מנעולן במעלות זה מנעולן פיקס! מנעולנים מקצועיים בפריסה ארצית מלאה, פורץ דלתות 24/7 מוכן לקריאה במעלות – מחירים משתלמים והתחייבות לשירות אדיב

מה אתם רוצים לקבל כשאתם מזמינים מנעולן במעלות? אתם רוצים מנעולן שיגיע הכי מהר שאפשר, שיהיה לו ציוד מתקדם ומדויק, שיפתור את הבעיה בהקדם – ושלא ישאיר פגם. לא פחות חשוב מכך, אתם רוצים מנעולן מורשה ואמין, הרי מדובר בשירות בעל אופי אישי ופרטי, בין אם מדובר בבית, בכספת, ברכב או במשרד. אנחנו במנעולן פיקס כאן בשביל לסייע לכם למצוא את המנעולנים הטובים ביותר בכל אזור בישראל – כולל במעלות.

 

מנעולן במעלות – שירותי מנעולנות ברמה אחרת ובמחירים שלא כדאי לפספס

✔️ מנעולן במעלות מחכה לקריאה 24/7 – התקנה, תיקון או החלפת מנעול צילינדר במעלות 

✔️ עבודה בסטנדרטים מחמירים ביותר עם כל סוגי המנעולים, מנגנוני הנעילה והדלתות 

✔️ פורץ מנעולים במעלות תרשיחא במרחק שיחה מכם בכל שעה ביממה – צרו קשר >>

✔️ פעילות בכל רחבי מעלות – יצחק רבין, תרשיחא, הראשונים הרצל, בנה ביתך, נרקיס, הרב קוק, סביונים, הבנים, האילנות ונוספות

להזמנת מנעולן מורשה ומומלץ במעלות תרשיחא חייגו: 055-9706744 

 

מנעולן במעלות
מנעולן מקצועי לפריצה או תיקון דלת במעלות

 

פורץ דלתות במעלות והסביבה – בכל שעה, וגם בלילה

מנעולן אמיתי זמין ומוכן להיענות לקריאה בכל שעות היממה. הוא לא עובד רק מ-8 עד 4. הוא יודע שלקוח פוטנציאלי יכול להיתקע מחוץ לבית גם, ואף במיוחד – בלילה. כשזה קורה – הוא חייב פתרון דחוף, הרי הוא לא הולך לישון בחוץ. מסיבה זאת אנחנו במנעולן פיקס דואגים לקשר אתכם למנעולנים מקצועיים ומורשים, שעובדים במקצוע במשרה מלאה סביב השעון, ויוכלו להגיע אליכם ללא דיחוי. אם אתם צריכים פריצת דלת במעלות או פורץ רכבים 24 שעות במעלות – פנו אלינו בהקדם.

 

מנעולנים במעלות עם המלצות

במידה והמנעול לא עושה את המוטל עליו והדלת לא ננעלת או לא נפתחת באופן חלק, במידה והוא תקוע או שהמפתח נתקע בתוכו – זה הזמן לקרוא למנעולן. שירות תיקון מנעול לדלת הוא אחד משירותי המנעולנות הבסיסיים ביותר, וכל מנעולן מורשה ידע להעניק אותו בקלות.

לעיתים ניתן לתקן את המנעול ולעיתים יש צורך להחליף אותו במנעול חדש. המנעולנים שלנו יודעים לעבוד עם כל סוגי המנעולים וכל סוגי הדלתות, ולא יתקשו לתקן או להחליף את המנעול במהירות רבה.

 

מתי מומלץ ליזום החלפת מנעול צילינדר במעלות?

ישנם מספר מקרים בהם כדאי לכם לקרוא למנעולן על מנת שיחליף את מנעול הצילינדר בדלת הכניסה שלכם. המקרה הנפוץ ביותר הוא מצב בו אבד או נגנב המפתח והתעורר צורך דחוף ומיוחד לשמור על הביטחון. במידה ומדובר בגניבה, יכול להיות שאבדו לכם גם פרטים אישיים, שיאפשרו לגנב להפוך גם לפורץ.

כמו כן, ישנם מקרים בהם המנגנון בכללותו נמצא במצב תקין וראוי לשימוש והבעיה נגרמת מתקלה בצילינדר עצמו. מצב זה יהיה קל מאוד לזיהוי עבור מנעולן מנוסה והוא מיד יחל במלאכת החלפת הצילינדר.

במידה ועברתם לדירה חדשה, אינכם יודעים מי מחזיק במפתח הכניסה אליה, ולכן זוהי גם סיבה מצוינת להחליף מנעול. בנוסף, כמובן שכאשר המפתח נכנס רק בכח ולא באופן חלק – כנראה שצריך להחליף צילינדר.

 

כמה עולה פריצת דלת במעלות תרשיחא?

עלות השירות שתקבלו מהמנעולן תלוי בפרמטרים שונים, לרבות שעת הקריאה למנעולן, סוג השירות המבוקש, סוג הדלת, המנגנון והמנעול שבהם יש לטפל – ועוד. להלן טבלה שתשפוך מעט אור על ממוצע העלויות לו אתם יכולים לצפות:

 

סוג השירות - מנעולן במעלות מחירטווח מחירים מומלץ (לא כולל מע"מ)
החלפת צילינדר (דלתות מסוגים שונים)550 - 340 ₪
טווח מחירים לפריצת רכב בעיר מעלות490 - 100 ₪
החלפת מנגנון רב בריח550 - 340 ₪
כמה עולה מנעולן במעלות והסביבה המיידית250 - 149 ₪
כמה עולה לפרוץ מנעול לשונית390 - 100 ₪
התקנת מנעול ביומטרי2900 - 1500 ₪
שימון + כיוון צירי דלת (פלדלת)350 - 245 ₪

 

אל תיקחו סיכונים מיותרים – הזמינו פורץ מנעולים במעלות

אם נתקעתם מחוץ לבית, למשרד או לרכב – וודאי שאתם צריכים מנעולן. מלבד זאת, ישנם מקרים נוספים בהם כדאי לקרוא למנעולן, וזאת בשביל לשפר את רמת הבטיחות שלכם. אם אינכם יודעים מי מחזיק במפתח הכניסה, אם אין עינית לדלת או סגר ביטחון לדלת, אם המנעול תקול – צרו איתנו קשר באופן טלפוני או על ידי השארת פרטים בטופס ונדאג לכם בהקדם.

נשמח לסייע ולהעניק מענה לכל בעיה הקשורה בדלתות ומנגנוני נעילה. צוותי המנעולנים שלנו פרוסים בכל רחבי הארץ וממתינים לקריאה לאורך כל היום, שבעה ימים בשבוע.