התקנת מנעול ביומטרי חכם עם טביעת אצבע לדלת בכל אזורי הארץ (מחירים נוחים)

אמצעי הנעילה שמשמשים לאבטחת הבית והמשרד רק הולכים ומשתכללים עם הזמן. כיום כבר אין שום צורך להסתפק במנעול שנפתח על ידי מפתח פיזי רגיל וניתן למצוא מנגנוני נעילה חכמים יותר דוגמת מנעול ביומטרי שמזהה את מי שמורשה להיכנס על סמך טביעת האצבע שלו. על סוג מנעול זה על שלל דגמיו המתקדמים ודרכי ההתקנה שלו, תוכלו לקרוא בשורות הקצרות שלפניכם.

 

מכירה, התקנה והחלפה של מנעולים ביומטריים חכמים ומנעולי טביעת אצבע

✔️ מעוניינים להתקין מנעול ביומטרי עם טביעת אצבע לדלת הבית או הדירה שלכם? צעד נבון!

✔️ אנו נשלח אליכם מנעולן דלתות מורשה שהתמחותו היא מנעולים ביומטריים ומנעולים מתקדמים

✔️ התקנת מנעול ביומטרי לדלתות פלדלת, רב בריח, מולטילוק ונוספות במחיר אטרקטיבי

✔️ שירות אדיב, יחס אישי ומחירים נוחים – פועלים בפריסה ארצית – צרו קשר למידע נוסף

מוזמנים להתקשר לטלפון: 055-9706744

 

התקנת מנעול ביומטרי טביעת אצבע חכם
התקנת מנעול ביומטרי טביעת אצבע חכם בפריסה ארצית – מנעולן פיקס

 

 

מהו מנעול חכם?

מנעול חכם הוא כזה שאינו מגיע בצורה הפיזית הסטנדרטית שכולנו מכירים אלא כולל טכנולוגיה מתקדמת שמאפשרת את פתיחת ונעילת הדלת באמצעות מספר מנגנונים שנבחרים על ידי המשתמש. המנגנון יכול להתבסס על טביעת אצבע, זיהוי עיניים, שלט, קודן לדלת או אפליקציה בסמאטרפון.

 

מה זה מנעול ביומטרי?

אחד מסוגי המנעולים החכמים הנפוצים ביותר הוא המנעול הביומטרי. סוג זה של מנעול מאפשר את פתיחת ונעילה הדלת ללא צורך במפתח פיזי אלא תוך כדי זיהוי מאפיינים פיזיים ייחודיים של המשתמש.

המנעול הביומטרי הפשוט ביותר הוא זה שכולל משטח לקריאת טביעת אצבע, כאשר רק מי שמוגדר במערכת מסוגל לפתוח את הדלת ואילו אחרים יהיו מנועים מלעשות כן. ישנם גם מנעולים ביומטריים מתקדמים יותר כגון מנעול שסורק את העיניים ומזהה רק את מי שמורשה להיכנס.

חושבים שהגיע הזמן להחליף את מנעול הדלת המיושן? צרו קשר.

 

כיצד פועל מנעול לטביעת אצבע?

העיקרון שעל פיו מנעול טביעת אצבע לדלת עובד הינו פשוט למדי. כל שיש לעשות על מנת לפתוח את הדלת או לנעול אותה הוא להניח את האצבע במיקום המתאים ולחכות שהמערכת תזהה אותה במאגר המורשים.

במקרה של זיהוי הדלת תיפתח ובמקרה ההפוך לא תהיה שום אפשרות להיכנס. גם במקרה של רצון לנעול את המתחם, ברגע שיתרחש זיהוי הדבר יתבצע באופן אוטומטי מבלי שיהיה צורך במפתח פיזי.

 

התקנת מנעול ביומטרי
התקנת מנעול ביומטרי חכם טביעת אצבע במחירים מעולים!

 

יתרונות של מנעול ביומטרי חכם

השימוש במנעול ביומטרי חכם טומן בחובו מספר יתרונות:

  • אבטחה גבוהה יותר, שכן מי שאין לו הרשאה יתקשה מאוד להיכנס למתחם.
  • ניהול מתן הרשאות בצורה קלה ונוחה (עד לרמת המנקה או המטפלת וגם לצרכים חד פעמיים של אנשי מקצוע אחרים) ללא צורך בהענקת מפתחות שיכולים להגיע לידיים הלא נכונות.
  • אין צורך להיסחב עם מפתח פיזי לכל מקום כך שאין סכנה שתשכחו אותו או שילך לאיבוד.
  • שימוש קל ונוח על ידי כל אחד, כולל ילדים וקשישים.
  • מנגנון אוטומטי שאינו מתקלקל עקב שימוש לא נכון.
  • התקנה מהירה ונוחה.

קיימים גם מספר חסרונות של מנעולי טביעת אצבע אך הם מועטים ביותר. החיסרון הגדול ביותר הוא זה שקשור למחיר שהינו גבוה בהרבה ממפתח פשוט רגיל. כמו כן, במידה והמנגנון מתקלקל (דבר שקורה לעיתים נדירות), לא ניתן לעבור דרך הדלת במידה ואין לכם מפתח רזרבי רגיל.

 

סוגי מנעולים ביומטריים שקיימים כיום בישראל

בישראל ניתן למצוא מספר סוגים של מנעולים ביומטריים לבחירה. חלק מהמנעולים פשוטים מאוד וכוללים סריקת טביעת אצבע ותו לא.

המנעולים המתקדמים יותר מסוגלים לבצע את הזיהוי גם באמצעות סריקת עיניים. ישנם סוגי מנעולים שמגיעים גם עם אפליקציה אשר מאפשרת לנהל את הרשאות הכניסה מרחוק ואף לפתוח את הדלת דרכה במקרה הצורך. היתרון של העניין הוא שניתן להעניק הרשאה לאדם מסויים גם כאשר אינכם נמצאים באזור, למשל במקרה שברצונכם שהמנקה או בעל מקצוע אחר יוכל להיכנס באופן חד פעמי למתחם.

יש לציין כי חשוב מאוד לבחור את המנעולים החכמים הללו בהתאם לסוג הדלת שברשותכם. כך למשל, קיים הבדל בין מנעול חכם לדלת רב בריח או פלדלת לבין סוגי דלתות אחרות, דבר שיתבטא גם במורכבות ההתקנה של המנעול.

 

התקנת מנעול ביומטרי
התקנת מנעול חכם לדלת 24/7 ע"י מנעולן מוסמך!

 

התקנת מנעול טביעת אצבע לדלת כניסה – כיצד הדבר נעשה?

כאשר רוכשים דלתות חדשות, ניתן לבחור שהן יגיעו מהחברה יחד עם המנגנון הביומטרי באופן מובנה. כל חברה נוהגת לספק את המנעולים הביומטריים שלה (פלדלת, רב בריח, מולטילוק וכו'). אלא שכאשר מעוניינים לשדרג דלת כניסה קיימת ולהחליף למנעול ביומטרי, הדבר הופך למשימה הרבה יותר מורכבת שמחייבת הזמנת מנעולן.

המנעולים שמתאימים לרוב הדלתות הם של מולטילוק אך כאשר קיימת דלת ממותג כמו פלדלת או רב בריח, ניתן להתאים גם את המנעולים הביומטריים שלהם. ההתקנה צריכה להתבצע בזהירות כשעל המנעולן להחליף את כל מנגנון הנעילה של הדלת מבלי לפגוע בה ולהכניס את הפירזול של המנגנון האוטומטי בצורה הנכונה.

כלומר, התקנה של מנעול טביעת אצבע לדלת כניסה לבית או למשרד היא עניין שלא כולל רק את הוצאת הצילינדר, מה שמחייב עבודה מקצועית ביותר של המנעולן שתבחרו בו.

 

מחיר מנעול טביעת אצבע – כמה עולה?

מחירי התקנת מנעול טביעת אצבע ביומטריטווח מחירים מומלץ (לא כוללים מע"מ)
מחיר מנעול ביומטרי עם טביעת אצבע לדלת כניסה1500-2900 ₪
עלות התקנה של מנעול חכם בדלת פלדלת, רב בריח, yale או מולטילוק1500-2900 ₪
כמה עולה להתקין מנעול ביומטרי עם טביעת אצבע בדלת פנים1500-2900 ₪
תיקון מנעול ביומטרי קיים700-1400 ₪

 

טווח מחירים בישראל של מנעולים ביומטריים לדלת נע בין 1700 שקלים ל- 2500 שקלים, כתלות בסוג המותג והשדרוגים שתבקשו. להלן מחירון לדוגמא:

* התקנת מנעול ביומטרי בדלת מולטילוק – החל מ- 1500 שקלים עבור מנעול בסיסי ועד ל- 2700 שקלים אם תרצו אביזרים נלווים דוגמת קודן אלקטרוני, מפתח רזרבי ושלט נוסף.

* מנעול חכם לדלת רב בריח או פלדלת – החל מ- 1800 עבור מנעול שכולל 5 מפתחות מכאניים ופתיחה באמצעות אפליקציה, כשתוספות דוגמת קודן ושלט יעלו את המחיר לכיון ה-2700.

* מחיר של מנעול ביומטרי אמור לכלול בתוכו גם את עבודת פורץ המנעולים, מה שאמור להוסיף בין 300 ל-500 שקלים למחירים שציינו.