מחפשים מנעול לחלון בבית? הגעתם למקום הנכון. אנחנו במנעולן פיקס מציעים מגוון שירותי התקנה של מנעולים ומנגנוני נעילה, המיועדים לסוגי חלונות שונים.

התקנת מנעול לחלון נועדה לייצר שכבת הגנה עבור השוהים בחלק הפנימי של הבית, כאשר היא יכולה להגיע במקום או בנוסף להתקנת סורגים או אמצעי מיגון אחרים. כדאי להכיר את סוגי המנעולים השונים ולהתקין את המנגנון שיעניק לכם את תחושת הביטחון המירבית. בנוסף, חשוב להבין כי המנעולנים המקצועיים שלנו יכולים לסייע לכם בתוך זמן קצר, גם במקרים שבהם המנעול של החלון התקלקל ואתם זקוקים לשירותי פריצת חלון, או החלפה של המנעול.

 

התקנת מנעול לכל סוגי החלונות – מנעולנים מוסמכים ישמחו לבצע את העבודה!

✔️ מנעולן חלונות להתקנת מנעול על חלון פתיחה או הזזה, מגוון דגמי מנעולים לחלון ע"פ גודל וחוזק

✔️ שירותי התקנת מנעולים לחלונות בפריסה ארצית רחבה – שירות אדיב, מחירים נוחים

✔️ צרו קשר ומנעולן מומלץ כבר בדרך להתקין מנעול לחלון שלכם

למנעולן חלונות באזור מגוריכם: 055-9706744

 

מנעול לחלון
התקנת מנעול לחלון – כל הסוגים

 

התקנת מנעול לחלון – למה היא נועדה?

התקנת מנעול לחלון, במיוחד בבית שבו מתגוררים ילדים קטנים, היא חיונית ביותר לביטחונם של הדיירים ונועדה למנוע אפשרות של יציאה ונפילה ממנו. מנעולים לחלונות מונעים לחלוטין את הפתיחה שלהם, או לחילופין מאפשרים פתיחה עד לרוחב מסוים וצר מאוד של החלון, שאיננו מאפשר יציאה החוצה, גם לא לילדים צעירים מאוד שמימדי גופם קטנים.

המטרה של נעילת החלון היא עיגון שלו לבסיס ומניעת תזוזה, הן כלפי הצדדים והן כלפי חוץ, משמע שהוא נותר יציב ובלתי ניתן להזזה לשום כיוון. הנעילה של החלון מייצרת ביטחון לדיירי הבית, הן בכדי למנוע נפילות, כאמור – אך גם כדי שלא לאפשר כניסה בכוח של אנשים בלתי רצויים לתוכו ומניעת מקרי פריצה.

 

אילו סוגי מנעולי חלון קיימים?

חלונות מורכבים מכמה אלמנטים, ביניהם הזכוכית עצמה והפרופיל המקיף ועוטף אותה. לסוג האלמנטים וחומרי הגלם מהם עשוי החלון על כל חלקיו, יש חשיבות כאשר בוחרים במנגנון הנעילה שיעשה את העבודה הטובה ביותר וימנע תזוזה של החלון, כאשר הוא נעול.

אצלנו במנעולן פיקס תוכלו להזמין התקנה או תיקון של מנעולים לחלונות מכל הסוגים, ביניהם:

✔️ מנעול לחלון זכוכית: התקנה בטוחה באופן שאינו מצריך קדיחה של הזכוכית עצמה.

✔️ מנעול לחלון בלגי: חלונות בעלי פרופילי ברזל שניתנים לפרזול בצורות שונות ומצריכים מנעול התואם באופן מדויק את החלון הספציפי.

✔️ מנעולים לחלונות עץ: שדורשים נעילה ייחודית שלא תפגע בחומר הגלם.

✔️ מנעול לחלונות הזזה: שמותקן בשני צידי החלון ומונע את תזוזתו וכן את הוצאתו החוצה, משמע שהם נותרים מקובעים על הקיר ולא ניתן להיכנס אל החדר או לצאת ממנו, דרך החלון.

✔️ הוספת מנעול לחלון אלומיניום: המנעול למעשה "מולבש" על פרופיל האלומיניום של החלון, באופן שאינו נראה כלפי חוץ. זהו מנעול החלונות הנפוץ ביותר בבתים פרטיים והוא נחשב ליעיל וגם אסתטי מאוד..

✔️ מנעול בחלון ויטרינה או דלת הזזה: נפוץ בבתי קרקע בעלי גינה חיצונית, המופרדת מהבית באמצעות דלת הזזה שקופה וגדולה. חשוב להתקין מנגנון נעילה בדלתות כאלה, הן למניעת יציאה ולשמירה על ביטחונם של ילדים קטנים וכן חיות מחמד, שלא מעוניינים שייצאו החוצה. כמו כן, זה התקנת מנגנון הנעילה יסייע בחסימת האפשרות להיכנס לתוך הבית, כיוון שדלתות כאלה מהוות גם כניסה נוספת ואחורית אל הבית, בנוסף הדלת הראשית.

 

מנעול לחלון ממ"ד

המצב הבטחוני בישראל מחייב מיגון מקסימלי ונגישות למרחב מוגן, כאשר במרבית הבתים קיים ממ"ד שבו מותקן חלון ייעודי. מנעול לחלון ממ"ד אוטם את החדר מפני חדירת גזים והוא מהווה, במקביל לחלון הפלדה המותקן בחדר זה ולדלת הייחודית והכבדה שלו, את ההגנה הטובה ביותר שניתן להעניק לדיירי הבית השוהים בתוכו בשעת חירום.

נעילת חלון הממ"ד באופן מלא והרמטי היא קריטית, כיוון שבלעדיה לא משיגים את מקסימום ההגנה על השוהים בממ"ד עצמו. לחילופין, מנעול תקוע לא יאפשר אוורור של החדר, מה שחשוב במיוחד לאור העובדה כי בחלל זה מותקן החלון הייחודי היחיד וחשוב לתת לרוח ולאוויר חדש אפשרות להיכנס לחדר.

מנעולן מומלץ יוכל לסייע לכם להתקין או להחליף את המנעול של חלון הממ"ד ובכך למקסם את תחושת הבטחון עבור בני המשפחה שלכם.

 

התקנת מנעול בחלון חדר ילדים

בחדרי ילדים חשוב לשים דגש מיוחד על אמצעי הבטיחות כדי למנוע יציאה דרך החלון או הכנסת הראש במרווח בין החלון לפרופיל האלומיניום החיצוני. ילדים הם סקרנים מטבעם ומנסים בכל עת לבדוק את אפשרויות היציאה מן החדר, לכן הכרחי להתקין את מנגנון הנעילה המתוחכם והיעיל ביותר.

מנעול לנעילת חלונות עם מפתח מאפשר פתיחה של החלון באמצעות מפתח ייעודי שניתן לאחסן בחדר ההורים ולהשאירו במצב נעול. בנוסף, במקרה של חלונות הזזה, ניתן להתקין מנעול על פרופיל האלומיניום שמייצר פתח צר של כעשרה סנטימטרים אשר נחשב לאפקטיבי ביותר למניעת נפילות, או חנק.

 

טווח מחירים למנעולי חלונות

העלות לתיקון מנעול חלון יכולה להשתנות, בהתאם לסוג המנעול ומורכבות העבודה. המחיר למנעול בחלון אלומיניום יהיה מעט נמוך יותר, בהשוואה למחיר נעול לחלון עץ, אשר מורכבות ההתקנה שלו גבוהה. דלת ויטרינה או דלתות הזזה עשויות לשמש גם כניסה אחורית לבתי קרקע, משמע שכאשר המנעול שלהן מתקלקל, או שהמפתח אובד, ייתכן ובעלי הבית יצטרכו שירות של מנעולן חלונות המתמחה גם בפריצה של דלתות מסוג זה.

באופן כללי ניתן לומר כי טווח המחירים למנעולי חלון הינם:

 

מנעול לחלון מחיר לפי סוגמחירי מנעולים לחלונות מומלצים
מחיר מנעול לויטרינה או דלת הזזה (משתנה בהתאם לגודל החלון/ דלת וסוג המנעול)600 - 210 ₪
טווח מחירים ממוצע להחלפת מנעול חלון585 - 200 ₪
מחיר התקנת נועל חלונות הזזה פשוט להרכבה300 - 200 ₪
התקנת מנעול תריס פין צידי לחלון -החל מ-250 ₪
כמה עולה להתקין מנעול חלונות לבטיחות ילדיםהחל מ-250 ₪
המחיר של התקנת מנעול לחלון אלומיניום פשוטהחל מ-250 ₪

למחירים נוספים ומידע אותו סוגי מנעולים נוספים צרו קשר ונציגינו ישמחו לספק לכם ייעוץ אישי והצעת מחיר בהתאם לצורך.

 

✔️ לקריאה נוספת אודות פורץ דלתות.

 

למה לבחור במנעולן פיקס?

מנעולן חלונות חייב להיות בעל מקצוע מיומן, שיודע גם כיצד לפתור תקלות במנעולים או להחליפם במידת הצורך. המנעולנים שלנו במנעולן פיקס מנוסים בהתקנה והחלפה של כל סוגי המנעולים וכן בפריצת חלונות ודלתות בעת הצורך.