שירות מנעולנים בתל אביב 24/7!

צוות מנעולן פיקס עובר בכל דלת נעולה ופורצת כל כספת שלא מגיבה. בחיפושכם אחר מנעולן בתל אביב, חשוב שתחפשו אחר מנעולן מנוסה, מיומן ובעל רישיון תקף לביצוע עבודת הפריצה. בעוד ישנם אנשי מקצוע שונים שהתפקיד שלהם צפוי – החל מאופי העבודה ועד שעות העבודה, הרי שהשירות שמעניק המנעולן הינו שירות שהבסיס לו הוא אירועים דחופים כך שלא ניתן לצפות אותם מראש.

בעת שאתם נתקעים עם דלת רכב שלא נפתחת, אובדן של מפתח לדירה שלכם או בעת שאתם רוצים להחליף מנעול בעקבות ניסיון פריצה, דעו כי תוכלו לבצע הזמנת מנעולן בתל אביב 24 שעות ביממה. העבודה שלכם איתנו לא מבטיחה לכם אך ורק שירות מקצועי ומוקפד, אלא בעיקר חיסכון אדיר בזמן, חיסכון אדיר בכסף ובעיקר איכות חיים.

 

מנעולן בתל אביב והמרכז 24 שעות ביממה!

* פורץ מנעולים אמין ומומלץ בת"א והסביבה – עבודה מקצועית במחיר נוח!

* אנו מציעים שירותי מנעולן רכב בתל אביב, פריצת דלת או כספת בזול

* גרים באזור תל אביב ונתקעתם מחוץ לבית או לרכב? אנחנו יכולים לעזור 

ליצירת קשר מהירה חייגו: 055-9378505

 

פורץ מנעולים בתל אביב והמרכז מחירים זולים מומלץ - מנעולן פיקס

 

איך מוצאים מנעולן מקצועי בתל אביב?

מאחר ומדובר במרבית המקרים על שירות הניתן לכם כחלק משירות SOS, הרי שאתם מחפשים מנעולן בתל אביב זמין עכשיו. בדיוק מאחר ומדובר על מקרי חירום, לא אחת החיפוש אחר איש המקצוע הופך שטחי מאד תוך שאתם לא מעניקים חשיבות לפרמטרים החשובים ביותר. חשוב להבין כי עבודות פריצה של מנעולים חייבות להתבצע אך ורק על ידי פורץ מנעולים בתל אביב המחזיק ברישיון תקף. למרות הלחץ שתוקף אתכם והרצון לקבל שירות כמה שיותר מהיר, חשוב שגם אתם תדעו על פי מה בוחרים את המנעולן:

ראשית, מנעולנים מומלצים בתל אביב הם אך ורק מנעולנים המחזיקים באישור מהמשטרה. חשוב להבין כי ישנם "מנעולנים" שעובדים ללא כל היתר או אישור רשמי, מה שאומר שהם לא עברו כל הכשרה ולא ניתן לדעת עד כמה הם אמינים. "פורצים" שכאלו הם לרוב אנשים שלא התקבלו לקורס של מנעולנים, זאת מאחר והם לא הצליחו להציע תעודת יושר מהמשטרה – מה שמעיד לא אחת על כוונות מאד לא טהורות. עבודות פריצה הן עבודות עדינות מאד, שחשוב לגלות בהן בקיאות על מנת שלא להביא למצב של בלאי את דלת הרכב או הכספת שלכם. אם כן, הפרמטר הראשון לבחירת המנעולן שלכם הוא מנעולן מורשה.

בנוסף, דאגו להבטיח כי המנעולן מתמצא בכל החידושים והפיתוחים השונים בתחום. ענף המנעולים אינו אותו ענף שהיה לפני שני עשורים או לפני עשור, כך שחשוב שהמנעולן שלכם יהיה הכי מקצועי שיש כאשר הוא מבין בכל סוגי המנעולים, בכל סוגי הפריצות ובכל הטכניקות הנדרשות לטובת ביצוע עבודה מדוייקת ומקצועית עבורכם. כשאתם עובדים איתנו, אתם יכולים להיות שקטים כי יגיע אליכם בהכרח פורץ רכבים מומלץ שיבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

וחשוב לא פחות, המחיר. המון פעמים ישנה נטייה להאמין כי המנעולנים היקרים ביותר הם אלו הטובים ביותר. אנו אומרים בדיוק ההיפך: מנעולן שגובה מכם מחיר גבוה מאד, הוא מנעולן שמנצל את המצוקה הרגעית שלכם והצורך שלכם בעבודת פריצה דחופה. אנחנו לעומת זאת מציעים לכם שירות של מנעולן זול בתל אביב! שימו לב כי המחיר הנוח שאנו מציעים לכם אינו בא על חשבון טיב השירות, אלא שמדובר על מחיר נוח והוגן המגיע אליכם כמחווה שירותית.

 

מנעולן בתל אביב - מחיריםטווח מחירים מומלץ (לא כוללים מע"מ)
עלות פריצת מנעול צילינדר בתל אביב והסביבה170-399 ₪
כמה עולה פורץ רכבים בעיר תל אביב220-499 ₪
מחיר ביקור מנעולן בתל אביב149-250 ₪
התקנת מנעול דלת לבית או דירה בתל אביב240-450 ₪
פריצת כספת ביתית בתל אביב149-450 ₪
פתיחת כספת נעולה בת"א מחירים149-450 ₪
החלפה של צילינדר בדלת כניסה תל אביב170-450 ₪
החלפת צילינדר בדלת פלדלת בת"א - עלויות340-450 ₪
החלפת מנגנון רב בריח באזור תל אביב340-450 ₪
מנעולן רכב לפריצת רכבי יוקרה בתל אביב100-499 ₪
פריצת דלת טרוקה בתל אביב והמרכז190-250 ₪
פריצת דלת עץ בעיר תל אביב280-350 ₪
פריצת דלת פלדלת390-580 ₪
שכפול מפתחות לבית בתל אביב10-50 ₪
שכפול מפתחות לרכב בת"א (משתנה בהתאם לשנתון הרכב)30-1400 ₪
שחזור מפתח לרכב באזור המרכז (מחיר משתנה בהתאם לשנתון הרכב)330-2100 ₪
עלות נוספת עבור שירות בשעות הערב20-40 ₪
עלות נוספת עבור שירות בשעות הלילה60-90 ₪

 

החשיבות של שירות הניתן 24 שעות ביממה

במרבית המקרים, אתם מתאמים את הגעת אנשי המקצוע שאיתם אתם רוצים לעבוד כמה ימים מראש, ולפעמים מדובר על כמה שבועות או חודשים. עבודה של מנעולן היא עבודה המבוססת לרוב על קריאות של מעכשיו לעכשיו, זאת מאחר ומדובר על מקרי חירום שצריכים לתת להם את המענה המקצועי ביותר. הדוגמא הקלאסית היא בעת שדלת הרכב שלכם לא נפתחת. האם תוכלו להרשות לעצמכם להשאיר את הרכב בחנייה במקום העבודה ולחזור אל ביתכם? התשובה כמובן שלילית. במקרים שכאלו, ללא כל תלות ביום ובשעה, נוכל לשלוח אליכם מנעולן רכב בתל אביב לכל אזור בעיר – משכונת כוכב הצפון ועד שכונת פלורנטין.

מקרים בהם תצטרכו מנעולן אינם מקרים שאתם יכולים לתכנן אותם מראש, כך שחשוב לנו מאד להיות זמינים לכם 24 שעות על מנת להבטיח כי תוכלו ליהנות שוב מאיכות החיים לה אתם רגילים. דומה הדבר בעת שאתם מגיעים לאחר בילוי אל הדירה שלכם, ומוצאים עצמכם ללא מפתח לאחר שהוא אבד לכם. להיות תקוע מחוץ לבית זה אומנם לא מחזה נעים, אך אנו מחזיקים בהמון המלצות על מנעולן בתל אביב כך שבקרוב מאד תוכלו לשוב אל דירתכם עם סיום האירוע.

 

מה חשוב לבדוק עם המנעולן שלכם?

גם אם אתם צריכים פורץ דלתות וגם אם השירות הנדרש על ידכם הוא פריצה של דלת הרכב, חשוב לפני הגעת המנעולן להבטיח כי הוא מתמצא בסוג הפריצה שאתם צריכים. מנעולן שעובד באזור תל אביב הוא מנעולן שעבר את כל ההכשרות הנדרשות כך שהוא אמור להבין בכל סוג מנעול ובכל סוג של פריצה. יחד עם זאת, מאחר ומדובר על מקרי חירום, חשוב שלא לבזבז זמן לשווא ולתאם ציפיות כבר בשיחה הטלפונית.

 

נתקעתם מחוץ לרכב לאחר בילוי בשישי? יש מה לעשות!

אם ישנה סיטואציה נעימה במיוחד היא לצאת לבלות ביום שישי בערב בתל אביב. אם ישנה סיטואציה מאד לא נעימה היא להגיע אל הרכב לאחר הבילוי, ולגלות כי הוא עבר ניסיון פריצה ועל כן אתם לא מצליחים לפתוח אותו, או לגלות כי נגנב לכם צרור המפתחות. מנעולן בתל אביב בשבת הוא המענה עבורכם במקרה שכזה, תוך שאנו מקפידים על מתן שירות מהיר וזמין ככל הניתן. פורץ מנעולים מטעמנו יגיע אל כל אזור בעיר בו אתם נמצאים שכן אנו מפעילים שירות של מנעולן באזור דיזינגוף בתל אביב, אלבני, רוטשילד ועוד.

 

פריצת מנעול דלת בת"א במשרדים ובתי עסקים

משרד עורכי הדין שלכם נמצא ברחוב אבן גבירול, אתם מגיעים בבוקר לפגישה ומגלים כי צרור המפתחות שלכם אבד? לשמחתכם, אין כל סיבה לבטל את הפגישה! מנעולן דלתות בתל אביב באזור רחוב אבן גבירול יגיע אליכם במהירות האפשרית ויבצע את כל הנדרש. גם אם הדלת הינה דלת פלדלת וגם אם מדובר על דלת עץ, הרי שלהיות תקוע מחוץ לדלת זה לא אירוע נעים. יחד עם זאת, חשוב מאד שלא להפעיל כוח על הדלת שכן באקט שכזה אתם יכולים להביא למצב של פגיעה בה, מה שיכול להפוך את ההוצאה הכספית שלכם לגבוהה יותר.

 

עברתם לדירה חדשה? מנעולן אמין מחליף לכם מנעול

תל אביב הינה עיר הידועה בתחלופה המהירה של הדיירים בדירות בה. המון קהל צעיר עובר אל העיר ומחליף לרוב דירות אחת לשנה. אם גם אתם דיירים חדשים בדירה חדשה, אנו ממליצים לכם על החלפת צילינדר. המון פעמים הדיירים הקודמים בדירה לוקחים עמם את המפתח ששימש אותם, כך שאתם לא זוכים אף פעם בפרטיות מלאה ובידיעה כי דלת הבית שלכם אכן מגנה עליכם. החלפת מנעול רב בריח מתבצעת במהירות ובמקצועיות, תוך שאתם מקבלים מחיר מנעולן בתל אביב הכי נוח שתוכלו לבקש.

 

מדוע דווקא מנעולן פיקס?

המחירים הזולים ביותר, החיסכון האדיר בזמן ומנעולנים מורשים בעלי המלצות בלבד אשר עובדים עבורכם סביב השעון!