צריכים שירותי מנעולן בשוהם? מענה 24/7 – מגיעים תיק תק

◄ דרך מנעולן פיקס תקבלו הצעות מחיר מטובי המנעולנים בשוהם במהירות

◄ הזמנת פורץ מנעולים בעיר שוהם בתוך דקות – שירות מקצועי וטיפול בכל סוגי התקלות

◄ מחפשים מנעולן מומלץ בשוהם? מצאתם! פועלים בכל אזור שוהם – פריצת דלת, רכב, כספת

◄ פורץ מנעולים בשכונות: הדרים, הדסים, ורדים, אלונים, רקפות, יעלים, טללים, חמניות, גבעולים, סחלבים ושכונות נוספות

להצעת מחיר ממנעולן בשוהם חייגו: 055-9706744

 

מנעולן בשוהם החלפת צילינדר פריצת דלת

 

21,000 התושבים של שוהם שהוקמה בשנת 1993, חיים באיכות חיים מאד גבוהה. עם זאת, מספיק אירוע קטן ובלתי צפוי כמו מקרה בו דלת הרכב לא נפתחת, כדי לפגוע באיכות החיים של תושב בודד. אז רגע לפני שגם אתם בטוחים שאת היום שלכם תעבירו מחוץ לרכב, דעו כי אין באמת סיבה. מנעולן פיקס שמחים לעשות סדר בבלאגן ולהכיר לכם מנעולנים בשוהם והסביבה.

 

מנעולנים בשוהם יכולים לסייע לכם במקרים הבאים:

  • פריצת דלת פלדלת של בית העסק או של הבית
  • החלפת מנעול עם מעבר אל דירה חדשה
  • פריצת דלת טרוקה בבית או במשרד ועוד…

 

מנעולן מורשה – איך תדעו מי עומד מולכם?

כולם רוצים לעבוד עם מנעולן מומלץ בשוהם, אך לא כולם עושים את כל עבודת ההכנה המקדימה בכדי להבטיח כי המנעולן אכן מומלץ. הבעיה הגדולה היא שלרוב מזמינים את המנעולנים בשעות חירום – מה שלא תמיד מאפשר את הפנאי והזמינות לחפש מנעולן בשלווה. גם אם נתקעתם במצב חירום כמו במקרה בו דלת הבית לא נפתחת, עליכם לוודא כי המנעולן מורשה.

עוד לפני שאתם מחפשים מנעולן בשוהם עם המלצות, הבטיחו כי המנעולן מורשה. מנעולנים מורשים עברו הכשרות וקורסים, תוך שהם מחזיקים בתעודה רשמית המעניקה להם היתר עבודה.

האם תהיו מוכנים שאדם חובבן, שלא עבר קורס מתאים ושלא קיבל את אישור המשטרה יפרוץ לכם את דלת הבית? אמנם עלות מנעולן מורשה גבוהה יותר, אך לא תרצו לעבוד עם מנעולן חובבן שפועל שלא כחוק.

 

פורץ דלתות בשוהם יבקש מכם תעודת זהות – מדוע?

כשם שאתם תבקשו מהמנעולן את תעודת המנעולן שלו, הוא יבקש מכם לראות תעודה מזהה. לעתים, ישנם אלו שאינם מבינים באיזו זכות נותן השירות דורש מהם להזדהות, אך המטרה היא לוודא שאתם בעלי הנכס, המשרד, הרכב או הכספת. אם תחשבו על זה, יכול לקום לו מתחזה שלכם המבקש לפרוץ את הרכב שלכם. מבלי שמציגים תעודה מזהה, כל אדם יכול לכאורה להיות בעל הבית של משרד, דירה ורכב.

לאחר הזדהות קצרה, המתבצעת באמצעות הצגת תעודה המעידה על זיקה לנכס לדוגמא, תתבצע הפריצה. פורץ מנעולים בעיר שוהם עושה הכל בכדי להעניק לכם את השירות הטוב ביותר!

 

החלפת צילינדר בדלת – מתי צריך אותה?

לעתים, השירות שתצטרכו לא יהיה כלל קשור בפריצה, אלא דווקא בהחלפת הצילינדר. מתי יומלץ לכם להחליף את הצילינדר בדלת?

  • ראשית, לאחר שניסו לפרוץ לכם את הדלת. לעתים פריצת דלת בשוהם לא מתבצעת על ידי המנעולן, אלא דווקא על ידי גנבים חסרי מצפון. מה שקורה לא אחת הוא שהצילינדר מתעקם תוך כדי ניסיון הפריצה, כך שאין ברירה אלא להחליף אותו.
  • שנית, אם נגנב לכם צרור המפתחות או שגנבו לכם את התיק עם צרור המפתחות, כדאי מאד לבצע החלפה של הצילינדר. הגנבים המנוסים מאד מתוחכמים, כאשר אחת השיטות היא לגנוב תיק, בו נמצאת תעודת הזהות עם הכתובת ועם המפתח לדירה. עוד לפני שתבינו מה קורה – אותם גנבים יכנסו בקלות אל הבית שלכם ויגנבו ממנו את הרכוש שלכם. במקרה בו אתם מאבדים את הצרור – החלפת הצילינדר קריטית!
  • ובנוסף, אם יש ברשותכם דירה שאתם משכירים אותה, הרי שמחובתכם לדאוג למרחב פרטי ומוגן לדיירים שלכם. נכנסים אליכם דיירים חדשים לאחר שהקודמים עזבו? מנעולן זול בשוהם יבצע החלפה של הצילינדר.

 

אילו פרמטרים משפיעים על מחיר מנעולן?

ישנם כמה פרמטרים שישפיעו על עלות השירות שיוצע לכם:

1.שעת ויום השירות – ישנו פער משמעותי במחיר בין שתזמינו מנעולן חודש מראש להזמנת צילינדר, ובין שתזמינו מנעולן באירוע חירום בשעה מאוחרת בלילה. הזמנת מנעולן 24 שעות בשוהם לרוב תהיה יקרה יותר, כך שאתם צריכים לקחת זאת בחשבון.

2.ניסיון המנעולן – כמו כן, ככל שהמנעולן שלכם יהיה מנוסה יותר, מקצועי יותר ובעל מוניטין מחמיא יותר, סביר כי כך המחיר יהיה גבוה יותר. האם כדאי לשלם יותר עבור מנעולן מנוסה? חד משמעית, כן. הוא זה שידע לאתר את הבעיה מהר יותר וגם להעניק מענה מהר יותר. עבדו רק עם פורץ רכבים מומלץ, פורץ דלתות בעל ניסיון וכן הלאה.

3.סוג העבודה – מנעולן רכב באזור שוהם שפורץ רכבים יתמחר את הפריצה בעלות מסוימת, ואילו פורץ המתמחה בפריצת כספות יתמחר את השירות בעלות אחרת. זו הסיבה כי לפני שמציעים לכם מחיר, מוודאים אתכם בטלפון את סוג השירות הנדרש.

 

מחירי מנעולנים ביישוב שוהם - מחירון מומלץטווח מחירים משוער (לא כולל מע"מ)
פורץ דלתות באזור שוהם
פתיחת דלת תקועה, טרוקה, החלפת מנעול שבור, צילינדר
החל מ-170 ₪
כמה עולה פורץ רכב בשוהם
מנעולן רכב יגיע מהר לתת שירות
החל מ-220 ₪
פורץ כספות מכל סוג
פריצת כספות יונדאי, וולף, yale, md וסוגים נוספים
149-450 ₪
החלפת צילינדר לדלת בשוהם
מנעולנים מומלצים מגיעים צ'יק צ'ק להחליף צילינדר
170-550 ₪
פריצת מנעולים מורכבים
פלדלת, שריונית חסם, רב-בריח ואחרים
390-580 ₪

 

על מה מתחייב מולכם פורץ כספות?

פורץ מנוסה ומורשה לא רק מפגין מקצועיות, אלא שהוא גם איש שירות אדיב ואמין. פורץ הכספות שיגיע אליכם מתחייב על שמירה על הפרטיות שלכם. לעתים, הפורצים נחשפים לתכולות שונות בכספת שחלקן מסווגות, או פשוט פרטיות ואישיות. עם פורץ מומלץ אתם יכולים להיות שקטים כי אתם מקבלים את השירות הטוב ביותר והדיסקרטי ביותר!

בנוסף, בהתאם לסוג הפריצה, סביר מאד כי יהיה ניתן לבצע אותה ללא כל נזק בכספת. כך, ניתן לסיים את האירוע הבלתי צפוי במהירות ומבלי צורך לרכוש כספת חדשה.