מנעולן מוסמך – שירות אמין ומקצועי לטיפול בכל סוגי התקלות, פריצת כל סוגי הדלתות והמנעולים, הגעה מהירה לכל עיר ויישוב בישראל במחירים מעולים במיוחד!

מחפשים מנעולן מוסמך במחירים נוחים? אצלנו תמצאו מנעולנים מוסמכים עם תעודה מקצועית ותעודת יושר ממשטרת ישראל. המנעולנים שלנו ערוכים לטפל בכל מצב בזמינות מיידית ובפריסה ארצית: פריצת דלתות בבית, תיקון דלתות על ידי מנעולן מוסמך, פריצת רכב, פריצת כספות ושלל שירותים נוספים. בשורות הבאות נציג לכם כמה טיפים שיחסכו לכם לא מעט כסף וזמן באיתור פורץ מנעולים מוסמך.

 

מנעולן מוסמך בכל הארץ – זמין 24/7 – מחירים ללא תחרות! 

✔️ מנעולנים מוסמכים בפריסה ארצית – תיקון מנעולים, החלפת דלתות, החלפת צילינדר

✔️ פורץ מנעולים מוסמך עם תעודת יושר ממשטרת ישראל לטיפול בכל סוגי התקלות בדלתות או מנעולים

✔️  פורץ דלתות, כספות ורכבים, תיקון מנעולים של רב בריח, פלדלת, פנדור, מולטילוק ועוד

✔️ מנעולן מורשה ע"י משטרת ישראל זמין לקריאתכם בכל עת!

טלפון ליצירת קשר: 055-9706744

 

מנעולן מוסמך
מנעולן מוסמך בפריסה ארצית, זמינות מיידית , מחירים נוחים!

 

 

מיהו מנעולן מוסמך בישראל?

באופן מעט מפתיע, כל אדם שחפץ בכך יכול לעסוק במנעולנות – אין שום דרישה חוקית שמחייבת את המנעולן להחזיק בתעודה רשמית. יחד עם זאת, מוסדות רבים מספקים קורסים מקצועיים בנושא עם תעודת רשמית בסופם.

מנעולן מוסמך הוא אדם שעבר קורס ויש לו תעודה/רישיון מנעולן. כלקוחות, אתם רשאים לבקש מהמנעולן להציג את התעודה בטרם העבודה. תעודה כזאת לא יכולה להבטיח עבודה טובה במאה אחוזים, אבל היא ללא ספק מגבירה את הסיכויים שהאדם שלפניכם הוא מנעולן מקצועי ומיומן.

 

מנעולן עם תעודת יושר ממשטרת ישראל – מה זה אומר בעצם?

מנעולן מקבל גישה מלאה לבית, לרכב ולחפצים הפרטיים שלנו. באופן טבעי, נרצה לוודא שהמנעולן בו בחרנו הוא אדם אמין. מנעולן שמאושר ע"י משטרת ישראל הוא מנעולן שקיבל תעודת יושר. תעודה כזאת מוכיחה שהמנעולן נעדר עבר פלילי. בדומה לתעודת הסמכה, גם תעודת יושר לא נדרשת על-פי חוק, אבל מנעולנים רציניים ישמחו להציג לכם תעודת כזאת.

 

מנעולן מוסמך – מחירים

מחיר מנעולן מוסמך נקבע קודם כל בהתאם לאופי הקריאה. המחיר הבסיסי מתחיל ממחיר ביקור שעולה בממוצע כ-250 ₪.

בשעות הלילה המחיר עולה בצורה משמעותית ויכול אף להכפיל את עצמו. על מחיר הביקור יש להוסיף את מחיר השירות עצמו – פריצת הדלת, שכפול המפתח, החלפה של צילינדר או מנעול במקרה הצורך וכך הלאה. קשה לחזות את המחיר המדויק מראש, אך תוכלו לעיין במחירון שפרסמנו באתר שלנו כדי לקבל הערכה כללה לגבי המחירים הנהוגים בשוק.

 

מנעולן מוסמך - מחיר לפי סוג שירותטווח מחירים מומלץ (ללא מע"מ)
כמה עולה ביקור של מנעולן מוסמך150-250 ₪
עלות החלפת מנגנון רב בריח340-550 ₪
עלות החלפת צילינדר בדלת הכניסה170-550 ₪
כמה יעלה להתקין מנעול לדלת?240-450 ₪
עלות פריצת דלת פלדלת על ידי מנעולן מוסמך390-580 ₪
כמה עולה החלפת צילינדר בדלת פלדלת330-550 ₪

 

לא רק דלתות – פורץ מנעולים מוסמך לפריצת כספות

כשאנחנו מדברים על מנעולנים, רובנו חושבים על דלת הבית או הרכב. אבל מה קורה כשהכספת נתקעת? פורץ מנעולים מוסמך יכול לפתוח עבורכם גם כספות נעולות. במידת האפשר המנעולן ייפתח את הכספת בכלים מיוחדים שלא ייפגעו בשלמותה. פריצה כזאת מתאפשר רק בכספות מכאניות, וגם אז – לא בכל הדגמים. במקרה שאין ברירה אחרת, המנעולן יפתח את הכספת באמצעות קידוח.

רוב הכספות הביתיות הן כספות קלות שפריצתן פשוטה יחסית, אך יש גם כספות כבדות שהפריצה שלהן מורכבת ויכולה לארוך שעות רבות. פריצה של כספת כבדה יכולה להסתכם בעלויות גבוהות, עד אלפי שקלים. בכל מקרה חשוב לוודא שהמנעולן שהזמנתם הוא מנעולן שמתמחה בפריצת כספות.

 

נתקעתם מחוץ לרכב? הזמינו מנעולן רכב מוסמך

פריצת רכב היא מלאכה מורכבת שדורשת ידע, מיומנות וכלי עבודה מתאימים. רוב הפריצות נעשות באמצעות מוט וכרית ניפוח, שמאפשרים את פתיחת הדלת בלי להותיר ברכב נזקים מיותרים. לפני שאתם מזמינים פורץ רכבים כדאי לוודא שכל דלתות הרכב אכן נעולות. פעמים רבים המנעולנים שלנו מגיעים לזירה רק כדי לגלות שאחת מהדלתות האחוריות היו פתוחות.

ומה עושים במידה וילד או בעל חיים תקוע בתוך הרכב? במקרה כזה עליכם להתקשר לכוחות הביטחון באופן מיידי ולפעול על-פי ההוראות שלהם. היזהרו מניפוץ החלונות באופן שעלול לגרום לשברי הזכוכיות לפגוע במי שנמצא בתוך הרכב!

 

החלפת מנעול עם מנעולנים מוסמכים – לא רק במקרה חירום

אם נתקעתם מחוץ לדלת, תצטרכו להזמין מנעולן מוסמך פורץ דלתות. אבל שירותי מנעולנות נדרשים לנו לא רק במקרי חירום, אלא גם בשורה של מצבים נוספים:

# החלפת המנעול לפני כניסה לדירה חדשה: נכנסתם לדירה חדשה? קודם כל, מזל טוב. האמת היא שאתם לא באמת יודעים מי גר בדירה לפניכם. כדי להגביר את תחושת הביטחון, צרו קשר עם מנעולן מוסמך שיחליף את המנעולנים מייד עם כניסתכם לבית.

# שדרוג המנעול למנעול חדש ואיכותי יותר: המנעול הפשוט לא מספיק לכם? כדי לישון טוב יותר בלילה, כדאי לשדרג את המנעול למנעול מתקדם.

# החלפת מנעול לאחר אובדן המפתח: המפתח שלכם אבד? אין לכם דרך לדעת היכן מסתובב הצרור כעת, ולכן מומלץ להחליף מנעול.

# המנעול מתחיל לגמגם: לא צריך לחכות למקרה חירום שיפקוד אתכם בזמן הכי לא מתאים. במקרים רבים, ניתן להבין מראש שהמנעול לקראת תקלה. אם המפתח מסתובב בקושי בתוך המנעול, הקדימו תרופה למכה – הזמינו מנעולן שיטפל בבעיה וחסכו את עלויות הפריצה.

 

המלצות לפני הזמנת מנעולן

לפני שאתם מתקשרים למנעולן, יש לנו כמה טיפים שכדאי להכיר:

✔️ בקשו תעודה: הקפידו לבקש מהמנעולן להציג בפניכם תעודת הסמכה ותעודת יושר.

✔️ הכינו מסמכים: במעמד הפריצה המנעולן יבקש מכם להציג בפניו תעודת זהות ומסמך שמוכיח שאתם דיירי הבית (למשל חוזה שכירות). בהנחה שנתקעתם מחוץ לדירה ואין לכם גישה למסמכים הללו, תוכלו לבקש מהשכנים לזהות אתכם.

✔️ נסו לטפל בבעיה בכוחות עצמכם: חלק מהבעיות מחייבות פנייה לאיש מקצוע, אבל בחלקן תוכלו לטפל בעצמכם בלי לפנות אל פורץ דלתות מוסמך. כך למשל, במקרה של מפתח תקוע בדלת תוכלו לנסות לשמן את המנעול בשמן לפתיחת צירים שישחרר את המפתח.

✔️ חסכו עלויות: אם הקריאה לא דחופה ויש באפשרותכם לדחות אותה לבוקר – עשו זאת. ביקור לילי יקר יותר באופן משמעותי מאשר ביקור בשעות היום.

 

מנעולן מוסמך 24 שעות במחירים הוגנים

מחפשים מנעולן מוסמך בפריסה ארצית? אנחנו מקפידים לעבוד עם מנעולנים מוסמכים בעלי תעודת יושר ממשטרת ישראל והמלצות מלקוחות קודמים. אנחנו פועלים בכל שעות היממה ובפריסה עצמית, עבור לקוחות פרטיים ועסקיים. מעבר לשירות מקצועי ואדיב אנחנו מציעים מחירים הוגנים ושווים לכל נפש.