פורץ מנעולים ודלתות בקריית ביאליק – החלפת צילינדר, פריצת דלת או רכב, התקנת מנעולים ועוד – מנעולנים בקריית ביאליק זמינים לקריאה. הגעה מהירה לכל שכונות העיר

מחפשים מנעולן בקרית ביאליק? מצאתם! מנעולן פיקס ידוע בשירות איכותי בכל אזור קרית ביאליק. מנעולנינו מחזיקים בהסמכות המתאימות ובאישורים משטרתיים שמאפשרים להם להעניק לכם מגוון רחב של שירותים מועילים. להלן סקירה של כמה מהם.

 

מנעולן בקריית ביאליק ✔️ פורץ מנעולים מגיע מהר לכל שכונות העיר

✔️ פורץ מנעולים בקריית ביאליק שפורץ דלתות ורכבים, מחליף צילינדרים ועוד מסביב לשעון

✔️ מנעולן פיקס מגיע לתת שירות מקצועי של מנעולנים בכל רחבי קרית ביאליק במחירים נוחים

✔️ פרט לפריצות וצילינדרים אנו גם מבצעים שחזור ושכפול מפתח לרכב, סגרי ביטחון ועיניות ועוד

✔️ פועלים בכל רחבי העיר: גבעת הרקפות, צור שלום, הפרפר, הטירה סיטי ונוספות >>

לשירות מהיר, צלצלו: 055-9706744

 

מנעולן פיקס בקריית ביאליק
שירותי פורץ מנעולים בקריית ביאליק – מנעולן פיקס

 

 

פורץ דלת בקריית ביאליק

אחד מהשירותים הנפוצים ביותר שמספקים מנעולנים הוא פריצת דלתות. כל דלת עלולה להזדקק לפריצה, כשהמקרים השכיחים ביותר הם כאשר הדלת נטרקת בפתאומיות והמפתח לא עלינו או כאשר הטריקה גרמה לדלת להיתקע ולא ניתן לפתוח אותה.

מנעולן מקצועי הינו פורץ דלתות מדופלם ויוכל לבצע עבורכם את הפריצה ללא גרימת נזק לדלת או למנעול. כל עוד מתקשרים עם פורץ דלתות אשר עבר הסמכה מקצועית, ניתן להיות בטוחים כי גם אם בכל זאת ייגרם נזק, ניתן יהיה להחליף את המנעול ללא בעיה.

החלפת מנעול דלת על ידי מנעולן הינה פעולה שניתן לבצע במהירות יחסית ואיש מקצוע איכותי ידע להתמודד עם כל סוגי המנעולים כמו גם עם כל סוגי הדלתות בישראל – רב בריח, פלדלת, שריונית חסם ועוד. הצורך בהזמנת פורץ דלתות באזור קרית ביאליק יכול לעלות גם בכל הקשור לדלתות של כספות או תיבות דואר, כשגם במקרים שכאלה מלבד פריצה המנעולן ידע כיצד להתקין דלת או מנעול חדשים.

 

פורץ מנעולים בקרית ביאליק

ישנם גם מקרים נוספים בהם מנעולן מקצועי יוכל לעזור לכם והם קשורים בשדרוג רמת האבטחה של הדלת שלכם. להלן כמה דוגמאות שכיחות:

✔️ החלפת צילינדר בדלת בקרית ביאליק – החלפת צילינדר מתבקשת לעתים רבות כחלק בלתי נפרד מתהליכי הפריצה של דלתות, במיוחד כאשר מדובר בדלתות כניסה. אלא שלעיתים רצוי להזמין מנעולן שיבצע החלפה של הצילינדר לא כשהדלת תקולה, אלא כדי להימנע ממצב בו אדם כלשהו מחזיק במפתח לדירה שלכם – למשל, כאשר אתם נכנסים לדירה שכורה, לדירה יד שנייה ואפילו לדירה חדשה מקבלן.

✔️ התקנת עינית לדלת בקריית ביאליק – אלמנט זה הינו הכרחי על מנת שתרגישו בטוחים בביתכם. ישנן דלתות כניסה חדשות שלא מגיעות עם פתח שכזה ומנעולן מקצועי יכול לסייע בליצור אותו, מבלי לגרום נזק לגוף הדלת או לרכיבי הנעילה שלה. אפשרות נוספת היא להזמין מנעולן על מנת לשדרג את הדלת בעינית מתקדמת יותר. למשל, כזו אלקטרונית בעלת מצלמה ומסך שמציגים את כל הנעשה מחוץ לדלת בצורה נוחה וברורה יותר . חלק מהעיניות אף מגיעות עם כרטיס זיכרון מובנה ולעיתים אף עם אפליקציה שמאפשרת שליטה וצפייה מרחוק.

✔️ התקנת מחזיר דלת – זהו עוד אלמנט מועיל שעוזר למנוע טריקה של הדלת ואף מונע את הישארות הדלת פתוחה. באמצעות המחזיר הדלת נסגרת באופן אוטומטי בצורה חלקה וניתן להיות רגועים מבחינת אבטחה. עוד מידע כאן

 

כשמחפשים מנעולן בקרית ביאליק עבור שדרוג רמת האבטחה של הדלת רצוי לברר גם לגבי התקנת מנעול ביומטרי חכם ולגבי התקנת סגר ביטחון לדלת.

בקרית ביאליק ניתן למצוא איזור תעשייה תוסס כך שאם אתם בעלי עסק כלשהו באזור, האלמנטים הללו רק יתרמו לכם. התקנה של מנעול ביומטרי תאפשר גישה רק למורשים באמצעות טביעת אצבע או עין ואילו התקנת סגר ביטחון לדלת יכולה להתאים לכל בעל עסק שרוצה להקשות על הפורצים את משימת הפריצה.

 

מנעולן רכב בקרית ביאליק

מנעולן מומלץ בקרית ביאליק והסביבה יוכל לתת לכם שירות גם במקרה וצצה בעיה באמצעי הנעילה של הרכב שלכם. השירות הבסיסי ביותר הוא פריצת דלת הרכב כאשר אובדים לכם המפתחות או כשהדלת נטרקה כשהמפתחות בסוויץ'. מעבר לזאת, מנעולן רכב מקצועי יוכל להציע לכם גם את השירותים הבאים:

  • שכפול מפתחות לרכב על בסיס המפתח הרזרבי באזור קרית ביאליק.
  • שיחזור מפתחות הרכב כאשר נאבד גם המפתח הרזרבי.
  • שיחזור שלטים וצ'יפים בקריית ביאליק והסביבה.
  • התקנה והחלפה של אימובילייזרים בקריית ביאליק.
  • החלפת מנעולי דלתות.
  • תיקון והחלפת סוויץ'.

מנעולן מקצועי ידע להתמודד עם כל סוגי הרכבים, מישנים ונדירים מאוד ועד לחדשים בעלי מנגנוני אבטחה מתקדמים ביותר.

הוא ידע לעשות זאת ללא פגיעה במחשב הרכב ולבצע סנכרון שלו עם המפתח והשלט החדשים.

 

מנעונים בקריית ביאליק מסביב לשעון

במקום להתחיל לחפש פורץ מנעולים בקרית ביאליק באמצע הלילה או כזה שמתמחה בפריצת דלתות של רכבים בדיוק עם כניסת השבת, פשוט שמרו לכם את מספר הטלפון של מנעולן פיקס.

מדוע? מאחר ודרכנו תמיד תוכלו למצוא מנעולן מורשה בקרית ביאליק זמין מסביב לשעון – 24 שעות ביממה, כולל סופי שבוע וימי חג. אינספור לקוחות מרוצים כבר נהנו משירותינו ונשמח להעניק גם לכם שירות מקצועי ואדיב.

 

לקריאת המשך: פורץ מנעולים בקריות