מנעולן פיקס בפריסה ארצית ובעיר בנימינה והאזור – המנעולנים שלנו זמינים לקריאה 24/7 עבורכם ולשירותכם – שירות אדיב באחריות ומחירים נוחים

מחפשים מנעולן בבנימינה? המנעולנים של מנעולן פיקס כאן עבורכם. מקצועיות ואמינות גבוהה מובטחת. באזור כל כך מוכה פריצות, צריך להיות זהירים ביותר כאשר מכניסים איש מקצוע לבית, וכאשר אתם בוחרים להתקשר אלינו, אתם יכולים להיות רגועים מהבחינה הזאת. כיצד הדבר מתבטא בשטח ואילו שירותים יוכלו לספק לכם המנעולנים המקצועיים שלנו? מיד תבינו.

 

מנעולנים בבנימינה והסביבה ✔️ פורץ מנעולים בזמינות גבוהה

✔️ פורץ מנעולים באזור בנימינה עם המלצות – מחירים נוחים וזמינות מסביב לשעון

✔️ זקוקים לשירותי מנעולן בבנימינה? צרו קשר ונגיע מהר לסייע בכל בעיה או תקלה

✔️ פעילות בכל שכונות העיר בנימינה: כרמי בנימינה, זרעוניה, נחלת בנימין, אילנות, גבעת חן, גבעת הפועל, נחלת ז'בוטינסקי ועוד 

להזמנת מנעולן בבנימינה חייגו: 055-9706744 

 

מנעולן פיקס בבנימינה והסביבה
מנעולן פיקס מנעולנים בבנימינה והסביבה – שירות מקצועי במחירים נוחים

 

פורץ מנעולים בבנימינה

אם אתם מחפשים מנעולן בבנימינה, אתם חייבים לנסות את המנעולנים שלנו, אשר ידועים בכל האזור במקצועיות והאמינות הגבוהות שלהם. באזור כל כך מוכה פריצות, צריך להיות זהירים ביותר כאשר מכניסים איש מקצוע לבית, וכאשר אתם בוחרים בנו, אתם יכולים להיות רגועים מהבחינה הזאת. כיצד הדבר מתבטא בשטח ואילו שירותים יוכלו לספק לכם המנעולנים המקצועיים שלנו? מיד תבינו.

 

מדוע חשוב לבחור מנעולן בבנימינה עם המלצות?

מנעולן הינו איש מקצוע שמתעסק ברכוש שהכי יקר וחשוב לנו – הבית, המשרד, המכונית או הכספת שברשותנו, כך שחשוב מאוד לבחור בו בצורה מושכלת. במידה ותבחרו באדם שאינו מספיק מקצועי, הוא עלול לגרום לנזק חמור תוך כדי ניסיונות הפריצה, ובמקרה הגרוע יותר, הוא עלול לנצל את הגישה לאמצעי הנעילה ולחזור במועד מאוחר יותר לשם גניבה של פריטים יקרי ערך.

על כן, הדבר הראשון שעליכם לבדוק כאשר אתם מזמינים מנעולן כלשהו בבנימינה, הוא כי הוא מחזיק בתעודת מנעולן מוסמך ואף באישור משטרתי המעיד על עבר פלילי נקי, מה שמאפשר לו לעבוד בתחום. כאשר אתם בוחרים להתקשר אלינו, אתם יכולים להיות בטוחים כי המנעולן שמגיע אליכם עבר את כל הבדיקות הנדרשות, הן מבחינת מקצועיות והן מבחינת אמינות. כאשר מדובר במנעולן מקצועי שכזה, הוא ידע להציע לכם שירותי מנעולנות מגוונים ביותר.

 

שירותי מנעולן פיקס בבנימינה

✔️ פורץ דלתות בבנימינה לפריצה של כל סוגי הדלתות, מנעולן דלתות בבנימינה להחלפת צילינדר פלדלת, רב בריח, מולטילוק ועוד, או להתקנת סגר ביטחון לדלת, עינית לדלת, מחזיר דלת, כיוון צירים, ועוד בבנימינה והסביבה.

✔️ מנעולן רכב באזור בנימינה להחלפת מנעול רכב, פורץ רכב אמין בבנימינה, התקנת קודן לרכב בבנימינה, החלפה או תיקון סוויץ' תקול ועוד.

 

פורץ דלתות בבנימינה – דלתות פנים וכניסה

אתם חוזרים לבית לאחר בילוי ולא מצליחים לפתוח את דלת הכניסה מאחר והמפתח נשאר בצד השני של המנעול, או שהדלת נטרקה בפתאומיות כשיצאתם רגע לדבר עם השכנה והמפתחות לא עליכם. אלו רק חלק מהמקרים שבגינם תיאלצו להזמין שירותי פריצת מנעול לדלת על ידי מנעולן מקצועי.

מנעולן פיקס כאן עבורכם כאשר מחפשים פורץ דלתות בבנימינה והסביבה וכל מנעולן שישלח אליכם ידע כיצד לפרוץ את הדלת במהירות מבלי לגרום לה נזק. המנעולנים שלנו מסוגלים לפרוץ כל דלת, כניסה או פנים ומכל מותג – פלדלת, רב בריח, שריונית חסם ועוד. במידה ובכל זאת יגרם נזק תוך כדי הפריצה, הם גם ידעו כיצד לתקן את המנעול או הצילינדר או להחליף אותם בו במקום.

קראתם נכון – בין אם אתם זקוקים לשירותי החלפת מנעול בבנימינה ובין אם לשירותי החלפה של צילינדר לדלת בבנימינה – במנעולן פיקס תמצאו את כל השירותים.

 

שירותי מנעולן רכב בבנימינה

הצורך בהזמנת מנעולן עבור פריצת דלת נעולה בבנימינה יכול לעלות גם בכל הקשור לאמצעי הנעילה של הרכב שלכם. למשל, כאשר הרכב שלכם ננעל עם המפתחות בפנים, כאשר המפתח לרכב נשבר או נתקע בתוך המנעול, ואפילו כשמדובר ברכב חדשני ללא מפתחות, אך השלט שלו הפסיק להגיב.

בהזמינכם פורץ מנעול רכב בבנימינה הוא יוכל לספק לכם מלבד שירותי פריצה מקצועיים גם שירותים נוספים הקשורים למנעולנות רכב, כגון התקנה של מנעול חדש, שכפול ושחזור של מפתחות ושלטים, כשאפילו שירותי החלפת סוויץ או התקנת קודן הם דבר אפשרי.

 

שידרוגי אבטחה בבית ובעסק

הזמנת מנעולן היא אינה בהכרח רק במקרי חירום. לעיתים מדובר בתכנון מראש וחשיבה מושכלת, למשל כאשר עולה הצורך בשיפור האבטחה של הבית או העסק. הדבר חשוב במיוחד באזורים כמו בנימינה וגבעת עדה מוכי הפריצות.

כל עוד תחפשו מנעולן מקצועי בבנימינה דרך מנעולן פיקס, יוצעו לכם שידרוגי אבטחה רבים, דוגמת התקנת סגר ביטחון לדלת, התקנת עינית רגילה או אלקטרונית, התקנת מנעול עליון (קרוי גם מנעול כספת) והתקנת מחזירי דלתות. מדובר באמצעים קטנים שאינם יקרים, שיוכלו לספק לכם שקט נפשי רב יותר.

 

פורץ כספות בבנימינה

גם שירותי מנעולנות הקשורים לכספות הם דבר שניתן למצוא בבנימינה. הצורך לכך יכול לעלות כאשר הכספת שלכם אינה נפתחת בשל תקלה, כאשר שכחתם את הקוד, איבדתם את המפתחות או שהם נשברו בתוך המנעול. כשמחפשים פורץ כספות בבנימינה שידע לתת מענה בכל תרחיש, המנעולנים שלנו הם הכתובת. הם מסוגלים לפרוץ כל כספת, אך מבלי להרוס אותה או את תכולתה, זאת באמצעות קידוחים מדוייקים ויכולת להחזיר את מצב הכספת לקדמותו באמצעות ריתוכים נדרשים והתקנת מנעול חדש במקרה הצורך.

 

מנעולנים בבנימינה – מחירים

אז כמה עולה לפרוץ דלת של בית, מכונית או כספת? ובכן, עוד יתרון בהתקשרות איתנו הוא התמחור ההוגן והמוסכם מראש, כשכל המחירים מופיעים באתר החברה באופן שקוף. עבור הזמנת מנעולן בבנימינה טווח מחירים ממוצע הינו:

 

סוג השירותטווח מחירים מומלץ (לא כולל מע"מ)
מחיר קריאה לפורץ מנעולים250 - 150 ₪
מחיר פריצת מנעול בבנימינה (משתנה כתלות בסוג המנעול)450 - 170 ₪
מחיר התקנת מנעול בבנימינה450 - 240 ₪
מחיר החלפת צילינדר בבנימינה (משתנה כתלות בסוג הדלת)550 - 230 ₪
מחיר פורץ רכבים בבנימינה (משתנה כתלות בסוג הרכב)490 - 220 ₪
התקנת קודן לרכב בבנימינה450 - 250 ₪
מחיר פריצת כספת בבנימינה
(משתנה כתלות בסוג הכספת ומורכבות הפריצה)
450 - 150 ₪

* הזמנת שירות החלפת מנעול רב בריח בבנימינה יהיה יקר יותר מאשר החלפה של מנעול רגיל.

 

עם מנעולן פיקס תוכלו להזמין שירותי מנעולן בבנימינה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, תוך התחייבות להגעה מהירה מרגע הקריאה. נסו אותנו ולא תתאכזבו.