מחפשים מנעולן בנתיבות? צרו קשר! אנו במנעולן פיקס גאים להציע שירותי מנעולנות מקצועיים עם אנשי המקצוע הטובים ביותר בכל עיר וישוב בישראל. 

אם אתם צריכים מנעולן בנתיבות ממש ברגעים אלו או בעתיד הקרוב – יש לנו מנעולנים מעולים להציע לכם. כל המנעולנים שאיתם אנו עובדים במנעולן פיקס הם מנעולנים מורשים ובעלי המלצות. אנחנו דואגים למצוא את אנשי המקצוע הטובים ביותר בכל אזור בישראל, ולאחר ביצוע בדיקה מדוקדקת – אנחנו בוררים ובוחרים אותם. כך אנחנו מסוגלים לקשר מבקשי שירות לנותני שירות בכל אזור ועיר בישראל.

 

פורץ מנעולים בנתיבות זה רק מנעולן פיקס – מקצוענים במנעולנות!

✔️ פורץ דלתות זמין סביב השעון בעיר נתיבות והסביבה הקרובה בכל שעה ביום ובלילה

✔️ מנעולנים בנתיבות, יסודיים ובעלי תודעת שירות גבוהה לביצוע כל התקנה, פריצה או תיקון

✔️ פריצת כל סוגי המנעולים ע"י מנעולן בנתיבות, סגר ביטחון לדלת, החלפת צילינדר ועוד

✔️ פעילות בכל שכונות נתיבות: נווה נוי, בנה ביתך, נטעים, קרית מנחם, בריטיש קוטג', קרית משה, נתיבות החדשה ונוספות >>

למנעולנים בנתיבות חייגו לטלפון: 055-9706744 

 

מנעולן בנתיבות
פורץ דלתות ושירותי מנעולנות בנתיבות

 

מנעולן בנתיבות – כל מה שצריך לדעת

המנעולנים שאיתם אנו עובדים מספקים שירותים למגזר הפרטי, הציבורי והעסקי. הם מספקים את כל שירותי המנעולנות הכתובים בספר ומשתמשים בציוד מתקדם, שמאפשר להם לבצע תיקונים, שינויים, התקנות והחלפות באופן מדויק.

המנעולנים יגיעו אליכם בהקדם בשביל לפתור כל בעיה שהתעוררה. במידה והבעיה איננה דחופה, ואתם מעוניינים למשל להתקין אמצעי ביטחון נוספים לדלת, לכספת או לרכב – צרו איתנו קשר ונתאם לכם מועד הגעה שיתאים לכם.

 

פריצת דלת בנתיבות – נכנסים הביתה בהקדם

לכל אחד ואחת יצא להגיע הביתה ולגלות שהמפתח שלהם אבד או נשכח במיקום אחר. לכל אחד ואחת יצא להגיע הביתה, לסובב את המפתח בתוך המנעול – ולגלות שקיימת בעיה והדלת לא נפתחת, ואולי המפתח אף נשבר בפנים.

בדיוק לשם מטרה זאת קיימים פורצי מנעולים שמגיעים על מנת לפרוץ את הדלת ולהעניק כל שירות מנעולנות רלוונטי בנוסף לכך, כמו למשל החלפת מנעול. אם אתם מחפשים פורץ דלתות בנתיבות, צרו איתנו קשר ונדאג שהוא יגיע אליכם בהקדם.

 

החלפת מנעול לדלת בנתיבות – לנהוג בזהירות ובאחריות

שירות החלפת מנעול לדלת מיועד לרוב למי שעברו לדירה חדשה או למשרד חדש ורוצים להרגיש בטוחים, למי שמעוניינים לשדרג את המנעול הקיים למנעול משוכלל ובטוח יותר, למי שאבדו להם המפתחות וכעת חייבים לנהוג בזהירות יתרה ולמי שקיימת בעיה מכאנית-פיסית במנעול הקיים שלהם והוא לא עובד כמו פעם. המנעולנים שלנו יוכלו להחליף ולהתקין לכם סוגים שונים של מנעולים בכל סוגי הדלתות הקיימות בשוק.

 

מנעולן רכב בנתיבות והסביבה – כל השירותים הרלוונטיים לרכב

פורץ מנעולים בנתיבות מספק שירותים גם לרכבים. מנעולני הרכב המקצועיים שאיתם אנו עובדים יודעים לספק את כל קשת השירותים הרלוונטיים לרכב, כמו פריצת רכב, החלפת מנעול לרכב, שכפול מפתחות או שחזור מפתחות לרכב, התקנת קודן לרכב, תיקון סוויץ' לרכב – ועוד. אם קיימת בעיה או שאתם מעוניינים להעניק לרכב שכבת הגנה נוספת על ידי התקנת קודן, המנעולנים שלנו רק מחכים לשמוע מכם ולהיעתר לבקשתכם בהקדם.

 

מחיר מנעולן בנתיבות

טווח המחירים של מנעולנים בנתיבות משתנה בהתאם לסוג השירות ושעת ההגעה, וכמו כן גם בהתאם למשתנים נוספים כגון סוג הדלת, סוג הרכב, סוג המנעול – ועוד. להלן טבלה שמספקת מידע כללי בנוגע לטווח מחירים מומלץ וממוצע לו תוכלו לצפות בעת הזמנת מנעולן בנתיבות:

 

סוג השירות/ עבודה - מנעולן בנתיבותטווח מחירים מומלץ (לא כולל מע"מ)
טווח מחירים ממוצע להחלפת צילינדר (דלתות מסוגים שונים)550 - 340 ₪
מחיר התקנת מנעול לדלת בנתיבות450 - 240 ₪
עלות פריצת מנעול לשונית בנתיבות390 - 100 ₪
עלות ביקור מנעולן בנתיבות והסביבה250 - 149 ₪
מחיר פתיחת כספת נעולה450 - 149 ₪
כמה עולה החלפת צילינדר בדלת550 - 230 ₪
מנעול ביומטרי - התקנה בנתיבות2900 - 1500 ₪
כיוון צירים לדלת פלדלת (שימון וכיוון)350 - 245 ₪
מחיר התקנת מחזיר לדלת620 - 450 ₪

 

המנעולנים הטובים ביותר בנתיבות – מנעולן פיקס

המנעולנים הטובים ביותר, שמספקים את המחירים הטובים ביותר בכל הארץ – מחכים לכם.

צרו איתנו קשר באופן טלפוני במספר 055-9706744 או השאירו פרטים בטופס שבעמוד ונשיב לכם בהקדם.

אם אתם זקוקים לשירות החלפת מנעול צילינדר בנתיבות, לשירות פריצת רכב, לשירות פריצת כספת נעולה או לכל שירות מנעולנות אחר – נשמח לעזור.