מנעולן בנהריה והסביבה זמין 24/7 – מנעולן פיקס גאה להעמיד לשירותכם מנעולנים מקצועיים ומוסמכים לצורך פריצת דלתות בעיר נהריה. אחריות, שירות אדיב, ומחירים נוחים!

זקוקים בדיוק עכשיו למנעולן בנהריה והגעתם אלינו? אתם יכולים להתחיל להרגיש טוב יותר, כי הגעתם למקום הנכון. מנעולן פיקס תקשר אתכם חיש קל ומיד למנעולן מורשה בנהריה, שיגיע על מנת לפתור את הבעיה, בין אם יש לפרוץ דלת של בית, של משרד או של רכב, להחליף צילינדר, לשכפל מפתחות, לפרוץ כספת, לבצע כוונון לדלת – ועוד. המנעולנים שאיתם אנו עובדים זמינים עבורכם בכל שעות השבוע ורק מחכים להיענות לקריאה דחופה.

 

מנעולן בנהריה והסביבה זמין 24/7 ✔️ שירות אדיב (מחירים נוחים)

✔️ התקנה, תיקון או פריצה של כל סוגי הדלתות והמנעולים בעיר נהריה

✔️ מנעולנים בנהריה – מוסמכים לפריצת דלת מכל סוג בנהריה והסביבה

✔️ מחפשים מנעולן בנהריה? מהרו ליצור קשר! מחירים משתלמים לפונים דרך האתר

פורצים ומתקינים בכל שכונות נהריה: עין שרה, גבעת כצנלסון, קרית גרשון טץ, גבעת אוסישקין, גבעת טרומפלדור ועוד

מנעולנים בנהריה, טלפון: 055-9706744 

 

מנעולן בנהריה
מנעולן בזמינות מידית לפריצת דלת בנהריה

 

פורץ דלתות בנהריה והסביבה – הגעה מיידית

נתקעתם אתם או אחד האנשים הקרובים לכם ללא אפשרות גישה לבית או לרכב? המפתח הלך לאיבוד? אתם ממש ליד הדלת, מפשפשים אחר המפתח, והכיס ריק? אין ספק שמדובר במצב ביש ומעט מדכא. מה שאתם צריכים זה שירות מהיר וזמין של מנעולן שאפשר לסמוך עליו. מנעולן שיש לו כלי פריצה מתקדמים, ויוכל לפרוץ את הדלת לא רק במהירות – אלא גם מבלי להשאיר כל נזק, כך שאתם תוכלו להיכנס הביתה, למשרד או לרכב בהקדם.

שירות פריצת מנעול לדלת בנהריה נמצא בהישג ידכם, ואנחנו במנעולן פיקס נדאג לקשר אתכם למנעולן מעולה שיספק לכם שירות מעולה ויוריד לכם אבן מהלב.

 

פורץ כספות אמין באיזור נהריה – תרגישו בטוח להזמין

יש לכם כספת בבית או במשרד ואינכם מצליחים לפתוח אותה? אולי אתם לא זוכרים את הקוד, אולי קיימת בעיה במנגנון הנעילה ואולי המפתח בכלל הלך לאיבוד איפשהו. לא משנה מה הסיבה, משנה שיש לנו פתרון מהיר ומדויק לסוגיה.

פורץ כספות מורשה ומיומן מחכה לקריאה שלכם, ויגיע בשביל לפרוץ את הכספת ולאפשר לכם גישה מלאה לתוכן שלה, ובמידת הצורך יספק לכם שירותים נוספים. המנעולנים המיומנים שאיתם אנו עובדים יפרצו את הכספת מבלי להותיר נזק או סימן, ויוכלו לספק שירות עבור סוגים שונים של כספות, לרבות כספות דיגיטליות וכספות מפתח חיצוניות.

 

התקנת עינית לדלת בנהריה – טוב מראה עיניים ממשמע אוזניים

אמנם תמיד ניתן לשאול "מי זה?" לפני שפותחים את הדלת, אבל מוטב גם לראות במי מדובר לפני שעושים את זה. הדבר נכון עשרות מונים במידה ומדובר בילד או בילדה שנמצאים לבד בבית, ויוכלו להיעזר בכיסא או בדרגש על מנת להגיע לעינית. שירות התקנת עינית יספק לכם אמצעי הגנה ובטיחות נוסף, כך שתוכלו לראות בעיניים שלכם מי נמצא בצד השני של הדלת. צרו איתנו קשר על מנת שמנעולן יגיע אליכם לצורך קבלת שירות חשוב זה.

 

התקנת סגר ביטחון לדלת בנהריה – אין להתפשר על ההגנה שלכם

סגר ביטחון הוא אמצעי הגנה חשוב, הכרחי, ובמידה מסוימת גם בסיסי בכל בית. דרך מנעולן פיקס תוכלו לשדרג את רמת הביטחון של הבית שלכם באמצעות סגר ביטחון איכותי ובטוח. המנעולנים שלנו יודעים כיצד להתאים בהצלחה את הסגר לסוג הדלת ויוכלו לספק מענה לכל סוגי הדלתות בשוק.

 

מנעולן רכב בנהריה – כמה דקות ואתם בפנים

במידה ואתם לא מצליחים להיכנס לרכב כי קיימת בעיה עם השלט, עם המפתח או עם מנגנון הנעילה, או שאולי איבדתם את המפתח, ואתם חייבים לנסוע – מנעולן מטעמנו יזדרז להגיע לרכב שלכם וידאג לפרוץ את המנעול. במידה ויש צורך לשחזר מפתחות רכב, וודאי שהוא יוכל לספק לכם גם את השירות הזה. כל שעליכם לעשות הוא ליצור איתנו קשר ונדאג לכם מהר.

 

פורץ מנעולים בנהריה – מחירים

פריצת דלת היא רק אחד מהשירותים שהמנעולנים שלנו מספקים, בין אם מדובר בבית פרטי, במשרד או ברכב. ישנם מספר פרמטרים המשפיעים על העלות, כמו סוג השירות, סוג הדלת, סוג המנעול, שעת הביקור – ועוד. המחירים שתקבלו דרך המנעולנים שלנו תמיד אטרקטיביים, ובשביל לסבר לכם את האוזן, להלן טווח עלויות מנעולן מקצועי בנהריה והסביבה:

 

מחיר מנעולן לפי סוג השירותטווח מחירים מומלץ (לא כולל מע"מ)
מחיר התקנת מנעול לדלת בנהריה450 - 240 ₪
עלות פריצת כספת ביתית450 - 149 ₪
טווח מחירים עבור החלפת מנגנון רב בריח550 - 340 ₪
עלות פריצת דלת טרוקה בנהריה250 - 190 ₪
מחיר פורץ רכבים בנהריה והצפון490 - 220 ₪
התקנת עינית לדלת (משתנה כתלות בסוג העינית והדלת)520 - 150 ₪
מחיר החלפת צילינדר בדלת כניסה550 - 230 ₪
החלפה או תיקון צילינדר לדלת בנהריה550 - 340 ₪
מחיר התקנת מחזיר לדלת620 - 450 ₪

 

מנעולנים בנהריה 24 שעות ביממה – לבית, לרכב ולמשרד

לסיכומו של עניין, אם אתם צריכים מנעולן ממש עכשיו, או בכל שעה ביממה ובשבוע, מנעולן מורשה ומקצועי יגיע אליכם, כשבאמתחתו ציוד המנעולנות הטוב והיעיל ביותר בשוק.

המנעולנים שאיתם אנו עובדים יודעים לעבוד עם כל סוגי הדלתות, המנעולים, הכספות והצילינדרים, ויפתרו את הסוגיה בהקדם. לקבלת מגוון שירותי מנעולנות, כולל החלפת מנעול בנהריה, צרו קשר טלפוני כעת או השאירו פרטים בטופס ונשוב אליכם ללא דיחוי.