הדלת לא נפתחת? אבד המפתח לדלת? זקוקים לשירותיו של מנעולן בתל אביב שיגיע לכתובת שתמסרו לפתיחת דלתות מכל סוג בצורה מקצועית ובמחיר הוגן? מנעולן פיקס מפעילים צוות מנעולנים עם המלצות וניסיון בכל אזור תל אביב והמרכז. מוזמנים ליצור קשר ונגיע אליכם במהירות לסייע.

 

מנעולן דלתות בתל אביב והמרכז – זמינות גבוהה 24 שעות

* פורץ מנעולים מוסמך בעיר תל אביב ובסביבתה הקרובה – אנשי מקצוע מנוסים

* שירותי פריצת דלתות בתל אביב והמרכז באופן מקצועי ובמחירים נוחים

* גרים באזור תל אביב ונתקעתם מחוץ לבית? צרו קשר ונצא אליכם במהירות.

* פריצת דלתות בכל שכונות העיר תל אביב: יד אליהו, הדר יוסף, פלורנטין, נווה שאנן,

צפון העיר, הצפון הישן, צהלה, שכונת רמת אביב, בבלי, דרום תל אביב, רמת החייל ועוד

הזמנת פורץ דלתות בת"א בטלפון: 055-9706744

 

פורץ מנעולים בתל אביב והמרכז מחירים זולים מומלץ - מנעולן פיקס

 

פריצת דלת בתל אביב – איך זה מתבצע?

איך פורצים דלת או מנעול? האמת שזה לא כל כך משנה אם הדבר נדרש בעיר תל אביב או בכל יישוב אחר ברחבי הארץ משום שהאפשרויות העומדות לפניכם הן פחות או יותר דומות. הכנו לכם מדריך מפורט על פריצת מנעול דלת. אתם יכולים להחליט לנסות זאת בעצמכם וכנראה שחלק מכם גם יצליחו, אך אם אתם מעדיפים לקרוא למנעולן מומלץ אשר פועל בכל אזור תל אביב והמרכז מוזמנים ליצור קשר ונצא אליכם באופן מיידי.

 

2 שיטות נוספות שאפשר לנסות (עובדות בדרך כלל בדלתות פנים פשוטות)

פריצת דלת באמצעות כרטיס אשראי – כדי לפרוץ דלת בתל אביב אפשר לנסות להשתמש בכרטיס אשראי. השיטה עשויה לעבוד אם מדובר בדלת הפועלת על מנעול קפיץ. יש לשים לב שקיימת סכנה לכרטיס עצמו, ולכן עדיף להשתמש בכרטיס שאפשר "להקריב". כדי לפרוץ את הדלת יש להכניס את הכרטיס באזור שבין המנעול לבין המסגרת. לאחר מכן יש לאזן את הכרטיס כנגד המסגרת ולעקם אותו לאחור בכדי להשיב את המנעול אל תוך הדלת וכך בעצם לשחרר את הנעילה.

 

מברג / מפתח אלן – חשוב להבין שבשיטה זו יש סכנה למנעול עצמו. הרעיון בשיטה זו היא לדחוף בחוזקה פנימה את המברג אל כיוון העיגול הקטן שנמצא בידית הדלת ולסובב לכיוון שמאל. המטרה של הפעולה היא להסיר את הידית.

 

הדלת עדיין לא נפתחת?

במידה והשיטות שהזכרנו כאן באתר לא צלחו כדאי לקרוא לפורץ דלתות מקצועי בתל אביב אשר יגיע לכתובת שתספקו ויעזור לכם להיכנס / לצאת מהבית. צרו קשר ונשלח אליכם מנעולן מומלץ מיידית.

 

טווח מחירים של פריצת דלת בתל אביב

הזמנה של שירותי פורץ דלתות בעיר יעלה לכם בדרך כלל בין 150 ל-200 ₪ – העלות היא פחות או יותר זהה בכל שכונות העיר. בצפון תל אביב העלות עשויה להיות מעט יקרה יותר.

פריצה מלאה של דלת והחלפת צילינדר יעלו לכם בדרך כלל בין 200 ל-300 ₪ נוספים.

 

לקריאה נוספת: החלפת מנעולים בתל אביב