אם חיפשת מנעולן בקרית טבעון, אבל לא סתם חאפר, אלא פורץ מנעולים מוסמך – הגעת למקום הנכון! אנו במנעולן פיקס מספקים שירותי פורץ מנעולים בקריית טבעון בזמינות גבוהה בכל שעות היממה!

מי מאיתנו לא מצא את עצמו תקוע מחוץ לבית, לדירה או לרכב, או גרוע מכך – תקוע בתוכם, בעקבות אובדן המפתח, קושי בפתיחת הדלת, או שבר במנעול? אין ספק כי מפתחות ומנעולים נמצאים בשימוש יומיומי ועל כן, חשופים מאוד לבלאי ושחיקה על בסיס קבוע. למרבה המזל, גם ממצבי הביש שתיארנו לעיל, ניתן להיחלץ על נקלה בעזרת שירותיו המקצועיים של מנעולן בטבעון.

 

מנעולן בטבעון זה מנעולן פיקס – שירותי מנעולנות מקצועיים

✔️ שמחים להציע את מיטב אנשי המקצוע בזמינות מיידית לפריצת דלת בטבעון

✔️ מחירים משתלמים ושירות משובח בכל התקנה או תיקון מנעול צילינדר בקריית טבעון

✔️ שכפול מפתחות, התקנת אמצעי ביטחון, החלפת צילינדר, התקנה קודן ועוד

✔️ פעילות בכל שכונות טבעון: קרית עמל, רמת טבעון, אלרואי, קרית חרושת, מעלה טבעון >>

לפורץ מנעולים בקרית טבעון, חייגו: 055-9706744 

 

מנעולן בטבעון
מנעולנים בקריית טבעון – שירותי פורץ מנעולים – מנעולן פיקס

 

אילו שירותים מספק מנעולן בטבעון?

מנעולן בטבעון, בדומה למנעולנים בכל מקום אחר בארץ, הוא איש מקצוע המוסמך לספק שירותי התקנת מנעול לדלת, החלפת מנעול, החלפת צילינדר לדלת, פריצת מנעולים לבית, פריצת מנעולים ברכב, פריצת מנעולי כספות, החלפת מנעולים, תיקון מנעולים, וכיוצא באלו. פורץ דלתות בטבעון, לרוב ידע להתמודד עם עם פריצה של דלתות מבנים או לחלופין פריצת מנעול רכב באזור קרית טבעון.

 

כמה עולה מנעולן מקצועי בטבעון?

אנשים רבים שנתקעים מחוץ לבית, למשרד או לרכב, ממהרים לבדוק טווח מחירים של התקנת מנעול, או מחפשים מהו מחיר פורץ דלתות ורכבים בקרית טבעון. אולם חשוב לדעת כי המחיר של מנעולן בטבעון נקבע כתלות בסוג השירות המוזמן, מועד מתן השירות, היקף העבודה, משכה והאביזרים שהמנעולן מספק ללקוח במסגרת עבודות התיקון, הפריצה, ההחלפה, ודומותיהן שהוא מבצע עבורו. לכן חשוב לפנות לקבלת הצעת מחיר אישית ממנעולן בטבעון.

 

סוג השירותטווח מחירים מומלץ (לא כולל מע"מ)
מחיר פריצת מנעול לדלת בטבעוןהחל מ-150 ₪
פריצת דלת טרוקה בטבעון190-300 ₪
עלות החלפת צילינדר בטבעוןהחל מ-250 ₪
כמה עולה ביקור מנעולן בטבעון149-250 ₪
התקנת סגר ביטחון לדלת250 - 100 ₪
שכפול מפתחות לבית (משונן או מפתח חורים רב בריח)10-50 ₪
פורץ רכבים בטבעון ואזור הצפון490 - 220 ₪

 

באילו מקרים מומלץ להזמין מנעולן פורץ דלתות בטבעון?

אם אתם מתגוררים או עובדים באזור טבעון, ואיבדתם מפתח או שהמפתח לביתכם, לעסק שלכם, או לרכבכם נשבר או נתקע בחור המנעול, זה הזמן להזמין מנעולן בקרית טבעון. הזמנת מנעולן רלוונטית גם במקרים שבהם המנעול הושחת בעקבות ניסיון לפריצה. לעתים שירותיו של מנעולן נדרשים אף בשעות הקטנות של הלילה, או לפנות בוקר ולכן תמיד טוב שיהיה לכם מספר טלפון של מנעולן בטבעון 24 שעות – המספק שירותי פריצה בטבעון מסביב לשעון.

 

איזה ניסיון מקצועי דרוש למנעולן בטבעון שמספק שירותי פריצה לרכבים?

אף שישנם בעלי מקצוע רבים שמציגים עצמם כמנעולנים בטבעון, הלכה למעשה – לא כל אדם שיודע לפרוץ מנעולים הוא בהכרח מנעולן מוסמך שיוכל להתמודד עם פריצת רכבים כהלכה.

למעשה, פריצת רכבים היא תחום הסמכה שונה בתכלית מפריצת דלתות בבתים ובניינים. כאשר מנעולן מגיע לטפל בפריצת רכב בטבעון, הוא חייב לפני הכל להבין איך מנגנון האבטחה ברכבו של הלקוח פועל, על מנת להימנע מגרימת נזקים לרכב, וכמובן – כדי שיוכל להשלים את משימת הפריצה בזריזות, ביעילות ובאופן המקצועי ביותר.

פורץ רכבים בטבעון חייב להיות מצויד בכלים ייעודיים לפריצת רכב לשם כך ובידע המקצועי הרלוונטי.

 

מנעולן בטבעון מספק גם כיועץ בתחום של שירותי אבטחה לבית

מנעולן הוא בראש ובראשונה מומחה בתחום שירותי האבטחה. זאת משום שמהות המקצוע שלו הוא פריצה של מנגנוני אבטחה בבתים, משרדים, כספות ו / או כלי רכב. אי לכך במידה ואתם מתכננים לבצע התקנה של מנגנון אבטחה בבית, במשרד או ברכב, מומלץ לפנות מבעוד מועד להתייעצות מקדימה עם מנעולנים בטבעון שיוכל לבחון את מערכת האבטחה שברצונכם להתקין, ולוודא כי אכן מדובר בפתרון המתאים לצורכיכם.

 

מחפשים מנעולנים בטבעון? זכרו כי לא כל פורץ הוא מנעולן מוסמך!

פורץ מנעולים בטבעון שמספק שירותי פריצה מקצועיים לבית או לרכב, נדרש להיות בעל תעודת הסמכה רשמית של מנעולן מוסמך, ובעל אישור ייעודי של משטרת ישראל למתן שירותי פריצה באופן חוקי (לרבות תעודת יושר מהמשטרה). ישנה חשיבות רבה לבדיקת ההסמכות והאישורים שיש למנעולן שאת שירותיו אתם מעוניינים להזמין, טרום הזמנתו לביתכם, לטיפול ברכב שלכם או למקום עבודתכם.