שירותי מנעולן פיקס באלעד מגוונים – מפריצה של דלת, רכב או החלפת צילינדר ועד לשחזור מפתח לאוטו. מחירים טובים ושירות מקצועי באלעד.

 

אופק, מנעולן פיקס
אופק – מנעולן פיקס

 

מנעולן באלעד, טלפון: 055-9706744

 

מחפשים מנעולן באלעד ברמה הגבוהה ביותר? כזה שמסוגל לטפל בכל סוגי הדלתות והמנעולים וגם מגיע אליכם בצורה מהירה? מנעולן פיקס מציעה לכל לקוחותיה שירותי מנעולן מורשה באלעד בזמינות גבוהה 24 שעות ביממה.

אינספור לקוחות מרוצים כבר נעזרו בשירותנו ואנו מזמינים גם אתכם לבדוק את המקצועיות שלנו מקרוב. כיצד באפשרותנו לעזור לכם? מיד תגלו.

 

מנעולן באלעד והסביבה ✔️ פורץ מנעולים באלעד מגיע מהר 24/7

✔️ פורץ מנעולים בעיר הדתית-חרדית אלעד מסביב לשעון

✔️ פורץ דלתות באלעד בזמינות גבוהה ובמחירים נוחים

✔️ מנעולן פיקס מגיע לטפל בכל סוגי הפריצות

✔️ החלפת הצילינדר באלעד והאזור הקרוב

✔️ מכסים את כל העיר: רובע A, רובע B,

רובע סי, רובע D, נווה יצחק, ונוספות >>

לשירות מהיר באלעד, טלפנו: 055-9706744 

 

מנעולן באלעד
פורץ מנעולים באלעד – מנעולן פיקס

 

 

שירותי פריצת דלתות באלעד

אחת מהסיבות שגורמת לרבים להתקשר באופן דחוף למנעולן היא כאשר דלת הבית או המשרד מסרבת להיפתח מכל סיבה שהיא.

ישנם תרחישים רבים שיכולים לגרום לכך, כגון דלת שנטרקה בצורה חזקה מידי, מפתח שפתאום אינו פותח את הדלת או נשבר בחור המנעול, כאשר מפתחות הבית נאבדים ואין מפתח רזרבי, וכמובן כאשר יוצאים מהבית בחיפזון ונזכרים שהמפתח על הדלפק, בדיוק כשהדלת נטרקת.

עוד סיבות להזמין שירותי פריצת דלת באלעד הן כאשר מדובר ברכב שננעל לנו והמפתחות או השלט אינם עלינו או אינם מגיבים (ר' בהמשך) וכך גם לגבי כספות.

כל מנעולן בעל הסמכה הינו למעשה פורץ דלתות מדופלם של כל סוגי הדלתות הללו, ובאפשרותו לבצע את פעולת הפריצה במהירות וללא גרימת נזק.

 

החלפת צילינדר באלעד

תקלות רבות עלולות להתרחש הן בצילינדר והן במנעול של הדלת, מה שבמקרים רבים מאלץ לא רק לפרוץ את הדלת אלא גם לבצע החלפה או תיקון של האלמנטים הללו.

בין אם מדובר בצורך לבצע החלפת צילינדר ומנגנון בדלת ובין אם על החלפת מנעול בדלת, באלעד תמיד תוכלו למצוא מנעולן איכותי שמתמחה בשתי המשימות הללו.

כאשר מדובר בהחלפת צילינדר הפעולה מתבצעת בצורה קלה יחסית, מאחר ואין צורך לפרק את כל מכלול הנעילה של הדלת. אך עדיין חשוב מאוד לבצע את המשימה באופן דקדקני ולדעת לבחור בצילינדר שאכן מתאים לסוג הדלת הספציפי.

בכל הקשור להחלפת מנעול הרי שמדובר במשימה מורכבת יותר שדורשת פירוק מוחלט של כל מנגנון הנעילה של הדלת. אך כל פורץ מנעולים באלעד שעברה הסמכה מתאימה, אמור לדעת לבצע זאת ללא בעיה.

 

מנעולן באלעד עם המלצות
צריכים להחליף מנעול לדלת באלעד? חייגו אלינו ונגיע בטיל!

 

מנעולנים באלעד – מחירים ממוצעים

להלן טווחי המחירים הממוצעים עבור כמה משירותי המנעולנות היותר נפוצים:

 • פריצת דלת באלעד – החל מ-250 שקלים.
 • פריצה כולל החלפת צילינדר / מנגנון / מנעול – החל מ-280 שקל.
 • פריצת רכב – החל מ-250 שקלים.
 • התקנת עינית לדלת – החל מ-250 שקלים.
 • התקנת מחזיר לדלת – החל מ-450 שקלים.
 • פריצת כספת – החל מ-250 שקלים.

 

מנעולן רכב באלעד

הצורך בהזמנת מנעולן באלעד יכול לעלות גם במקרים שקשורים לרכב שלכם, כאשר קיימת בעיה באחד ממנגנוני האבטחה שלו. כל מנעולן רכב באלעד שעבר הסמכה מתאימה אמור להציע לכם את כל השירותים הבאים:

 • פריצת רכב באלעד – למשל, כשהרכב ננעל עם המפתחות בפנים.
 • החלפת מנעולי דלתות – כאשר אין ברירה, יש להחליף את כל מנגנון הנעילה.
 • החלפה או תיקון של הסוויץ' – בין אם מדובר בסוויץ' רגיל של רכבים ישנים ובין אם בסוויץ' של רכבים חדשים יותר שמכילים רכיבים אלקטרוניים למיניהם.
 • שכפול מפתחות לרכב באזור אלעד – על פי מפתח רזרבי שקיים אצלכם.
 • שכפול שלטים – כנ"ל, כאשר קיים שלט נוסף שניתן לקודד על פיו שלט חדש.
 • שחזור מפתחות לרכב – כאשר לא ניתן לשכפל מפתח חדש (בשל אובדן או נזק למפתח המקורי וכשאין מפתח רזרבי).
 • שחזור שלטים – כאשר אובד השלט של הרכב.
 • התקנה, החלפה או תיקון של קודנים – לצרכי אישור בפני חברת הביטוח או כאשר ישנן תקלות שונות (למשל, לחצנים שנשברו או בעיה אלקטרונית).

מנעולני רכב מקצועיים ידעו לבצע את כל המשימות שלעיל מבלי לגרום לכם להוצאות מיותרות, בין אם מדובר ברכבים ישנים ובין אם בדגמי רכב חדשים ומאובטחים יותר.

 

מנעולן באלעד
המנעול נתקע? צרו קשר ונשמח לסייע – מנעולן פיקס!

 

פורץ מנעולים באלעד

מנעולן מומלץ באלעד והסביבה יציע לכם גם שירותים יעילים נוספים בתחום המנעולנות, כאלה שישדרגו רבות את אמצעי האבטחה שלכם.

למשל, התקנת עינית לדלת (רגילה או אלקטרונית עם מסך), התקנה של מנעולים ביומטריים (שמאפשרים זיהוי באמצעות אצבע או עין), התקנת סגר ביטחון בדלת וגם אם תרצו להתקין מחזיר דלת שימנע את השארת הדלת פתוחה.

גם שירותי . התקנת מנעול כספת עליון או סגר ביטחון בדלת באזור אלעד הם דבר אפשרי, כל עוד מתקשרים עם מנעולן עם המלצות שמתמחה בכל תת-התחומים שעולם המנעולנות מציע.

המחירים שלעיל עשויים להשתנות ולקפוץ בכ-100 שקלים לפחות, וזאת במידה ומדובר בצורך דחוף בשעות שאינן שגרתיות, דוגמת לילות, סופי שבוע וימי חג.

אצלנו במנעולן פיקס תוכלו לקבל את כל השירותים הללו במחירים נוחים, וזאת על ידי מנעולנים שמחזיקים בכל ההסמכות והאישורים לעסוק בתחום – תעודה המעידה על סיום קורס מנעולן מורשה ואישור משטרתי.

שימרו את המספר שלנו ונשמח לעמוד לשירותכם.

 

 אלעד – מפה:

יישובים קרובים: מנעולן בשוהם, מנעולנים בראש העין, פורץ מנעולים בפתח תקווה