מחפשים מנעולן בנשר והסביבה הקרובה? מנעולן מקצועי מוסמך מחכה לקריאה ברגעים אלה ממש, צרו קשר! שירותי מנעולנות מקצועיים בעיר נשר מזה למעלה מ-15 שנה

יש מקרה חירום ואתם צריכים מנעולן בנשר? לא צריך להילחץ, יש לנו מנעולנים מעולים להציע לכם. אנחנו עובדים עם מנעולנים בכל רחבי הארץ ומספקים שירות בכל שעות היממה ובכל ימות השבוע. כל מנעולן שעובד איתנו נבחר בקפידה והוא מנעולן מורשה ובעל המלצות. אם אתם מעוניינים בשירות אמין, מדויק ומהיר, ומעוניינים גם במחירים משתלמים – פורץ מנעולים בנשר מטעם מנעולן פיקס הוא האופציה הטובה ביותר עבורכם.

 

מנעולן בנשר והסביבה הקרובה איפה ומתי שתגידו (שירות אדיב!)

✔️ פורץ דלתות מוסמך לפריצת דלת בנשר 24 שעות ביממה – מנעולן דלתות בנשר והסביבה

✔️ עבודה עם הכלים והחומרים הטובים ביותר בשוק – מחירים משתלמים ואטרקטיביים 24/7

✔️ פריצת דלת בנשר, החלפת מנעולים, התקנת אמצעי ביטחון, החלפת צילינדר, מנעול מגנטי או ביומטרי ועוד

תיקון או החלפת מנעול בכל רחבי נשר: תל חנן, רמות יצחק, גבעת נשר, בן דוד, גבעת עמוס

לשיחה עם פורץ מנעולים בנשר: 055-9706744 

 

מנעולן בנשר - פורץ דלתות ומנעולים
פורץ מנעולים בנשר – מנעולן פיקס

 

מנעולנים בנשר – שירות אמין ומקצועי

אין ספק שמקצוע המנעולנות הוא מקצוע עדין ורגיש, ולכן כל מי שמזמינים מנעולן מצפים שהוא יעניק להם שירות אמין. אי אפשר לצפות ולדרוש כל דבר אחר כשמדובר בדלת הבית, בדלת הרכב, בדלת המשרד או בכספת.

מדובר בהגנה ובבטיחות שלכם, של משפחתכם ושל הציוד שלכם, וכשאתם קוראים למנעולן – אתם רוצים וצריכים לבטוח בו. כל המנעולנים שאיתם אנו עובדים עוברים בדיקות רקע קפדניות מכל בחינה והם יספקו לכם שירות אמין ובטוח לחלוטין.

 

מתי צריך מנעולן בנשר?

ישנן סיבות רבות לקרוא למנעולן. המקרים הנפוצים ביותר הם מקרים בהם אדם מנסה להיכנס לבית או לרכב והוא אינו מסוגל לעשות זאת, בין אם בגלל שאיבד את המפתח או שקיימת בעיה מכאנית במנעול או במנגנון.

במקרים הקלים יחסית, מספיק לדעת איך פורצים מנעול או דלת כדי להביא לפתיחתה, ועם קצת מזל אולי אפילו תגלו שאין צורך לקרוא למנעולן וכי רק נדרש שימון קל. מניסיון העבר, אנו יודעים כי במקרים רבים, גם אם בוצעה פתיחה של הדלת ישנו סיכוי סביר שיעלה צורך לקרוא למנעולן על מנת לתקן או להחליף את הנזק במנגנון הנעילה.

מקרים אחרים בהם יש צורך לקרוא למנעולן הם כמובן במידה ויש לשכפל מפתחות לבית או לשחזר מפתחות לרכב. באופן כללי מומלץ להזמין מנעולן לא רק כשמתעורר צורך דחוף, אלא גם כאשר יש צורך להתקין אמצעי בטיחות שונים, כמו קודן לרכב או קודן לדלת, כאשר עוברים דירה או משרד – ועוד.

 

מנעולן רכב בנשר זמין סביב השעון – 24 שעות ביממה

יכול להיות שהגעתם לרכב ולא הצלחתם לפתוח את הדלת, לשחרר את הנעילה או להתניע. מנעולן רכב מוסמך יפתור את הבעיה ויגיע לא רק במהלך השעות המוארות, אלא במהלך כל שעות היממה – לרבות השעות הקטנות של הלילה. שירותי מנעולנות הם לרוב שירותים דחופים, וכך בדיוק אנחנו במנעולן פיקס מתייחסים אליהם – אנחנו דואגים שכל המנעולנים שעובדים איתנו יספקו שירות מסביב לשעון.

 

החלפת צילינדר לדלת בנשר

מנעול הצילינדר על שלל סוגיו השונים נפוץ בבתים ומשרדים רבים בישראל. במידה ונכנסתם לדירה חדשה או משרד חדש – כדאי להחליף מנעול. אם איבדתם את המפתח – כדאי להחליף מנעול. אם אתם מתקשים לפתוח או לסגור את הדלת, ומרגישים שהפעולה דורשת מכם מאמץ מיוחד או שהמפתח לא מסתובב כראוי בתוך המנעול – כדאי להחליף מנעול. לא משנה מהי הסיבה, לא כדאי לעכב את מתן הפתרון ולקרוא למנעולן תוך זמן קצר שיבצע החלפה של מנעול הצילינדר.

 

טווח מחירים – פורץ מנעולים בנשר

כמובן שקיים טווח מחירים ולא מחיר אחד ויחיד כשמדובר בשירות מקצועי מכל סוג שהוא, לרבות שירותי מנעולנות, והעלות משתנה בהתאם למחירון של כל מנעולן, ותלויה בין היתר בשעת ההגעה, בשנות הוותק שלו במקצוע, בסוג השירות המדובר – ועוד. להלן טבלה שמספקת טווח מחירים מומלץ:

 

סוג השירות - מנעולן בנשר מחירטווח מחירים מומלץ (לא כולל מע"מ)
מחיר החלפת צילינדר רב בריח550 - 230 ₪
מחיר פריצת דלת באזור נשר (תלוי בסוג הדלת)580 - 190 ₪
שימון וכיוון צירי דלת350 - 245 ₪
מחיר פריצת רכב בנשר490 - 220 ₪
מחיר התקנת סגר בטחון לדלת250 - 100 ₪
טווח המחירים להחלפת מנגנון רב בריח550 - 340 ₪
עלות פריצת כספת ביתית450 - 149 ₪
שכפול מפתח לרכב מחיר1400 - 220 ₪

 

פריצת דלת בנשר והסביבה – חבל על כל דקה

צרו איתנו קשר להזמנת שירותי מנעולנות מעולים ואמינים במספר הטלפון 055-9706743 או באמצעות מילוי פרטים בטופס שבצד עמוד זה. פורץ דלתות מקצועי בנשר יגיע אליכם על מנת לספק לכם שירות מקצועי ומדויק לעילא ולעילא.