שירותי פורץ מנעולים – מהיר, יעיל וחסכוני – פורצי מנעולים מטעמנו מגיעה אליכם בתכנון מראש וגם בשעות חירום לפרוץ מנעול. השירות ניתן בכל אזורי הארץ. העבודה מתבצעת בצורה מקצועית ומבוקרת, תוך שימוש הוא בציוד הפריצה המתקדם ביותר בשוק.

כשאתם מזמינים דרכנו פריצת מנעול דחופה, העבודה מתבצעת תוך כ-20 דקות בלבד. על מנת להבטיח לכם שירות מקצועי ומהיר, אנו שולחים אליכם אך ורק מנעולנים מקצועיים, מורשים ובעלי ניסיון שיוכלו לבצע את המלאכה הנדרשת על הצד הטוב ביותר. אנו מפעילים שירות של פריצת מנעולים 24 שעות ביממה!

 

אופק, מנעולן פיקס
אופק – מנעולן פיקס

 

טלפון: 055-9706744

 

פורץ מנעולים 24/7 בפריסה ארצית >> מנעולן פיקס!

✔️ פריצת כל סוגי המנעולים במחירים חסרי תקדים – מנעול כניסה, פנים ועוד

✔️ שירות מקצועי והגעה מהירה למיקום בו אתם נמצאים לפריצת מנעול

✔️ אפשרות להחלפת מנעול דלת, צילינדר, מנגנון, ידיות וטיפול בתקלות

✔️ שימוש בכלי פריצה מתקדמים לפריצת דלתות, רכבים, כספות >>

ליצירת קשר מהירה, התקשרו: 055-9706744

 

פורץ מנעולים
פורץ מנעולים במחירים נוחים – מנעולן פיקס

 

 

פורץ מנעוליםתקציר העבודה
איפה מתבצעת העבודהבתים, דירות, משרדים וכל מקום שיש בו דלת ומנעול שצריך לפרוץ
האם נדרש מנעולןבמרבית המקרים כן, בוודאי אם מדובר בדלת כניסה
זמן עבודהבין 10 ל-30 דקות בממוצע לפורץ מנעולים מנוסה
דרגת קושיפשוטה
מחיר ממוצע250 ₪ עד 450 ₪ תלוי בסוג המנעול, בשעת הביקור וכדומה
שיטות פריצה מובילות"דגדוג", הקפצת פינים, קדיחה, קלף 

 

מתי יש צורך בפורץ מנעולים מקצועי?

ברור לכם כי במידה ותצטרכו שירות של פריצה, תהיו מעוניינים לעבוד אך ורק עם פורץ מנעולים מורשה ואמין.

השאלה הגדולה? מתי באמת יש צורך בשירות שכזה? בכל יום אתם עוברים בין מספר דלתות – החל מדלת הבית ועד דלת הרכב שלכם, כאשר אתם יוצאים ונכנסים דרך הדלתות בקלות ותוך האמונה כי לא יהיה דבר שיעמוד בדרככם.

בפועל, מדובר על דלתות שפועלות על פי מנגנונים מסוימים, ובעת שהם נשחקים, מגיעים לבלאי או שיש בהן תקלות זמניות, אתם מוצאים עצמכם מחוץ לדלת או במצב בו אינכם יכולים לעבור אותה.

פעמים רבות הסיבה שצריך עבודה של פורץ מנעולי רב בריח, פלדלת ואחרים היא בעת שאתם מאבדים את מפתח הבית בעצמכם. כידוע, ללא מפתח מתאים לא תוכלו להיכנס בחזרה אל הדירה שלכם, אל המשרד שלכם או אל הרכב היקר לכם.

שימו לב כי במקרים שכאלו, כדאי מאד שלא להפעיל כוח רב מדי על המנעול, שכן אתם יכולים לגרום לנזק לדלת עצמה – מה שעלול לייצר לכם הוצאה נוספת.

כל שאתם צריכים לעשות במצבים בהם אבד לכם המפתח או במקרים בהם ישנו כשל בדלת הוא לקרוא לנו – אנחנו נדאג לשלוח אליכם פורץ מנעולים מורשה שיגיע מהר.

 

המלצות מלקוחות

מנעולן פיקס המלצה 2
מנעולן פיקס המלצה

מדוע חשוב לעבוד עם פורץ מנעולים וכספות שעובד מסביב לשעון?

כאמור, אינכם יכולים לתכנן את הרגע בו תהיו זקוקים לשירות של פורץ מנעולים מומלץ. זו בדיוק הסיבה שחשוב לעבוד עם בעל מקצוע אשר מספק שירות בזמינות מלאה!

דוגמא קלאסית היא למשל הדלת של דירתכם שאינכם מצליחים לפתוח. נסו לדמיין לעצמכם מצב בו אתם מגיעים הביתה עייפים מהעבודה, אבל המפתח אבד או שהמנעול שבור ולא נפתח. לפני פגישה מה עושים? פורץ מנעולים במרכז, בדרום ובצפון הארץ מגיע אליכם במהרה לפרוץ את הדלת.

 

פורץ מנעולים בפריסה ארצית
פורץ מנעולים אמין ומורשה זמין להגעה במחיר משתלם!

 

האם כל אדם יכול להיות פורץ מנעולים?

חשוב להבין כי לא כל אדם שהתנסה פעם בפריצה יכול לפרוץ את המנעול שלכם.

עבודת פריצת מנעולים הינה עבודה שחייבת להתבצע על סמך ניסיון והכשרה. כפי שלא הייתם רוצים לקבל אבחנה רפואית מאדם שאינו רופא, כך לא תוכלו לקבל אבחנה וביצוע של פריצה על ידי אדם שלא הוכשר לכך.

הפורצים שלנו מיומנים בפריצה של רכבים, דלתות וכספות, כאשר הם מגלים בקיאות בכל סוגי המנעולים. בנוסף, כל פורץ שלנו מחזיק באישור הסמכה מטעם משטרת ישראל, שכן מדובר על אישור חיוני והכרחי לטובת ביצוע העבודה.

לפני כל עבודת פריצה, יציגו הפורצים שלנו את האישור בפניכם על מנת להעניק לכם ראש שקט ושקט נפשי לפני תחילת העבודה. למרות שעבודת הפריצה חייבת להתבצע במהירות, אנו לא מאמינים בקיצורי דרך!

 

בסרטון הבא תוכלו לראות פורץ מנעולים שלנו בפעולה

 

כמה עולה להזמין פורץ מנעולים? מחיר

עלות של פריצת מנעול והחלפתו דרכנו מוצעת לכם במחירים זולים ובהתאם לתעריפים המקובלים בשוק. אנו מקפידים על עבודה הוגנת ונגישה לכל הלקוחות שלנו ובכל מקום בארץ.

חלק מהלקוחות שלנו הינם סטודנטים וחיילים שלא מצליחים להיכנס אל רכבם או אל דלת ביתם, כך שמראש המחירון המוצע לכם דרכנו הינו מחירון הוגן המבוסס על השירות בלבד – ללא כל תוספות, עמלות או שינויים של הרגע האחרון.

מחיר פורץ מנעולים אינו מחיר קבוע והוא משתנה בהתאם לסוג המנעול, מורכבות העבודה ושעת ביצוע העבודה. על כן, נוכל לתת לכם מחיר מדויק לאחר שנבין את אופי העבודה הנדרש אצלכם.

מחיר פורץ מנעולים לפי סוג השירותטווח מחירים מומלץ (לא כוללים מע"מ)
מחיר פריצת מנעול צילינדר170-390 ₪
עלות פורץ מנעולים לרכב220-490 ₪
מחיר ביקור פורץ מנעולים149-250 ₪
פריצת כספת ביתית ע"י פורץ מנעולים מורשה149-450 ₪
פתיחת כספת נעולה149-450 ₪
החלפת צילינדר בדלת כניסה (מפתח משונן או מפתח חורים)170-550 ₪
מנעולן להחלפת צילינדר בדלת פלדלת340-550 ₪
פורץ מנעולים להחלפת מנגנון רב בריח340-550 ₪
פורץ רכבי יוקרה100-499 ₪
פריצת מנעול בדלת טרוקה190-250 ₪
פריצת מנעול דלת עץ280-350 ₪
פריצת מנעול דלת פלדלת390-550 ₪
פריצת מנעול לשונית100-390 ₪
עלות נוספת עבור הזמנת פורץ מנעולים בשעות הערב20-40 ₪
עלות נוספת עבור הזמנת פורץ מנעולים בשעות הלילה60-90 ₪

 

פורץ מנעולים לרכב – אך ורק פורץ אמין!

הפורצים שלנו עובדים בשגרה אך גם עובדים במקרי חירום, כך שתוכלו להזמין אליכם במקרה הצורך גם פורץ מנעולים שעובד גם בשבת. עבודה בשעות לא שגרתיות ובימים לא שגרתיים הינה הכרחית בתור פורצי מנעולים, שכן לא ניתן לתכנן מראש את הרגע בו תאבדו את המפתח או מקרה מצער יותר בו התבצע ניסיון פריצה לרכב שלכם שבעקבותיו אינכם יכולים להיכנס אל הרכב שלכם.

מחפשים פורץ מנעולים זול המגיע אליכם בזמינות מלאה – בכל שעה, בכל יום ובכל מקרה? אנחנו יכולים לעזור. ואל דאגה, אינכם צריכים לחוש לא בנוח שאתם מעירים אותנו…

פורץ מנעולים לרכב או לדלת של בית עובד על פי כמה שיטות עיקריות, כאשר כל שיטה מתבצעת בהתאם למקרה הספציפי והצרכים הנדרשים. אנו מקפידים על כך שהפורץ שיגיע אליכם יהיה פורץ מיומן, מנוסה ומורשה שבקיא בשיטת הפריצה הנדרשת אצלכם.

המטרה? לבצע את העבודה במינימום של זמן, מינימום של כסף, מינימום נזק ומקסימום תוצאה! לאחר שתתבצע הפריצה, אנו ממליצים לא אחת על התקנה של שני מנעולים, זאת על מנת להקשות על הפורצים המנסים לחדור את דלת הרכב או הבית שלכם.

כאמור, ישנן מספר שיטות לפריצה, כאשר ניתן לחלק את השיטות לשיטת הדגדוג ושיטת הקידוח. מרבית הפריצות מתבצעות על בסיס שטת הקידוח, זאת מאחר וכיום הצילינדרים המותקנים מקשים על ביצוע שיטת הדגדוג, מה גם שמדובר בתהליך ארוך יותר שלעתים מעכב את הפריצה.

שיטת הקידוח מבוססת על הרעיון שבו הפורץ קודח באיטיות ובזהירות את הפינים שבתוך המנעול, עד למצב בו ניתן לסובב את הצילינדר ולפרוץ את המנעול.

 

פורץ מנעולים 24/7
פורץ מנעולים מכל הסוגים במהירות ומקצועיות – מנעולן פיקס!

 

למה לבחור בפורצי המנעולים שלנו?

כשאתם מכניסים פורץ אל הבית שלכם או אל הרכב שלכם, אתם רוצים להבטיח כי מדובר על פורץ אמין ומורשה.

אנו מתחייבים לשלוח אליכם את חוד החנית של הפורצים שיבצעו אצלכם עבודה לא פחות ממושלמת.

אנו מקפידים על דיוק, שקיפות והגינות כלפיכם, תוך שהמחירים המוצעים דרכנו הינם המחירים הטובים ביותר שתוכלו לבקש. זקוקים לשירות פריצה? צרו קשר ואנחנו בדרך אליכם!

 

פורצי מנעולים לפי עיר:

פורצי מנעולים לפי יישוב: ✔️ פורץ מנעולים בתל אביב  ✔️ פורץ מנעולים ברמת גן  ✔️ פורץ מנעולים בבת ים  ✔️ פורץ מנעולים בראשון לציון  ✔️ פורץ מנעולים בפתח תקווה  ✔️ פורץ מנעולים בנתניה  ✔️ פורץ מנעולים בירושלים  ✔️ פורץ מנעולים בלוד  ✔️ פורץ מנעולים באשקלון  ✔️ פורץ מנעולים באשדוד  ✔️ פורץ מנעולים בכפר סבא  ✔️ פורץ מנעולים ביבנה  ✔️ פורץ מנעולים ברחובות  ✔️ פורץ מנעולים בגבעתיים  ✔️ פורץ מנעולים בחולון  ✔️ פורץ מנעולים ביהוד  ✔️ פורץ מנעולים בחיפה

 

מדריכים נוספים בנושא פריצת מנעולים ודלתות