זמינות גבוהה ומיידית

מנעולנים מורשים

מחירים נוחים והוגנים

15 שנות ניסיון בתחום

שירות החלפת צלינידר מהיר ומקצועי

מנעולן פיקס מעניקה שירות נרחב ומקצועי בתחום המנעולנות הכולל גם שירות החלפת צילינדר בפריסה ארצית.

ברור לכם כי יש לכם צילינדר, אך לא תמיד ברור מהו אותו צילינדר. אם כן, מדובר על לבו של המנעול – זהו החלק שלתוכו מחדירים את המפתח לטובת פתיחת הדלת או נעילתה. לחצו למידע נוסף על מנגנון מנעול.

כך, אתם לבטח יכולים להבין כי המנעולים לא יכולים למלא את תפקידם באופן תקין ללא נוכחות הצילינדר. אנו מבצעים החלפה והתקנה של צילינידרים: החל מעבודה של החלפת צילינדר רב בריח או פלדלת ועד החלפת צילינדר רשפים ושריונית חסם. אנו מתחייבים על החלפות והתקנות במחירים זולים השווים לכל נפש.

 

החלפת צילינדר לדלת מכל סוג במחירים הזולים ביותר!

* מנעולן מקצועי להחלפת צילינדר בכל סוגי הדלתות: רב-בריח, פלדלת, שריונית, פרפר, מולטילוק, פנדור, רשפים ועוד

* צריכים להחליף את הצילינדר בדלת הבית או בדירה? אנו מבצעים עבודה מקצועית במחיר זול

* שירות החלפת צילינדר לדלתות פנים, דלת רגילה, דלת ללא מפתח, כניסה, ממ"ד ונוספות בפריסה ארצית!

ליצירת קשר מהירה: 055-9706743

 

החלפת צילינדר

 

החלפת צילינדר בדלת – מתי צריך להחליף?

ישנם מקרים מסוימים בהם ההמלצה היא ללכת על החלפת צילינדר לדלת. ניתן למנות מספר מקרים עיקריים בהם נמליץ לכם על החלפת הצילינדר, כאשר המטרה לרוב היא שמירת הביטחון והבטיחות שלכם:

ראשית, בעת שהמפתח של הדירה אבד לכם, או במקרים בהם המפתח נגנב לכם. הבעיה הגדולה במקרים שכאלו? לא אחת, בעת שהגנבים בוחרים לגנוב לכם את צרור המפתחות, הם דואגים גם לגנוב את תעודת הזהות או מסמכים אחרים – זאת בכדי לעלות על כתובת המגורים שלכם, מה שיאפשר להם לבצע פריצה קלה וחלקה. במקרים שכאלו, אין זמן יקר לבזבז, כך שמיד עם הבנתכם כי צרור המפתחות אינו ברשותכם, כדאי לקרוא למחליף הצילינדרים. התקנת צילינדר חדש או החלפה של ישן מוצעות לכם דרכנו במחיר זול!

המקרה השני הוא בעת שאתם עוברים אל דירה חדשה. מדובר על מקרה הרלוונטי בעיקר לקהילה של אנשים צעירים המחליפים דירות בתדירות גבוהה. אם גם אתם עברתם אל דירת סטודנטים חדשה למשל ואתם רוצים למנף את תחושת הביטחון שלכם – זו הדרך. אינכם יודעים מי הדיירים שגרו בדירה לפניכם ומה כוונותיהם. לתת אמון זה דבר אחד, אך להבטיח כי לא תמצאו עצמכם קורבנות למעשה פריצה זה דבר שני שניתן למנוע אותו. החלפת צילינדר מולטילוק מתבצעת אצלכם גם עם קריאות בהתראה קצרה.

מקרה נוסף הוא בעת שהצילינדר מגיע לשחיקה טבעית בעקבות שימוש רב. אם אתם מכניסים ומוציאים את המפתח בכוח ולא בצורה חלקה כפי שאתם רגילים לה, סביר כי הגיע הזמן להחליף את הצילינדר. מטבע הדברים, ככל שהוא נמצא יותר בשימוש, כך גם עולה הסבירות כי יש צורך להחליפו. ההמלצה היא להחליף את הצילינדר בכל חמש שנים. פורצי המנעולים שלנו מתמחים בכל סוג של התקנה והחלפה, לרבות החלפה של צילינדר פרפר.

כמו כן, לא אחת החלפת הצילינדר נדרשת דווקא על ידי מנכ"לים של חברות או משרדים. לא אחת, ישנם סכסוכים עסקיים שונים המתנהלים בין אלו העומדים בראש החברה ובין עובדים שכעת הינם עובדים לשעבר. לעתים, בעלי החברות מביעים חשש כי עובדים לשעבר ינסו לחדור אל שטח המשרד למטרות שונות. אם גם לכם עובדים לשעבר המחזיקים במפתח לבית העסק, תוכלו לשלול כל חשש עם החלפת הצילינדר.

 

מדוע כדאי לבצע השוואת מחירים להחלפת צילינדר?

לא משנה מהי הסיבה שבגללה אתם רוצים להחליף את הצילינדר, הרי שאתם רוצים למצוא בעל מקצוע אמין שיבצע עבורכם את העבודה בזול.

כצרכנים, אנו ממליצים לכם בחום לבצע השוואת מחירים לפני שאתם מזמינים אליכם מנעולן.

מצד אחד, אנו מתחייבים על מחירים זולים, הוגנים ונוחים, אך מצד שני חשוב מאד שגם אתם תדעו מה המחירים הממוצעים שאתם אמורים לשלם.

כמה עולה החלפת צילינדר וידית או כל החלפה אחרת? אתם עתידים לגלות כי כל חברה או בעל מקצוע אשר פועלים בשוק מציעים מחיר קצת אחר – כאשר ישנן אלו המציעות מחירים הוגנים ואחרים המציעים מחירים גבוהים למדי.

השוואת מחירים מאפשרת לכם להכיר את המחירים בשוק וגם לבחור בספק שנראה לכם האמין והמומלץ ביותר. כן חשוב לדעת כי מחיר החלפת מנעול צילנדר לפי סוג הוא התמחור ההוגן, שכן אינכם צריכים לשלם מחיר פיקס הרלוונטי לכל סוגי הצילינדרים (יש סוגי צילינדרים שהינם יקרים יותר מאחרים).

 

החלפת צילינדר בדלת - מחיריםטווח מחירים מומלץ (לא כוללים מע"מ)
מחיר החלפת צילינדר בדלת רגילה
החלפת מנעולים לדלתות רגילות
240-530 ₪
החלפת מנעול צילינדר בדלת כניסה
דלתות כניסה לבית, לדירה, לחנות או למשרד
240-530 ₪
החלפת מנעול לדלת פלדלת
צילינדר מיוחד
340-610 ₪
החלפת מנעול לדלת רב בריח
מנעול צילינדר ייחודי
340-610 ₪
החלפת צילינדר לדלת ממ"ד
צילינדר בדלת המרחב המוגן או דלת פלדה שריונית חסם
340-610 ₪
כמה עולה החלפת צילינדר בדלת עץ
בדרך כלל מדובר בדלת פנים או בדלת של בית עץ / צימר
240-450 ₪
החלפת מנעול צילינדר לדלתות פנים
הדלתות של חדרי הבית השונים
240-450 ₪
עלות החלפה של צילינדר לדלת ללא מפתח
כאשר אין מפתח זמין בהישג יד
240-450 ₪

 

מי יכול לבצע עבורכם עבודה של החלפת צילינדר בדירה?

אל תבקשו טובות מהשכנים ובטח שאל תתפתו להצעות "נדיבות" של אנשים מזדמנים. מדובר על עבודה רגישה מאד שלא מצריכה רק מיומנות ומקצועיות, אלא שהיא גם דורשת אמינות.

מנעולן בעל ניסיון הוא האיש היחיד שצריך לבצע את העבודה עבורכם, וזאת לאחר שהוא מציג בפניכם מסמכים המעידים על כך שהוא מנעולן מוסמך ללא כל עבר פלילי. מנעולן מקצועי יידע לבצע עבורכם את שלל העבודות הנדרשות, לרבות החלפת צילינדר ברכב וגם החלפת צילינדר בדלת נעולה כשאין מפתח.

 

השלבים בדרך להחלפת הצילינדר: הכירו גם אתם

החלפת הצילינדר מתחלקת לכמה שלבים שונים, וכדאי שגם אתם תכירו אותם:

* השלב הראשון מוקדש לפירוק הצילינדר הקיים.

* השלב השני כולל את ההתקנה של הצילינדר החדש שנבחר, כאשר תחילה מכניסים את המנעול ורק לאחר מכן את הצילינדר.

* השלב האחרון כולל את בדיקת התקינות שמטרתה להבטיח כי כל רכיב יושב בצורה הרמונית ונכונה.

לטובת תחזוק, אנו ממליצים מאד על שימון החלקים השונים של הצילינדר אחת לשנה.

 

האם ניתן להחליף צילינדר בצורה עצמאית?

בגלישה מהירה באינטרנט אתם יכולים לגלות לא מעט מדריכים שינחו אתכם איך לבצע החלפת צילינדר ללא מפתח ואיך למצוא את הצילינדר המתאים לכם ביותר. אנו ממליצים שלא להחליף את הצילינדר עצמאית. מדוע?

משום שמדובר בעבודה השמורה לאנשי מקצוע מנוסים. מדובר בסופו של דבר על דלת הכניסה אל הבית שלכם – האם תוכלו להמר על התקנה שאינה מקצועית שתאפשר לכנופיות פורצים להיכנס אל חלקת האלוהים שלכם בקלות? האם כבעלי משרדים, תהיו מוכנים להמר על כך שהתקנתם את הצילינדר שלא כנדרש?

קיצורי דרך לא עובדים בדרך כלל, והם גם לא יעבדו במקרה זה. החלפת צילינדר ומנגנון עושים רק עם מנעולנים מנוסים ומוסמכים.

 

צפו בסרטון כיצד מתבצעת החלפת צילינדר בדלת כניסה כאשר יש מפתח בנמצא (ואם אין מפתח? זה הזמן לצלצל אלינו)

החלפת כל סוגי הצילינדרים