זמינות גבוהה ומיידית

מנעולנים מורשים

מחירים נוחים והוגנים

15 שנות ניסיון בתחום

מנעולן פיקס לא עוצמת עין ומעניקה לכם שירות של הזמנת מנעולן בבת ים 24 שעות ביממה – המנעולנים שעובדים איתנו מגיעים לכל שכונות העיר

בעוד ישנם מקרים בהם אתם חוששים לחייג לאנשי שירות בשעות לילה מאוחרות, איתנו אתם מוזמנים לתקשר בכל שעה ובכל מקרה חירום בו אתם מוצאים עצמכם: לאחר שאיבדתם את צרור המפתחות לרכב, במקרים בהם ננעלתם מחוץ לבית וגם במקרים בהם הכספת בבית העסק שלכם ננעלה ובתוכה כל הסחורה שאתם אמורים למכור לאורך יום העבודה שלכם. כל קריאה שלכם מתקבלת במלוא הרצינות, תוך שאנו שולחים אליכם מנעולן מורשה בבת ים.

 

שירותי מנעולן בבת ים מסביב לשעון – זמינות גבוהה ומחיר זול

✔️ צוות מנעולנים מומלץ בבת ים זמין בכל שעה לעבודות מנעולנות מכל סוג – פורץ דלת, רכב, כספת וכד' 

✔️ גרים באזור בת ים ונתקעתם מחוץ לדירה? איבדתם את המפתח לאוטו? התקשרו ונגיע לסייע!

✔️ שירותי פריצת מנעולים ודלתות בבת ים והסביבה במחירים נוחים ע"י פורצי מנעולים מקצועיים

✔️ פעילות בכל שכונות העיר: ניצנה, פארק הים, רובע העסקים, גן העיר, מרכז העיר, רמת הנשיא וכד'…

לחיוג מהיר וקבלת שירות: 055-9706744

 

מנעולן בבת ים מומלץ במחיר זול

 

שירותי מנעולן פיקס בבת ים

✔ פריצת דלתות, החלפת מנעול דלת בבת ים, התקנת מנעול חדש, התקנת סגר ביטחון בעיר בת ים, מנעול עליון (כספת), עינית לדלת מסוגים שונים, הרכבת מחזיר דלת ועוד.

✔ שחזור מפתח לרכב בבת ים, שכפול במידה ויש מפתחות מקוריים, ניתוק קודן או אימובילייזר בבת ים, תיקון סוויצ'ים ושירותים נוספים של מנעולן רכב בבת ים.

 

שוברים את המיתוס: לא כל אחד יכול להיות מנעולן

מחיפוש מהיר בגוגל מצאתם מנעולן בבת ים ואותו בחרתם להזמין אליכם? חכו רגע. עבודה של מנעולנים אינה עבודה שכל אדם יכול לבצע. מנעולנים מומלצים באזור בת ים לא במקרה מקבלים את התואר "מומלצים" – הם עבדו קשה בשביל תואר זה. לא כל אדם שלמד על טכניקות פריצה מתקדמות באינטרנט יכול לבצע את עבודת הפריצה אצלכם. מנעולן עם המלצות בבת ים הינו מנעולן מורשה בלבד שעובד באישור המשטרה – זאת לאחר שהוא הוכיח כי אין לו כל עבר פלילי ולאחר שהוא עבר הכשרה מקיפה ומעמיקה. האם תרצו שאדם רנדומלי יפרוץ את דלת הבית שלכם? סביר להניח שלא.

 

האם ניתן לבצע פריצה לרכב ללא נזק?

מנעולן רכב בבת ים הינו מנעולן מוסמך ומנוסה. המשמעות היא שכל עבודת פריצה מתבצעת על פי הטכניקות המתקדמות ביותר. מהי טכניקה מתקדמת? טכניקה שבאמצעותה ניתן להימנע מכמה שפחות נזק לדלת הבית או הרכב. המטרה שלנו היא לא רק לפתור את הבעיה, אלא לפתור אותה ללא כל נזקים, או עם נזקים מזעריים. במקרים של פריצת מנעול דלת בבת ים לדוגמא, הפריצה מתבצעת רק לאחר אבחון הבעיה במלואה, ולאחר שנבדקו כל האפשרויות הרלוונטיות לפריצה. המנעולנים שלנו יערבו אתכם וישתפו אתכם באפשרויות הרלוונטיות ובהחלטה משותפת תקבע דרך הפריצה המתאימה ביותר. כן חשוב לדעת כי כל מקרה פריצה הינו שונה ובהתאם מידת הנזקים לדלת.

 

מה המחיר הממוצע של פורץ מנעולים בבת ים?

מחיר מנעולן בבת ים אינו מחיר קבוע והוא משתנה בהתאם לכמה פרמטרים שונים: ראשית, סוג העבודה. כל עבודה שמבצע מנעולן מתומחרת בעלות אחרת. המשותף לכל העבודות המתבצעות דרכנו הוא שכל עבודה מתבצעת על ידי מנעולן זול בבת ים. שירות של החלפת צילינדר יתומחר בעלות אחרת וכך גם שירות של פורץ רכבים מומלץ. פרמטר נוסף המשפיע על העלות הוא ניסיון המנעולנים. כשאתם עובדים איתנו, אתם מקבלים בהכרח שירות הניתן על ידי מנעולן דלתות מנוסה. כמו כן, שעת השירות ואופי השירות קובעים גם הם: שירותים שמתאמים מראש כמו החלפת מנעול רב בריח לדוגמא, הינם זולים יותר – זאת בהשוואה לשירות חירום הניתן על ידי מנעולן בבת ים בשבת.

 

שירותי מנעולנות - בת יםטווח מחירים מומלץ (לא כוללים מע"מ)
כמה עולה לפרוץ דירה או בית בבת ים
למי שאיבד מפתח או רוצה להחליף מנעול/צילינדר בעקבות פריצה וכד'
170-390 ₪
מהו מחיר הגעה של מנעולן רכב בבת ים והסביבה
למי שנתקע מחוץ לרכב או רוצה להחליף מנעול
220-490 ₪
כמה יעלה ביקור של מנעולן בבת ים
מחיר צפוי לביקור של פורץ מנעולים מקצועי
149-250 ₪
עלויות פריצה של כספת בעיר בת ים
פורץ כספות מקצועי בבת ים
149-450 ₪
החלפת צילינדר לדלת בבת ים
אפשרות להחלפת צילינדרים מסוגים שונים
170-550 ₪
פריצת דלת של חדר / דלת עץ / דלת פנים
בדרך כלל פריצתן קלה יותר
280-350 ₪
פריצת דלתות פלדלת, שריונית חסם, רב-בריח בבת ים
דלת ממ"ד או דלת כניסה לבית
390-580 ₪

 

אז איך בוחרים מנעולן מקצועי?

בשיחת ההיכרות שלכם עם המנעולן אתם צריכים לוודא מספר דברים. ראשית, כי מדובר על מנעולן שיש לו אישור לעבודה. כמו כן, כדאי תמיד לבדוק את הניסיון: באירוע חירום לא תהיה לכם הסבלנות והזמן להמתין לעבודה ארוכה של מנעולן שאינו מנוסה. בנוסף, התעקשו לדעת מה המחיר הבסיסי לשירות: בעת שמעניקים לכם מחירים גבוהים, אתם יכולים לזהות בקלות שמדובר על חברה לא מקצועית ולא אמינה. שירות מקצועי ואמין יתומחר בעלות הוגנת וזולה. ולבסוף, הבטיחו כי המנעולן זמין לשרת אתכם: אם אתם זקוקים לשירות של מנעולן בבת ים זמין עכשיו, לא יעזור לכם שהמנעולן מתפנה לעבודה רק בעוד יומיים.

 

פורץ כספות בבת ים יבצע את העבודה רק לאחר זיהוי שלכם

כשאדם מוצא עצמו תקוע מחוץ לרכב, המנעולן דורש ממנו להציג תעודת זהות ומסמכים שמעידים כי הוא בעל הרכב. בעת שאדם מגיע לביתו בסוף יום העבודה והוא תקוע מחוץ לדלת, מבקש ממנו הפורץ להציג תעודת זהות ובה מצויינת כתובת המגורים. המטרה? להבטיח כי הפריצה מתבצעת אל מול האנשים הנכונים. דומה הדבר עם עבודה של פריצת כספות.

היו מקרים בהם הצליחו גנבים לפרוץ אל בתי עסק שונים ומשרדים, תוך שהם מתחזים לבעלי אותם עסקים. הם הזמינו מנעולנים ודרשו מהם לפרוץ את הכספות. המנעולנים בתום לב פרצו עבורם את הכספת, וכך אותם גנבים הצליחו לצאת עם שלל רב. על מנת למנוע מקרים מצערים כאלו, המנעולנים המקצועיים שלנו ידרשו מכם להציג מסמכים הקושרים אתכם אל המשרד או בית העסק. הבטיחות והפרטיות שלכם חשובה לנו, היא ערך עליון ועליה אנו לא מתפשרים בשום אופן!

 

"אני תקוע מחוץ לבית, אני יכול לקבל הדרכה טלפונית?"

המון פעמים אנו מקבלים פניות של לקוחות המבקשים מאיתנו להדריך אותם טלפונית איך לפרוץ את דלת הבית. מדובר על שירות שאנו לא מספקים מסיבה פשוטה: הוא לא אחראי. נשמח מאד להדריך אתכם ולנסות לאתר אתכם את התקלה דרך הטלפון, אך בשום פנים לא נדריך אתכם איך לפרוץ את הדלת. כפי שרבים יודעים, עבודת פריצה הינה עבודה שיכולה להתבצע אך ורק על ידי מנעולנים המבצעים את העבודה פיסית. בעת שאנו מדריכים אתכם טלפונית, אתם מבצעים את הפריצה בעצמכם. על כן, אנו נגיע אליכם לביצוע הפעולה במהירות האפשרית הודות לשירות שלנו הפועל 24 שעות ביממה.

לאן אנו מגיעים בבת ים? לכל אזור ואזור! מנעולן בבת ים באזור רחוב רוטשילד יגיע לכל קריאה מכל סוג, וכך גם אל שכונות בית וגן, רמת הנשיא, רמת יוסף ועוד. עם המחירים הנוחים שאנו מציעים אין כל סיבה להסס לגבי השירות ובטח שלא לגבי הנחיצות שלו. פרט לבת ים, המנעולנים שלנו פועלים בכל אזור מרכז הארץ.

 

שירותי מנעולנות בבת ים והסביבה