אמרתם פורץ כספות מקצועי – אמרתם מנעולן פיקס. צריכים לפרוץ כספת ביתית או כספת מורכבת יותר? צרו קשר לקבלת הצעת מחיר.

אם בעבר כספות היו נמצאות אך ורק בתוך בתי עסק שונים, הרי שכיום גם אנשים פרטיים מחזיקים בביתם כספת שבה הם מאחסנים פריטים יקרי ערך.  כידוע, לא אחת הכספות נתקעות ולא ניתן להוציא מהן את שנדרש, כך שהפתרון היחיד במקרה שכזה הוא שירות פריצת כספות בכל הארץ. אנו ממליצים בחום שלא לנסות ולפרוץ את הכספת עצמאית וללא כל הבנה בפריצה, זאת מאחר וישנו פוטנציאל ממשי לגרימת נזק רחב שיעלה לכם המון כסף – עד לכדי מצב של בלאי הכספת.

 

פורץ כספות מקצועי ללא נזק – זמין 24/7 בפריסה ארצית!

✔️ פריצת כספות מכל סוג ללא נזק: יונדאי, MD, וולף, Yale ואחרות במחירים זולים

✔️ ננעלה לכם הכספת הביתית? הזמינו פורץ כספות מיומן שיגיע עד אליכם

✔️ פריצת כספת באופן דחוף – דיגיטלית או אלקטרונית – בדרום, במרכז ובצפון!

להזמנת פורץ כספות מומלץ >>

התקשרו: 055-9706744

 

פורץ כספות בזול
פריצת כספת מכל סוג – מנעולן פיקס

 

איך מתבצעת העבודה של פורץ כספות מומלץ?

לא במקרה בעת שאתם זקוקים לשירות של פריצת מנעול כספת אתם קוראים לפורץ מורשה ולא מבצעים את העבודה בעצמכם. פריצה של כספת דורשת מיומנות רבה, ניסיון ארוך שנים והבנה והיכרות עם סוגי הכספות והמנעולים.

הפורצים שלנו מיומנים בפריצה של קודנים או אמצעים דיגיטלים שונים, כאשר הציוד בו נעשה שימוש הינו ציוד משוכלל ומתקדם שבאמצעותו ניתן לבצע את העבודה בצורה מדוייקת – כזו שפוגעת כמה שפחות בכספת שלכם. שימו לב כי שיטת הפריצה משתנה בין כספת לכספת, וכך גם זמן העבודה הנדרש משתנה בין פריצת כספת לרכב ובין פריצת כספת יונדאי לדוגמא.

 

איך בוחרים פורץ מנעולים וכספות?

בעוד רבים בוחרים את הפורץ שלהם אך ורק על בסיס המחיר, אנו מאמינים כי ישנם פרמטרים חשובים יותר. אנו מציעים לכם את החבילה בשלמותה הכוללת גם מחיר פורץ כספות נוח והוגן! אז איך אתם תבחרו את הפורץ שלכם?

ראשית, על פי הרישיון. לא משנה אם אתם זקוקים לשירות של פריצת כספת אלקטרונית או דיגיטלית, הרי שהפורץ חייב להיות פורץ מנעולים מוסמך. הרישיון צריך להיות בתוקף וממשטרת ישראל, כאשר הפורצים שלנו יציגו בפניכם לפני תחילת העבודה את הרישיון. אותו רישיון יכול לשקף בפניכם עד כמה מיומנים הפורצים, עד כמה הם מגלים אחריות ועד כמה הם אמינים. בשום פנים ואופן לא נותנים לאדם שמציג עצמו פורץ לבצע את הפריצה עבורכם – אך ורק פורצים עם רישיון!

מעבר לכך, הזמינות. מדובר כנראה על הפרמטר הקריטי ביותר בעת שמדובר על פריצה של כספות. החומרים שאתם מאחסנים בכספות יכולים להיות פריטים יקרי ערך שאין לכם כל שימוש יומי בהם, אך גם יכולים להיות פריטים שונים שאתם זקוקים להם מיידית תוך שאין לכם גישה אליהם.

כך לדוגמא עם מסמכים שעליכם להביא אתכם לפגישה ועד תכשיט שרכשתם במתנה ואתם רוצים להעניק. הזמינות הינה חשובה מאד, שכן לרוב השירות שיש בו צורך הוא שירות SOS. על כן, דעו כי דרכנו תוכלו לקבל גם שירות פורץ כספות שעובד מסביב לשעון.

כמו כן, ישנה חשיבות לבקיאות של הפורץ במגוון רחב של כספות. מדובר על תחום רחב מאד, וככל שהפורץ שלכם מיומן יותר במגוון רחב של פריצות וכספות, כך תוכלו להבטיח כי מדובר בפורץ כספות מקצועי יותר.

מעבר לכך, פורץ המתמחה בשירות של פריצת דלת, פתיחת רכב נעול וגם פריצת כספת ביתית, יודע לעמוד באתגרים גדולים יותר ולהציע פתרונות יעילים יותר בעת שעבודת הפריצה סבוכה ומאתגרת יותר.

 

פריצת כספת ביתית

 

איך מחושבת עלות פריצת כספת?

אנו מתחייבים לשלוח אליכם פורץ כספות זול! לא מעטים הפורצים שמנצלים את המצוקה של אלו שהכספת שלהם ננעלה, כך שהם מציעים מחירים גבוהים מאד שלא משאירים לאיש ברירה.

אנחנו לעומת זאת, פועלים בשקיפות מלאה תוך שהפורצים שלנו אמינים ומתחייבים מראש למחירים זולים ונוחים. עלות הפריצה אינה קבועה והיא מבוססת על כמה פרמטרים שונים: גודל הכספת, סוג המנעול, מורכבות הפריצה ואורך העבודה. אז כמה עולה פריצת כספת לפי סוג? נוכל לתת לכם מחיר סופי לאחר שנבין את אופי העבודה הנדרש.

 

מחירון פריצת כספותטווח מחירים מומלץ לשירות (לא כולל מע"מ)
עלות ביקור מנעולן כספות150-450 ₪
מחיר שירות פריצת כספת ביתית150-450 ₪
כמה עולה פתיחת כספת נעולה ע"י פורץ כספות מקצועי150-450 ₪
פריצת כספת אלקטרונית או דיגיטלית150-450 ₪
מחירי פריצת כספת מסוג יונדאי, MD, וולף, Yale, כספת Safe Place ונוספות150-450 ₪
פריצת כספת לרכב150-450 ₪
עלות נוספת עבור שירות בשעות הערב20-40 ₪
עלות נוספת עבור שירות בשעות הלילה60-90 ₪

 

זקוקים למסמך דחוף לקראת פגישה חשובה? פריצת כספת דחופה!

השירות שלנו עובד סביב השעון ובפריסה ארצית! אם אתם עומדים בראש בית עסק המאחסן מסמכים חשובים מאד שיש בהם צורך בפגישות שנקבעו, או בעת שאת בעלי חנות תכשיטים שלא מצליחים להוציא את הסחורה שלכם בבוקר לקראת יום העבודה, דעו כי אנחנו נוכל להגיע אליכם במהירות.

הפורצים שלנו נמצאים בכוננות מתמדת ונכונים להגיע לקריאות שלכם. עבודת הפריצה מתבצעת במספר דקות! אנחנו מגיעים לפרוץ את כל סוגי הכספות ועם כל סוגי המנעולים!

 

פתיחת כספת נעולה
פורץ כספות 24 שעות ביממה – מנעולן פיקס

 

האם כדאי להחזיק בכספת למרות שהיא נתקעה?

המון פעמים לאחר שמתבצעת פריצת כספת, רבים תוהים האם כדאי להם להמשיך ולהחזיק כספת. העובדה כי היא נתקעה והיה צורך לפרוץ אותה, יוצרת מעין פגיעה באמון שהאנשים נותנים בה. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי למרות שהתופעה שכיחה, עדיין הכספות מציעות חוויית שימוש בטוחה המבטיחה את שמירת החפצים שלכם.

כיום מוצע מגוון רחב של כספות – קטנות וגדולות, המוצע גם לסקטור הפרטי וגם לסקטור העסקי והשימוש בהן הינו נפוץ ורחב. מדובר על מוצר שזמין לרבים, כאשר גם ניתן להצניע אותן על פי דרישה. בעת שיש ברשותכם חפצים יקרי ערך, אנו ממשיכים להמליץ על שימוש בכספת, תוך שבעת שתצוץ כל בעיה בפתיחתה, דעו כי יש לכם אל מי לפנות: פורץ כספות בדרום, במרכז ובצפון המגיע מטעמנו.

אז איך פורצים כספת? איתנו אתם לא צריכים לשאול את השאלה הזאת – אנחנו מבצעים את העבודה בשבילכם! אנחנו נותנים לכם את כל הסיבות לעבוד איתנו: מחירים זולים, פורצים אמינים ומורשים, שעות שירות נרחבות וזמינות ופריצה תוך מספר דקות, מחזירים לידכם את השליטה עם כספת המשרתת אתכם. זיכרו כי יש להימנע מניסיון פריצה עצמאי – במחיר נוח תוכלו לקבל פורץ מורשה ומקצועי.