מנעולן בעפולה זה מנעולן פיקס – פורץ דלתות ורכבים מורשה בזמינות 24/7 בעפולה והסביבה הקרובה – אנו גאים להעמיד לשירותכם מנעולנים בעפולה העומדים בתקני ההכשרה הקפדניים בישראל על מנת לבצע התקנה, תיקון או החלפה של מנעולים, דלתות ועוד

מנעולן פיקס דואגת לשלוח אליכם מנעולנים בעפולה ובכל רחבי הארץ. אם אתם חיים בעמק יזרעאל, וזקוקים למנעולן בעפולה, צרו איתנו קשר בהקדם. תזכו לקבל מחירים הוגנים ומשתלמים ואת מכלול שירותי המנעולנות הקיימים, כולל פריצת דלת, החלפת צילינדר בעפולה, פריצת רכב – ועוד. אתם יכולים להיות בטוחים שהמנעולן שיעבוד אתכם הוא מורשה, אמין ומומלץ.

 

מחפשים מנעולן בעפולה זמין עכשיו? אנחנו כאן בשבילכם!

✔️ פורץ מנעולים בעפולה לפריצת כל סוגי הדלתות והמנעולים בעפולה והסביבה הקרובה

✔️ מנעולנים מצוינים להתקנת קודן, מנעול מגנטי או מנעול חשמלי לכל סוגי הדלתות

✔️ אנשי מקצוע יסודיים, שירות אדיב, מחירים נוחים ואחריות על כל סוגי העבודות

✔️ שירותי מנעולן בשכונות העיר: גבעת המורה, עפולה הצעירה, רוממה, רובע יזרעאל סביוני העמק, דרוקר, נווה יוסף

להזמנת פורץ מנעולים בעפולה: 055-9706744 

 

מנעולן בעפולה
פריצת דלת, תיקון, החלפה או התקנת מנעולים בעפולה

 

מנעולנים בעפולה והסביבה – 24 שעות ביממה

בניגוד לשירותים אחרים, שמאופיינים בדחיפות נמוכה, לשירותי מנעולנות אין זמן מוגבל ביממה. פעמים רבות אנשים חוזרים הביתה לאחר בילוי ערב או בילוי לילה ומגלים להפתעתם שאבד המפתח או שהמנעול שחוק והדלת לא נפתחת. למצבים שכאלו יש להעניק פתרון מדויק וזריז, כדי שהאדם יוכל להיכנס הביתה ולשוב לשגרת החיים התקינה שלו.

מסיבה זאת המנעולנים שלנו זמינים גם בשעות הקטנות של הלילה ובכל שעות היממה בסך הכל. אם אתם זקוקים לשירות פריצת דלת הבית בעפולה או לכל שירות מנעולנות אחר – אל תהססו לפנות בהקדם.

 

תיקון או החלפת צילינדר בעפולה מסביב לשעון

אם שמתם לב שהמנעול לא נפתח בצורה חלקה, ואתם מתקשים לסובב את המפתח – אפשרי בהחלט שצריך להחליף את מנעול הצילינדר שבדלת. למרות שהשם כללי, מנעול צילינדר אינו מנעול יחיד – וקיימים מספר סוגים תחת הקטגוריה הזאת. מנעולן מקצועי ומורשה ידע לתת מענה לכל סוגי המנעולים, לרבות מנעולי תלייה ומנעולי רב-בריח וכמו כן גם לכל סוגי הדלתות. ההמלצה היא לפנות לטיפול בסוגיה בהקדם – לפני שהמפתח ישבר בתוך המנעול.

 

מנעולן רכב בעפולה – פתרון מהיר למצב ביש

לא נעים להיתקע מחוץ לרכב בדיוק ברגע שבו אתם רוצים להיכנס לתוכו ולהתחיל בנסיעה. אולי אתם מזדרזים להגיע לעבודה, לאירוע או לפגישה חשובה. החדשות הטובות הן שמנעולן רכב מקצועי בעפולה מחכה לקריאה שלכם ויגיע מהר ככל שיוכל על מנת לאפשר לכם להגיע ליעד בהקדם.

במידה והמפתח אבד, הוא יוכל לשחזר אותו ולשכפל מפתחות נוספים. המנעולנים שאיתם אנו עובדים מעניקים את כל שירותי המנעולנות לרכב, לרבות פריצת דלת, שכפול ושחזור מפתחות, תיקון סוויץ' לרכב, התקנת קודן לרכב – ועוד.

קודן יעניק לכם שכבת הגנה חשובה והכרחית לרכב, ויוודא שגם אם הוא נפרץ – הפורץ לא יוכל להתניע אותו. גם אם השארתם את הרכב פתוח, ושכחתם לנעול אותו – הוא יישאר לעמוד במקומו. המנעולנים שלנו מתקינים קודנים מסוגים שונים לכל סוגי הרכבים הקיימים בשוק. פנו אלינו לקבלת מענה לשאלה כמה עולה התקנת קודן לרכב שלכם וכדי להזמין מנעולן שיבצע את ההתקנה באופן המקצועי והאמין ביותר.

 

מחיר מנעולן באזור עפולה

עלות השירות תלויה בסוג השירות – להחלפת קודן לרכב מחיר אחר מפריצת דלת הבית. העלות תלויה בנוסף גם בשעת הקריאה, בסוג המנעול, סוג הרכב, סוג הכספת, סוג הדלת – ועוד. הטבלה הבאה תספק לכם מידע רלוונטי בנוגע לטווח מחירים ממוצע לשירותי מנעולנות שונים:

 

סוג השירות/ עבודה - מנעולן בעפולה מחירטווח מחירים מומלץ (לא כולל מע"מ)
מחיר פורץ דלתות בעפולה580 - 190 ₪
עלות פריצת מנעול צילינדר420 - 190 ₪
מחיר החלפת קודן לרכב450 - 240 ₪
שכפול מפתח לרכב מחיר (משתנה בהתאם לסוג המפתח של הרכב)1,400 - 220 ₪
כמה עולה החלפת צילינדר בעפולה590 - 250 ₪
סגר ביטחון לדלת250 - 100 ₪
ביקור מנעולן בעפולה מחיר250 - 149 ₪
פורץ רכבים באזור הצפון490 - 220 ₪
עלות התקנת עינית לדלת כניסה520 - 150 ₪
מחיר פתיחת כספת נעולה450 - 149 ₪

 

מנעולנים בעפולה 24 שעות ביממה

נתקעתם מחוץ לבית או מחוץ לרכב? חבל על כל שנייה מיותרת. אם אתם זקוקים לפורץ דלתות ומנעולים בעפולה, ולא לכל אחד, אלא לאחד אמין, מורשה ומקצועי – פנו אלינו כעת במספר 055-9706743 או באמצעות הטופס שבצד הדף ונשוב אליכם בהקדם.

 

עפולה – מפה: