מנעולן בעיר טבריה והסביבה – מנעולן פיקס גאה להעמיד לשירותכם מנעולן 24/7 לפריצת דלת בטבריה. שירות אדיב באחריות ומחירים נוחים!

אופק, מנעולן פיקס
אופק – מנעולן פיקס

 

מנעולן בטבריה, טלפון: 055-9706744

 

אם הגעתם לפה, כנראה ששתי מילים יש לכם בראש כרגע: מנעולן בטבריה. עבודת מנעולנות היא בבסיסה עבודה עם דחיפות גבוהה, לכן המנעולנים שעובדים איתנו זמינים מסביב לשעון.

עבודת מנעולנות גם מצריכה מיומנות, ולא פחות חשוב מכך – אמינות גבוהה, ולכן אנחנו בודקים היטב מי המנעולנים שעובדים איתנו, ומוודאים שהם מורשים, מומלצים וכאלו שניתן לסמוך עליהם בעיניים עצומות. הרי מדובר בדלתות, במנעולים, בצילינדרים ובכספות בבית, במשרד וברכב – ובמקרים מהסוג הזה, אי אפשר להיות זהירים מדי.

 

מנעולן 24 שעות בטבריה ✔️ מחירים נוחים, שירות מקצועי

✔️ אצלנו במנעולן פיקס תוכלו ליהנות מכל סוגי השירותים

✔️ התקנה, תיקון או פריצה של דלת בטבריה

✔️ מנעולנים מוסמכים בטבריה בסטנדרטים הגבוהים ביותר

✔️ ביצוע עבודות מנעולנות בטבריה במקצועיות

✔️ שירות לכל סוגי המנעולים, צילינדרים, דלתות וכספות.

✔️ פועלים בכל העיר – נוף כנרת, רמת כנרת,

טבריה עילית, שיכון ג' וד', שרת, מורדות טבריה ועוד >>

למנעולן בטבריה סביב השעון חייגו: 055-9706744

 

מנעולן בטבריה - פריצת דלת בטבריה
מנעולן בטבריה והסביבה – פורץ מנעולים, מנעולנים בטבריה

 

 

החלפת צילינדר לדלת בטבריה – עבור כל סוגי הצילינדרים בשוק

לא הרבה אנשים יודעים מה הוא אותו צילינדר מפורסם. מה שכדאי שתדעו הוא שמדובר במנעול בצורת גליל, שאליו אתם מכניסים את המפתח בכל פעם שאתם רוצים לנעול או לפתוח את הדלת. זה לא במקרה שצמד המילים מנעול "צילינדר" שגור בפיהם של אנשים רבים בישראל – מדובר במנעולים מעולים ובטוחים.

אין סוג אחד בלבד של מנעולי צילינדר, אלא מספר רב של סוגים, והמנעולנים שמהם תזכו לקבל שירות דרכנו יודעים כמובן לעבוד עם כולם. אם התעורר צורך דחוף להחליף את מנעול הצילינדר בדלת שלכם – אנחנו פה בשבילכם.

 

פורץ דלתות בטבריה

כשלא יכולים לפתוח את הדלת, קוראים למנעולן. לפעמים קיימת בעיה עם מנגנון הנעילה, לפעמים שוכחים את המפתח במקום אחר ואין זמן לשוב על עקבותינו ולפעמים מאבדים את המפתח. אל תרגישו רע – לכל אחד זה יכול לקרות.

המנעולנים שלנו יעזרו לכם להרגיש הרבה יותר טוב לאחר שתראו את דלת הבית פתוחה לרווחה. מנעולן מקצועי עושה זאת באופן מהיר למדי, כמו קסם, וזה עוד יותר נפלא כשזה נעשה מבלי לגרום כלל נזק לדלת. לקבלת שירות מקצועי מפורץ דלתות ופורץ מנעולים בטבריה צרו איתנו קשר, ויפה שעה אחת קודם.

 

החלפת מנעול בטבריה – כל המנעולים, כל הדלתות

אם אתם חשים שקשה מדי לפתוח או לנעול את הדלת, אם אתם לא מרגישים שהנעילה מספקת אתכם, אם עברתם דירה ואתם לא סומכים על גורמים זרים שאולי יש להם מפתח מבלי שתדעו על כך, אם יש צורך להחליף מנעול במשרד לאחר שנפרדתם מהשותף העסקי – אל תתמהמהו. את כל הסוגיות הללו ניתן לפתור בקלות.

המנעולנים שיספקו לכם שירות דרכנו במנעולן פיקס מחזיקים בכל הכלים, המכשירים והציוד על מנת לספק לכם הגנה הרמטית לבית, למשרד ולרכב, וזאת בפריסה ארצית מלאה – כולל כמובן מתן שירות בעיר טבריה.

 

התקנת מחזיר דלת בטבריה

אם טריקות דלת חוזרות ונשנות טורדות את מנוחתכם ומבהילות אתכם – אתם בחברה טובה. מרבית האנשים לא אוהבים דלתות נטרקות. לכל סוג דלת מתאים מחזיר משלה, ואכן קיימים מחזירים מסוגים שונים, כגון מחזיר קפיצי, מחזיר חשמלי, מחזיר פנאומטי – ועוד. המחזירים שלנו יבטיחו שהדלת שלכם נסגרת באופן שקט, בין אם הרוח או אדם אחר גרמו לה להיפתח ולהיסגר.

מדובר באמצעי נוח שמאפשר סגירה ללא מגע: רק פותחים – והדלת נסגרת לבדה. במידה ואתם נמצאים במקום שבו אנשים נכנסים ויוצאים לעיתים קרובות, כמו למשל במשרד, מדובר באמצעי בעל ערך רב. מנעולן מקצועי ומורשה מחכה לכם בטבריה והסביבה על מנת להתקין עבורכם מחזיר דלת איכותי במחיר מצוין.

 

מחיר מנעולן בטבריה והסביבה

אז דרכנו תוכלו לקבל את כל סוגי השירות שמנעולן בישראל מספק לכל סוגי המנעולים. אנחנו מקפידים שהמחירים של המנעולנים שאיתם אנו עובדים יהיו תמיד אטרקטיביים ושווים לכל נפש. שירותי מנעולנות הם שירותים בסיסיים, שירותים שמזמינים בעת חירום, ואין לנו כל כוונה שתשלמו יתר על המידה. תהיתם כמה עולה פריצת דלת בטבריה? להלן טווח מחירים שיעזור לכם לקבל כיוון:

 

סוג השירותטווח מחירים מומלץ (לא כולל מע"מ)
מחיר פריצת מנעול לדלת בטבריההחל מ-150 ₪
המחיר עבור פריצת דלת טרוקה190-250 ₪
עלות החלפת צילינדר בטבריה (כולל עלות הצילינדר)החל מ-250 ₪
עלות ביקור מנעולן בטבריה149-250 ₪
התקנת סגר ביטחון לדלת250 - 100 ₪
התקנת עינית לדלת בעיר טבריה (משתנה כתלות בסוג הדלת והעינית)520 - 150 ₪
כמה עולה שכפול מפתחות לבית בטבריה (משונן או מפתח חורים רב בריח)10-50 ₪
שכפול מפתחות לרכב (משתנה בהתאם לסוג המפתח)1400 - 220 ₪
עלות עבור פריצת רכב בטבריה ואזור הצפון490 - 220 ₪

✔️ למחירון מנעולן פיקס המלא

 

מנעולנים בטבריה זמינים עכשיו – מוזמנים להתקשר

לא משנה איזה שירות מנעולנות אתם צריכים, אנחנו יודעים שהוא צריך להתבצע ביעילות, באמינות ובדחיפות. בכל הפרמטרים הללו המנעולנים שלנו עומדים – ובגדול. הם ממתינים לקריאתכם במשך 24 שעות ביממה ויגיעו מהר ככל האפשר – לא משנה היכן אתם נמצאים, ויספקו לכם שירות פריצת מנעול לדלת בטבריה ואזור הצפון ומגוון שירותים נוספים.

צרו איתנו קשר ממש עכשיו באופן טלפוני או השאירו לנו פרטים בטופס שבצד העמוד ומהר עד מאוד נשוב אליכם.

 

מנעולנים בטבריה זמינים בכל שכונות העיר

 • שיכון ד'
 • טבריה עילית
 • המושבה
 • מורדות טבריה
 • שיכון ג'
 • נוף כנרת
 • רמת טבריה
 • שרת
 • העיר העתיקה
 • דוד רמז
 • קריית משה
 • אחווה
 • רבי עקיבא
 • האקליפטוס
 • הרקפות
 • נווה חן
 • קרית שמואל

 

 

אזורי שירות נוספים: מנעולן חיפה, מנעולן בכרמיאל