מנעולן פיקס בחיפה, בקריות ובאזור הצפון – זמין לקריאה לאורך כל שעות היממה 24/7 – מחירים נוחים ושירות אדיב מובטחים

 

אופק, מנעולן פיקס
אופק – מנעולן פיקס

 

מנעולן באזור חיפה, טלפון: 055-9706744

 

אנו במנעולן פיקס דואגים שלא תישארו לבד, גם לא לרגע אחד. השירות שאנו מציעים לכם הינו שירות המוצע בזמינות גבוהה מאד, כולל בסופי השבוע.

פריצת מנעול דלת בחיפה של רכב או של דלת אינה פריצה שאתם יכולים לבצע בעצמכם, זאת מאחר ונדרשת מיומנות והבנה רבה בסוג המנעול תוך שחשוב מאד שלא לגרום נזק מיותר.

המנעולנים שלנו מגלים בקיאות בכל עבודות הפריצה הנדרשות, כך שעם חיפושכם אחר מנעולן מקצועי ואמין – דעו כי אתם נמצאים במקום הנכון.

 

מנעולנים בחיפה ✔️ פורץ מנעולים בזמינות גבוהה בכל שעות היממה

פורץ מנעולים באזור חיפה עם המלצות ותעודת יושר מהמשטרה –

מחירים נוחים וזמינות מסביב לשעון על מגוון עבודות בעיר

החלפת צילינדר, פריצת דלת, רכב, כספת

זקוקים לשירות מנעולן בעיר חיפה והסביבה?

צרו קשר ונגיע מהר לסייע בכל בעיה או תקלה

פעילות בכל שכונות העיר >>

טלפון: 055-9706744 

 

מנעולן פיקס בחיפה והקריות
מנעולן פיקס – מנעולן בחיפה והקריות

 

שירותי מנעולן פיקס בחיפה

✔️ פורץ דלתות בחיפה לפריצה של כל דלת, מנעולן דלתות להחלפת צילינדר פלדלת, רב בריח, מולטילוק ואחרים, או להחלפת מנעולים, התקנת עינית, סגר ביטחון לדלת, מנעול כספת עליון, מחזיר דלת, כיוון צירים, משקופים ועוד.

✔️ מנעולן רכב בחיפה והקריות להחלפת מנעול רכב, פריצת רכב נעול בחיפה, שכפול או שחזור של מפתח לרכבים ומכוניות מכל סוג, התקנת קודן או אימובילייזר, תיקון סוויץ' תקול ושירותים נוספים. פורץ רכבים בחיפה והקריות.

 

מנעולנים בחיפה ואזור הקריות - מחירון מומלץטווחי מחירים ממוצעים (לא כוללים מע"מ)
עלות פריצה של דלת כניסה פלדלת, רב בריח בחיפה170-390 ₪
כמה עולה לפרוץ דלת פנים באזור חיפה (מעץ, זכוכית וכדומה)170-340 ₪
מחיר החלפת צילינדר פלדלת, מולטילוק, שריונית חסם, רב בריח בחיפה והקריות220-550 ₪
כמה עולה להחליף מנעול של דלת כניסה בחיפה (בבית פרטי, דירה שכורה או משרד)170-550 ₪
שירות של פורץ רכבים בחיפה מחירים170-550 ₪
עלויות התקנה של מנעול ביומטרי טביעת אצבע בחיפה1500-2900 ₪
המחיר להתקנת עינית לדלת בחיפה, סגר ביטחון לדלת, מנעול עליון או מחזיר דלת270-650 ₪
כמה יעלה שכפול או שחזור מפתח לרכב בחיפה600-1900 ₪

 

לא מתפשרים על מנעולן אמין בחיפה

לא מעטים האנשים שחוששים להסתייע בשירות של פורץ מנעולים בחיפה, ובצדק. אותם אנשים הזקוקים לשירות מכניסים אל המשרד שלהם, הבית הפרטי שלהם או הרכב שלהם אדם זר שאמור לפתור להם את הבעיה. איך אכן ניתן להבטיח כי פורץ המנעולים שיגיע אליכם אכן אמין ומקצועי? על פי כמה דגשים:

הדגש הראשון הוא לבקש מבעל המקצוע להציג בפניכם את הרישיון שלו. המנעולנים שלנו לא יחכו שתבקשו מהם, אלא כבר עם הגעתם אליכם הם יציגו לכם את הרישיון על מנת להעניק לכם ראש שקט ושקט נפשי.

מדוע חשוב כל כך לעבוד אך ורק עם מנעולנים מורשים? משום שמנעולנים אלו עברו את הקורסים הנדרשים וכל ההכשרות המחמירות ביותר, תוך שהם קיבלו רישיון מהמשטרה.

שימו לב כי בעוד ישנם אלו שעברו את הקורס, גם ישנם כאלו שלא התקבלו לקורסים שכאלו מאחר והם מחזיקים ברישום פלילי. על כן, הדרך להשיג פורץ מנעולים אמין היא בין היתר באמצעות הצגת הרישיון התקף.

בנוסף, גם המחיר שיוצע לכם ישקף בפניכם עד כמה המנעולן אמין. למרות שנדמה כי לא פשוט בכלל למצוא מנעולנים מומלצים בחיפה, אנחנו נשלח אליכם את המנעולנים המומלצים והמוערכים ביותר.

המחירים אומנם ישפיעו על ההוצאה הכספית שלכם, אך הם גם יגלו לכם האם איש המקצוע אמין: כל עוד תקבלו מהמנעולן מחיר ממוצע, הרי שתדעו כי הוא אמין ועובד על פי ממוצע המחירים המומלץ לשוק.

מנגד, אם יגבו מכם מחירים גבוהים מאד, אמורה להידלק לכם נורה אדומה. העלות הגבוהה אינה משקפת עבודה מורכבת או מקצועית יותר, אלא בעיקר ניצול של המצוקה שאתם נמצאים בה.

מנעולן מקצועי בחיפה הוא מנעולן שיגבה מחירים הוגנים בלבד ולא משנה מהי העבודה, בין אם התקנת סגר ביטחון לדלת, החלפת מנעול, התקנת עינית, פריצת דלת נעולה וכדומה.

 

מנעולן רכב בחיפה

כידוע, העבודה של המנעולנים הינה עבודה המתרחשת לרוב בשעות חירום ולא בשעות שגרה. מאחר ומדובר על שעות חירום, המון פעמים מדובר על מצבים שמה שמאפיין אותם יותר מכל הוא לחץ והיסטריה, בעיקר בעת שמעורבים בהם ילדים.

אתם זקוקים לשירות של מנעולן רכב בחיפה מאחר והילד ננעל ברכב? רגע לפני שאתם מנפצים את חלון הרכב, כדאי לקחת אוויר ולנסות להבין האם מדובר על הדבר הנכון לעשות. כל עוד חייו של הילד נמצאים בסכנה ולאחר שתתייעצו עם מוקדי החירום, אכן תוכלו לשבור את החלון.

מנגד, כל עוד הילד לא נמצא בסכנה שכן לא מדובר על מזג אוויר חם, סכנת חנק חלילה או כל מפגע אחר, כדאי להמתין להגעתו של מנעולן בחיפה והקריות. אם אתם יכולים לתקשר עם הילד דרך הרכב הנעול והילד רגוע, כדאי להמתין למנעולן שיעשה הכל על מנת להגיע אליכם במהירות האפשרית.

ניפוץ חלון הרכב יוצר בהלה גדולה, מעמיד את ילדכם בסכנה שכן הוא נמצא בסביבה של זכוכיות שבורות ואף מדובר על נזק ברכב שיתורגם להמון כסף. על כן, בחרו תמיד באפשרות של מנעולן בחיפה.

 

פורץ מנעולים בחיפה 24 שעות ביממה: מדוע שירות כזה הינו קריטי?

הרוב הגדול של השירותים הניתנים לכם על ידי אנשי מקצוע מבוססים על שעות פעילות מוגדרות, כאשר מה שמשותף הוא כי אין מדובר על שירותים הפועלים מסביב לשעון. הסיבה? מדובר על שירותים שאין כל סיבה להפעיל כ-24/7.

בכל הקשור לעבודה של מנעולן בחיפה זמין עכשיו, הרי שישנה חשיבות רבה לזמינות, שכן במידה רבה מנעולן שאינו זמין – לא באמת מסייע. הילד שלכם תקוע מחוץ לבית לאחר שהוא איבד את צרור המפתחות, אתם צריכים פורץ רכבים מומלץ לאחר ששלט הרכב לא מגיב? המנעולן ייתן לכם שירות במהירות האפשרית – זאת מאחר ולא מדובר על אירועים שניתן לדחות את הטיפול בהם.

 

מנעולן בחיפה – אנושי ואדיב

כשאנחנו מעניקים לכם המלצות על מנעולן בחיפה והצפון, אנחנו לא מעניקים לכם המלצות הרלוונטיות רק למקצועיות המנעולנים, אלא גם לפן השירותי שלהם. כאמור, המקרים בהם תהיו זקוקים לשירות כזה הינם מקרי חירום, כך שעוד לפני המקצועיות ועבודת הפריצה, תרצו לעבוד אל מול אדם שירגיע אתכם, יגיב אליכם בחיוך ויכיל את חוסר הנוחות של הסיטואציה.

החלפת מנעול רב בריח אינה רק החלפה של המנעול, אלא החלפה של כל הסיטואציה מאי נוחות ופאניקה לאיכות החיים שחזרה אליכם. אנחנו עובדים אך ורק עם מנעולנים מובילים ומקצועיים.

מחפשים מנעולן בחיפה יצאת צדיק? עוד לא בדקו אותנו אבל אנחנו ממש בסדר.

 

מנעולנים בחיפה 24 שעות ביממה

חד משמעית, כן! העובדה כי אנו מפעילים שירות מסביב לשעון לא אומרת כי אנחנו חוסכים בטיב השירות או המקצועיות. בכל מקרה שבו מגיע אליכם פורץ דלתות לטובת החלפת צילינדר בחיפה או עבור כל עבודה אחרת, הוא מגיע עם רישיון תקף.

זיכרו כי עבודה עם מנעולנים שאינם מורשים מסכנת אתכם. מנעולן זול בחיפה הוא חלק מסטנדרט השירות שקבענו לנו, תוך שהמחיר הנוח לא בא על חשבון טיב השירות.

 

מנעולן בחיפה שיודע לטפל בכל תקלה

מנעולנים מדופלמים הם כאלו שעברו הכשרה מסודרת באחד ממוסדות הלימוד הרבים ברחבי הארץ ולאחר מכן התחילו לצבור ניסיון בעבודה. רוב רובם של המנעולנים יכולים די בקלות לפתור תקלות נפוצות במנעול הדלת, כגון פריצת דלת שבה ננעלה הלשונית או החלפת צילינדר לאחר ניסיון פריצה.

רק מנעולנים בעלי ניסיון רב יכולים בפועל לפתור כל תקלה ולא רק את הנפוצות, לרבות כיוון צירים או החלפת מנגנון הנעילה הפנימי של הדלת. מנעולנים מקצועיים ומנוסים מהסוג הזה תוכלו למצוא באתר מנעולן פיקס.

 

מנעולן בחיפה שיודע לעבוד עם כל סוגי המנעולים

מקצוע המנעולנות כולל תחומי אחריות רבים אך שורש העיסוק הוא כל מה שקשור למנעולים עצמם. ישנם סוגי מנעולים רבים ומגוונים ומנעולן צריך לדעת כיצד לעבוד עם כולם. העבודה עם מנעולים צריכה לכלול את היכולות הבאות:

✔️ לפרוץ כל סוג של מנעול – פריצה של מנעולים עשויה להיות פשוטה או מורכבת, בהתאם לסוג המנעול. מנעולן בחיפה מספיק מקצועי ומיומן אמור להיות מסוגל לפרוץ כל מנעול שהוא, מבלי לגרום לנזק נוסף לדלת או למשקוף.

✔️ לתקן מנעולים – לעיתים אין צורך להחליף את המנעול, כל עוד ניתן לתקן אותו. כמובן שעבור אמצעי נעילה פשוטים אין צורך להתעכב בתיקון (כגון מנעולי תלייה) אך כאשר מדובר במנעולים מתקדמים ויקרים יותר, כגון מנעולים מגנטיים, יש לוודא כי המנעולן יודע כיצד לבצע את התיקון כאשר מזמינים אותו.

✔️ התקנה של מנעולים – בימינו קיים מגוון רחב של אמצעי נעילה ויש להתאים אותם אישית לבעליהם על פי תפקוד, מיקום והתקציב הפנוי. מנעולן מקצועי באזור חיפה יכול לייעץ ללקוחותיו אילו מנעולים נדרשים עבורם ולהתקין אותם בצורה מיומנת ומקצועית.

אז גם אם אתם לא ממש בקיאים בכל סוגי המנעולים – מנעולי צילינדר, מנעולי תליה, מנעולי רתק, מנעולים מגנטיים וביומטריים, מנעולי כספת, מנעולי לשונית או מנעולים חבויים, אין בכך שום בעיה. באתר מנעולן פיקס תמיד תוכלו למצוא מנעולן בחיפה מקצועי ומיומן שידע לפרוץ, לתקן או להחליף לכם אותם.

 

תיקון דלתות ולא רק תיקון מנעולים

ידוע לכולם כי מנעולנים מתמחים במנעולים, אך האם ידעתם שמדובר גם באנשי מקצוע שנותנים שירות בתחום הדלתות. אז אם אתם זקוקים לשירות תיקון דלתות בחיפה, גם במקרה הזה אתר מנעולן פיקס הוא הכתובת שלכם!

כיוון צירים ופתחי לשונית, קיצור והגבהת דלתות לצרכי התקנת פרקט או הדבקת שכבת ריצוף חדשה, החלפת מנגנון נעילה פנימי בדלתות כניסה, תיקון ריקבון בדלתות ועוד – את כל השירותים האלה תוכלו לקבל כאשר תחפשו מנעולן בחיפה דרך מנעולן פיקס.

 

מדוע המנעולן מבקש מכם להוכיח זיקה לבית או לרכב שלכם?

כשהמנעולן שלנו יגיע אליכם בכדי להעניק לכם שירות, הוא ידרוש לקבל מכם הוכחה כי יש לכם זיקה לרכב, למשרד או לבית. הסיבה? היו מקרים מעולם בהם היו אנשים שהזמינו שירותי פריצה אל רכב שאינו שייך להם או אל משרד שאינו שייך להם.

המוטיבציה? הונאה. לבטח גם אתם נתקלתם בכותרות שכאלו שדיווחו על מנעולנים תמימים שנפלו בפח וכך אפשרו לכנופיות לפרוץ ולגנוב אחרים. על כן, המנעולנים שלנו נוקטים בכל אמצעי הזהירות לפני שהם מבצעים עבורכם את עבודת הפריצה – לכם ובשבילכם.

 

פורץ כספות בחיפה

כמעט בכל בית עסק ובכל חנות ישנה הכספת שבה ניתן לאחסן מסמכים חשובים, כמו גם סחורה. כידוע, הכספות נפתחות על פי קוד ידוע מראש, אך לעתים הכספת מתעקשת שלא להיפתח – או בעקבות טעות טכנית או בעקבות מקרים בהם אתם שוכחים את הקוד לכספת.

פריצת כספת היא המומחיות שלנו, ואנו נוכל לפרוץ את כל סוגי הכספות השונות. אינכם צריכים להפסיד יום עבודה או לבטל פגישות – אנחנו נדאג להוציא את הסחורה או המסמכים השונים החיוניים לכם במהירות האפשרית.

 

למה דווקא מנעולן פיקס?

מחיר מנעולן בחיפה המוצע לכם דרכנו אינו הסיבה היחידה לעבוד איתנו. אנחנו נותנים לכם את כל הסיבות: החל מהשקט הנפשי כי אתם עובדים אך ורק עם מנעולנים מורשים ומנוסים, דרך הזמינות הגבוהה אליכם כולל עבודה עם מנעולן בחיפה בשבת, ועד המיומנות בעבודה עם כל סוגי המנעולים וכל סוגי הפריצות.

בנוסף תוכלו למצוא מנעולן שיוכל להציע לכם גם מגוון רחב של שירותים מתקדמים נוספים, כגון החלפת צילינדר בחיפה לדלת או למנעול, התקנת מנעול עליון בדלתות (מנעול כספת), התקנת מחזירי דלתות ועיניות אלקטרוניות, התקנת קודנים ומנעולים ביומטריים, טיפול בסוויצ' רכב שהפסיק לעבוד, התקנת אימובילייזר מתקדם ומצלמות אבטחה לרכב, שחזור מפתחות ושלטים ועוד. כל זאת בזמינות מלאה בכל רחבי חיפה, הכרמל, העיר התחתית, שכונת הדר ועוד.

 

מנעולנים בכל רחבי העיר חיפה והסביבה

 • שכונת דניה
 • קרית אליעזר
 • נווה שאנן
 • מרכז הכרמל
 • בת גלים
 • העיר התחתית
 • קריית חיים
 • הדר
 • המושבה הגרמנית
 • צ'ק פוסט
 • ורדיה
 • ואדי סאליב
 • רוממה
 • נאות פרס
 • נווה דוד
 • גבעת זמר
 • רמת הנשיא
 • רמת אלון
 • רמות רמז

 

לקריאה נוספת: מנעולן באזור הקריות | מנעולן באזור הצפון