אנחנו במנעולן פיקס מציעים שירותי מנעולן באופקים. זמינות לקריאה 24 שעות ומחירים נוחים!

החלפת מנעול בבית או פריצת דלק היא לא עניין של מה בכך. בסוף, זה הבית שלכם, המקום האישי והבטוח ביותר עבורכם. אצלנו במנעולן פיקס כלל המנעולנים הם מנעולנים מורשים ומהטובים ביותר בישראל בכל אזור נתון בנוסף, אנחנו כאן כדי לדאוג שהמחירים שלהם יהיו הוגנים מאוד וכמובן, שהם יספקו עבודה מקצועית ומדויקת ושהזמינות שלהם תהיה גבוהה ומיידית.

הניסיון רב השנים שלנו עוזר לנו לתת שירות שמדבר בעד עצמו וקוטף שבחים מכל הלקוחות. אם אתם זקוקים לשירותיו של מנעולן – אל תהססו לפנות.

 

מנעולן באופקים? מנעולן פיקס – פורץ מנעולים ודלתות

✔️ שמחים לעמוד לשירותכם בכל ימות השבוע לפריצת דלת באופקים

✔️ מחירים משתלמים ושירות משובח ואדיב מובטח, מוזמנים ליצור קשר 

✔️ פריצת דלתות ומנעולים, שכפול מפתחות, התקנת אמצעי ביטחון, החלפת צילינדר ועוד

✔️ פעילות בכל שכונות אופקים: בן גוריון, קרית מנחם, שכונת הפארק, מישור הגפן, שפירא, הארזים >>

פורץ מנעולים באופקים בטלפון: 055-9706744 

 

מנעולן באופקים
מנעולן באופקים – פורץ מנעולים ודלתות – מגיע מהר

 

מנעולן באופקים זמין 24 שעות ביממה – ומגיע בהקדם

התשובה האחרונה שאתם רוצים לקבל ממנעולן היא "אני אגיע בבוקר" או "אגיע תוך מספר שעות". וודאי שזה לא מה שאתם רוצים לשמוע. אתם צריכים מנעולן עכשיו. אם אפשר אתמול – אפילו עדיף. הרי הבעיה דחופה, הבעיה דורשת פתרון, ולכם אין פריבילגיה לחכות ולחכות.

אנשי המקצוע שנספק לכם זמינים מסביב לשעון ותמיד ישנו מנעולן זמין שממתין לתת מענה לקריאה, לכן הוא יגיע אליכם מהר ככל האפשר ולא ידחה את הגעתו למועד אחר ומעורפל. אנחנו דואגים להבהיר זאת באופן הברור ביותר לכל איש מקצוע שמתחיל לעבוד איתנו, פשוט כי זה מה שהלקוחות שלנו צריכים.

 

התקנת סגר ביטחון לדלת באופקים – התקינו בהקדם!

עוד אין לכם סגר ביטחון לדלת הכניסה בבית או במשרד? מדובר באמצעי הגנה קריטי במיוחד. אתם רוצים להרגיש בטוחים ככל האפשר במסגרת הביתית או בתחומי המשרד. אתם רוצים להגן על גופכם, להגן על המשפחה, להגן על העובדים, להגן על הציוד והרכוש שלכם – יהא אשר יהא.

סגר ביטחון לא מהווה מוצר מותרות, אלא מוצר בסיסי בהגנה על כותלי הבית והמשרד. מנעולן מטעמנו יבצע עבורכם את ההתקנה על הצד הטוב ביותר, בין אם יש לכם דלת פלדלת, דלת רב בריח או כל דלת אחרת.

 

פורץ רכבים באופקים – הדוושה מחכה לכם!

לא מצליחים להיכנס לרכב? קשה לעמוד מחוץ לרכב ולהביט פנימה בחוסר אונים. זוהי תחושה לא נעימה בעליל. אתם מגרדים את הראש ומנסים להבין איפה נשכח המפתח או איפה הוא אבד. אולי בכלל קיימת בעיה במנגנון הפתיחה של מנעול או דלת הרכב. לא משנה מה הבעיה המסוימת – יש למנעולנים שלנו פתרון. מנעולן מיומן יגיע על מנת לפרוץ את מנעול הרכב, ובמידת הצורך יספק לכם שירותים רלוונטיים נוספים, כגון שחזור ושכפול מפתח לרכב או שכפול שלט לרכב.

 

החלפת צילינדר לדלת באופקים ואזור עוטף עזה

ישנה בעיה עם מנעול הצילינדר הנוכחי בדלת? כנראה שקיים בלאי טבעי ויש צורך להחליף אותו. אם אתם מתקשים לסובב את המפתח, זהו בהחלט סימן לכך. אולי הצילינדר שבור או תקול ואולי אתם רוצים להחליף צילינדר מסיבה אחרת. לא משנה הסיבה, משנה הפתרון, ואותו תקבלו דרכנו במנעולן פיקס.

המנעולן שיגיע אליכם יוכל להתקין לכם את כל סוגי הצילינדרים עבור כל סוגי הדלתות. עדיף להימנע מכך שלהבא המפתח יישבר בתוך המנעול או שחלילה יפרצו לכם לבית או למשרד. כל שעליכם לעשות הוא להרים אלינו טלפון ומנעולן באופקים ואזור עוטף עזה יעשה את דרכו אליכם במהרה.

 

מנעולנים באופקים – מחירים

אתם יודעים שאתם צריכים מנעולן, אבל אתם לא בטוחים מהי העלות שלו. כמובן שהדבר תלוי במשתנים כגון שעת הקריאה וההגעה, סוג השירות הניתן, סוג הדלת, המנעול והצילינדר – ועוד.

אם אתם תוהים כמה עולה להזמין פורץ דלתות באופקים ומה מחירם של שירותי מנעולנות נוספים שאנחנו מספקים אתם מוזמנים לעיין בטבלה הבאה או ✔️במחירון המלא:

 

סוג השירותטווח מחירים מומלץ (לא כולל מע"מ)
עלויות החלפת צילינדר באופקים (דלתות מסוגים שונים)550 - 340 ₪
טווח מחירים של פריצת רכב יוקרה (בהתאם לסוג המנעול)490 - 100 ₪
מחירי החלפת מנגנון רב בריח באופקים550 - 340 ₪
עלות ביקור מנעולן באופקים והסביבה המיידית250 - 149 ₪
מחיר התקנת סגר ביטחון לדלת250 - 100 ₪
העלות עבור התקנת עינית לדלת (משתנה כתלות בסוג הדלת והעינית)520 - 150 ₪
כמה עולה התקנת מנעול ביומטרי באופקים2900 - 1500 ₪
כיוון צירי דלת פלדלת (שימון וכיוון הצירים)350 - 245 ₪
מחיר התקנת מחזיר לדלת620 - 450 ₪

 

צריכים פורץ דלתות באופקים והסביבה המידית? למה אתם מחכים?

אם אתם מצויים במצב חירום, חבל על הזמן. יש לנו מנעולן עבורכם, והוא יגיע עד אליכם, בין אם מדובר בבית, במשרד או ברכב. בידו כל הכלים והמכשירים לביצוע עבודה מקצועית לעילא ולעילא. אם אתם צריכים שירות החלפת מנעול לדלת או לרכב באופקים או כל שירות מנעולנות אחר, צרו איתנו קשר כעת לצורך קבלת ייעוץ ומענה מהיר מצד מנעולן. ניתן לעשות זאת באופן טלפוני או דרך השארת פרטים בטופס שבצד העמוד, ואנחנו כבר נדאג לשאר.