זמינות גבוהה ומיידית

מנעולנים מורשים באשדוד

מחירים נוחים והוגנים

15 שנות ניסיון בתחום

מחפשים מנעולן באשדוד עם רקורד מוכח ועם המלצות? מנעולן פיקס שמחים לפתוח בפניכם את הדלת ולספר לכם על שירות של מנעולנים באשדוד והסביבה. ממש כפי שיש לכם רופא משפחה, ספר קבוע ואנשי מקצוע אחרים שאתם עובדים איתם שנים, כך מומלץ גם עם מנעולן באשדוד.

המטרה? להבטיח כי בעת שתמצאו עצמכם באירוע חירום ובסיטואציה שאתם זקוקים בה למענה מקצועי – תדעו אל מי לפנות.

 

פורץ מנעולים באשדוד והסביבה – מנעולנים רציניים (מגיעים במהירות)

◄ גרים באשדוד והדלת לא נפתחת? אין מפתח? – צרו קשר ומנעולן יגיע לסייע

◄ שירותי מנעולנות בכל רובעי אשדוד ע"י פורצי מנעולים עם המלצות – פרטים נוספים בטלפון

◄ מתן שירות בכל השכונות בעיר:  רובע א, ב, ג, ד, ה, ו, ז, ח, ט, י, י"א, י"ב ,י"ג, ט"ו, ט"ז, י"ז, אזור

הסיטי, המע"ר, אזור התעשייה באשדוד והמרינה

לשירות בעיר אשדוד >>> 055-9706744

 

מנעולן באשדוד ManulanFIX

מנעולן פיקס – שירותי מנעולן באשדוד והסביבה 24/7

 

שירותי מנעולן פיקס בעיר אשדוד:

דלתות – פריצה של דלתות באשדוד מכל סוג, כולל החלפת מנעול פלדלת, רב בריח או מנעול של דלת כניסה מכל סוג אחר. מנעולן דלתות מיומן להתקנת מנעול חכם, ביומטרי עם טביעת אצבע. החלפה של צילינדר באשדוד בדלת פלדלת, שריונית חוסם, מולטילוק, רב בריח, פנדור ונוספות. כיוון או תיקון דלת של דירה או בית באשדוד ושירותים נוספים.

רכבים – פורץ רכבים באשדוד לפריצת רכבים ומכוניות, שיכפול של מפתח ממפתח מקורי או שחזור של מפתח באשדוד גם כשאין מקור. ניטרול אימובילייזר, ניתוק או התקנת קודנים ועוד.

 

אז מדוע צריך מנעולן באשדוד עם המלצות, מה אסור לכם ממש לעשות עם פריצת דלת טרוקה, ומה הקשר בין המחיר שמציע לכם המנעולן ובין איכות השירות שלו? המדריך המלא, לפניכם:

 

כל מה שאסור לכם לעשות במקרה בו דלת הבית לא נפתחת

אחרי יום עבודה ארוך, כל מה שאתם יכולים לחשוב עליו הוא על ארוחת ערב מפנקת, מנוחה על הספה המרווחת וצפייה בטלוויזיה. לעתים, ישנם אירועים שאתם לא יכולים לצפות אותם, אך אתם בהחלט צריכים להתמודד איתם. מה קורה כשאתם מגיעים בחזרה הביתה ודלת הכניסה לא נפתחת לכם? הדבר הנכון לעשות הוא לבצע הזמנת מנעולן 24 שעות באשדוד המעניק שירות של פריצת דלת פלדלת.

 

מה חשוב שלא לעשות בשום פנים ואופן?

  • להפעיל כוח על ידית הדלת (סכנה כי היא תישבר)
  • לבעוט בדלת ממושכות ובחוזקה
  • לסובב את המפתח שוב ושוב (יכול להישבר ולהיתקע)

 

אלו השאלות שתשאלו פורץ מנעולים באשדוד בשיחת הטלפון

אתם לא יודעים באיזה שלב תצטרכו שירות של פורץ כספות או של מנעולן רכבים בעיר אשדוד. לכן, אנחנו שמחים להכין בפניכם כבר עכשין מעין מדריך עם שאלות מנחות, שאותן יהיה כדאי לשאול את המנעולן ברגע האמת. המטרה היא כמובן למצוא את המנעולן האמין, ההוגן והמקצועי ביותר.

שימו לב כי גם באירוע חירום המצריך שירות SOS, חשוב לשאול את השאלות (שאמורות לגזול כ-5 דקות מזמנכם):

  • ניסיון המנעולן: אם דלת הרכב נתקעה לכם ואתם זקוקים לשירות של פורץ רכבים מומלץ, הרי שתוכלו לדעת עד כמה הוא מיומן ומקצועי על פי הוותק והניסיון. ככל שהוא מנוסה יותר – כך יותר טוב.
  • עלות מנעולן מורשה: אמנם המחיר הסופי יינתן לכם כנראה רק עם הגעת המנעולן אליכם, אך חשוב שתקבלו הערכה. המטרה היא למנוע מצב בו מנעולנים לא אמינים ידרשו במחירי תיקון גבוהים במקרה בו דלת הרכב לא נפתחת. בעת שישנו תיאום ציפיות מבחינת המחיר, אתם יכולים להיות שקטים.
  • האם מדובר על מנעולן מורשה? לא משנה כלל אם אתם זקוקים לשירות של פריצת דלת באשדוד או פריצה של כספת: המנעולן חייב להחזיק בתעודת מנעולן בתוקף, זאת לאחר שהוא עבר את ההכשרות הנדרשות.

 

מנעולן זול באזור אשדוד – הקשר בין מחיר השירות לטיב השירות

כשאתם מתעניינים אודות מחיר מנעולן, דעו כי דרך המחיר תוכלו לגלות עוד המון פרטים. לא אחת, המילה "זול" יוצרת הקשרים של שירות בינוני, אך אתם צריכים להבין מתי מדובר על מחיר הוגן ומתי על מחיר מעורר חשד.

כל עוד המחיר הניתן לכם מהמנעולן נמוך מעט מאד מהמחיר הממוצע, הרי שמדובר על מנעולן הוגן שמעניק לכם מחווה שירותית.

עם זאת, במידה ואתם משוחחים עם מנעולן שמציע מחיר נמוך משמעותית מהממוצע הקיים בענף, צריכה להידלק לכם נורה אדומה.

סביר להניח כי מנעולן שכזה מאד לא מנוסה, או שהוא לא מחזיק בתעודה של מנעולן מורשה.

 

מנעולן באשדוד - מחירון מומלץטווחי מחירים ממוצעים (לא כוללים מע"מ)
עלות פריצת דלת סטנדרטית באשדוד170-390 ₪
מחיר ביקור של מנעולן מורשה באשדוד149-250 ₪
החלפת צילינדר לדלת170-550 ₪
פריצת דלת של חדר | דלת עץ | דלת פנים169-350 ₪
פריצת דלת כניסה לבית או דירה באשדוד170-390 ₪
פריצת דלתות פלדלת, שריונית חסם, רב-בריח אשדוד
390-580 ₪

 

אמינות, אמינות אמינות…

לא חסרים מקרים לצערנו, של מנעולנים באשדוד שהופיעו בתוכנית יצאת צדיק ויצאו, איך לומר את זה בעדינות – לא ישרים… היזהרו מחאפרים, לפעמים הזול עולה ביוקר.

 

כמה זמן לוקח לפרוץ דלת של רכב ודלת של בית?

העבודה של פורץ דלתות באשדוד מתחילה עם אבחון התקלה. חשוב לציין זאת מאחר ואבחון מעמיק ויסודי יאפשר למנעולן לבצע עבודה נקיה יותר. כיום, ישנן שיטות שבאמצעותן ניתן לפרוץ דלתות מבלי לגרום נזק. בעת שלא מתבצע אבחון לסוג התקלה, הרי שתוך כדי עבודה מתבצעים נסיונות שונים שיכולים לגרום לנזק לרכוש שלכם, וחבל.

במרבית המקרים, מנעולן באשדוד לדלת רב בריח יוכל לסיים את עבודתו בתוך שעה אחת בלבד. פריצות לרכבים יכולות להיות מעט ארוכות יותר, אך בסופו של דבר כל מקרה נבחן לגופו. לאחר אבחון התקלה, ימסר לכם זמן משוער לביצוע תיקון התקלה.

 

מקרים מיוחדים המצריכים החלפת מנעול

  • במידה ונגנב לכם את התיק האישי או צרור המפתחות, מומלץ מאד לבצע החלפת צילינדר בדלת. גנבים קצת יותר מתוחכמים ממה שניתן לדמיין, ולא אחת הם גונבים את צרור המפתחות יחד עם תעודת הזהות שבה מצויינת כתובת המגורים שלכם. בכדי למנוע מצב שיום אחד תחזרו לבית ריק, החליפו צילינדר בזמן.
  • במידה וניסו לפרוץ לכם את הבית, חשוב מאד לבצע החלפה של הצילינדר. מעבר לכך שלא תצליחו להכניס את המפתח אל המנעול בקלות מאחר והוא התעקם, הרי שבטיחותית יהיה נכון יותר להחליפו.
  • לאחר שדיירים סיימו את חוזה השכירות שלהם בדירת ההשקעה שלכם, יהיה כדאי להחליף צילינדר במטרה לשמור על פרטיות הדיירים החדשים.