פורץ מנעולים ביקנעם ויוקנעם עילית – מנעולן דלתות, החלפת צילינדרים, פריצה של רכב, התקנת מנעולים ושירותים רבים נוספים – מגיעים מהר!

אופק, מנעולן פיקס
אופק – מנעולן פיקס

 

מנעולן באזור יקנעם, טלפון: 055-9706744

 

ישנם תרחישים רבים שבגינם תזדקקו למספר טלפון של מנעולן ביקנעם וכל עוד תתקשרו עם חברת מנעולנות איכותית דוגמת מנעולן פיקס, תוכלו לקבל כל שירות נדרש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ובמחירים נוחים לכל נפש. אילו שירותים מנעולן מומלץ ביקנעם יוכל להציע לכם? מיד תבינו.

 

מנעולן ביקנעם ✔️ פורץ מנעולים ביקנעם והסביבה – שירות בכל האזור

✔️ פורץ מנעולים ביקנעם עם המלצות זמין 24 שעות

✔️ שירות מקצועי ואדיב בכל שעות היממה במחיר טיל

✔️ מנעולן פיקס מבצע פריצת דלתות, רכבים, כספות

✔️ התקנת מנעולים, החלפה של צילינדר ביקנעם ועוד

✔️ שירותים נוספים: שחזור או שכפול מפתחות לרכב,

✔️ סגרי ביטחון, התקנת עינית לדלת, מחזיר דלת

✔️ פועלים בכל רחבי יקנעם: גבעת יערה, עמידר,

ורד העמקים, נוף העמק, נוף לכרמל, גבעת אלונים,

גבעת הכלניות, רמת יוקנעם ושכונות נוספות >>

לשירות, התקשרו עכשיו: 055-9706744

 

מנעולן ביקנעם - פורץ מנעולים
שירות פורץ מנעולים ביקנעם – מנעולן פיקס

 

 

פורץ דלתות ביקנעם

השירות השכיח ביותר שבגינו מזמינים מנעולן ביקנעם הוא פריצת דלתות. כל עוד מדובר במנעולן מורשה אשר עבר הסמכה כחוק הוא ידע כיצד לפרוץ כל סוג של דלת ומנעול. דלתות כניסה, דלתות פנים, מכל סוגי המותגים – פלדלת, רב בריח, שריונית חסם ועוד.

כאשר מזמינים שירות פריצת דלק ביקנעם, חשוב לוודא כי המנעולן שיגיע לביתכם מחזיק לא רק בתעודת הסמכה מקצועית אלא גם באישור משטרתי לעסוק בתחום.

רק כך תוכלו להיות בטוחים שאכן מדובר באיש מקצוע שרשאי לעבוד בתחום ולא בנוכל שינצל את הגישה לביתכם לשם פריצה עתידית אליו. חשיבות וידוא המקצועיות קשורה גם בביצוע משימת הפריצה עצמה, שכן רק איש מקצוע איכותי ידע לבצע את הפריצה מבלי לגרום לנזק לדלת עצמה.

עוד חשוב לדעת כי האפשרות להזמין פורץ מנעולים ביקנעם יכולה להתבצע גם בשעות הלילה, בסופי שבוע, בימי חג ובשעות בלתי שגרתיות, שכן מרבית המנעולנים מעניקים את שירותיהם 24 שעות ביממה וגם במסגרת חירום.

 

החלפת צילינדר ביקנעם ועוד

שירות משלים לפריצת דלתות כולל עבודה על המנעול עצמו, על מנת לתקן את הדלת ולהחזירה לתפקוד מלא. במקרים הפחות חמורים, יבצע המנעולן פעולה פשוטה של החלפת צילינדר שכוללת רק את פירוק הידיות, הוצאת הצילינדר והחלפתו ברכיב תואם עבור הדלת.

מעבר למקרי תקלה, מומלץ להזמין מנעולן לצרכי החלפת צילינדר בדלת בכל מקרה בו נכנסים לבית חדש, וזאת על מנת למנוע מצב שבו יש לאדם כלשהו מפתח שמתאים לדלת הקיימת. כנ"ל לגבי דלת משרד, דלת עסק ואפילו מנעול של תיבת דואר. במידה והמנעולן מזהה כי הבעיה יותר מורכבת וכי כל המנגנון של המנעול יצא מכלל פעולה, הוא יצטרך לבצע החלפה של המנעול.

החלפת מנעול דלת הינה פעולה שמתבצעת על ידי הוצאת הדלת מציריה, הפרדת שני החלקים שלה, הוצאת הצילינדר והגעה עד למנגנון עצמו. איש מקצוע איכותי ידע להתאים לכם מנעול שישתלב באופן מושלם בדלת הקיימת ולהרכיב אותו בצורה מדוייקת.

 

מנעולנים ביקנעם עם המלצות

במנעולנים ניתן להיעזר לא רק במקרים דחופים דוגמת צורך בפריצה או תיקון של דלת אלא גם כאשר מעוניינים לשפר בצורה משמעותית את יכולות ההגנה של דלת הכניסה.

מנעולן איכותי באזור יקנעם יוכל להציע לכם מספר אפשרויות לכך:

✔️ התקנת עינית לדלת כניסה – מנעולן מקצועי יציע לכם לא רק התקנה של עינית רגילה, אלא גם כזאת מתקדמת יותר מסוג אלקטרוני. זוהי למעשה עדשת מצלמה שמחוברת למסך שמותקן ליד הדלת בחלקה הפנימי, כך שניתן לראות מי נמצא מהעבר השני של הדלת בצורה קלה ונוחה. חלק מהעיניות אף מגיעות עם יכולת הקלטה ואפילו עם אפליקציה לצפייה במתרחש מרחוק.

✔️ התקנת סגר ביטחון לדלת – היתרון של סגר הביטחון הוא שיפור משמעותי של יכולות האבטחה של הדלת מבלי שיש צורך לבצע שינויים במשקוף ובדלת עצמה. זהו פתרון שמאפשר נעילה של הבית מבפנים ללא מפתח ופתיחה חלקית של הדלת כאשר עולה הצורך.

✔️ התקנת מנעול עליון לדלת – ביקנעם קיימות אינספור משפחות שכבר שידרגו את הדלת שלהם עם המנעול המיוחד הזה, אשר קרוי גם "מנעול כספת" לדלת וכולל לשונית שנכנסת לתוך המשקוף כגיבוי לאמצעי האבטחה הקיימים בדלת. על פי רוב פורצים וגנבים שנתקלים במנעול כזה ממשיכים פשוט לקורבן הבא.

 

מנעולן ביקנעם – מחירים

מנעולנים ביוקנעם - מחירון משוערטווחי מחירים ממוצעים (לא כוללים מע"מ)
פריצת אוטו או מכונית ביקנעם / אובדן מפתח או דלת רכב לא נפתחת170-550 ₪
מחיר פריצת דלת בתוך הבית ביקנעם170-340 ₪
עלות החלפת צילינדר לדלת ביקנעם220-550 ₪
שירותי פריצת דלת כניסה ביקנעם מסוג רב בריח, פלדלת וכדומה170-390 ₪
עלות התקנת עינית ביקנעם או סגר ביטחון לדלת270-650 ₪
שחזור/שכפול מפתחות לרכב ביקנעם600-1900 ₪

 

מנעולנים ביקנעם – גם לרכבים

הזכרנו כי מנעולן איכותי באזור יקנעם מסוגל לפרוץ כל סוג של דלת, אך לא ציינו כי השירות כולל גם פריצה של רכבים. ואכן, ההתקשרות עם פורץ דלתות באזור יקנעם יכולה לעזור לכם גם כאשר הרכב שלכם ננעל כשהמפתחות בתוכו, כאשר בוצע ניסיון פריצה לרכב שלכם והמנעול נהרס ובעוד מגוון תרחישים.

בנוסף ניתן להיעזר בו כאשר מחפשים שירותי שחזור או שכפול מפתח לרכב ביקנעם או כשמעוניינים לתקן או להתקין קודנים, לקודד את שלט הרכב מחדש או להחליף סוויץ'. למה לא ללכת למוסך, אתם שואלים? מאחר וכל עוד תתקשרו עם מנעולן רכב ביקנעם מקצועי ואמין, הוא יוכל לחסוך לכם זמן וכסף מרובים. מנעולן מקצועי ידע לספק לכם פתרונות בו במקום ולהשיג לכם כל חלק במחיר מוזל.

זה בדיוק מה שתקבלו אם תשכילו להתקשר עם המנעולנים של מנעולן פיקס, בנוסף לשירותים נוספים כמו פריצה של כספות ותיבות דואר מכל הסוגים והגדלים.

 

פורץ מנעולים ביקנעם בכל רחבי העיר

  • גבעת אלונים
  • גבעת יערה
  • ורד העמקים
  • רמת יוקנעם
  • עמידר
  • יקנעם עילית
  • נוף העמק
  • נוף לכרמל
  • המושבה החדשה
  • גבעת הכלניות

 

 

אזורים נוספים: מנעולן בעפולה, מנעולן באזור חיפה