מנעולן בקריות – שירות מהיר, איכותי ומקצועי של פורץ מנעולים בקריות לכל סוגי הדלתות, המנעולים והצילינדרים. אנו במנעולן פיקס שמחים להעמיד לרשותכם את טובי המנעולנים בקריות

חוץ מלהיכנס לפאניקה, להתבאס ולשאול את עצמכם מה עושים עכשיו – מה באמת עושים ברגע האמת שבו אתם תקועים מחוץ לדלת? מנעולן בקריות 24 שעות זו כנראה התשובה שאתם מחפשים. בין אם מדובר בדלת הבית, דלת הרכב או אפילו דלת הכספת שאתם זקוקים לה כרגע, לראות דלת סגורה זה אף פעם לא נעים.

אז מה עושים עכשיו? הדרך לפתרון הבעיה הוא מהיר וקל יותר משחשבתם, והוא מתחיל בשירותי מנעולן מקצועי – איש מקצוע שיעזור לכם לפתור את הבעיה בדרך הנכונה, היעילה והבטוחה ביותר. איך לבחור פורץ מנעולים בקריות, כמה עולה החלפת מנעול צילינדר בדלת כניסה ואילו שירותים מנעולן באזור הקריות מעניק לכם?

 

פורץ מנעולים בקריות זמין סביב השעון – מקצועיות ויסודיות מובטחת!

✔️ פורץ דלתות זמין במהלך כל שעות היממה בערי הקריות 7 ימים בשבוע

✔️ התקנה, פריצה או תיקון מנעול צילינדר בקריות – רב בריח, פלדלת, מולטילוק, שריונית חסם ועוד

✔️ פריצת דלת הבית או הרכב ע"י מנעולן מוסמך באישור המשטרה – אזור חיפה והקריות

✔️ פעילות בכל אזור הקריות: קריית ים, קריית ביאליק, קריית מוצקין וקריית אתא, קריית חיים, קרית טבעון וקריית שמואל >>

למנעולן בחיפה והקריות חייגו לטלפון: 055-9706744 

 

מנעולן בקריות
מנעולנים בקריות – פורץ מנעולים באזור הקריות 24 שעות – מנעולן פיקס

 

 

מנעולן בקריות עם המלצות – איך בוחרים?

לצערנו, ישנם לא מעט מקרים וסיפורים שאנו שומעים בתקשורת על מנעולנים שביצעו "פריצה" שנחשבה מקצועית כביכול, אך בסופו של דבר התברר שמדובר במנעולנים מתחזים שסייעו לפורצים.

הדגש החשוב ביותר בבחירת מנעולן באזור הקריות זו המקצועיות. ללא מקצועיות, ידע וניסיון מתאים, אי אפשר לספק שירותי מנעולן איכותיים, לא משנה כמה רוצים ומנסים. כדי לוודא שהמנעולן שהזמנתם הינו מנעולן מן השורה, עליכם לוודא שמדובר במנעולן מורשה המחזיק באישור רשמי ממשטרת ישראל. בנוסף, אחת הדרכים לוודא שאכן מדובר במנעולן שעושה את עבודתו נאמנה, היא לבדוק האם הוא מבקש מכם להוכיח שאכן יש לכם זיקה לדירה או לבית שהתבקש המנעולן לפרוץ.

איך המנעולן יעשה זאת? לרוב, לפני שיתחיל לפרוץ את הדלת, הוא יבקש לראות תעודת זהות עם כתובה הדירה, הוכחה באמצעות חשבון ארנונה, חשמל או מים שבה השם המלא שלכם מופיע בצמוד לכתובת הנכס, או פשוט יותר – חוזה שכירות חתום שמעיד שאתם אכן מתגוררים שם.

בדומה לפריצה של דלת בית או דירה, כך גם במקרה של הזמנת מנעולן רכב בקריות. כדי לוודא שאכן בחרתם פורץ רכבים מוסמך בקריות והסביבה שמקפיד על סטנדרט שירות קפדני, מומלץ לבדוק גם כאן שהמנעולן מבצע את הפריצה כשורה ועל פי החוק. בדקו האם המנעולן מוודא ומאמת שאתם אכן בעלי הרכב, בקשו ממנו לראות את תעודת המנעולן המוסמך שלו ואת האישור שקיבל ממשטרת ישראל לבצע עבודה מסוג זה.

 

התקנת מנעול לדלת בקריות

ראשית, כדאי לדעת שפריצה בטוחה היא ברת השגה. נכון, המילה פריצה מעלה בנו קונוטציה שלילית באופן מיידי, בצורה שהיא די ברורה. אך עם זאת, ישנם לא מעט מנעולנים ופורצים מקצועיים שמבצעים את עבודתם נאמנה, בצורה ישרה ובטוחה שלא משאירה שום מקום לספק. בין אם אתם זקוקים להתקנת מנעול לדלת בקריות, תיקון או החלפה של צילינדר באזור הצפון או פריצת דלת טרוקה – כדאי שתדעו שיש מנעולן מקצועי שיכול לפתור עבורכם את הבעיה.

אחת הסיבות להזמנת פורץ מנעולים מקצועי במקום לנסות לפתור את הבעיה באופן עצמאי, היא שמירה על החפצים והציוד האישי שלכם, ללא הרס של רכוש. במילים אחרות, מנעולן מקצועי יצליח לפתור את הבעיה ולפרוץ את המנעול מבלי לשבור אותו או את הדלת, ומבלי לפגוע בציוד שנמצא מסביב. נכון, הזמנה של איש מקצועי היא יקרה יותר מביצוע עצמי וככזו היא גובה מחיר כלכלי מסוים. אך כאשר שוקלים את שתי האפשרויות, כדאי לעצור ולבצע הערכה של נזק מול תועלת – באשר לזמן, הפגיעה ברכוש והתוצאה שתתקבל בסיום הפעולה.

 

מחיר פורץ מנעולים בקריות – כמה עולה לפרוץ דלת?

כשמגיעים לשלב של בדיקת שירותי מנעולן בקריות, לרוב עולות כמה וכמה שאלות בנוגע לסוגי השירותים הניתנים על ידי המנעולן, אזורי השירות, מהירות ההגעה וכמובן העלויות. באשר לטווח המחירים, חשוב לדעת שישנם מספר פרמטרים שמשפיעים על העלות. ראשית, ישנו הבדל בהתאם לסוגי השירות השונים: עלות התקנת מנעול דלת תהיה שונה ממחיר פריצת דלת טרוקה בקרית או מחיר כיוון צירי דלת פלדלת (שימון וכיוון הצירים).

תופתעו לגלות, אך ישנו גם טווח מחירים של פריצת רכב יוקרה לאור סוגי מנעולים שונים (משום שישנו הבדל בין המנעולים ברכב יוקרה או רכב סטנדרטי), פריצה של כספת, רכב או דלת של דירה או משרד.

להלן דוגמאות למחירי פורץ מנעולים מומלצים, בהתאם לסוגי השירות השונים (לא כולל מע"מ):

 

שירותי מנעולן בקריות - מחיריםטווח מחירים ממוצע (לא כוללים מע"מ)
מחיר פריצת מנעול צילינדר בקריות 390 - 170 ₪
מחיר קריאה למנעולן רכב490 - 220 ₪
ביקור מנעולן בקריות250 - 149 ₪
פריצת דלת טרוקה בקריות ואזור הצפון250 - 190 ₪
המחיר לפריצת דלת מעץ 350 - 280 ₪
עלות התקנת עינית לדלת כניסה520 - 150 ₪
החלפת צילינדר בדלת
פלדלת / רב בריח / שריונית חסם / פנדור / מולטי לוק
550 - 340 ₪
כמה עולה להתקין סגר ביטחון לדלת כניסה250 - 100 ₪
מחירי החלפת מנגנון רב בריח 550 - 340 ₪
התקנת מנעול עליון לדלת
מנעול כספת עליון
620 - 360 ₪
כמה עולה לפרוץ מנעול לשונית390 - 100 ₪
כיוון צירי דלת פלדלת
שימון וכיוון הצירים
350 - 245 ₪
מה המחיר של שחזור מפתחות לרכב2100 - 330 ₪

 

אלמנט נוסף שמשפיע על המחיר שאתם עתידים לשלם על השירות במקרה שתזדקקו לו, זוהי השעה שבו תקבלו את השירות – אנו במנעולן פיקס זמינים עבורכם 24 שעות ביממה, בכל ימות השבוע, כאשר שירותים הניתנים בשעות הלילה המאוחרות מתומחרות בהתאם לכך.

 

מנעולנים בקריות – למה מנעולן פיקס?

אנו לוקחים בחשבון ומעריכים מעומק הלב את האמון המלא שנותנים בנו לקוחותינו, וותיקים כחדשים. בעולם שבו ישנם זייפנים שמוכנים להציג את עצמם כמנעולנים, לנו חשוב לספק שירות יסודי, מקצועי, אמין ובטוח. מנעולן אינו רק מומחה בפריצת דלתות בתים ורכבים, מנעולן מוסמך הוא מנעולן אשר מעבר להכשרתו הבסיסית, התמחה והתעמק בתחומים השונים המקיפים את מקצוע המנעולנות.

אצלנו במנעולן פיקס תוכלו להיות רגועים ולדעת שאתם בידיו של אדם אשר עבר את ההכשרות וההסמכות הקפדניות ביותר בשוק הישראלי, הוכיח כי אין תחתיו עבר פלילי והציג תעודת הסמכה מלאה העונה לכל דרישות החברה. אנו מכבדים את מעמד הכנסת המנעולנים שלנו אל מרחב ביתכם הפרטי או משרדכם האישי ומתחייבים לשירות אדיב ולעבודה יסודית.

 

שירותי מנעולן בקריות:

✔️ מנעולנים בקרית ביאליק   ✔️ מנעולנים בקרית אתא  ✔️ מנעולנים בחיפה  ✔️ מנעולנים בקרית טבעון  ✔️ מנעולנים בקרית מוצקין  ✔️ מנעולנים בצפון

 

אזור הקריות – מפה: המנעולנים שלנו מחכים לקריאה