החלפת מנעול בתל אביב היא פעולה שיש לבצע במקרים שבהם שהמנעול או המפתח שלכם כבר לא ממלא את תפקידו, משמע שהוא לא מאפשר נעילה של הדלת והגנה על הבית, או אם אתם מחליטים להחליף את מנגנון הנעילה של הדלת מסיבות שונות. אנחנו במנעולן פיקס מציעים שירותי החלפת צילינדר לדלת בתל אביב, כדי שתוכלו לפתוח ולנעול את דלת הבית, המשרד או העסק ולהרגיש בטוחים.

 

 

החלפת צילינדר לדלת בתל אביב – זמינות גבוהה 24/7 (מחירים נוחים)

✔️ הדירה החליפה ידיים? אבד המפתח לדלת? המנעול נשבר או שהחלטתם לשדרג את הצילינדר?

✔️ המנעולנים של מנעולן פיקס ישמחו להציע שירות החלפת מנעולים בתל אביב לכל מטרה

✔️ החלפת צילינדר שנשבר, החלפה של מנעול דלת, החלפת מנגנון ועוד

✔️ פועלים בכל שכונות העיר תל אביב והסביבה! מחירים אטרקטיביים

להחלפת מנעול או צילינדר בת"א >>

התקשרו לטלפון: 055-9706744

 

החלפת צילינדר

החלפה של צילינדר – החלפת מנעולים בכל אזורי הארץ

 

צילינדר – מה זה ומתי כדאי לכם להחליף אותו

המפתח של כל דלת נכנס אל תוך מנגנון הקרוי צילינדר, מסתובב בתוכו ובכך מפעיל גלגל שיניים שנועל, או פותח, את מערכת הבריחים של המנגנון הזה. המפתח עצמו בנוי בצורה המותאמת במדויק לצילינדר שלו, כך שגם אם שני מפתחות נראים לכם דומים – בפועל הם לא יוכלו לפתוח את הצילינדר האחד של השני.

החלפת מנעולים בתל אביב נדרשת ממספר סיבות, שהמשותף אצל כולן הוא שלא ניתן להשתמש במפתח כדי לנעול או לפתוח את הדלת הייעודית לו, או אם אתם מעדיפים שלא להמשיך ולהשתמש במנגנון הקיים.

 

מתי צריך להחליף מנעולים לדלת של דירה בתל אביב?

תל אביב היא עיר שמתגוררים בה שוכרי דירות רבים: אלו יכולים להיות סטודנטים שמגיעים כדי ללמוד, אנשים מבוגרים או משפחות צעירות. תחלופת הדיירים בדירות שכורות היא תדירה ובעלי הדירות צריכים להתמודד, בכל פעם מחדש, עם שוכרים חדשים.

✔️ החלפת מנעולים בתל אביב מתרחשת כשדירה "מחליפה דיירים", בכדי להבטיח את בטחונם של הדיירים הנכנסים, שמעוניינים להיות היחידים שמחזיקים במפתחות הרלוונטיים עבורה.

✔️ כדאי להחליף צילינדר ומנגנון דלת גם אם איבדתם את המפתח לדירה, לאחר תקופה ארוכה שלא ביקרתם בה, למשל אם מדובר בדירה של קרוב משפחה שאיש לא התגורר בה זמן רב. על מנת למנוע גניבות, עדיף להזמין מנעולן בתל אביב ולהתקין צילינדר חדש – ולהיות שקטים.

✔️ החלפת צילינדר פלדלת בעיר תל אביב נדרשת גם במקרים שבהם בעלי דירות מחליטים לשדרג את רמת הבטיחות של הדירה ומחליפים את הדלת למנגנון של רב בריח או פלדלת.

✔️ בנוסף, דיירים עשויים להזמין החלפה של צילינדר רב בריח בתל אביב גם כשהמפתח הישן שלהם נשחק מרוב שימוש, לרוב בגלל אבק ולכלוך שהצטברו במנגנון וסתמו אותו. חשוב לשים לב לכך: אם אתם מרגישים שהסיבוב של המפתח שברשותכם בתוך חור המנעול הופך ל"קשה" כשחולף הזמן, מוטב להזמין מנעולן מקצועי שיחליף את המנגנון כולו, מאשר להיתקע מחוץ לבית או בתוכו, ללא היכולת לנעול את הדלת.

 

מתי כדאי להחליף צילינדר ומנגנון דלת בעסק?

הסיבות שבגללן אנשים בוחרים להזמין החלפת מנעולים בתל אביב בבית העסק שלהם, או במשרד, יכולות להיות דומות לאלו שמביאות אנשים להחליף את הצילינדר בביתם הפרטי.

עם זאת, בחנויות ובבתי עסק שבהם קיימת סחורה ובעיקר קופה ובה כסף, הסיכוי לפריצות הוא גבוה יותר. אם היה חשד לפריצה, או כאשר הנכס ששכרתם כדי להקים עסק חדש עובר לרשותכם – מומלץ להזמין החלפת צילינדר לדלת בתל אביב ולהרגיש שאתם מעניקים לעסק שלכם את ההגנה הרצויה.

 

מחיר החלפת מנעולים בתל אביב – כמה עולה להחליף צילינדר?

אנחנו במנעולן פיקס מעניקים שירותים מגוונים וביניהם החלפת מנעול בתל אביב לכל צורך, כאשר ישנו טווח מחירים להחלפת מנעול דלת בעיר ת"א ומחיר השירות עשוי להשתנות בהתאם לצורך של הלקוח.

מחיר החלפת צילינדר בתל אביב ינוע בדרך כלל בטווח שבין 250 ל 350 שקלים, כאשר חשוב לזכור שההשקעה החד פעמית הזאת הופכת למשתלמת במיוחד, כיוון שהיא מקנה ביטחון לכם כבעלי הנכס או כשוכרים שלו ועשויה למנוע גניבה או פריצה, שעלולה "לעלות" לכם הרבה יותר.

 

לקריאה נוספת: 

החלפה של צילינדר

פורץ מנעולים בשכונת רמת אביב

פורץ דלתות בעיר תל אביב