פורץ דלתות מוסמך לפריצה של כל דלת במהירות – התקשרו ואנחנו בדרך אליכם – זמינות 24 שעות ביממה במחירים נוחים

עם צוות מנעולן פיקס אין כל סיבה שתישארו מחוץ לדלת! אנו שמחים להציע לכם שירות פריצת דלת בפריסה ארצית ובזמינות גבוהה מאד! הפורצים שלנו הינם פורצים מיומנים ומקצועים המומחים בפריצה של כל סוגי הדלתות וכל סוגי המנעולים – החל מדלת המשרד ועד דלת הבית.

מאחורי כל פריצה ישנו עולם שלם המבוסס על איתור סוג המנעול, סוג הדלת – דלת עץ או פלדת ואיך יש לבצע את העבודה על מנת למנוע נזקים. פורץ מנעולים לדלת מטעמנו יעניק לכם את החבילה בשלמותה הכוללת מקצועיות חסרת פשרות, עבודה אמינה ומחיר זול.

 

פורץ דלתות 24/7 זמין בפריסה ארצית – מנעולן דלתות מקצועי

✔️ פריצת כל סוגי הדלתות והמנעולים במחירים נוחים – זמינות גבוהה בכל הארץ

✔️ הדלת טרוקה, תקועה או לא נפתחת? נשבר המנגנון או נשברה הידית?

✔️ מעוניינים להחליף מנעול דלת, צילינדר או מנגנון? אנחנו בדרך אליכם…

✔️ פריצת דלת פלדלת, רב-בריח, פנדור, שריונית חוסם ואחרות במקצועיות

✔️ הגעה מהירה ליעד וביצוע העבודה בסטנדרטים הגבוהים ביותר

להזמנת פורץ דלתות מקצועי ואמין, צלצלו: 055-9706744

 

פורץ דלתות מקצועי מנעולן פיקס
פורץ דלתות 24 שעות ביממה – כל הארץ, מחירים נוחים – מנעולן פיקס

 

 

ננעלתם מחוץ לדלת הבית? פורץ דלתות אמין מגיע!

הגעתם בסוף היום העבודה אל ביתכם ואתם מוצאים עצמכם מחוץ לדלת? ראשית, דעו כי אתם לא לבד. מדובר על תופעה שכיחה וזו בדיוק הסיבה שיש לה מענה כה נרחב. אנו לא מציעים לכם אך ורק שירות של פריצת הדלת, אלא שירות של פריצת דלת מהירה.

השירות שלנו עובד בפריסה ארצית ובזמינות גבוהה מאד, כך שאתם לא צריכים לתכנן איתנו את ההגעה מספר ימים מראש או שאתם צריכים לישון אצל השכנים – נגיע אליכם במהירות תוך שהפריצה בפועל מתבצעת תוך מספר דקות בלבד.

רוצים בכל זאת לנסות לפרוץ את הדלת לבד בעצמכם? הנה מדריך שיכול לעזור.

 

שירות פריצת דלתות 24 שעות ביממה!

מדוע חשוב שהפורץ יהיה זמין אליכם כ-24 שעות ביממה? בעוד ישנן פריצות אחרות שניתן לדחות ביום או יומיים שכן הן אינן דחופות, הרי שכאן המון פעמים הדלת שצריך לפרוץ היא דלת הבית שלכם. ישנם המון מקרי חירום כמו אובדן של מפתח הדלת או נעילתו של ילד קטן בתוך הבית שלא מצליח לצאת.

פריצת דלתות בפריסה ארצית לא רק שתורמת רבות לנוחות שלכם במקרים בהם איבדתם את המפתח או ננעלתם מחוץ לבית, אלא שלעתים מדובר על מקרי חירום שחשוב לתת להם מענה מיידי כמו נעילת ילדים בבית או אנשים מבוגרים שיכולה להיות מסוכנת. פורץ דלתות מקצועי מטעמנו לא יבזבז זמן ויגיע אליכם במהירות!

 

צפו באופק המנעולן שלנו פורץ דלת בקלות באמצעות קלף פלסטיק

 

מקרים נפוצים בהם מטפל פורץ דלתות

סוג התקלהלמה זה קורה?איך מטפלים?
לשונית דלת תקועה / לא נפתחתעם השנים לשונית הדלת נשחקת ומתמלאת אבק. כמו כן, יתכן שניזוקה גם כתוצאה ממכה כלשהי.יש לנקות את הרווחים שמעל ומתחת ללשונית עם לחץ אוויר ולנסות לשחררה. במידה ואינה חוזרת למקומה יש צורך להחליפה.
איבוד מפתחשגרת החיים המלחיצה גורמת לנו לעיתים לשכוח דברים, במיוחד אם הם קטנים כמו מפתח.במידה ויש מפתח רזרבי חלופי אז אין בעצם בעיה אמיתית. ניתן לשכפל מפתחות נוספים במידת הצורך. אם אין כזה יש לבצע שחזור מפתח או החלפה של מנעול הדלת.
מנעול הדלת נשבר / צילינדר שבור או תקוליכול להתרחש כתוצאה משחיקה ממושכת, פתיחה בכוח, מכה חזקה באזור המנעול וכדומה.יש צורך להחליף את המנעול / הצילינדר לאחד חדש, רצוי שיבוצע ע"י פורץ דלתות מקצועי.
מנעול דלת לא נפתח או לא מסתובבעלול לקרות כתוצאה מהצטברות של אבק או משימוש לא נכון במפתח.במקרים קלים ניקוי ייסודי של המנעול עשוי לסדר את העניין. במקרים קשים תידרש החלפה שלו.
הדלת תקועה או לא נסגרת כמו שצריךסגירה לא נכונה על פני זמן ממושך עשויה לפגוע במבנה הדלת ובציריה.כיוון הדלת והצירים שלה מחדש ע"י מנעולן דלתות מוסמך.
ידית הדלת שבורה או תקועהמכה חזקה באזור הידית או פתיחה בכוח של הידית שנמשכה על פני זמן ממושך עלולה לגרום לכך.יש להחליף את ידית הדלת. במקרים נדירים יהיה ניתן לשחרר ידית תקועה גם מבלי להחליפה.

 

מדוע חשוב לעבוד אך ורק עם פורץ דלתות מורשה?

בעת שאתם זקוקים לשירות של פריצת דלת, אתם למעשה נמצאים במצוקה רגעית. לא מעטים אלו שמנצלים מצבים שכאלו ועליכם לדעת איך להימנע מכך. התפרסמו בעבר מקרים על אנשים שהציגו עצמם כפורצים, אך בפועל הם היו מתחזים שכוונותיהם לא היו טהורות כלל.

לפני שהפורץ המגיע אליכם מתחיל בעבודה בפועל, דרשו לראות את הרישיון שלו מטעם משטרת ישראל. כשאתם עובדים איתנו, אתם יכולים להיות שקטים כי יגיע אליכם אך ורק פורץ דלתות מומלץ שעבר את ההכשרות הנדרשות, תוך שהוא מחזיק ברישיון תקף ורשמי.

יהיו אלו שיציגו עצמם כפורצים, אך הם לא יראו לכם רישיון. שימו לב כי לא מדובר על טיפ אלא על המלצה חמה שלא לעבוד עם אנשים אלו! לרוב, "פורצים אלו" גם יציעו לכם מחיר פריצת דלת זול וחסר תקדים, אך כידוע – הזול מתגלה המון פעמים כיקר.

אנו מציעים לכם מראש עבודה עם פורץ מקצועי, מיומן ומורשה המציע לכם גם מחיר זול והוגן. אל תתפשרו בשום פנים על אופי השירות – גם בעת שמדובר על פריצת הדלת!

 

פורץ דלתות
פורץ דלתות בפריסה ארצית, מגיעים מהר לכל כתובת

 

מחיר פורץ דלת – כמה עולה פריצה של דלת?

לא נוכל להתחייב מראש על מחיר השירות, אך כן נוכל להתחייב בפניכם על פורץ מנעול דלת זול! מחיר הפריצה הסופי מבוסס על כמה אלמנטים שונים, כאשר אלו הנלקחים בחשבון הם סוג הדלת, סוג המנעול, מורכבות העבודה, מספר אנשי הצוות הנדרשים והשעה בה ניתן לכם השירות.

דעו כי אין כל צורך שתנסו לפרוץ את הדלת לבדכם ולתהות איך פורצים מנעול דלת – אנחנו שולחים אליכם במהירות האפשרית פורץ דלתות דחוף אל כל נקודה בארץ עם אפשרות להחלפת המנעול לאחר הפתיחה.

 

פריצת דלת – מנעולן דלתות – מחירוןטווח מחירים מומלץ (לא כוללים מע"מ)
פריצת מנעול צילינדר בדלת170-390 ₪
עלות ביקור מנעולן דלתות149-250 ₪
עלות התקנת מנעול דלת240-450 ₪
החלפה של צילינדר בדלתות כניסה (מפתח משונן או מפתח חורים)170-550 ₪
כמה עולה החלפת צילינדר בדלת פלדלת340-550 ₪
מהו מחיר החלפת מנגנון רב בריח340-550 ₪
החלפת מנעול בדלת מעץ240-360 ₪
פריצה של דלת טרוקה190-250 ₪
פריצה של דלת עץ280-350 ₪
מנעולן דלתות לפריצת דלת פלדלת390-580 ₪
פריצת דלת עם מנעול לשונית100-390 ₪
התקנת מנעול ביומטרי על דלת1500-2900 ₪
שכפול מפתח לדלת הבית (משונן או מפתח חורים רב בריח)10-50 ₪
כיוון צירי דלת פלדלת245-350 ₪
עלות נוספת עבור שירות בשעות הערב20-40 ₪
עלות נוספת עבור שירות בשעות הלילה60-90 ₪

 

למה לפרוץ דלת עם מנעולן פיקס?

אם יש משהו שלא תרצו לעשות הוא להכניס אל הבית שלכם אנשים זרים שאינכם יודעים עד כמה הם אמינים ועד כמה הם רוצים בטובתכם. פריצת דלת לבית או למשרד הינה פריצה עדינה מאד, שכן מדובר על אזור רגיש עבורכם – כאנשים פרטיים וכבעלי עסקים.

על כן, אנו שולחים אליכם אנשי מקצוע אמינים שמגלים אחריות כלפיכם וכלפי העבודה שהם מבצעים. השירות המוצע לכם דרכנו מתומחר במחירים זולים תוך שהעבודה הינה בסטנדרט הגבוה ביותר!

 

פורץ דלתות
תיקון כל סוגי הדלתות במחיר נוח והוגן!

 

פורצי דלתות לפי עיר: ✔️ פורץ דלתות בתל אביב ✔️ פורץ דלתות ברמת גן ✔️ פורץ דלתות בבת ים

✔️ פורץ דלתות בחיפה ✔️ פורץ דלתות בראשון לציון ✔️ פורץ דלתות בפתח תקווה ✔️ פורץ דלתות בנתניה 

✔️ פורץ דלתות בירושלים ✔️ פורץ דלתות בלוד ✔️ פורץ דלתות באשקלון ✔️ פורץ דלתות באשדוד 

✔️ פורץ דלתות בכפר סבא ✔️ פורץ דלתות ביבנה ✔️ פורץ דלתות ברחובות ✔️ פורץ דלתות בחולון

 

פריצת כל סוגי הדלתות – לחצו על השירות הרצוי לקריאת מידע נוסף

תשובות לשאלות נפוצות

בדרך כלל רוב האנשים מוסרים מפתח חלופי לאחד השכנים, לקרוב משפחה או למכר שניתן לסמוך עליו. אם גם לכם יש מישהו כזה – צלצלו אליו. במידה ואין – נסו לבדוק האם יש חלון פתוח או דלת אחרת כלשהי שניתן להיכנס דרכה. אם גם כאן התשובה שלילית – זה הזמן להתקשר אלינו.

אם מדובר במנעול פשוט – ניתן לנסות להכניס סכין בחריץ שבין המנעול לתפס ולפתוח את המנעול. במנעולים חדישים ומורכבים יותר שיטה זו כנראה לא תעבוד ותזדקקו לשירות של מנעולן.

יש לא מעט שיטות "סבתא" לפריצת דלתות ומנעולים שהתפתחו עם השנים, כמו פריצה באמצעות בקבוק, סיכה, קלף או כרטיס אשראי. בפועל, רוב השיטות הנ"ל עשויות לעבוד במקרים מאד מסוימים. כאשר מדובר בדלת פלדלת כנראה שתצטרכו גורם מקצועי.

בקצרה: כן. פורץ דלתות מקצועי יידע לפרוץ כל סוג של מנעול / דלת. ברוב המקרים יהיה ניתן לפרוץ את הדלת ללא גרימת נזק למנעול או לדלת.

פורץ מנעולים ודלתות בפריסה ארצית
פורץ מנעולים אמין ומורשה זמין להגעה במחיר משתלם!