מנעולן פיקס יוצא אליכם לכל כתובת – פורץ מנעולים בחדרה להחלפת צילינדר ומנגנון, פריצה של דלת נעולה או רכב במחיר אטרקטיבי (24 שעות ביממה)

מתי עולה הצורך בשירותי מנעולן בחדרה או פורץ מנעולים? למשל: אם אתם תקועים מחוץ לבית בחדרה. זה בהחלט לא נעים, אבל זה לא הסוף העולם! לאבד את המפתחות ולהיתקע מחוץ לבית או לדירה, זו לא סיטואציה נעימה.

דמיינו את הסיטואציה הזו: חזרתם בשעה מאוחרת בלילה, או אחרי יום ארוך של עבודה. הגעתם הביתה, אתם מחפשים את המפתחות ונשארים בידיים ריקות. לא יודעים איפה המפתח!

כל מה שאנחנו רוצים באותו הרגע זה שהדלת תיפתח, נוכל להיכנס הביתה ולשכוח ממה שקרה.

איבדתם את המפתחות? נתקעתם מחוץ לבית? לא צריך להיכנס לפאניקה, יש מנעולן בחדרה.

מנעולן פיקס – המנעולן שלכם בחדרה! זמין 24/7, לשירותכם בכל שעה ובכל אירוע שבו אתם זקוקים לנו. אנחנו עובדים בפריסה ארצית, אתם מתקשרים אלינו ואנחנו נקשר אתכם מיד למנעולן מהצוות שלנו שנמצא באזורכם.

 

מנעולן בחדרה – פורץ מנעולים בחדרה הפועל בכל רחבי העיר 24/7

✔️ פורץ מנעולים בעיר חדרה והסביבה – מתן שירותי מנעולנות בזמינות גבוהה במחירים נוחים

✔️ התקנת סגר ביטחון, מנעול ביומטרי, עינית לדלת בחדרה, החלפת מנעולים וצילינדרים ועוד

✔️ פריצת דלתות עשקניות שלא נפתחות, רכבים נעולים, שחזור ושכפול מפתחות למכוניות ועוד

✔️ פעילות בכל חדרה: שכונת הפארק, עין הים, עיר ימים, בית אליעזר, ברנדייס, נווה חיים, הזיתים, חדרה הצעירה, קידמת ים, גבעת אולגה, גני אלון, וייצמן ונוספות

טלפון של מנעולן בחדרה: 055-9706744 

 

פורץ מנעולים בחדרה - מנעולן פיקס
פורץ מנעולים בחדרה – מנעולן פיקס – מנעולנים בחדרה

 

 

מנעולן מומלץ בחדרה והסביבה

נתקעתם מחוץ לדירה ואתם זקוקים לפורץ מנעולים בחדרה? אנחנו כאן בשבילכם. ברגע שנגיע אליכם, נאתר את הבעיה בזריזות ונבין כיצד לפתור אותה בצורה הטובה והמהירה ביותר עבורכם.

את הפתרון לפריצת מנעול דלת הבית או הרכב יגדיר ויבצע מנעולן מוסמך. בעת בחירת מנעולן, חשוב לוודא שהוא אמין, מקצועי ובעל ניסיון. אחד הדברים החשובים ביותר לבדוק הוא שיש לו תעודה משטרתית של מנעולן מורשה, חשוב לבקש שהוא יציג לכם אותה.

הסיבה היא שיש לא מעט מתחזים שמציגים עצמם כמנעולן מקצועי או פורץ דלתות אמין, וברגע שמתאפשרים להם הם משכפלים את מפתחות הבית או הרכב שלכם, גונבים לכם רכוש וסיטואציות נוספות שאין ספק שתרצו להימנע מהם.

זקוקים לפריצת דלת בחדרה? חייבים פריצת מנעול בעיר חדרה בדחיפות ובמהירות האפשרי? אל תלכו רחוק, אנחנו ממש במרחק נגיעה. אתם רק מחייגים ואנחנו כבר נדאג להגיע. בזריזות, עם כל הציוד הנדרש ואפילו עם חיוך.

רבים מחפשים מנעולן בחדרה יצאת צדיק או מידרג, אבל יש עוד מנעולנים בחדרה שיודעים את העבודה 🙂

 

החלפת צילינדר בחדרה והסביבה

לרוב החלפת צילינדר מתרחשים משתי סיבות עיקריות: צילינדר תקול או החלטה יזומה להחלפת צילינדר.

במקרה של צילינדר שאינו תקין, ניתן לזהות זאת כאשר מנסים להכניס את המפתח ולפתוח את נעילת הדלת, אך לא ניתן לסובב את המפתח סיבוב שלם עד לפתיחת הדלת.

ראשית, חשוב לדעת שעליכם להפסיק לנסות לסובב את המפתח ולפתוח את הדלת והמנעול בחוזקה. התוצאה של פעולה כזו עלולה להיות שבירה של המפתח בפנים, מה שרק יחמיר את הבעיה שבה אתם נמצאים.

החלפת צילינדר יזומה, מתרחשת בבתים, דירות או עסקים כל מספר שנים. מטרה ההחלפה היזומה היא לשמור על בטחון העסק או הדיירים המתגוררים בבית, ולהבטיח הגנה ושמירה מקסימלית על הפרטיות. בנוסף, אנשים רבים שעוברים לדירות שכורות מקבלים את ההחלטה הנבונה להחליף את הצילינדר בדירה.

למה לעשות זאת? משום שלבעל הדירה, לדיירים הקודמים וגם לאלו שהתגוררו בדירה לפניהם, יש מפתח ופרצה אל תוך מקום ביתכם בכל עת שהם רק ירצו. כדי לוודא שאף אחד לא יוכל להיכנס לביתכם מלבדכם ולשמור על תחושת הביטחון ועל הציוד שאתם מחזיקים בו, רצוי להחליף את הצילינדר עם הכניסה לדירה.

מנעולן פיקס מציעים שירותי החלפת מנעול באזור חדרה והחלפת צילינדר בדלת בזמינות גבוהה, אמינות וזריזות.

 

מנעולנים בחדרה - פורץ מנעולים בעיר חדרה מנעולן פיקס
מנעולנים בחדרה – פורץ מנעולים בעיר חדרה – מנעולן פיקס

 

הרכב לא נפתח? פורץ רכב בחדרה והסביבה

הגעתם לרכב, אין לכם מושג איפה המפתחות. אתם מחפשים אותם בכל מקום ופשוט לא מוצאים. הסיטואציה הזו מתסכלת, ועלולה להרוס אפילו את היום הטוב ביותר שלכם. אתם חסרי אונים וללא פתרון, יכול להיות שאתם חייבים להמשיך את היום שלכם, מאחרים לפגישה או סתם רוצים להגיע כבר הביתה.

אז מה עושים? בכל מקרה ומצב שבו אתם נמצאים, ראשית: אין סיבה לדאגה. מה שאתם זקוקים לו זה מנעולן רכב בחדרה. אנחנו כאן בשבילכם! מנעולן פיקס מציע שחזור מפתח לרכב או שכפול מפתחות לרכב בחדרה, בהתאם לצורך.

מה שונה במנעולן פיקס ממנעולנים אחרים? אנחנו כאן בשבילכם, בכל שעה שרק תתקשרו. הסיבה היא שאנחנו מבינים שאתם לא יכולים לבחור את השעה שבה האירוע יתרחש. אנחנו עובדים במתכונת רציפה, נמצאים כאן לשירותכם בכל עת, לסיוע בשירותי מנעולנות בבתים, דירות ועסקים.

 

מחיר מנעולנים בחדרה – כמה עולה?

קיים שוני בטווחי המחירים לפי סוג השירות שאתם זקוקים לו. ישנו הבדל במחיר בין פריצת דלת של דירה, בית או רכב. ישנם גם הבדלים במחיר בין סוגי הדלתות השונות, למשל: פריצת דלת עץ, פריצת דלת פלדלת או פריצת דלת טרוקה. ככלל, מחיר הגעה של מנעולן כולל מתן השירות נע על סך של כמה מאות שקלים. המחיר עשוי להשתנות בין נותני השירות השונים, לפי סוג הדלת והמנעול, דחיפות ההגעה.

עם מנעולן פיקס, אתם לא צריכים לשלם ביוקר כדי להנות משירות של מנעולן מקצועי. אנחנו שקופים במחיר ואין הפתעות בדרך. דוגמאות לטווחי המחירים שלנו לפי סוג השירות: מחיר פריצת רכב נע בין 220-490 ₪, ביקור מנעולן נע בין 149-250 ₪. את המחירון המלא ניתן למצוא באתר שלנו.

 

מנעולנים בחדרה - מחירון מומלץטווחי מחירים ממוצעים (לא כוללים מע"מ)
כמה עולה לפרוץ דלת כניסה בעיר חדרה (פלדלת/רב בריח/שריונית/מולטילוק)170-390 ₪
כמה עולה פריצת דלת פנים בתוך הבית באחד החדרים למשל170-340 ₪
המחיר של החלפת צילינדר בחדרה220-550 ₪
פריצת רכב בחדרה והסביבה170-550 ₪
מחירי עינית לדלת, מנעול ביומטרי, התקנת סגר ביטחון ואחרים בחדרה270-650 ₪
שחזור מפתח לאוטו או מכונית בחדרה600-1900 ₪

 

מנעולן פיקס – שירותי מנעולנות בחדרה והסביבה בכל שעה

אנחנו מעניקים לתושבי חדרה והסביבה את כל שירותי המנעולנות שהם זקוקים להם. בקלות, זמינות גבוהה 24 שעות ביממה, זריזות בהגעה, ביצוע מיטבי, מקצועי ואמין. צוות המנעולנים שלנו לא מתפשר על פחות ממושלם.

אם אתם מחפשים מנעולן עם המלצות בחדרה, הגעתם למקום הנכון. אמרתם מנעולן מורשה בחדרה, אמרתם מנעולן פיקס.

בין השירותים שאנחנו מציעים תוכלו למצוא שירות התקנת עינית לדלת, התקנת מחזיר דלת, התקנת מנעול כספת עליון או סגר ביטחון בדלת, באזור חדרה והסביבה.

כל השירותים שאנו מעניקים מלווים בשנות ניסיון, ידע מקצועי רחב, מיומנות וצוות זריז, אחראי ואמין שמבצע את העבודות על הצד הטוב ביותר.

אנחנו לא מסתפקים בביצוע טוב, אנחנו רוצים ביצוע מושלם: כמה שיותר מהר, כמה שיותר טוב.