שירות החלפת צלינידר לדלת רב בריח, פלדלת ונוספות – צילינדרים איכותיים, ביצוע מהיר ומקצועי (כל הארץ) – מחירים נוחים

מנעולן פיקס מעניקה שירות מקצועי להחלפת צילינדר לדלתות בפריסה ארצית במחירים זולים, החלפת צילינדר פלדלת, רב בריח, שריונית חוסם, מולטילוק וסוגים נוספים, כולל אפשרות להחליף צילינדר ומנגנון.

ברור לכם כי יש לכם צילינדר, אך לא תמיד ברור מהו ומה תפקידו. אם כן, מדובר על לבו של המנעול – זהו החלק שלתוכו מחדירים את המפתח לטובת פתיחת הדלת או נעילתה. לחצו למידע נוסף על מנגנון מנעול.

כך, אתם לבטח יכולים להבין כי המנעולים לא יכולים למלא את תפקידם באופן תקין ללא נוכחות הצילינדר. אנו מבצעים החלפה והתקנה של צילינידרים: החל מעבודה של החלפת צילינדר רב בריח או פלדלת ועד החלפה של צילינדר רשפים ושריונית חסם. אנו מתחייבים על החלפות והתקנות במחירים זולים השווים לכל נפש.

 

החלפת צילינדר לדלתות מכל סוג במחירים הזולים ביותר (ע"י מנעולן מורשה)

✔️ מנעולן מקצועי להחלפת צילינדר בכל סוגי הדלתות: רב בריח, פלדלת, שריונית, פרפר, מולטילוק, פנדור, רשפים, רב מגן, לוקסיס ועוד במחיר אטרקטיבי

✔️ צריכים להחליף את הצילינדר בדלת הבית או בדירה? אנו מבצעים עבודה מקצועית במחיר זול

עם אחריות

✔️ הצילינדר שבור, תקוע ולא מסתובב? המפתח לא נכנס? המנגנון עושה בעיות? אנחנו יכולים לעזור!

✔️ שירות החלפת צילינדר לדלת כניסה, דלת פנים, דלת רגילה, דלת ללא מפתח, דלת ממ"ד ונוספות. החלפת צילינדר בפריסה ארצית!

ליצירת קשר מהירה: 055-9706744

 

החלפת צילינדר

החלפת צילינדר פלדלת, רב בריח ודלתות נוספות במחירים נוחים – פריסה ארצית

 

החלפת צילינדר בדלת – מתי צריך להחליף?

ישנם מקרים מסוימים בהם ההמלצה היא להחליף צילינדר לדלת. ניתן למנות מספר מקרים עיקריים בהם נמליץ לכם על החלפת הצילינדר, כאשר המטרה לרוב היא שמירת הביטחון והבטיחות שלכם:

ראשית, בעת שהמפתח של הדירה אבד לכם, או במקרים בהם המפתח נגנב לכם. הבעיה הגדולה במקרים שכאלו? לא אחת, בעת שהגנבים בוחרים לגנוב לכם את צרור המפתחות, הם דואגים גם לגנוב את תעודת הזהות או מסמכים אחרים – זאת בכדי לעלות על כתובת המגורים שלכם, מה שיאפשר להם לבצע פריצה קלה וחלקה. במקרים שכאלו, אין זמן יקר לבזבז, כך שמיד עם הבנתכם כי צרור המפתחות אינו ברשותכם, כדאי לקרוא למחליף הצילינדרים הלא הוא מנעולן מקצועי. התקנת צילינדר חדש או החלפה של ישן מוצעות לכם דרכנו במחיר זול!

המקרה השני הוא בעת שאתם עוברים אל דירה חדשה. מדובר על מקרה הרלוונטי בעיקר לקהילה של אנשים צעירים המחליפים דירות בתדירות גבוהה. אם גם אתם עברתם אל דירת סטודנטים חדשה למשל ואתם רוצים למנף את תחושת הביטחון שלכם – זו הדרך. אינכם יודעים מי הדיירים שגרו בדירה לפניכם ומה כוונותיהם. לתת אמון זה דבר אחד, אך להבטיח כי לא תמצאו עצמכם קורבנות למעשה פריצה זה דבר שני שניתן למנוע אותו. החלפת צילינדר מולטילוק מתבצעת אצלכם גם עם קריאות בהתראה קצרה.

מקרה נוסף הוא בעת שהרכיב מגיע לשחיקה טבעית בעקבות שימוש רב. אם אתם מכניסים ומוציאים את המפתח בכוח ולא בצורה חלקה כפי שאתם רגילים לה, סביר כי הגיע הזמן להחליף את הצילינדר. מטבע הדברים, ככל שהוא נמצא יותר בשימוש, כך גם עולה הסבירות כי יש צורך להחליפו. ההמלצה היא להחליף צילינדר בכל חמש שנים. פורצי המנעולים שלנו מתמחים בכל סוג של התקנה והחלפה, לרבות של צילינדר פרפר.

כמו כן, לא אחת הפעולה נדרשת דווקא על ידי מנכ"לים של חברות או משרדים. לא אחת, ישנם סכסוכים עסקיים שונים המתנהלים בין אלו העומדים בראש החברה ובין עובדים שכעת הינם עובדים לשעבר. לעתים, בעלי החברות מביעים חשש כי עובדים לשעבר ינסו לחדור אל שטח המשרד למטרות שונות. אם גם לכם עובדים לשעבר המחזיקים במפתח לבית העסק, תוכלו לשלול כל חשש עם החלפת הצילינדר.

 

מדוע כדאי לבצע השוואת מחירים לפני החלפת צילינדר?

לא משנה מהי הסיבה שבגללה אתם רוצים להחליף את הצילינדר, הרי שאתם רוצים למצוא בעל מקצוע אמין שיבצע עבורכם את העבודה בזול.

כצרכנים, אנו ממליצים לכם בחום לבצע השוואת מחירים לפני שאתם מזמינים אליכם מנעולן.

מצד אחד, אנו מתחייבים על מחירים זולים, הוגנים ונוחים, אך מצד שני חשוב מאד שגם אתם תדעו מה המחירים הממוצעים שאתם אמורים לשלם.

כמה עולה החלפת צילינדר וידית או כל החלפה אחרת? אתם עתידים לגלות כי כל חברה או בעל מקצוע אשר פועלים בשוק מציעים מחיר קצת אחר – כאשר ישנן אלו המציעות מחירים הוגנים ואחרים המציעים מחירים גבוהים למדי.

השוואת מחירים מאפשרת לכם להכיר את המחירים בשוק וגם לבחור בספק שנראה לכם האמין והמומלץ ביותר. כן חשוב לדעת כי מחיר החלפת מנעול צילנדר לפי סוג הוא התמחור ההוגן, שכן אינכם צריכים לשלם מחיר פיקס הרלוונטי לכל סוגי הצילינדרים (יש סוגים שהינם יקרים יותר מאחרים).

 

מחיר החלפת צילינדר בדלת פלדלת, רב בריח, מולטילוק, שריונית ונוספות

החלפת צילינדר בדלת - מחיריםכיצד יפעל מנעולן המתמחה בהחלפת צילינדרים בדלתות?טווח מחירים מומלץ (לא כוללים מע"מ)
מחיר החלפת צילינדר בדלת רגילה
החלפת מנעולים לדלתות רגילות
ראשית יוודא פורץ המנעולים שהצילינדר הקיים אכן תקול. לאחר מכן יוציא את הצילינדר התקול, יחליפו באחד חדש ולבסוף יבדוק את תקינותו230-530 ₪
עלות החלפת מנעול צילינדר בדלת כניסה
דלתות כניסה לבית, לדירה, לחנות או למשרד
מדובר לרוב בצילינדר
פלדלת, רב בריחית, פנדור, מולטילוק, שריונית חוסם וכדומה - החלפתו ע"י מנעולן מקצועי לא צריכה לקחת יותר ממספר דקות
230-530 ₪
המחיר של החלפת מנעול לדלת פלדלת
צילינדר מיוחד
ודאו כי מדובר במנעולן רציני שיודע להחליף את הצילינדר בדלת פלדלת - אחת הדלתות הנפוצות בישראל340-610 ₪
מחיר החלפת מנעול לדלת רב בריח
מנעול צילינדר ייחודי
החלפה של צילינדר בדלת רב בריחית צפויה לארוך מספר דקות, כולל פירוק הצילינדר הקיים340-610 ₪
כמה עולה החלפת צילינדר לדלת ממ"ד
צילינדר בדלת המרחב המוגן או דלת פלדה שריונית חסם
צילינדר של דלתות ממ"ד הוא מעט יקר יותר מסוגים אחרים, אך הפעולה היא זהה340-610 ₪
עלויות החלפת צילינדר ומנגנון בדלת מולטילוק רלוונטי גם בדלתות פנדורצילנדרים של מולטילוק הם צילנדרים נפוצים בישראל וניתן להחליפם עם מנעולן מורשה340-610 ₪
כמה עולה החלפת צילינדר בדלת עץ
בדרך כלל מדובר בדלת פנים או בדלת של בית עץ / צימר
דלתות עץ בדרך כלל מגיעות עם צילינדרים פשוטים שהחלפתם קלה ופשוטה240-450 ₪
כמה יעלה לכם להחליף מנעול צילינדר לדלתות פנים
הדלתות של חדרי הבית השונים
הצילינדר בדלתות פנים רבות הוא צילינדר בסיסי שלא יהיה מסובך להחליפו240-400 ₪
העלות של החלפה של צילינדר לדלת ללא מפתח
כאשר אין מפתח זמין בהישג יד
מדובר בפעולה שגרתית. הימצאותו של מפתח או אי הימצאותו אינה משנה את מחיר השירות.240-450 ₪

 

מי יכול לבצע עבורכם עבודה של החלפת צילינדר בדירה?

אל תבקשו טובות מהשכנים ובטח שאל תתפתו להצעות "נדיבות" של אנשים מזדמנים. מדובר על עבודה רגישה מאד שלא מצריכה רק מיומנות ומקצועיות, אלא שהיא גם דורשת אמינות.

מנעולן בעל ניסיון הוא האיש היחיד שצריך לבצע את העבודה עבורכם, וזאת לאחר שהוא מציג בפניכם מסמכים המעידים על כך שהוא מנעולן מוסמך ללא כל עבר פלילי. מנעולן מקצועי יידע לבצע עבורכם את שלל העבודות הנדרשות, לרבות החלפת צילינדר ברכב או בדלת נעולה כשאין מפתח (ללא מפתח).

 

השלבים בדרך לצילינדר חדש: הכירו גם אתם

החלפת הצילינדר מתחלקת לכמה שלבים שונים, וכדאי שגם אתם תכירו אותם:

✔️ השלב הראשון מוקדש לפירוק הצילינדר הקיים.

✔️ השלב השני כולל את ההתקנה של הצילינדר החדש שנבחר, כאשר תחילה מכניסים את המנעול ורק לאחר מכן את הצילינדר.

✔️ השלב האחרון כולל את בדיקת התקינות שמטרתה להבטיח כי כל רכיב יושב בצורה הרמונית ונכונה.

לטובת תחזוק, אנו ממליצים מאד על שימון החלקים השונים של הצילינדר אחת לשנה.

 

האם ניתן להחליף צילינדר בצורה עצמאית?

בגלישה מהירה באינטרנט אתם יכולים לגלות לא מעט מדריכים שינחו אתכם איך להחליף צילינדר ללא מפתח ואיך למצוא את הסוג המתאים לכם ביותר. אנו ממליצים שלא להחליף את הצילינדר לבד באופן עצמי. מדוע?

משום שמדובר בעבודה השמורה לאנשי מקצוע מנוסים. מדובר בסופו של דבר על דלת הכניסה אל הבית שלכם – האם תוכלו להמר על התקנה שאינה מקצועית שתאפשר לכנופיות פורצים להיכנס אל חלקת האלוהים שלכם בקלות? האם כבעלי משרדים, תהיו מוכנים להמר על כך שההתקנה לא בוצעה כנדרש?

קיצורי דרך לא עובדים בדרך כלל, והם גם לא יעבדו במקרה זה. החלפת צילינדר ומנגנון עושים רק עם מנעולנים מנוסים ומוסמכים – צרו קשר בטלפון: 055-9706744

 

צפו בסרטון כיצד מתבצעת החלפת צילינדר בדלת כניסה כאשר יש מפתח בנמצא (ואם אין מפתח? זה הזמן לצלצל אלינו)

 

החלפת צילינדר בכל רחבי הארץ: ✔️ החלפת צילינדר בתל אביב ✔️ החלפת צילינדר ברמת גן ✔️ החלפת צילינדר בבת ים ✔️ החלפת צילינדר בחיפה ✔️ החלפת צילינדר בראשון לציון ✔️ החלפת צילינדר בפתח תקווה ✔️ החלפת צילינדר בירושלים ✔️ החלפת צילינדר בלוד ✔️ החלפת צילינדר באשדוד ✔️ החלפת צילינדר ברחובות ✔️ החלפת צילינדר בחולון ✔️ החלפת צילינדר במודיעין

החלפת כל סוגי הצילינדרים

תשובות לשאלות נפוצות בנושא החלפת צילינדר ומנגנון

כמה עולה החלפת צילינדר?

מחיר החלפת צילינדר בדלת נע בדר"כ בטווח שבין 250-650 ₪. החלפת צילינדר בדלתות כניסה פלדלת, רב בריח, מולטילוק וכדומה יעלו מעט יותר מהחלפה של צילינדר בדלת פנים, דלת זכוכית או דלת עץ.

מתי צריך להחליף צילינדר בדלת?

המקרה הנפוץ ביותר הוא אובדן מפתחות כללי מבלי יכולת לשכפל או לשחזר. מקרה נפוץ נוסף הוא בעת מעבר לדירה חדשה ורצון לוודא שלאף אחד אין גישה למנעול שלכם. המקרה השלישי הוא בעת תקלה בצילינדר הקיים, כשהצילינדר או חלק ממנו נשבר ואין אפשרות לתקן.

איך מתבצעת החלפת הצילינדר בפועל?

מנעולן (רצוי מנעולן דלתות שמתמחה בהחלפת צילינדרים ומנגנונים מסוג זה) יבחן האם ניתן לתקן את הצילינדר הקיים. במידה והוא אינו בר תיקון המנעולן יפרק את הצילינדר הקיים, ירכיב את המנעול החדש ולאחר מכן את הצילינדר החדש ולבסוף יבדוק את תקינותו.

באילו סוגים צילינדרים מטפל מנעולן פיקס?

אנו במנעולן פיקס מתמחים בהחלפה של צילינדרים לדלתות כניסה של בתים, דירות, בניין, בית משותף, משרדים ועוד, כמו גם לדלתות פנים. סוגי צילינדרים נפוצים: רב בריח, פלדלת, מולטילוק, שריונית חסם, פנדור, רשפים וכדומה.