שום דלת לא תוכל לבצע את פעולתה כהלכה ללא ידית תקינה. בין אם מדובר בדלת עץ, זכוכית, אלומיניום או פלדה ובין אם בדלת כניסה או דלת פנים, כאשר הידית של הדלת נהרסת, היא מאבדת מהפונקציונאליות ומהעיצוביות שלה.

למרבה המזל, החלפת ידית לדלת כניסה תקולה הינה פעולה פשוטה מאוד שכל מנעולן מקצועי מסוגל לבצע. כיצד הדבר מתבצע וכמה זה יעלה לכם? מיד תבינו.

 

החלפת ידית לדלת כניסה / פנים ע"י מנעולן דלתות בפריסה ארצית!

הידית של דלת הבית נשברה? תקועה ולא נפתחת? צלצלו אלינו

אנחנו נשלח לכל כתובת שתמסרו מנעולן דלתות מורשה

ביצוע החלפת ידית בדלת כניסה או דלת פנים 24/7

שירות אדיב, יחס אישי ומחירים נוחים במיוחד

פעילות בכל אזורי הארץ – צרו קשר לפרטים >>

מוזמנים להתקשר אלינו: 055-9706744

 

תיקון דלתות מנעולן פיקס
תיקון דלת, החלפת ידית

 

 

החלפת ידית לדלת בית – מתי הדבר נדרש?

החלפת ידיות לדלת הבית נדרשת ב-2 מצבים:

  • ידית הדלת נשלפה מהמקום – הדבר יכול לקרות כאשר מנסים לפתוח את הדלת מצידה החיצוני או הפנימי והידית פשוט ניתקת מהמקום באופן פתאומי. אם נמצאים בתוך הבית (כאשר מדובר בדלת הכניסה) או בתוך החדר (במקרה של דלת פנים), ניתן לנסות להבריג את הבורג שמחבר בין ידית הפנים למוט המחבר ולהתגבר על התקלה. במידה ונמצאים מחוץ לבית, מחוץ לחדר, או כאשר הברגת הבורג נכשלת (ההברגה שחוקה, המוט שבור, אין כלים להברגת הבורג) אז יש להזמין מנעולן בהקדם.
  • הידית נפולה ולא מגיבה – כאשר הידית נפולה הדבר מרמז על שבר של המוט או לחלופין, שמנגנון הנעילה נהרס. הדבר יכול להתרחש בשימוש ממושך או בעקבות חבלה לאחר טריקה או ניסיון פריצה. במקרה הזה רק מנעולן מקצועי יוכל לעזור.

כאמור, מנעולן מוסמך יוכל להחליף לכם את הידית בקלות ובמהירות וזאת באמצעות ביצוע של מספר פעולות. המשיכו לקרוא.

 

תיקון ידית בדלת הכניסה
החלפת ידית דלת הכניסה במהירות ע"י מנעולן מוסמך במחיר ללא תחרות!

 

החלפת ידית דלת כניסה

דלתות הכניסה לבית הן אלו שאמורות לספק את מירב ההגנה מפני חדירה לא רצויה. מסיבה זו דלתות אלו מאופיינות בדירוג גבוה של כוכבי בטיחות ומנגנוני נעילה חזקים.

החלפת ידית של דלת כניסה מחייבת הגעה אל לב ליבו של מנגנון הנעילה ואת זאת ניתן להשיג רק כאשר מפרקים את הידיות של הדלת לחלוטין, פעולה שיכולה להתבצע אך ורק לאחר הסרת האחיזה של הידית הפנימית מהמוט המשותף לה ולידית החיצונית.

המנעולן משחרר את הידית הפנימית (לאחר פתיחת בורג מיוחד שבדרך כלל נסתר מן העין), שולף את הידית החיצונית ומבצע החלפה בידיות שמותאמות לאותה הדלת.

יש לציין כי החלפת ידית לדלת פלדלת, רב-בריח, שריונית-חוסם ואחרות הינה פעולה זהה לחלוטין ומה שמשתנה בין מותגי הדלתות הוא בעיקר המורכבות לשחרור הידית הפנימית וזמינותם של חלקי חילוף מתאימים.

 

החלפת ידית לדלת פנים

דלתות פנים הן דלתות מגוונות יותר מדלתות הכניסה בכל מה שקשור לאמצעי הנעילה. ישנן דלתות שנסגרות אך ורק בטריקה.

אחרות כוללות שילוב של מספר אמצעי נעילה ומבחינת המנגנונים, חלק מהם זהים לאלו של דלתות הכניסה (ידית פנימית-מוט מחבר-ידית חיצונית) ואחרים כוללים את כל המכלול שמחובר כמקשה אחת.

במידה ומדובר במנגנון דומה לדלתות הכניסה, יש לשחרר את בורג האחיזה מהצד של הידית הפנימית, לשלוף את הידית החיצונית עם המוט ולאחר ההחלפה לבצע את הפעולות בסדר הופכי.

אם צריך להחליף ידית בדלת פנים שבה הידית מחוברת ישירות למנגנון, הרי שלא ניתן להחליף רק את הידיות אלא יש להחליף את מנגנון הנעילה כולו.

 

החלפת ידיות לכל סוגי הדלתות
ידית הדלת נתקעה? צריכים מנעולן? התקשרו אלינו 24/7

 

כמה עולה להחליף ידית של דלת? מחירים

להלן עלויות ממוצעות בישראל של החלפת ידית של דלת פלדלת, פנדור, רב בריח, שריונית חסם ואחרות:

  • מחיר החלפת ידית דלת כניסה – החל מ-340 ועד ל-670 שקלים.
  • טווח מחירים של החלפת דלתות פנים – החל מ-220 ועד ל-360 שקלים.
  • כמה עולה להחליף ידית דלת ממ"ד (דלתות שמאוד מזכירות דלתות כניסה אך פחות מעוצבות) – החל מ-340 ועד ל-550 שקלים.

 

מדוע מחיר החלפת ידית דלת כניסה הינו גבוה יותר מאשר בדלת פנים? הסיבה לכך קשורה בעיקר למחיר הגבוה של הידיות החדשות/חלופיות ומורכבות העבודה.

כמו כן, חשוב לדעת כי במידה והדלת ישנה מאוד, קשה מאוד למצוא ידיות מתאימות וכאשר מדובר בעיצובים מיוחדים, ההתאמה העיצובית מחייבת התמקצעות, מלאי מתאים וקשרים. כל אלו משפיעים אף הם על המחיר.

ליצירת קשר מהירה עם מנעולן דלתות חייגו למספר: 055-9706744