא לגנוב תיק, בו נמצאת תעודת הזהות עם הכתובת ועם המפתח לדירה. עוד לפני שתבינו מה קורה – אותם גנבים יכנסו בקלות אל הבית שלכם ויגנבו ממנו את הרכוש שלכם. במקרה בו אתם מאבדים את הצרור – החלפת הצילינדר קריטית!
  • ובנוסף, אם יש ברשותכם דירה שאתם משכירים אותה, הרי שמחובתכם לדאוג למרחב פרטי ומוגן לדיירים שלכם. נכנסים אליכם דיירים חדשים לאחר שהקודמים עזבו? מנעולן זול בשוהם יבצע החלפה של הצילינדר.

 

אילו פרמטרים משפיעים על מחיר מנעולן בשוהם?

ישנם כמה פרמטרים שישפיעו על עלות השירות שיוצע לכם:

1.שעת ויום השירות – ישנו פער משמעותי במחיר בין שתזמינו מנעולן חודש מראש להזמנת צילינדר, ובין שתזמינו מנעולן באירוע חירום בשעה מאוחרת בלילה. הזמנת מנעולן 24 שעות בשוהם לרוב תהיה יקרה יותר, כך שאתם צריכים לקחת זאת בחשבון.

2.ניסיון המנעולן – כמו כן, ככל שהמנעולן שלכם יהיה מנוסה יותר, מקצועי יותר ובעל מוניטין מחמיא יותר, סביר כי כך המחיר יהיה גבוה יותר. האם כדאי לשלם יותר עבור מנעולן מנוסה? חד משמעית, כן. הוא זה שידע לאתר את הבעיה מהר יותר וגם להעניק מענה מהר יותר. עבדו רק עם פורץ רכבים מומלץ, פורץ דלתות בעל ניסיון וכן הלאה.

3.סוג העבודה – מנעולן רכב באזור שוהם שפורץ רכבים יתמחר את הפריצה בעלות מסוימת, ואילו פורץ המתמחה בפריצת כספות יתמחר את השירות בעלות אחרת. זו הסיבה כי לפני שמציעים לכם מחיר, מוודאים אתכם בטלפון את סוג השירות הנדרש.

 

מחירי מנעולנים ביישוב שוהם - מחירון מומלץטווח מחירים משוער (לא כולל מע"מ)
פורץ דלתות באזור שוהם
פתיחת דלת תקועה, טרוקה, החלפת מנעול שבור, צילינדר
החל מ-170 ₪
כמה עולה פורץ רכב בשוהם
מנעולן רכב יגיע מהר לתת שירות
החל מ-220 ₪
פורץ כספות מכל סוג
פריצת כספות יונדאי, וולף, yale, md וסוגים נוספים
149-450 ₪
החלפת צילינדר לדלת בשוהם
מנעולנים מומלצים מגיעים צ'יק צ'ק להחליף צילינדר
170-550 ₪
פריצת מנעולים מורכבים
פלדלת, שריונית חסם, רב-בריח ואחרים
390-580 ₪

 

על מה מתחייב מולכם פורץ כספות בשוהם?

פורץ מנוסה ומורשה לא רק מפגין מקצועיות, אלא שהוא גם איש שירות אדיב ואמין. פורץ הכספות שיגיע אליכם מתחייב על שמירה על הפרטיות שלכם. לעתים, הפורצים נחשפים לתכולות שונות בכספת שחלקן מסווגות, או פשוט פרטיות ואישיות. עם פורץ מומלץ אתם יכולים להיות שקטים כי אתם מקבלים את השירות הטוב ביותר והדיסקרטי ביותר!

בנוסף, בהתאם לסוג הפריצה, סביר מאד כי יהיה ניתן לבצע אותה ללא כל נזק בכספת. כך, ניתן לסיים את האירוע הבלתי צפוי במהירות ומבלי צורך לרכוש כספת חדשה.

 

מנעולנים בשוהם 24 שעות ביממה זמינים לקריאה בכל רחבי העיר: