אם חיפשתם חברה המבצעת פריצת מנעולים מהירה, דעו כי מצאתם! מנעולנים מטעמנו מגיעה אליכם בתכנון מראש וגם בשעות חירום לביצוע של פריצת מנעולים בפריסה ארצית! המנעולנים מבצעים את העבודה בצורה מקצועית ומבוקרת, כאשר השימוש הוא בלהבים מיוחדים כמו גם במשחזה חשמלית.

בעת שאתם מזמינים דרכנו פריצת מנעול דחופה, העבודה מתבצעת תוך כ-20 דקות בלבד. על מנת להבטיח לכם שירות מקצועי ומהיר, אנו שולחים אליכם אך ורק מנעולנים מקצועיים ובעלי ניסיון שיוכלו לבצע את המלאכה הנדרשת על ידכם. בנוסף, אנו מפעילים שירות של פריצת מנעולים 24 שעות ביממה!

 

פורץ מנעולים 24/7 בפריסה ארצית = מנעולן פיקס!

* פריצת כל סוגי המנעולים במחירים חסרי תקדים

* שירות מקצועי והגעה מהירה ליעד המבוקש!

* שימוש בכלי פריצה מתקדמים לפריצת דלתות, רכבים, כספות ועוד

ליצירת קשר מהירה, התקשרו: 055-9378505

 

מנעולן מורשה

 

מתי יש צורך בעבודה עם פורץ מנעולים מקצועי?

ברור לכם כי במידה ותצטרכו שירות של פריצה, תהיו מעוניינים לעבוד אך ורק עם פורץ מנעולים אמין. השאלה הגדולה? מתי באמת יש צורך בשירות שכזה? בכל יום אתם עוברים בין מספר דלתות – החל מדלת הבית ועד דלת הרכב שלכם, כאשר אתם יוצאים ונכנסים דרך הדלתות בקלות ותוך האמונה כי לא יהיה דבר שיעמוד בדרככם. בפועל, מדובר על דלתות שפועלות על פי מנגנונים מסוימים, ובעת שהם נשחקים, מגיעים לבלאי או שיש בהן תקלות זמניות, אתם מוצאים עצמכם מחוץ לדלת או במצב בו אינכם יכולים לעבור אותה.

כמו כן, לא אחת הסיבה שצריך עבודה של פורץ מנעולי רב בריח, פלדלת ואחרים היא בעת שאתם מאבדים את מפתח הבית בעצמכם. כידוע, ללא מפתח מתאים לא תוכלו להיכנס בחזרה אל הדירה שלכם, אל המשרד שלכם או אל הרכב היקר לכם. שימו לב כי במקרים שכאלו, כדאי מאד שלא להפעיל כוח על הדלת, שכן אתם יכולים לגרום לנזק בדלת כולה – מה שעלול לייצר לכם הוצאה נוספת. כל שאתם צריכים לעשות במצבים בהם אבד לכם המפתח או במקרים בהם ישנו כשל בדלת הוא לקרוא לנו – אנחנו נדאג לשלוח אליכם פורץ מנעולים מורשה!

 

פורץ מנעולים לרכב – אך ורק פורץ אמין!

הפורצים שלנו עובדים בשגרה אך גם עובדים במקרי חירום, כך שתוכלו לקבל אליכם במקרה הצורך גם פורץ מנעולים שעובד גם בשבת. עבודה בשעות לא שגרתיות ובימים לא שגרתיים הינה הכרחית, שכן לא ניתן לתכנן מראש את הרגע בו תאבדו את המפתח או מקרה מצער יותר בו התבצע ניסיון פריצה לרכב שלכם שבעקבותיו אינכם יכולים להיכנס אל הרכב שלכם. שימו לב, כי דרכנו תוכלו ליהנות מעבודה של פורץ מנעולים זול המגיע אליכם בזמינות מלאה – בכל שעה, בכל יום ובכל מקרה. ואל דאגה, אינכם צריכים לחוש לא בנוח שאתם מעירים את המנעולן…

פורץ מנעולים לרכב או לדלת של בית עובד על פי כמה שיטות שונות, כאשר כל שיטה מתבצעת בהתאם למקרה הספציפי והצרכים הנדרשים. אנו מקפידים על כך שהפורץ שיגיע אליכם יהיה פורץ מיומן, מנוסה ומורשה שבקיא בשיטת הפריצה הנדרשת אצלכם. המטרה? לבצע את העבודה במינימום של זמן, מינימום של כסף, מינימום נזק ומקסימום תוצאה! לאחר שתתבצע הפריצה, אנו ממליצים לא אחת על התקנה של שני מנעולים, זאת על מנת להקשות על הפורצים המנסים לחדור את דלת הרכב או הבית שלכם.

כאמור, ישנן מספר שיטות לפריצה, כאשר ניתן לחלק את השיטות לשיטת הדגדוג ושיטת הקידוח. מרבית הפריצות מתבצעות על בסיס שטת הקידוח, זאת מאחר וכיום הצילינדרים המותקנים מקשים על ביצוע שיטת הדגדוג, מה גם שהוא תהליך ארוך יותר שלעתים מעכב את הפריצה. שיטת הקידוח מבוססת על הרעיון שבו הפורץ קודח באיטיות וזהירות את הפינים שבתוך המנעול, עד למצב בו ניתן לסובב את הצילינדר ולפרוץ את המנעול.

 

מדוע חשוב לעבוד עם פורץ מנעולים וכספות שעובד מסביב לשעון?

כאמור, אינכם יכולים לתכנן את הרגע בו תהיו זקוקים לשירות של פורץ מנעולים מומלץ. זו בדיוק הסיבה שחשוב לעבוד עם חברה המספקת שירות בזמינות מלאה! הדוגמא הקלאסית היא כמובן כספת שאינכם מצליחים לפתוח. כידוע, בכספות אתם מאחסנים מסמכים חשובים, חוזים שאתם צריכים לחתום עליהם ואפילו תכשיטים. נסו לדמיין לעצמכם מצב בו אתם לפני פגישה חשובה וזקוקים למסמכים הנמצאים בכספת. מה עושים? פורץ מנעולים במרכז, בדרום ובצפון הארץ מגיע אליכם!

דומה הדבר במקרה בו אחסנתם בכספת את טבעת האירוסין שאיתה אתם עתידים להציע נישואין. הצעת הנישואין מתקיימת בעוד כמה שעות ואתם לא מצליחים לפתוח את הכספת? פורץ הכספות שלנו עושה דרכו אליכם על מנת להבטיח שההצעה תתקיים כמתוכנן.

 

האם כל אדם יכול להיות פורץ מנעולים?

חשוב מאד להבין כי לא כל אדם שהתנסה פעם בפריצה יכול לפרוץ את המנעול שלכם! עבודת פריצת מנעולים הינה עבודה שחייבת להתבצע על סמך ניסיון והכשרה. כפי שלא הייתם רוצים לקבל אבחנה רפואית מאדם שאינו רופא, כך לא תוכלו לקבל אבחנה וביצוע של פריצה על ידי אדם שלא הוכשר לכך. הפורצים שלנו מיומנים בפריצה של רכבים, דלתות וכספות, כאשר הם מגלים בקיאות בכל סוגי המנעולים. בנוסף, כל פורץ שלנו מחזיק באישור הסמכה מטעם משטרת ישראל, שכן מדובר על אישור חיוני והכרחי לטובת ביצוע העבודה. לפני כל עבודת פריצה, יציגו הפורצים שלנו את האישור בפניכם על מנת להעניק לכם ראש שקט ושקט נפשי לפני תחילת העבודה. למרות שעבודת הפריצה חייבת להתבצע במהירות, אנו לא מאמינים בקיצורי דרך!

 

כמה עולה להזמין פורץ מנעולים?

עלות של פריצת מנעול והחלפתו דרכנו מוצעת לכם במחירים זולים! אנו מקפידים על עבודה הוגנת ונגישה לכל הלקוחות שלנו ובכל מקום בארץ. חלק מהלקוחות שלנו הינם סטודנטים וחיילים שלא מצליחים להיכנס אל רכבם או אל דלת ביתם, כך שמראש המחירון המוצע לכם דרכנו הינו מחירון הוגן המבוסס על השירות בלבד – ללא כל תוספות, עמלות או שינויים של הרגע האחרון. מחיר פורץ מנעולים אינו מחיר קבוע והוא משתנה בהתאם לסוג המנעול, מורכבות העבודה ושעת ביצוע העבודה. על כן, נוכל לתת לכם מחיר מדוייק לאחר שנבין את אופי העבודה הנדרש אצלכם.

 

מחיר פורץ מנעולים לפי סוג השירותטווח מחירים מומלץ (לא כוללים מע"מ)
מחיר פריצת מנעול צילינדר170-399 ₪
עלות פורץ מנעולים לרכב220-499 ₪
מחיר ביקור פורץ מנעולים149-250 ₪
פריצת כספת ביתית ע"י פורץ מנעולים מורשה149-450 ₪
פתיחת כספת נעולה149-450 ₪
החלפת צילינדר בדלת כניסה (מפתח משונן או מפתח חורים)170-450 ₪
מנעולן להחלפת צילינדר בדלת פלדלת340-450 ₪
פורץ מנעולים להחלפת מנגנון רב בריח340-450 ₪
פורץ רכבי יוקרה100-499 ₪
פריצת מנעול בדלת טרוקה190-250 ₪
פריצת מנעול דלת עץ280-350 ₪
פריצת מנעול דלת פלדלת390-580 ₪
פריצת מנעול לשונית100-399 ₪
עלות נוספת עבור הזמנת פורץ מנעולים בשעות הערב20-40 ₪
עלות נוספת עבור הזמנת פורץ מנעולים בשעות הלילה60-90 ₪

 

למה לבחור ב"מנעולן פיקס"?

כשאתם מכניסים פורץ אל הבית שלכם או אל הרכב שלכם, אתם רוצים להבטיח כי מדובר על פורץ אמין ומורשה. אנו מתחייבים לשלוח אליכם את חוד החנית של הפורצים שיבצעו אצלכם עבודה לא פחות ממושלמת. אנו מקפידים על דיוק, שקיפות והגינות כלפיכם, תוך שהמחירים המוצעים דרכנו הינם המחירים הטובים ביותר שתוכלו לבקש! זקוקים לשירות פריצה? אנחנו בדרך!