מנעולנים באשדוד זמינים לקריאה מיידית – שירות פורץ מנעולים מקצועי, דלתות ורכבים במחירים נוחים 24 שעות ביממה.

 

אופק, מנעולן פיקס
אופק – מנעולן פיקס

 

טלפון – 055-9706744

 

מחפשים מנעולן באשדוד עם רקורד מוכח ועם המלצות? מנעולן פיקס שמחים לפתוח בפניכם את הדלת ולספר לכם על שירות של מנעולנים באשדוד והסביבה. ממש כפי שיש לכם רופא משפחה, ספר קבוע ואנשי מקצוע אחרים שאתם עובדים איתם שנים, כך מומלץ גם עם מנעולן באשדוד.

המטרה? להבטיח כי בעת שתמצאו עצמכם באירוע חירום ובסיטואציה שאתם זקוקים בה למענה מקצועי – תדעו אל מי לפנות.

 

פורץ מנעולים באשדוד והסביבה (מגיעים במהירות)

גרים באשדוד והדלת לא נפתחת? אין מפתח?

צריכים להחליף צילינדר או לפרוץ כספת?

שירותי מנעולנות בעיר אשדוד בכל השכונות

רובע א, ב, ג, ד, ה, ו, ז, ח, ט, י, י"א, י"ב ,י"ג, ט"ו, ט"ז, י"ז,

אזור הסיטי, המע"ר, אזור התעשייה באשדוד והמרינה

לשירות באשדוד >> 055-9706744

 

מנעולן באשדוד ManulanFIX
מנעולן פיקס – שירותי מנעולן באשדוד והסביבה 24/7

 

שירותי מנעולן פיקס בעיר אשדוד:

דלתות – פריצה של דלתות באשדוד מכל סוג, כולל החלפת מנעול פלדלת, רב בריח או מנעול של דלת כניסה מכל סוג אחר. מנעולן דלתות מיומן להתקנת מנעול חכם, ביומטרי עם טביעת אצבע. החלפה של צילינדר באשדוד בדלת פלדלת, שריונית חוסם, מולטילוק, רב בריח, פנדור ונוספות. כיוון או תיקון דלת של דירה או בית באשדוד ושירותים נוספים.

רכבים – פורץ רכבים באשדוד לפריצת רכבים ומכוניות, שיכפול של מפתח ממפתח מקורי או שחזור של מפתח באשדוד גם כשאין מקור. ניטרול אימובילייזר, ניתוק או התקנת קודנים ועוד.

אז מדוע צריך מנעולן באשדוד עם המלצות, למה רבים מחפשים "מנעולן באשדוד יצאת צדיק" או "מנעולן באשדוד מידרג", מה אסור לכם ממש לעשות עם פריצת דלת טרוקה, ומה הקשר בין המחיר שמציע לכם המנעולן ובין איכות השירות שלו? המדריך המלא, לפניכם:

 

דלת הבית לא נפתחת? מנעולנים באשדוד בדרך

אחרי יום עבודה ארוך, כל מה שאתם יכולים לחשוב עליו הוא על ארוחת ערב מפנקת, מנוחה על הספה המרווחת וצפייה בטלוויזיה. לעתים, ישנם אירועים שאתם לא יכולים לצפות אותם, אך אתם בהחלט צריכים להתמודד איתם. מה קורה כשאתם מגיעים בחזרה הביתה ודלת הכניסה לא נפתחת לכם? הדבר הנכון לעשות הוא לבצע הזמנת מנעולן 24 שעות באשדוד המעניק שירות של פריצת דלת פלדלת.

מה חשוב שלא לעשות בשום פנים ואופן?

 • להפעיל כוח על ידית הדלת (סכנה כי היא תישבר)
 • לבעוט בדלת ממושכות ובחוזקה
 • לסובב את המפתח שוב ושוב (יכול להישבר ולהיתקע)

 

אילו תקלות עלולות להיגרם למנעולים של הדלתות שלכם?

ישנן תקלות נפוצות במנעולים, שיכולות להתרחש כתוצאה מבלאי, שימוש לא נכון (טריקה של הדלת) או חבלה מכוונת (ניסיון פריצה, למשל). התקלות באות לידי ביטוי במנעול שמסרב להיפתח, מנעול שלא מצליח לנעול את הדלת, מפתחות שנתקעים בתוך המנעול, צילינדרים שזזים ממקומם ועוד. כ

אשר אתם פונים לאתר מנעולן פיקס על מנת למצוא מנעולן באשדוד שיוכל לטפל במנעול התקול שלכם, אתם יכולים להיות בטוחים שהוא ידע לבצע זאת בצורה מהירה, לתקן או להחליף את המנעול, ללא גרימת נזק לדלת עצמה.

 

מנעולן מומלץ באשדוד
פורץ מנעולים באשדוד והסביבה עם המלצות זמין 24/7 – במחירים נוחים!

 

פורץ מנעולים באשדוד – מה לשאול בשיחת הטלפון

אתם לא יודעים באיזה שלב תצטרכו שירות של פורץ כספות או של מנעולן רכבים בעיר אשדוד. לכן, אנחנו שמחים להכין בפניכם כבר עכשין מעין מדריך עם שאלות מנחות, שאותן יהיה כדאי לשאול את המנעולן ברגע האמת. המטרה היא כמובן למצוא את המנעולן האמין, ההוגן והמקצועי ביותר.

שימו לב כי גם באירוע חירום המצריך שירות SOS, חשוב לשאול את השאלות (שאמורות לגזול כ-5 דקות מזמנכם):

 • ניסיון המנעולן: אם דלת הרכב נתקעה לכם ואתם זקוקים לשירות של פורץ רכבים מומלץ, הרי שתוכלו לדעת עד כמה הוא מיומן ומקצועי על פי הוותק והניסיון. ככל שהוא מנוסה יותר – כך יותר טוב.
 • עלות מנעולן מורשה: אמנם המחיר הסופי יינתן לכם כנראה רק עם הגעת המנעולן אליכם, אך חשוב שתקבלו הערכה. המטרה היא למנוע מצב בו מנעולנים לא אמינים ידרשו במחירי תיקון גבוהים במקרה בו דלת הרכב לא נפתחת. בעת שישנו תיאום ציפיות מבחינת המחיר, אתם יכולים להיות שקטים.
 • האם מדובר על מנעולן מורשה? לא משנה כלל אם אתם זקוקים לשירות של פריצת דלת באשדוד או פריצה של כספת: המנעולן חייב להחזיק בתעודת מנעולן בתוקף, זאת לאחר שהוא עבר את ההכשרות הנדרשות.

 

מנעולן באזור אשדוד בזול – הקשר בין מחיר השירות לטיב השירות

כשאתם מתעניינים אודות מחיר מנעולן, דעו כי דרך המחיר תוכלו לגלות עוד המון פרטים. לא אחת, המילה "זול" יוצרת הקשרים של שירות בינוני, אך אתם צריכים להבין מתי מדובר על מחיר הוגן ומתי על מחיר מעורר חשד.

כל עוד המחיר הניתן לכם מהמנעולן נמוך מעט מאד מהמחיר הממוצע, הרי שמדובר על מנעולן הוגן שמעניק לכם מחווה שירותית.

עם זאת, במידה ואתם משוחחים עם מנעולן שמציע מחיר נמוך משמעותית מהממוצע הקיים בענף, צריכה להידלק לכם נורה אדומה.

סביר להניח כי מנעולן שכזה מאד לא מנוסה, או שהוא לא מחזיק בתעודה של מנעולן מורשה.

 

מנעולן באשדוד - מחירון מומלץטווחי מחירים ממוצעים (לא כוללים מע"מ)
עלות פריצת דלת סטנדרטית באשדוד170-390 ₪
מחיר ביקור של מנעולן מורשה באשדוד149-250 ₪
החלפת צילינדר לדלת170-550 ₪
פריצת דלת של חדר | דלת עץ | דלת פנים169-350 ₪
פריצת דלת כניסה לבית או דירה באשדוד170-390 ₪
פריצת דלתות פלדלת, שריונית חסם, רב-בריח אשדוד
390-580 ₪

 

פורץ דלתות באשדוד – אמינות, אמינות אמינות…

לא חסרים מקרים לצערנו, של מנעולנים באשדוד שהופיעו בתוכנית יצאת צדיק ויצאו, איך לומר את זה בעדינות – לא ישרים… היזהרו מחאפרים, לפעמים הזול עולה ביוקר.

 

בסרטון: המלצה לאחר טיפול בדלת באשדוד

 

פריצת דלתות בעיר אשדוד ע"י מנעולן מורשה

העבודה של פורץ דלתות באשדוד מתחילה עם אבחון התקלה. חשוב לציין זאת מאחר ואבחון מעמיק ויסודי יאפשר למנעולן לבצע עבודה נקיה יותר. כיום, ישנן שיטות שבאמצעותן ניתן לפרוץ דלתות מבלי לגרום נזק. בעת שלא מתבצע אבחון לסוג התקלה, הרי שתוך כדי עבודה מתבצעים נסיונות שונים שיכולים לגרום לנזק לרכוש שלכם, וחבל.

במרבית המקרים, מנעולן באשדוד לדלת רב בריח יוכל לסיים את עבודתו בתוך שעה אחת בלבד. פריצות לרכבים יכולות להיות מעט ארוכות יותר, אך בסופו של דבר כל מקרה נבחן לגופו. לאחר אבחון התקלה, ימסר לכם זמן משוער לביצוע תיקון התקלה.

 

החלפת צילינדר באשדוד והסביבה

במידה ונגנב לכם את התיק האישי או צרור המפתחות, מומלץ מאד לבצע החלפת צילינדר בדלת. גנבים קצת יותר מתוחכמים ממה שניתן לדמיין, ולא אחת הם גונבים את צרור המפתחות יחד עם תעודת הזהות שבה מצויינת כתובת המגורים שלכם. בכדי למנוע מצב שיום אחד תחזרו לבית ריק, החליפו צילינדר בזמן.

במידה וניסו לפרוץ לכם את הבית, חשוב מאד לבצע החלפה של הצילינדר. מעבר לכך שלא תצליחו להכניס את המפתח אל המנעול בקלות מאחר והוא התעקם, הרי שבטיחותית יהיה נכון יותר להחליפו.

הצורך להזמין שירות החלפת צילינדר באשדוד על ידי מנעולן מקצועי, יכול לעלות גם לאחר שדיירים סיימו את חוזה השכירות שלהם בדירת ההשקעה שלכם. במקרה שכזה יהיה כדאי להחליף צילינדר במטרה לשמור על פרטיות הדיירים החדשים.

גם אם עברתם לדירה חדשה לגמרי, הרי שמישהו התקין לכם את המנעולים בדלתות וייתכן מאוד שהוא מחזיק מפתח נוסף ורק מחכה שתעברו אליה על מנת לפרוץ אליכם. מסיבה זו החלפת מנעול לדלת בדירה חדשה באשדוד על ידי מנעולן, כולל החלפה של הצילינדר, היא דבר שממש לא כדאי לוותר עליו.

לעיתים הצילינדר של הדלת מתחיל לזייף באופן בלתי צפוי, וגם אז נדרש להחליף אותו. ישנם סימנים מקדימים לכך שצריך להחליף צילינדר: המפתח לא יוצא בקלות, המפתח מסתובב "על ריק" מספר פעמים עד שהדלת ננעלת, ישנם רעשים מכיוון הצילינדר, הצילינדר מתחיל להתנדנד בתוך הדלת ועוד. ברגע שישנם סימנים לבעיה, חפשו מנעולן באשדוד דרך אתר מנעולן פיקס ותוכלו לטפל בכך באופן מיידי.

 

מנעולן מוסמך באשדוד
מנעולן תושב אשדוד מגיע במהירות לכל כתובת באשדוד – במחירים משתלמים מאד!

 

מנעולן באשדוד – גם במקרה של תקלות בדלתות

מנעולנים אינם מתעסקים אך ורק במנעולים של דלתות אלא גם בדלתות עצמן. הנה כמה תקלות נפוצות בדלתות שמנעולן מקצועי באשדוד אמור לדעת לטפל בהן:

כיוון צירים – דלת שיושבת על גבי צירים שאינם מכוונים נסגרת בצורה לקויה, לעיתים מתחככת ברצפה או בפרקט וכמו כן, מקשה מאוד על נעילתה ופתיחתה.

תיקון שברים וחבלות – באזורים שבהם ממוקם הצילינדר של הדלת, פתח יציאת הלשונית או המבנה הפנימי שמחזיק את הבריחים וגלגלי השיניים שמניעים אותם.

תיקון והחלפה של עיניות – דלתות שנטרקות עשויות לגרום גם לנזק לעינית של הדלת. מנעולנים יודעים להתאים את העינית המתאימה ביותר לכל דלת, כאשר אלו המקצועיים ביותר מתמחים גם בהתקנה של עיניות אלקטרונית עם מסך לצפייה על הקיר או מהסלולר.

 

מנעולן מומלץ באשדוד – מוצאים במנעולן פיקס

אם אתם מחפשים מנעולן מומלץ באשדוד והסביבה, אתר מנעולן פיקס הוא המקום שיספק לכם בחירה בטוחה. אנחנו עובדים אך ורק מול מנעולנים מומלצים, כאלה שנבדקו בקפידה על ידינו לפני שנכנסו למאגר שלנו.

מה אנחנו בודקים? ראשית כל, שלמנעולן המדובר יש תעודת הסמכה מקצועית ואישור של משטרת ישראל על היעדר עבר פלילי, מה שמאפשר לו לעבוד בתחום. בנוסף אנו בודקים כי ההמלצות של לקוחות העבר שלו מצוינות ואמינות, הן מבחינת מקצועית והיכולת שלו לפתור תקלות נפוצות במנעולים ודלתות בקלות, והן מבחינת התמחור ההוגן שלו.

מנעולן באשדוד שכדאי לפנות אליו הוא גם כזה שמציע זמינות מסביב לשעון ואצלנו תוכלו למצוא אנשי מקצועי רבים שכאלה. האפשרות לקבל שירות של פורץ מנעולים באשדוד 24/7 חשובה מאוד, על מנת שיהיה מי שתמיד ייתן לכם מענה ברגעים המלחיצים האלה, שיכולים להתרחש באמצע הלילה, או כאשר הילד ננעל בתוך הרכב או הבית בבוקר, בדיוק לפני היציאה לעבודה.

אצלנו באתר מנעולן פיקס תוכלו למצוא מנעולן באשדוד בצורה קלה ופשוטה, בכל שעה ויום שתצטרכו. להזמנה מהירה של מנעולן אשר פועל באזור המגורים שלכם תוכלו לצלצל למספר הטלפון שלנו, או להשאיר פרטים באתר ואנחנו נחזור אליכם במהירות האפשרית.

 

שכונות באשדוד בהן זמין שירות מנעולן פיקס:

 • כוכב הצפון
 • גבעת יונה
 • רובעים א' עד י"ז
 • שכונת הסיטי
 • אזור המרינה
 • אזור התעשייה
 • המע"ר

 

מפת אשדוד – מנעולנים פרוסים בכל שכונות העיר

אזורי שירות סמוכים: מנעולן בגדרה, מנעולנים באשקלון, מנעולן בבאר יעקב